2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

ayyy ne güzel herkesler burda...bütün kızlar toplandık toplandık..:KK24:
:124: :103:
Tuğbişim Paşa'yı hatırlıyon mu ? :KK53:

Adam bi soru soruyo kızlar... Soru aynen şöyle : Aşağıdakilerden hangisi değildir ? :KK53::KK53:

5 tane de Eski Türkçe tarihi kelime...:KK52::KK52:

Oyyyy.:KK16::KK16::KK16::KK16:

Senin de geçen yıl elinde çomaklı bi şeker olan kız vardı.:KK53::KK53:

ya o avatarı benimle cok bütünleştirmişti auslar kaldırdıgımda kızmıslardı:KK1:
yaa sizin pasa soyadı mı paşa yoksa? ya da tarih bilgisinden dolayı mı? bizde de bir paşa vardı dersaneye gelip ders anlatırdı cok övüyorlardı o mu acaba:44:

Son düzenleme:

:124: :103:

ya o avatarı benimle cok bütünleştirmişti auslar kaldırdıgımda kızmıslardı:KK1:
yaa sizin pasa soyadı mı paşa yoksa? ya da tarih bilgisinden dolayı mı? bizde de bir paşa vardı dersaneye gelip ders anlatırdı cok övüyorlardı o mu acaba:44:

Yav o adam hakkaten paşaydı.:KK53::KK53::KK53:
monaaa, tuğba siz nerden mezunsunuz yavrular :KK53::KK53::KK53: paşa deyince tüylerim diken diken olduuuuu :KK52::KK52::KK52:

Batı Karadeniz diyelim.:KK1::KK1:

aman inş. biz o sosyalcilerden olmayalım..:KK50:

bende kutluyorum kızlar öğretmenler gününüzü..:KK71: Rabbim öğrencilerimizle geçireceğimiz 24 kasımlarıda görmeyi nasip etsin hepimize..
sapol clemimmm :KK48: aminnnnnnnnnnnnn:KK16:
Bilmiyom ki Sedefim....Artık gülüyorduk hakaretlere,o derece psikolojimiz bozulmuştu.:KK53:
ee yani bi yerden sonra psikoloji mi kalır :KK53::KK53::KK53:
Merhaba fıstıklarım.:KK3::KK3:Öğretmenler günümüz kutlu olsun.En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE:KK16::KK64:Seneye de inşallah öğrencilerimizle kutlamak bize de nasip olur.:KK16::KK16:

Monam bazı insanlar ben yetiştirdim,ben büyüttüm tabi ki bana bakacak, benim istediklerimi alacak tarzında yetiştiriyorlar çocuklarını.Evlatlarını sadece geleceklerinin teminatı olarak görenler var malesef.:KK50:Onun ayrı bir birey olduğunu, onun da bir hayatı olacağını görmüyorlar, görseler de görmezlikten gelip kabullenmiyorlar.:KK47:Ben de hiç sevmem o tarz insanları.:KK47:Sevdiceğin de zamanla anlar ne olduğunu?Ki ben anlamaya başladığını düşünüyorum.Orta yol bulmaya çalışmış.İnşallah en kısa sürede bu problemi çözüme kavuşturursunuz canım.:KK16:

Sedefim siz de komşulara karşı bir önlem bulmuşsunuz.Çok sevindim canım.İnşallah artık rahat ders çalışabilirsin.Kendini de üzmemeye çalış tatlım olur mu?Çünkü bu sınav hazırlığı sırasında moral iyi olursa her şey daha iyi gidiyor sanki.:KK34:

Topikte pek rapor paylaşılmamış ama ben çalışan arkadaşlarıma maşallah demek istiyorum yine de.:nazar:Benim raporuma gelince bugün Milli Mücadele Hazırlık Dönemine başladım.:KK6:Hakan Dede'nin videosunu izledim.:126:İzlerken de not aldım.Birazdan gideceğim kalan 2 videomu da izleyeceğim sabaha kadar.Böylece yarına kadar Kurtuluş Savaşı'nın videolarını tamamen bitirmeyi planlıyorum.Yarın da Data'dan eksik yerlerin özetini çıkarıp soru çözerim artık.
oyy benim pıtırcığım gene maşallah harika ötesi çalışmış :nazar::nazar::nazar: aferin sana :KK9:
sağol kuzum. evet ben de moralin önemli olduğunu bildiğim için zaten oda değiştirmekte bu kadar ısrarlı oldum. çünkü hiç verimli olamıyodum. bu şekilde devam etcekse hiç etmesin daha iyiydi. ve bu benim 2. ama son şansım olabilir. şartlar bi daha deniyebileceğimi göstermiyor şu anda. o yüzden bu yıl elimden gelenin en iyisini yapmalıyım ki en azından atanamasam bile içim rahat olur.
çalışmanın devamı için kolay gelsin diyorum :KK16:

ben hep seni sevgili avatarlarınla tanıdım ama:KK1:

bize de müdür beyciğimiz sürü itleri derdi:KK53:

ayyyyyyyy :KK53::KK53::KK53::KK53:

Adam bi soru soruyo kızlar... Soru aynen şöyle : Aşağıdakilerden hangisi değildir ? :KK53::KK53:

aayy hatırlamam mı kuzum:KK60::KK60:

bir de şöyle bir soru tarzı vardı adamın : Aşağıdakilerden hangisi farklıdır ?
neye göre farklı kime göre farklı demi :KK1::KK1:

Oyyyy.:KK16::KK16::KK16::KK16:

Senin de geçen yıl elinde çomaklı bi şeker olan kız vardı.:KK53::KK53:

hönkkk o nasıl soru :KK53::KK53::KK53: ne ne değildir :KK30:
siz aynı fakültede mi okudunuz :13: tanıdınız mı birbirinizi :KK19:

sapol clemimmm :KK48: aminnnnnnnnnnnnn:KK16:

ee yani bi yerden sonra psikoloji mi kalır :KK53::KK53::KK53:

oyy benim pıtırcığım gene maşallah harika ötesi çalışmış :nazar::nazar::nazar: aferin sana :KK9:
sağol kuzum. evet ben de moralin önemli olduğunu bildiğim için zaten oda değiştirmekte bu kadar ısrarlı oldum. çünkü hiç verimli olamıyodum. bu şekilde devam etcekse hiç etmesin daha iyiydi. ve bu benim 2. ama son şansım olabilir. şartlar bi daha deniyebileceğimi göstermiyor şu anda. o yüzden bu yıl elimden gelenin en iyisini yapmalıyım ki en azından atanamasam bile içim rahat olur.
çalışmanın devamı için kolay gelsin diyorum :KK16:

ayyyyyyyy :KK53::KK53::KK53::KK53:

Sağ ol canım.:KK16:Çok çalışamıyorum ama yine de kendimi teselli ediyorum olsun hiç değilse az da olsa baktım diye.Bence bu sene sen atanırsın canım.Ben senin yapacağına inanıyorum canım.:KK16:Olmazsa da bence sen bunun son şansın olduğunu düşünme.:KK20:Daha yeni mezun oldun okuldan.Olmadı bir daha denersin.

Napacağız biz canım?Pes edenlerden olmayacağız. Elimizden geldiğince mücadele edeceğiz güzelim anlaştık mı?:KK34:

X