2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Bugum bizden de 3 bin alınır diyordum çıktı dedğim..Seneye derece yaparık bizde olma mı:KK37:yine mi çalışacagız biz şimdi,yemiyor gözüm hiç:KK5:

hoşgeldin Tubişim nasıl geçecek bu 1 yıl
hayattan bezdim vallahi. biz emek vermedik mi gece gündüz çalışmadık mı
ee ne farkımız var şuan kazananlardan
onlardan daha az çalıştığımız ne

Son düzenleme:
hoşgeldin Tubişim nasıl geçecek bu 1 yıl
hayattan bezdim vallahi. biz emek vermedik mi gece gündüz çalışmadık mı
ee ne farkımız var şuan kazananlardan
onlardan daha az çalıştığımız ne

Al bendende o kadar. Geçmişi düşünmek bile istemiyorum gece 4 te kalkıp ders çalıştım, bebeğimi emzirirken test çözdüm, yemek yaparken, ütü yaparke video dinledim. Elalem bebeğine ninni söylerken ben 2. Mahmut şarkısını söyledim:) 5 te kalktım dersaneye gideyim diye akşam geldim ev işiyle uğraştım gece şu soruyuda çözeyim uyurum diye seslendim eşime, annem çağırdı gitmedim gelmek isteyeni reddettim. Sırtımın ağrısı, başımın ağrısı demedim ağlaya ağlaya çalıştım. Sezeryan oldum bi hafta sonra ağrılarla oturdum dersin başına. Dahada yazardım ama neyse... İçim daraldı. Ders çalışmak yetmiyorki şans da lazım belki yada ben gerçekten malım. Başka bişey kalmıyor geri offf ağlamayacağımmmm

Al bendende o kadar. Geçmişi düşünmek bile istemiyorum gece 4 te kalkıp ders çalıştım, bebeğimi emzirirken test çözdüm, yemek yaparken, ütü yaparke video dinledim. Elalem bebeğine ninni söylerken ben 2. Mahmut şarkısını söyledim:) 5 te kalktım dersaneye gideyim diye akşam geldim ev işiyle uğraştım gece şu soruyuda çözeyim uyurum diye seslendim eşime, annem çağırdı gitmedim gelmek isteyeni reddettim. Sırtımın ağrısı, başımın ağrısı demedim ağlaya ağlaya çalıştım. Sezeryan oldum bi hafta sonra ağrılarla oturdum dersin başına. Dahada yazardım ama neyse... İçim daraldı. Ders çalışmak yetmiyorki şans da lazım belki yada ben gerçekten malım. Başka bişey kalmıyor geri offf ağlamayacağımmmm

ben bugün bayağı bir ağladım ama ağlamak da yetmiyor
ne yapmalı da kazananlar arasına girmeli bilmiyorum
böyle kazanmadıkça daha uzak geliyor bana atanmak falan. biz hiç kadrolu olamayacağız diyorum bazen
çok zor ya tekrardan o sürece girmek eşek gibi çalışıp da sonunda bir b.k olmaması
çok moralim bozuk

rengişim doğru diyo bizi gaza getir pirayecim yoksa

kendimize gelemicez :96:

Çalışmaktan başka çaremiz yok desem gaza gelirmiyiz acaba? Keşke kafama reset atsam Kpss süreci silinse. Çalışmadık ondan oldu desek her şey kolay. Çalışır yaparız deriz.

böyle kazanmadıkça daha uzak geliyor bana atanmak falan. biz hiç kadrolu olamayacağız diyorum bazen
çok zor ya tekrardan o sürece girmek eşek gibi çalışıp da sonunda bir b.k olmaması
çok moralim bozuk

Hemde nasıl zor. Düşünmüyorum biliyormusun artık düşünürsem kafayı yiyeceğim. Oğlumun altınını, kendi takılarımı bozdurdum ya ben kitap alayım diye daha ne deyim elalem kuaföre gider biz kitaba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hemde nasıl zor. Düşünmüyorum biliyormusun artık düşünürsem kafayı yiyeceğim. Oğlumun altınını, kendi takılarımı bozdurdum ya ben kitap alayım diye daha ne deyim elalem kuaföre gider biz kitaba.

ahh pirayem ahh:KK50::KK50::KK50:

Arkadaşlar sorun bizde değil ki, o yüzden kendinizi suçlamayın. Bu yıl da atanamayacak olmanız sizin başarısız insanlar olduğunuzu mu gösteriyor? Hayır. Kesinlikle hayır. Böyle bir sistemde kim kime başarılı ya da başarısız diyebilir? Bu kpss biraz da şans oyunu gibi bir şey.. Ama yapacak bir şey yok işte çalışmaktan başka.. En önemlisi motivenizi sarsmamak, en önemlisi bu. Zaman zaman psikolojimiz bozulur oturur ağlarız, etrafımıza sataşırız, kendi inimize çekiliriz.. Bunlar hep kpssnin üzerimizdeki olumsuz etkileri ama yılmak yok. Bu benim 3. girişimdi sınava Allah'ın izniyle atanıyorum ama bu sınava 6. girişinde atanan kişiler de tanıyorum. Her şeyin hayırlısı, cidden öyle.. Ara sıra motive amaçlı aranıza katılmak isterim kabul ederseniz.. :)

Merhabalar ,

Bu sene ilk defa ciddi hazırlanacağım .Ekimde kursum başlıyor . Ufak ufak çalışmaya başladım . Branşım biyoloji geçen yıllara göre alım arttınca umudum motivem de arttı

3 çeşit sınava girince nereden başlayacağımı başladım açıkçası ..

Hoş geldin hocam.:KK3: 2014 hayırlı uğurlu gelir inşallah.:KK16:

Bugum bizden de 3 bin alınır diyordum çıktı dedğim..Seneye derece yaparık bizde olma mı:KK37:yine mi çalışacagız biz şimdi,yemiyor gözüm hiç:KK5:

Çalışacağız zümrem ne yapalım.:KK50::13:

mecbur tubişim atanmak kısmet olur inşallah bizlere de :KK19:

Yinede şükrediyorum. Buda bizim sınavımız yapacak hiç bişey yok çalışıcaz yine yeniden.

bugünümüze de şükür canım dediğin gibi bu da bizim

sınavımız sabretmek gerek isyan etmemek gerek :KK50:

Arkadaşlar sorun bizde değil ki, o yüzden kendinizi suçlamayın. Bu yıl da atanamayacak olmanız sizin başarısız insanlar olduğunuzu mu gösteriyor? Hayır. Kesinlikle hayır. Böyle bir sistemde kim kime başarılı ya da başarısız diyebilir? Bu kpss biraz da şans oyunu gibi bir şey.. Ama yapacak bir şey yok işte çalışmaktan başka.. En önemlisi motivenizi sarsmamak, en önemlisi bu. Zaman zaman psikolojimiz bozulur oturur ağlarız, etrafımıza sataşırız, kendi inimize çekiliriz.. Bunlar hep kpssnin üzerimizdeki olumsuz etkileri ama yılmak yok. Bu benim 3. girişimdi sınava Allah'ın izniyle atanıyorum ama bu sınava 6. girişinde atanan kişiler de tanıyorum. Her şeyin hayırlısı, cidden öyle.. Ara sıra motive amaçlı aranıza katılmak isterim kabul ederseniz.. :)

hayırlı uğurlu olsun :KK9:

dediklerinizde haklıısınız ama üzülüyoruz elde

değil :KK50:

çok moralim bozuk

kuzum benim bende ağladım bugün :KK5: atamalarla

ilgili her açıklanan şey bana koyuyo.buna da şükür

tabiki.hayattayız elimiz ayağımız tutuyo ailemiz

yanımızda ama taştan değiliz ki istemsiz gözlerim doluveriyo

hemen :KK14: şu atamalarda bitsin ben öyle oturucam dersin

başına.kabullenmem lazım iyice :18:

Kafama tüküreyim zaten 4 yılda bi 80 alamadım. B.k var sanki 3 senedir 72 alıyorum. Hiç şaşmadı yıllardır.

canım benim cok yakın dostum 5.girişinde atandı yani gecen yıl hep virgülle kaçırdı kız..coğrafyacı tabi ..diyor ki ya ben nasıl yıllarca 75 76 alamadım kendime inanamıyorum diyor acaba niye diyor bu kadar bekledim...arkadasım gecen yıl 76 aldı ve atandı yani kısmet belki de kafana falan tükürme sen de alırsın inş.cidden şansın bizlerden daha fazla orta halli bir çalışmayla günde 7 saatle yaparsın bak gör bu sene ..bi de sen evli çocuklu falan mısın ?bekar mısın?

canım bebek varken cok haklısın sen ama yine de yapabilirsin şans kısmet gerçekten doğru ben o kadar yoğun calıştım ki ama yetmedi bu yıl 6saat uykuyla kalıcam misafir almak yok eve eşime de söyledim arkadaş dost sohbet gezme yok ..sonra atanmayınca o dostlar arkadaşlar laf sokmayı biliyorlar ne misafirler ağırladım ben ya sınava 4 gün kala bile ..artık sadece 1 yıl kendimizi düşünelim ev işlerini de öteleyelim bence temizlik falan varsın bir yıl az yapılsın kızlar ..sadece eşimize varsa bebege ilgi o kadar..azmin sonunda olacak inş.
bazıları hiç emeksiz atanıyor pat diye şans bu bizlere de demek ki cok çalışmak düşüyor allah yardımcımız olsun artık baslayalım derslere ben dün gece elimde kalan testleri çzödüm 2saat kadar karma derslerden.

çok moralim bozuk

zümrem üzülme ikimiz de atanıcaz bakarsına ynı sehre gideriz:)
bak atananlar 2 ye ayrılıyor şansına az emekle hoop diye gidenler ve cok çalışanlar..
biz 2.gruptan olucaz belli ki..yani edebyiat adına konuşuyorum zümrem bizim bölümde yığılma cok bizim tek çaremiz yemek ve uyku dışında hep ders çalışmak eşek gibi çalışmak..sosyallik facebook gezme alışveriş sadece 1yıl ertelicez baska türlü gecemeyiz diğerlerinin önüne zaten son şansım kendime tanıdıgım ben de atanan arkadaşlarım gibi gelecek kaygısı duymadan yasamak istediklerimi almak giyinmek gezmek sabah 10 a kadar uyumak istiyorum yaaaaaaaaaa,milletin ağzını kapamak istiyorum düşman çatlatmak isityorum :nazar::nazar::nazar:hadi bakalım başlıyoruz calışmaya....dershaneye de gidicem sana tüyoları veririm alan sınavından hocalar üniversitedenmiş..

X