2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

mrb güzeller topici:KK42: boğazlarım bi ağrıyor ki...:KK43: kendimi iyi hissetmiyorum...birazdan eşim gelecek yemek yok...kahvaltı yaparız dedim..:KK56: bu arada çalışmaya çalıştım...gelişimden psikoanalitik , psikososyal kuram, bağ kuramları, marcia falan bitti,, çok az bişey kaldı geriye...

sedef yine beni kopardı yazdıklarıyla...bi an onurla seni markette düşününce matik matik diye koptum.. babanın anneni kıskanmasına ayrıca koptum.hele mor halılı hayaller :KK52:..:KK52::KK52: aslında herşeye gülmem cem yılmaz mış falan çok komik gelmez bana stand up lar falan...ama sedefimi tek geçiyorum..:KK16:

bu arada 2 haftadır spora gidiyorum hiç kilo vermedim ya...böhüüüü:KK37:
bende 10 gündür koşturup duruyom ama gide gide 500 gr gitmiş nolcem ben böle tombik tombik :KK8:

Nasılsınız hatunlar:KK54:
Ya ben öğleden somra dersanede kalıyorum bi 2 ,3 saat çalışıyorum sonra eve geliyorum tık yok:KK5: Bu evde çalışamama sorunuma çare bulmam lazım:KK19:Haftaya deneme var bakalım :18:
bende okulda o kargaşada gürültüde her fırsatta soru çözüyorum ama eve gelince yayılma modundayım:KK17: biraz daha zaman sıkışınca düzeltiriz zannımca:KK19:
KIZLAR BAŞIM RESMEN ÇATLIYO AGRIDAN KEŞKE GEÇSEDE GELİŞİMDEN SON 1 KONUMADA ÇAALIŞIP BİTİRSEM :KK14:

Son düzenleme:
Bu günlük yeter yayılcam tv bakıcam :KK1:

Türkçe, her konudan 12 soruluk yaprak test tam sayısını bilmiyorum
Tarih, ilk konu tekrar +75 soru
Coğrafya, ilk konu tekrar +75 soru ( Coğrafi konumdan nefret ediyorum :KK19: )
Sözel mantıktan da giriş yaptım.
-önerme sırası
- kelime cümle oyunları analizi

Birazda mantık sorusu çözdüm o kadar
şuncacık şey çok vaktimi aldı

maşallah bade:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

mantıklar nasıldı, başlangıç olumlu mu?

kuzum hoş geldin hayırlı olsun işin:KK16:
kpss devri kapandı mı senin için girmeyecek misin daha?
[/QUOTE

merhaba canım gimicem şimdi belli ki zamanım yok ,çalışamicam,kötü alıcam boş yere para verip de düşük almanın anlamı yok .hayırlsı böyleymiş canım mutlu musun dersen işten yana mutluyum ama bu sistemi yaratanlara bunları cektirenlere hakkımı helal etmicem asla..az degil 3yıllık asosyal bi hayat niye kimin için sonuc ne oldu diye sorguladıgım oluyor ama cnaım sag olsun paraysa burda da kazanıyorum beni meb kaybetti iyi bir öğretmenim çünkü:)öpüyorum sizleri...

kuzum hoş geldin hayırlı olsun işin:KK16:
kpss devri kapandı mı senin için girmeyecek misin daha?
[/QUOTE

merhaba canım gimicem şimdi belli ki zamanım yok ,çalışamicam,kötü alıcam boş yere para verip de düşük almanın anlamı yok .hayırlsı böyleymiş canım mutlu musun dersen işten yana mutluyum ama bu sistemi yaratanlara bunları cektirenlere hakkımı helal etmicem asla..az degil 3yıllık asosyal bi hayat niye kimin için sonuc ne oldu diye sorguladıgım oluyor ama cnaım sag olsun paraysa burda da kazanıyorum beni meb kaybetti iyi bir öğretmenim çünkü:)öpüyorum sizleri...

Canın sağolsun tabi ki tatlım:KK31:
haklısın aslında hayatımız avucumuzdan akıp gidiyor bir yerden başlamak lazım. orada da para kazanıyorsun mutlusun da ee daha ne o halde
hayırlısı olsun hakkında canım sen mutluysan biz de senin adına sevindik:KK16:

Hayırlı olsun canım.İnşAllah hakkında hayırlısı olur.Her gün yeni bir gündemle karşılaşıyoruz,Ben de dershanecilik yapıyordum.Dershaneler kapatılacak diye hiç MEB'i düşünmüyorken gidip formasyonumu aldım,KPSS'ye hazırlanayım dedim.Şimdi de dershanecileri MEB'e alıcaz diyorlar:KK53:Haksızlık olduğu fikrine katılıyorum.Sonuçta o kadar insan sınava hazırlanıyor.Diğer türlü de bütün dershaneciler işsiz kalıcak.Allah sonumuzu hayretsin.Özel sektör insanın suyunu çıkarır canım ama inşAllah senin kolej rahat olur,tekrar hayırlı olsun:KK16:

canım ben 4yıl dershanede calıştım resmi olarak..zordur ama kpss yi kazanamadıgım için çalıştım sonucta yani onlar zaten kpss yi gecemedikleri için ordalar şimdi bu kadar calışan insana haksızlığın daniskası olur..dershane kapanması da şu eğitim sistemi için saçma sınavlarla dolu bi hayat var türkiyede...madem onlar gececek ki taslak aynen öyle diyor 5yılı dolduranlar kpss şartı aranmaksızın geçirilecek yazıyor taslakta o halde niye kpss ye calışanlar var her sey muaallkta bilmiyorum iyi mi kötü mü yaptım umarım hayırlı olur şimdilik sorun yok ..sana da basarılar diliyorum azmi bırakma sonucta ilk kez deniceksin canım elinden geleni yap..arada sırada uğricm kızlaaar ....hepiniz cok iyi niyetlisiniz:nazar:iyi ki tanıdım sizleri..

Sedefcim İnternete geç verirler denemeyi ama sadece matematik soruları fatihbak diye bi hocanın sitesinde var çözümleriyle birlikte.
çok sağol canım. bakarım arada :KK16:
Güzelleriiiimmm.:KK16::KK16::KK16:

Hasta ve mızmız Mona geldi.:KK1:
oyy geçmiş olsun pıtırcığım :KK16:
Kızlar şu sorularıma bir el atıverin

1- Aşağıdaki cümlelerin hangisinde bir varsayım söz konusu değildir?

A- Bu dedikodular belki seni kızdırmak için ortalıkta dolaşıyor
B- Diyelim ki bütün sevdiklerin seni terk etti
C- Yaşadığın kentin en zengin insanı olsan hayatında neler değişiyor acaba?
D- Bütün tersliklerin seni bulduğunu düşünelim, yine de karamsar olmamalısın
E- Bir an için işten atıldığını ve beş parasız kaldığını farzet..

2- İyi sözcüğü aşağıdakilerden hangisinde nicel anlamında kullanılmıştır?

A- Herkes iyi bir yaşam düşler
B- İyi gün dostlarından hep uzak durdu
C- Ödevlerini yapmayanları iyi payladı
D- Size iyi oyun vereyim de sahneleyin
E- Elli lira iyi paraydı

Birde, 8-9 Ağustos 2009 tarihlerinde 3. göç kervanı şenliği buradaki yazım yanlışı ?
1-a
2-c
3- göç kervanı şenliği büyük harfle yazılmalı diye düşündüm :26:
p.tesiye kadar planım
-tarih 2. konu çalışılacak + testleri çözülecek
-türkçe yazım yanlışları, noktalama tekrar+ soru
-coğrafya genel tekrarda 2 test
-temel kavramlar tekrar ve taban aritmetiği kitaptaki sorular

kızlar çok mu yavaş ilerliyorum ?
bence güzel kuzum. zamanla arttırırsın bunları zaten. şimdilik konular bitsin. sonra sorularımızda uçucaz :KK55:
Nasılsınız hatunlar:KK54:
Ya ben öğleden somra dersanede kalıyorum bi 2 ,3 saat çalışıyorum sonra eve geliyorum tık yok:KK5: Bu evde çalışamama sorunuma çare bulmam lazım:KK19:Haftaya deneme var bakalım :18:
kuzum o zaman dershanede bol bol durmaya bak sen :KK31:
mrb güzeller topici:KK42: boğazlarım bi ağrıyor ki...:KK43: kendimi iyi hissetmiyorum...birazdan eşim gelecek yemek yok...kahvaltı yaparız dedim..:KK56: bu arada çalışmaya çalıştım...gelişimden psikoanalitik , psikososyal kuram, bağ kuramları, marcia falan bitti,, çok az bişey kaldı geriye...

sedef yine beni kopardı yazdıklarıyla...bi an onurla seni markette düşününce matik matik diye koptum.. babanın anneni kıskanmasına ayrıca koptum.hele mor halılı hayaller :KK52:..:KK52::KK52: aslında herşeye gülmem cem yılmaz mış falan çok komik gelmez bana stand up lar falan...ama sedefimi tek geçiyorum..:KK16:

bu arada 2 haftadır spora gidiyorum hiç kilo vermedim ya...böhüüüü:KK37:
oyyyyy hiç kıyamamammm :KK48: gülmene sebepsem ne mutlu bana o zaman :KK17:
Sedefim iyi ki varsın canım yaa:KK14:Canım mesajda sıralama vermişler ama alan bazında değil.Bak tam olarak yazıyorum,yorumunu bekliyorum:KPSS3 sıralamam:713, KPSS10 sıralamam:272.Genel katılım:3956 :KK53: Canım bu genel sıralamaya önlisans mezunları,lise mezunları falan da dahil edilmiş midir sence:26:KK70:ershane çok kalabalık canım ama yorum yapamadım ben.

Canım bu netlerin gk gy mi eğitim mi:26:Üzülme konu eksiğin vardır,sorular zordu bi de.
hmm. kuzum p10 da zaten önlisans ve ortaöğretimler yoktur. sadece öğretmenler vardır. genel katılım olarak da sadece 1 sayı belirttiği için p3 de lisanstır diye düşünüyorum. yoksa p10 için ayrı bi katılım söylemesi gerekirdi. bu durumda 4 bin küsür kişiden sıralaman gayet iyi. ama önemli olan p121 puanın. alan sınavı oldunuz mu? önemli olan onun sonucu diye düşünüyorum. bi de sonuç ne kadar kötü gelirse gelsin bi arkadaşın dediği gibi önemli olan gerilemeyip her daim az da olsa ilerlemek. bak biri 50 puanla başlayıp 93 almış. o yüzden sonuç kötü de gelse üzülmek yok. çalışmaya devam edip yükseltmek var. bi de genel deneme oldun daha konuların bitmedi. iyi bişey çıkarmak zaten mümkün değil. sen de iyiki varsın dersanem :KK48:
bende geçen sene hızlandırılmış kursa gittim 2 ay, haftalık deneme yaptılar. 40 lı puanlarla başladım, 78 puan aldım en son denemeden sınavda da zaten 78 aldım. dedım sınav keske 2 ay daha sonra olsaydı, güzel bir şekilde yükseliyordu puanım :KK52:

denemelerin başına değil de, her deneme sonrası bir öncekine göre durumuna bakacaksın asıl, hocanında dediği gibi.

bende yediiklim
e gidiyorum daha hiç denememiz olmadı :KK43: merak ediyorum kaç puanla bu sene başlayacağım, bir deneme olsaydık :KK14:
maşallah canım :nazar: 2 ayda ne kadar yükseltmişsin kendini. o zaman daha önümüzde aylar var. bi 90 fln yapıcaksın inşallah :KK16:
Hakan Dedeninn kitapları çıktı merak ediyorum nasıl :KK14:
Uzman kariyerin öğreten çözümlü soru bankalarını kesinlikle tavsiye ediyorum:KK34:
Ve data soru bankaları gerçektende ayrıntılı diğer yayınlara göre daha zor ama kaliteli geldi bana:KK34:
Birde son alesde çıkan sorulara bakarak hocalarımız bu yılki sözel sayısal mantık sorularının artacağını düşünüyor ve ales kaynaklarını çözmemizi öneriyor:KK42:
canım tavsiyelerin için çok teşekkürler :KK16: evet bende de 7iklimin ales kitabı var, memnunum. ilerde datanın kültür soru bankalarını da alıcam. uzmanın geçen yıl öğretenlerini çözmüştüm ben de beğenmiştim. gerçekten öğretiyodu :KK1: hakan dedenin geçen yıl balyoz soru bankasını almıştım, beğenmiştim. bu yılki kitapları nasıldır acaba :26:
Bu günlük yeter yayılcam tv bakıcam :KK1:

Türkçe, her konudan 12 soruluk yaprak test tam sayısını bilmiyorum
Tarih, ilk konu tekrar +75 soru
Coğrafya, ilk konu tekrar +75 soru ( Coğrafi konumdan nefret ediyorum :KK19: )
Sözel mantıktan da giriş yaptım.
-önerme sırası
- kelime cümle oyunları analizi

Birazda mantık sorusu çözdüm o kadar
şuncacık şey çok vaktimi aldı

maşallah güzelime yeter daha ne olsun :nazar:

kızlar ara ara raporumu vermiştim bugün. son olarak da tarihten anadolu türk tarihi ve kültür medeniyete çalıştım ve 70 soru çözdüm :nazar:

bende 10 gündür koşturup duruyom ama gide gide 500 gr gitmiş nolcem ben böle tombik tombik :KK8:

bende okulda o kargaşada gürültüde her fırsatta soru çözüyorum ama eve gelince yayılma modundayım:KK17: biraz daha zaman sıkışınca düzeltiriz zannımca:KK19:
KIZLAR BAŞIM RESMEN ÇATLIYO AGRIDAN KEŞKE GEÇSEDE GELİŞİMDEN SON 1 KONUMADA ÇAALIŞIP BİTİRSEM :KK14:

şu baş ağrısı çok sıkıntı gerçekten. ve uyumadan rahatlamadan da geçmiyo :KK14:
niloş ablam ben sana videoların yarısını atmıştım ya, diğer yarısını atıcam dedim; ama unutmuşum. şimdi aklıma geldi, gönderiyorum skypla :KK55: ama çok geç gidiyo. yarına elinde olur :KK1:

canım ben 4yıl dershanede calıştım resmi olarak..zordur ama kpss yi kazanamadıgım için çalıştım sonucta yani onlar zaten kpss yi gecemedikleri için ordalar şimdi bu kadar calışan insana haksızlığın daniskası olur..dershane kapanması da şu eğitim sistemi için saçma sınavlarla dolu bi hayat var türkiyede...madem onlar gececek ki taslak aynen öyle diyor 5yılı dolduranlar kpss şartı aranmaksızın geçirilecek yazıyor taslakta o halde niye kpss ye calışanlar var her sey muaallkta bilmiyorum iyi mi kötü mü yaptım umarım hayırlı olur şimdilik sorun yok ..sana da basarılar diliyorum azmi bırakma sonucta ilk kez deniceksin canım elinden geleni yap..arada sırada uğricm kızlaaar ....hepiniz cok iyi niyetlisiniz:nazar:iyi ki tanıdım sizleri..

Sağol canım,hakkında hayırlısı olsun.Ben de iyi ki tanımışım seni.İş hayatında başarılar diliyorum canım,görüşürüz yine:KK16:

çok sağol canım. bakarım arada :KK16:

oyy geçmiş olsun pıtırcığım :KK16:

1-a
2-c
3- göç kervanı şenliği büyük harfle yazılmalı diye düşündüm :26:

bence güzel kuzum. zamanla arttırırsın bunları zaten. şimdilik konular bitsin. sonra sorularımızda uçucaz :KK55:

oyyyyy hiç kıyamamammm :KK48: gülmene sebepsem ne mutlu bana o zaman :KK17:

hmm. kuzum p10 da zaten önlisans ve ortaöğretimler yoktur. sadece öğretmenler vardır. genel katılım olarak da sadece 1 sayı belirttiği için p3 de lisanstır diye düşünüyorum. yoksa p10 için ayrı bi katılım söylemesi gerekirdi. bu durumda 4 bin küsür kişiden sıralaman gayet iyi. ama önemli olan p121 puanın. alan sınavı oldunuz mu? önemli olan onun sonucu diye düşünüyorum. bi de sonuç ne kadar kötü gelirse gelsin bi arkadaşın dediği gibi önemli olan gerilemeyip her daim az da olsa ilerlemek. bak biri 50 puanla başlayıp 93 almış. o yüzden sonuç kötü de gelse üzülmek yok. çalışmaya devam edip yükseltmek var. bi de genel deneme oldun daha konuların bitmedi. iyi bişey çıkarmak zaten mümkün değil. sen de iyiki varsın dersanem :KK48:

maşallah canım :nazar: 2 ayda ne kadar yükseltmişsin kendini. o zaman daha önümüzde aylar var. bi 90 fln yapıcaksın inşallah :KK16:

canım tavsiyelerin için çok teşekkürler :KK16: evet bende de 7iklimin ales kitabı var, memnunum. ilerde datanın kültür soru bankalarını da alıcam. uzmanın geçen yıl öğretenlerini çözmüştüm ben de beğenmiştim. gerçekten öğretiyodu :KK1: hakan dedenin geçen yıl balyoz soru bankasını almıştım, beğenmiştim. bu yılki kitapları nasıldır acaba :26:

maşallah güzelime yeter daha ne olsun :nazar:

kızlar ara ara raporumu vermiştim bugün. son olarak da tarihten anadolu türk tarihi ve kültür medeniyete çalıştım ve 70 soru çözdüm :nazar:

Sedefim dershanede o kadar lisans öğrencisi var mıdır bilmiyorum ama inş dediğin gibidir canım:KK19:Alan denemelerimiz daha başlamadı canım,ocakta derslerimiz başlıyor,denemeler de o zaman başlar herhalde.Ben şu durumda p10'u daha çok önemsiyorum canım.Tabi en başta da alanı..Memurlukta şansım olacağını sanmıyorum.Çünkü matı fulleyenler bile olabiliyor,sayısalcıların içinde şansım yok:KK50:Teşekkür ederim bebeğim:KK16:

Zaman sıkışmadan düzeliriz inşallah:KK5::KK19:

Maşallah canım:nazar:
Aynen yarın bakalım dayabildiğim kadar durcam dersanede:KK14:
hd Soru bankasında çok değişiklik yoktur kanımca bi çağdaş eklenmiştir:26:Bide ders notları çıktı onu da alcam:KK31:

[video=youtube;djkyXM2hiig]http://www.youtube.com/watch?v=djkyXM2hiig[/video]
Töbe Bismillah koca lazım bana diyo :KK52::KK52:

Son düzenleme:
Sağol canım,hakkında hayırlısı olsun.Ben de iyi ki tanımışım seni.İş hayatında başarılar diliyorum canım,görüşürüz yine:KK16:

Sedefim dershanede o kadar lisans öğrencisi var mıdır bilmiyorum ama inş dediğin gibidir canım:KK19:Alan denemelerimiz daha başlamadı canım,ocakta derslerimiz başlıyor,denemeler de o zaman başlar herhalde.Ben şu durumda p10'u daha çok önemsiyorum canım.Tabi en başta da alanı..Memurlukta şansım olacağını sanmıyorum.Çünkü matı fulleyenler bile olabiliyor,sayısalcıların içinde şansım yok:KK50:Teşekkür ederim bebeğim:KK16:

Sevgilim ve onun en yakın kankisi hemşom matematikçi...:KK24::KK24:

İkisinin de tarihi rezalet ve benim p3 puanım onlardan 10 puan yüksek.:KK14:

Matematikleri 1 yanlış ama Tarih rezalet.:KK53::KK53:

X