2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

ayyy :KK30: Allah öbür dünyaya bırakmıyo ve evladın varsa malesef senden değil canından kıymetli olanından çıkarıyo
benim de aklıma geldi ben de anlatayım. ay çenem düştü bütün gün konuşmadım da :KK53: bu arada ilginç bişey sıkıştırayım araya, az önce ailesi geldi üst komşunun :KK53: ee o bavullar neydi o zaman anlamadım. neyse ki son gecem bu odada :KK16: annem ben tv izliyorum zaten duymam dedi, yatarken de uyuyamazsam salonda yatarım dedi sağolsun. :KK16:
neyse kızlar anlatayım. ortaokuldaki sosyal bilgiler öğretmenimdi. derse her geldiğinde gerizekalılar sizden bi şey olmaz, kafanız bişey almıyo derdi. bi de haritadan bişeyler sorup kör müsün, göremiyo musun derdi hep. hiç konu anlatmazdı. ismimizi bilmez numaralarımızı ezbere bilirdi. her ders sözlü yapardı. 125 kalk tahtaya derdi bana. bilemeyince de hakaret diz boyu. onun oğluyla da yaşıttık ve aynı zamanda onurla ortak arkadaşımız hala.. kızlar oğluyla aynı lisede okuduk. sonra ben üniyi kazandım, üniden mezun oldum. şu an oğlu hala üniye hazırlanıyo, kazanamadı, küçük oğlu üniyi okumak bile istemedi, bi yerde çalışıyo. hocanın kendisinin de beyninde tümör vardı, ameliyat ettiler ama gözleri kör kaldı.

ya o harita olaylarından cok cekmişimdir ben:KK53:
ortaokul 1de hocam bursanın yerini sordu ben de doğuda arıyorum bursayı :KK52: bilmiyordum yerini o zamanlar sağlam bir tokat ve hakaret yemiştim bunun üstüne tabi.:KK14:

ayyy :KK30: Allah öbür dünyaya bırakmıyo ve evladın varsa malesef senden değil canından kıymetli olanından çıkarıyo
benim de aklıma geldi ben de anlatayım. ay çenem düştü bütün gün konuşmadım da :KK53: bu arada ilginç bişey sıkıştırayım araya, az önce ailesi geldi üst komşunun :KK53: ee o bavullar neydi o zaman anlamadım. neyse ki son gecem bu odada :KK16: annem ben tv izliyorum zaten duymam dedi, yatarken de uyuyamazsam salonda yatarım dedi sağolsun. :KK16:
neyse kızlar anlatayım. ortaokuldaki sosyal bilgiler öğretmenimdi. derse her geldiğinde gerizekalılar sizden bi şey olmaz, kafanız bişey almıyo derdi. bi de haritadan bişeyler sorup kör müsün, göremiyo musun derdi hep. hiç konu anlatmazdı. ismimizi bilmez numaralarımızı ezbere bilirdi. her ders sözlü yapardı. 125 kalk tahtaya derdi bana. bilemeyince de hakaret diz boyu. onun oğluyla da yaşıttık ve aynı zamanda onurla ortak arkadaşımız hala.. kızlar oğluyla aynı lisede okuduk. sonra ben üniyi kazandım, üniden mezun oldum. şu an oğlu hala üniye hazırlanıyo, kazanamadı, küçük oğlu üniyi okumak bile istemedi, bi yerde çalışıyo. hocanın kendisinin de beyninde tümör vardı, ameliyat ettiler ama gözleri kör kaldı.

kimsenin ahını almayacaksın ya :KK50:

ortaokul 1de hocam bursanın yerini sordu ben de doğuda arıyorum bursayı :KK52: bilmiyordum yerini o zamanlar sağlam bir tokat ve hakaret yemiştim bunun üstüne tabi.:KK14:

Ben de ülkeler coğrafyasından çok tırsıyodum.:18::18:

selam güzellikler :KK3: bugün günler sonra ilk kez gerçekten ders çalıştımmm :KK52::KK52::KK52: sabah mat dersi vardı, eve gelince baştan sona işlediğimiz yerleri tekrar ettim, soruları tekrar çözdüm, zaten sadece dört işlem anlatmıştı. bir de hocamız sağ olsun 150 soruluk fotokopi hazırlamış işlediğimiz yerlerden, ondan da 36 soru çözdüm :nazar::nazar::nazar: bu arada ablam da yazıldı dershaneye o da dgs'ye hazırlanacak, mat derslerine birlikte gidiyoruz, evde birlikte çalışıyoruz, çok iyi geliyor :KK16: aslında en çok bana destek olmak için yazıldı, bu arada hazırlanmış da olcek, canım ablammm :KK19:

sedefcim, üst komşunun verdiği rahatsızlıktan nasıl kurtulduğunu okuyamadım; ama çok sevindim :KK23: artık rahat rahat mutlu mesut istediğin saatte çalışabilirsin inşallah :KK16:

rengiş inşallah fen lisesinde görev yapmak nasip olur, hayırlısıyla :KK16:

iyi geceler morisi :KK54:
sağol kuzum:KK16: cok sevindim senın adına maasallah bebekım:KK16:

öğretmenler gününüz kutlu olsun canlarım :KK16::KK16:
inşallah seneye bugün içimizde burukluk olmaz :KK19:

Öğretmenler günümüz kutlu olsun...En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Ay evet öğretmenler günümüz kutlu olsun kızlarım :119::124::103::103:
Rabbim HAYIRLISIYLA diplomamızı tescillemeyi nasip etsin AMİN:KK16:
ay evet daha yeni fark ediyorum, siz söylemeseniz aklımda yoktu :KK30: hepimizin öğretmenler günü kutlu olsun, seneye birbirimize bu günümüzün nasıl geçtiğini anlatmamız nasip olsun :KK16:
selam güzellikler :KK3: bugün günler sonra ilk kez gerçekten ders çalıştımmm :KK52::KK52::KK52: sabah mat dersi vardı, eve gelince baştan sona işlediğimiz yerleri tekrar ettim, soruları tekrar çözdüm, zaten sadece dört işlem anlatmıştı. bir de hocamız sağ olsun 150 soruluk fotokopi hazırlamış işlediğimiz yerlerden, ondan da 36 soru çözdüm :nazar::nazar::nazar: bu arada ablam da yazıldı dershaneye o da dgs'ye hazırlanacak, mat derslerine birlikte gidiyoruz, evde birlikte çalışıyoruz, çok iyi geliyor :KK16: aslında en çok bana destek olmak için yazıldı, bu arada hazırlanmış da olcek, canım ablammm :KK19:

sedefcim, üst komşunun verdiği rahatsızlıktan nasıl kurtulduğunu okuyamadım; ama çok sevindim :KK23: artık rahat rahat mutlu mesut istediğin saatte çalışabilirsin inşallah :KK16:

rengiş inşallah fen lisesinde görev yapmak nasip olur, hayırlısıyla :KK16:

iyi geceler morisi :KK54:
maşallah holofiracım. bi adım atmışsın o zaman gerisi de gelecektir merak etme :KK16: ablanın olması da süper olmuş. birbirinize destek olursunuz :KK19: kurtuldum fıstığım. benim çalışma masamla yatak odasındaki şifoniyerin yerini değiştiricez, ben artık orda çalışıcam :KK8: çok sağol iyi dileklerin için
:KK53::KK53::KK53:

Ay tövbe ya Rabbim,Allah her şeyin hayırlısını versin.

Bizim bir bölüm hocası da flörtçüler Freudçular derdi...Flörtleşiyorsunuz,Freudlaşıyorsunuz derdi.:KK60::KK60::KK60:

gece gece koptum gene yaaaa :KK60: ben de bu gece neye kopucam acaba diyodum :KK23:

Reng,avatarındaki kız sana benziyo gibi.:44::KK53:

ya kuzum ben de valla koydugum avatarları hep kendime benzetiyorum nedense:KK52:
bundan önceki daha cok benziyordu sanki:44: bunun dudakları benzemıyor ama:KK53:

Son düzenleme:

ay evet daha yeni fark ediyorum, siz söylemeseniz aklımda yoktu :KK30: hepimizin öğretmenler günü kutlu olsun, seneye birbirimize bu günümüzün nasıl geçtiğini anlatmamız nasip olsun :KK16:

maşallah holofiracım. bi adım atmışsın o zaman gerisi de gelecektir merak etme :KK16: ablanın olması da süper olmuş. birbirinize destek olursunuz :KK19: kurtuldum fıstığım. benim çalışma masamla yatak odasındaki şifoniyerin yerini değiştiricez, ben artık orda çalışıcam :KK8: çok sağol iyi dileklerin için

gece gece koptum gene yaaaa :KK60: ben de bu gece neye kopucam acaba diyodum :KK23:

Ayy ne hakaretler duyduk biz Sedefim...:KK50: Üniversitede...

Adamın dersinden düşük alırdık,tabi haram işliyonuz kafanız almıyo derdi.:KK53:

Şerefsizler,ahlaksızlar,gerizekalılar...:KK31::KK31:

Daha neler neler...

oyy kıyamam. sana vurulan eller kırılsın :KK20:
kimsenin ahını almayacaksın ya :KK50:
aynen tuğbam ya
Ben de ülkeler coğrafyasından çok tırsıyodum.:18::18:

o bende hala sıfır monam :KK9: en son öss ye hazırlanırken edb sosyalde vardı sanırım o konu. sonra gene uçtu gitti kafamdan :KK9:

Daha neler neler...

haramla ne alaka :KK53::KK53::KK53::KK53:
bize de üni 4te din dersimiz vardı. hoca finalde ''bu dersten kopya çeken öbür dünyada yanar'' diyodu :KK53:

aman inş. biz o sosyalcilerden olmayalım..:KK50:

bende kutluyorum kızlar öğretmenler gününüzü..:KK71: Rabbim öğrencilerimizle geçireceğimiz 24 kasımlarıda görmeyi nasip etsin hepimize..

Merhaba fıstıklarım.:KK3::KK3:Öğretmenler günümüz kutlu olsun.En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE:KK16::KK64:Seneye de inşallah öğrencilerimizle kutlamak bize de nasip olur.:KK16::KK16:

Monam bazı insanlar ben yetiştirdim,ben büyüttüm tabi ki bana bakacak, benim istediklerimi alacak tarzında yetiştiriyorlar çocuklarını.Evlatlarını sadece geleceklerinin teminatı olarak görenler var malesef.:KK50:Onun ayrı bir birey olduğunu, onun da bir hayatı olacağını görmüyorlar, görseler de görmezlikten gelip kabullenmiyorlar.:KK47:Ben de hiç sevmem o tarz insanları.:KK47:Sevdiceğin de zamanla anlar ne olduğunu?Ki ben anlamaya başladığını düşünüyorum.Orta yol bulmaya çalışmış.İnşallah en kısa sürede bu problemi çözüme kavuşturursunuz canım.:KK16:

Sedefim siz de komşulara karşı bir önlem bulmuşsunuz.Çok sevindim canım.İnşallah artık rahat ders çalışabilirsin.Kendini de üzmemeye çalış tatlım olur mu?Çünkü bu sınav hazırlığı sırasında moral iyi olursa her şey daha iyi gidiyor sanki.:KK34:

Topikte pek rapor paylaşılmamış ama ben çalışan arkadaşlarıma maşallah demek istiyorum yine de.:nazar:Benim raporuma gelince bugün Milli Mücadele Hazırlık Dönemine başladım.:KK6:Hakan Dede'nin videosunu izledim.:126:İzlerken de not aldım.Birazdan gideceğim kalan 2 videomu da izleyeceğim sabaha kadar.Böylece yarına kadar Kurtuluş Savaşı'nın videolarını tamamen bitirmeyi planlıyorum.Yarın da Data'dan eksik yerlerin özetini çıkarıp soru çözerim artık.

Daha neler neler...

aynen monam ne çektik ya bizim fakültenin hocalarından :KK31:

Son düzenleme:
aynen monam ne çektik ya bizim fakültenin hocalarından :KK31:

Tuğbişim Paşa'yı hatırlıyon mu ? :KK53:

Adam bi soru soruyo kızlar... Soru aynen şöyle : Aşağıdakilerden hangisi değildir ? :KK53::KK53:

5 tane de Eski Türkçe tarihi kelime...:KK52::KK52:

ben hep seni sevgili avatarlarınla tanıdım ama:KK1:

bize de müdür beyciğimiz sürü itleri derdi:KK53:

Oyyyy.:KK16::KK16::KK16::KK16:

Senin de geçen yıl elinde çomaklı bi şeker olan kız vardı.:KK53::KK53:

X