2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

geldi kuzum kitaplar ama bu taban puan falan açıklandı ya bugün ben de moral falan kalmadı
düne kadar istekliydim ders çalışmaya o da gitti
millet göreve başlayacakken biz kitap sipariş ediyoruz

he yaa aynı psikolojideyim :KK14:
şu millet gitsin bi göreve başlasın da.. onlar gitmeden ben derse geçemiyorum :KK37:

Kızlaaaaaarrr...:KK52::KK52::KK52:

Sevdiceğim öğretmen oluyor benim.:KK17::KK17:

Ben gidemiyorum ama onun mutluluğu yetti bana.:KK16:

Darısı başımıza kuzularım.:KK16: Onun ataması bile nasıl mutlu etti.:KK31: Kendim gitsem,hayal bile edemiyorum.:KK16:

benim sevdiceğin atanma ihtimali bile beni nasıl mutlu

etti seni düşünemiyorum kuzuum :KK52::KK52:

inşallah hayırlı yerlere atanır sende atanıp arkasından gidersin
:KK16:

Son düzenleme:
benim sevdiceğin atanma ihtimali bile beni nasıl mutlu

etti seni düşünemiyorum kuzuum :KK52::KK52:

inşallah hayırlı yerlere atanır sende atanıp arkasından gidersin
:KK16:

Canım inşallah atanır kaymalarla falan,işsizlik çok zor,Rabbim güldürsün yüzünüzü sizin de.:KK16::KK16::KK19:

İyi akşamlar kızlar. Bizede 480 vermişler( coğrafya) atanamayacağımı biliyordum ama dağılım neden bu kadar adaletsiz. :KK43:(

Sedefcim ücretlide şuan torpil sıralaması var. En torpilliden torpilsize doğru. Çok can sıkıcı.

Pazartesi başlıyorum bu sefer amacım derece.

Kızlar öğretmen atamalarındaki taban puanların 60 olduğu yazıyor doğru mu bu :26::26:..erkek arkadaşım 59.8 aldı şimdi o atamalara başvuramıyacak mı?:26::26:

Darısı başımıza kuzularım.:KK16: Onun ataması bile nasıl mutlu etti.:KK31: Kendim gitsem,hayal bile edemiyorum.:KK16:
monam çok sevindim. gözünüz aydın Rabbim bize de nasip etsin inşallah:KK16:
İyi akşamlar kızlar. Bizede 480 vermişler( coğrafya) atanamayacağımı biliyordum ama dağılım neden bu kadar adaletsiz. :KK43:(

Sedefcim ücretlide şuan torpil sıralaması var. En torpilliden torpilsize doğru. Çok can sıkıcı.

pirayee pirayeee bizi gaza getir dağıldık iyice:KK5:

Son düzenleme:

rengişim doğru diyo bizi gaza getir pirayecim yoksa

kendimize gelemicez :96:

canım aslında coğrafyada dağılım adaletsiz sayılmaz malum mezun sayınız cok azdiğer bölümlerden, puanlarınız gecen yıl bayagı düştü acık sayınıza oranla veriliyor kontenjanlar tabi gönül ister ki cok daha fazla olsun ama bazı bölümlere o kadar adaletsiz davranılıyor ki sizin yine bir şey yok ..inş.sen de atanırsın bir gün..bu arada gecen yaz bütün branşlara sınıfcıları geçirdiler acık oluşsun diye sizden yani coğrafyaya gecen 800 sınıf öğretmen oldu malesef ne biliyorlarsa geçtiler bizim edebiyata da 1700 sınıfcı geçti hakkımız haram olsun geçmeselerdi ve geçirilmeselerdi şimdi atama sayımız daha fazla olurdu..allah hak edenin emegini versin inş.

sıralamam 3500 edebiyattan alım 2450 ..bu yıl da calışıcam kaç yıldır emek verdim hep ucundan kaybettim bu yıl en kötü sınavımdı..
sosyal bilgiler 3000 acıgına ragmen 1700 almayı basardı..norm fazlası olan sınıf öğretmenlerine de 1800 kadro sanırım verildi ama 7000acıgı olan edutluebiyata 2450 verildi..yine de cok iyi buldum bu rakamı kaymalarla 2700 ler bile gider ..gidecek arkadaslarım için mutluyum inş.seneye bana da nasip olur ve hepinize.

gecen yaz ben dururken yerime bölümüme geçirilen 1700 sınıf öğretmenine ahım hiç bitmeyecek bir de onları utanmadan lise öğretmeni yapan zihniyete..allah askına sınıf öğretmeni mi daha iyi edebiyatçıdır 4yıl okuyan 2 yıl yüksek lisans yapan ben mi?bu nasıl bir haksızlıktır kaldı ki sadece edebiyata değil tüm branşlara geçtiler hatırladıkça gıcık oluyorum :KK43:ve ben gecen yıl sadece 0,9 puanla kaybettim ..ama allah büyük...azimle calışmaya baslıyorum..
atanacak arkadas varsa tebrikler.

Kızlar öğretmen atamalarındaki taban puanların 60 olduğu yazıyor doğru mu bu :26::26:..erkek arkadaşım 59.8 aldı şimdi o atamalara başvuramıyacak mı?:26::26:

Taban puanın 60 olması 60 puana dek herkesin atanacağı anlamına gelmiyor ki zaten.. Misal bizden (İngilizce) 68-69 ile kapatır en düşük ama taban puan 60..

Merhabalar ,

Bu sene ilk defa ciddi hazırlanacağım .Ekimde kursum başlıyor . Ufak ufak çalışmaya başladım . Branşım biyoloji geçen yıllara göre alım arttınca umudum motivem de arttı

3 çeşit sınava girince nereden başlayacağımı başladım açıkçası ..

pirayee pirayeee bizi gaza getir dağıldık iyice:KK5:[/FONT][/SIZE][/COLOR][/QUOTE]

Kuzucuklarım benim pes etmek yok.
Pazartesi başlıyoruz kaçarı yok artık.
Ne kadar erken toparlanırsak o kadar iyi. Beklemenin bir anlamı kalmadı. Herkes kafasında bitirsin bu işi. Ben pes etmiyorsam sizin hiç hakkınız yok. Bu sene hazırlanıyorum demeyeceğim kimseye sıkıldım duyduklarımdan.

O kadar çok hayal kırıklığı var ki içimde artık dur demenin zamanı geldi.

Atananlara hayırlı uğurlu olsun bu arada:))

kızlar ben sanırım çalışmaya karar verdim artıkEn Büyük KK yarın ev işleri var onları halledip başlayacağım inşallah. kitap almak iyi geldi:KK6: bir de dün bir arkadaşımla görüştüm o üniversiteyi kazanamamıştı hala da içimde ukte diyor. düşündüm de biz çoğu insanın hayali olan şeyi yaptık. onlar bizim yediremediğimiz bu durumda olmayı bile çok isterlerdi. artık üzülmek yerine sonuna kadar devam etmek gerekiyor. bu da ayrıca motive oldu bana:nazar:
canım ben Tarih'i yeni alacağım. Coğrafya da Data yayınlarının kitabını aldım. bende Yargı'ının vardı ama ondan çalışması sıkıcı geliyor o yüzden değiştirdim
bir de alan kitabı yeni çıkarırlarsa alacağım gerisi aynı şeyler zaten. olmazsa ilerleyen zamanlarda bakarım yine.
bu arada bölümünü söylemiş miydin:KK6:

tubişim nerelerdesin kız özledim seni:KK54:

Ben daha çok özledim,döndüm yuvama:KK16:

Sedefim,kontenjanı görünce direkt aklıma sen geldin:KK5:Kısmetten öteye yol yok kuzum,hayırlısı..

canım aslında coğrafyada dağılım adaletsiz sayılmaz malum mezun sayınız cok azdiğer bölümlerden, puanlarınız gecen yıl bayagı düştü acık sayınıza oranla veriliyor kontenjanlar tabi gönül ister ki cok daha fazla olsun ama bazı bölümlere o kadar adaletsiz davranılıyor ki sizin yine bir şey yok ..inş.sen de atanırsın bir gün..bu arada gecen yaz bütün branşlara sınıfcıları geçirdiler acık oluşsun diye sizden yani coğrafyaya gecen 800 sınıf öğretmen oldu malesef ne biliyorlarsa geçtiler bizim edebiyata da 1700 sınıfcı geçti hakkımız haram olsun geçmeselerdi ve geçirilmeselerdi şimdi atama sayımız daha fazla olurdu..allah hak edenin emegini versin inş.

Kafama tüküreyim zaten 4 yılda bi 80 alamadım. B.k var sanki 3 senedir 72 alıyorum. Hiç şaşmadı yıllardır.

X