2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

ayyy ne güzel herkesler burda...bütün kızlar toplandık toplandık..
:124: :103:

ya o avatarı benimle cok bütünleştirmişti auslar kaldırdıgımda kızmıslardı
yaa sizin pasa soyadı mı paşa yoksa? ya da tarih bilgisinden dolayı mı? bizde de bir paşa vardı dersaneye gelip ders anlatırdı cok övüyorlardı o mu acaba:44:

Son düzenleme:
Tuğbişim Paşa'yı hatırlıyon mu ?

Adam bi soru soruyo kızlar... Soru aynen şöyle : Aşağıdakilerden hangisi değildir ?

5 tane de Eski Türkçe tarihi kelime...

monaaa, tuğba siz nerden mezunsunuz yavrular paşa deyince tüylerim diken diken olduuuuu

Yav o adam hakkaten paşaydı.
monaaa, tuğba siz nerden mezunsunuz yavrular paşa deyince tüylerim diken diken olduuuuu

Batı Karadeniz diyelim.

aman inş. biz o sosyalcilerden olmayalım..

bende kutluyorum kızlar öğretmenler gününüzü.. Rabbim öğrencilerimizle geçireceğimiz 24 kasımlarıda görmeyi nasip etsin hepimize..
sapol clemimmm aminnnnnnnnnnnnn
Bilmiyom ki Sedefim....Artık gülüyorduk hakaretlere,o derece psikolojimiz bozulmuştu.
ee yani bi yerden sonra psikoloji mi kalır
oyy benim pıtırcığım gene maşallah harika ötesi çalışmış aferin sana
sağol kuzum. evet ben de moralin önemli olduğunu bildiğim için zaten oda değiştirmekte bu kadar ısrarlı oldum. çünkü hiç verimli olamıyodum. bu şekilde devam etcekse hiç etmesin daha iyiydi. ve bu benim 2. ama son şansım olabilir. şartlar bi daha deniyebileceğimi göstermiyor şu anda. o yüzden bu yıl elimden gelenin en iyisini yapmalıyım ki en azından atanamasam bile içim rahat olur.
çalışmanın devamı için kolay gelsin diyorum

ben hep seni sevgili avatarlarınla tanıdım ama

bize de müdür beyciğimiz sürü itleri derdi

ayyyyyyyy

Tuğbişim Paşa'yı hatırlıyon mu ?

Adam bi soru soruyo kızlar... Soru aynen şöyle : Aşağıdakilerden hangisi değildir ?

5 tane de Eski Türkçe tarihi kelime...

aayy hatırlamam mı kuzum

bir de şöyle bir soru tarzı vardı adamın : Aşağıdakilerden hangisi farklıdır ?
neye göre farklı kime göre farklı demi

hönkkk o nasıl soru ne ne değildir
siz aynı fakültede mi okudunuz :13: tanıdınız mı birbirinizi

Sağ ol canım.Çok çalışamıyorum ama yine de kendimi teselli ediyorum olsun hiç değilse az da olsa baktım diye.Bence bu sene sen atanırsın canım.Ben senin yapacağına inanıyorum canım.Olmazsa da bence sen bunun son şansın olduğunu düşünme.Daha yeni mezun oldun okuldan.Olmadı bir daha denersin.

Napacağız biz canım?Pes edenlerden olmayacağız. Elimizden geldiğince mücadele edeceğiz güzelim anlaştık mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…