2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Noldu canım artık eğitim bilimleri ve alan çalışmayacak mısın?Sen bilirsin tatlım en iyisini.:KK16:Hakkında hayırlısı neyse Rabbim sana onu nasip etsin inşallah.:KK16:

Çalışıcam da çalışmadım dememek için işte,çok asılmayacağım.:KK14:

Ama aklımdasın zümrem,için ferah olsun.:KK16::KK16:

sor canım sor ya battı balık yan gider
herkesin bildiği şey sonucta. konuşalım da fikir edinelim.
dün cok moralim bozuldu
bugün de annem dedi şubatta atama varmıs sana vurur mu diye cok pis vurdu zaten anne dedim:KK9:

Aynen tatlım bize vuracağı kesin zaten.:KK50:Hem de en okkalısından.:KK50:Artık ağustosa 10bin gibi bir şey kalır herhalde.Onda da puanlar yükselir.İnşallah bizler de o yüksek puanları alıp atananlardan oluruz canım.:KK16:

Aynen tatlım bize vuracağı kesin zaten.:KK50:Hem de en okkalısından.:KK50:Artık ağustosa 10bin gibi bir şey kalır herhalde.Onda da puanlar yükselir.İnşallah bizler de o yüksek puanları alıp atananlardan oluruz canım.:KK16:

inşallah kuzum
ya zaten bu sene millet alandan pek anlamadıgı için az yaptı puan düştü ama artık herkes biliyor nasıl olacagını. calısırlar cok fena.
o yüzden bu yıl da puanların düşecegını sanmıyorum ben.
bizim edebiyat asgari 80de kalır yine

Ben kendimden geçtim gayrı.:KK14::KK24::KK1:

Yok canım.Bence sen kendinden hemen öyle kolay vazgeçme tamam mı?:KK34:

inşallah kuzum
ya zaten bu sene millet alandan pek anlamadıgı için az yaptı puan düştü ama artık herkes biliyor nasıl olacagını. calısırlar cok fena.
o yüzden bu yıl da puanların düşecegını sanmıyorum ben.
bizim edebiyat asgari 80de kalır yine

Aynen canım.Sizin alanla bizimkinin pek farkı yok zaten.Biliyorsun sınavın ne olduğunu geçen sene hiçbirimiz bilmediğimiz halde alan net otalamaları en yüksek gelen bizim bölümdü.Bizim zümre çok çalışıyor.Bu gidişle bizim puanlar yine eski günlerdeki 89 puanlara geri dönecek gibi duruyor.:KK50::KK14::KK14:

Aynen canım.Sizin alanla bizimkinin pek farkı yok zaten.Biliyorsun sınavın ne olduğunu geçen sene hiçbirimiz bilmediğimiz halde alan net otalamaları en yüksek gelen bizim bölümdü.Bizim zümre çok çalışıyor.Bu gidişle bizim puanlar yine eski günlerdeki 89 puanlara geri dönecek gibi duruyor.:KK50::KK14::KK14:

Al işte,en gıcık,en inek bizim bölüm.:KK33::KK33::KK14:

Kadroları onların olsun ben 4001.yim gayrı.:KK3::KK1:

Çalışıcam da çalışmadım dememek için işte,çok asılmayacağım.:KK14:

Ama aklımdasın zümrem,için ferah olsun.:KK16::KK16:

Düz memurluk için mi çalışacaksın artık mona?
Kuzum öğretmenlik okuyup düz memur olmak çok zoruna gider ama, bu sene de bırakma çalış, daha zaman var, neyin stresini yapıyorsun, haberlere aldırış etme tıka kulaklarını :KK36:

bu kaçıncı girişin olacak ki?

evet canım bizim bölüm de en düşüktü alanda :KK9: kazık gibi sorular zaten. başka korkum da daha zor olmaz bu yıl ınsallah:KK5:
[video=youtube;x9fxjKzCpME]http://www.youtube.com/watch?v=x9fxjKzCpME[/video]

:KK53::KK53: En çok beni sevcen.:KK9:

idolüm :KK60:

X