2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

lafımı esirgememeyi bir öğrenseydim

kızlar ya topiğin en karamsarı benim sanki sizinde başınızı şişirip duruyorum :26:
kuzucum olur mu hiç ya hepimiz öyleyiz aslında ama kimisi fazla gösterir kimi içine atar. ben çok içime atarım ama bir konuşunca da susmam
Merhaba kızçeleriimm..

hoş geldin ballı lokmam

inşallah uğraşmak zorunda kalmaz; ama bu hayatta büyük konuşmamak lazım, ne oldum dememeli ne olcam demeli...

Ben de sevdceke atkı örmüştüm ünide
2ters 1 düzdü benim ördüğüm. hani uzunca kalın çizgileri oluyor ya sadece

hımm, ben onları sevemedim hiç yaa, böyle afilli olsun istiyorum, onu da ben beceremiyorum

geçmiş olsun canım yaa; ama dediğin gibi anlattığında da yapabilirsin benim de annem örüyordu önceden; ama bıraktı ev işlerinden ona sıra gelmiyor

ayyy çok güzel buuuuuuuuuuuu maşallah ellerine emeğine sağlık
bunu bana öğretmeni çok isterdim :26:

sağ ol sedefim yaa ilk sıra ablamın arkadaşına ait, o başladı, modeli netten bulmuştum. 4 saatte ancak çıktı model ortaya gerisini de bi ayda ancak yaptım, alttan üstten geçişleri karıştırmışım tabii ki anlatırım nasıl yapıldığını canım; ama üzerinden bi yıl geçmiş, ben de unuttum :26: üzerinde biraz düşünmem gerek

Geçmişi okudum ve kalamadığım için çok üzüldüm.

Bi yandan grip,bi yandan adet...:26: Ölüyorumm...

İyi oldukça gelirim,sizi kocaman seviyorum.

ay kızlar 7iklimden ales türkçe denemesi çözdüm. 50 soruluk. 40 dakikada bitti çok zaman alıyo. özellikle zaman tutarak çözeyim dedim. aslında çok kasıntı sorular yok; ama çok konsantre istiyo

şu soruda takıldım canlarım. bi bakar mısınız?

sedefim çok kötüsün
bade örnek al böyle dersen daha yanaşmaz
aslında demeyi çok isterdim böyle ama ben de bade gibi diyemem ama yine de kendimden şüpheliyim, hak etmiş o çünkü
Tabi kuzum bu yönüde var. ama ben hep hemşire olmak istediğim için ondan bozuldum galiba. herşeyin hayırlısı. olmayan şeylere gün gelir olmadı diye şükredermiş insan. bekleyelim görelim :)
aynen yavrucum. benim annem de hemşire olmak istemiş ama olsaydım yapamazmışım diyo. belki seni de psikolojik olarak kötü etkilicekti. zor bi meslek çünkü. ben bi acile gittiğimde bile iyileşiceğime daha da hasta oluyorum. baya güçlü kuvvetli olmayı istiyo. belki bu tercihlerde atanırsın kuzum belli olmaz.
lafımı esirgememeyi bir öğrenseydim

kızlar ya topiğin en karamsarı benim sanki sizinde başınızı şişirip duruyorum :26:
yok top 10 da 1 numarayı ben hep koruyorum
Merhaba kızçeleriimm..
lokumum dershane nasıldı

oyyy ben hiç bulaşmayayım o zaman. çünkü bu sefer inat eder bütün gün örneği çıkarmak için uğraşırım. ders mers yalan olur. ben daha basit şeylere kaçayım en iyisi ama gerçekten çok şıkmış

evet kuzum ben 3 yapmıştım :26:

ya şimdi paragraf olunca nasıl açıklayacagımı blemedim kuzum. genelinde sanatcıdan bahsetmiş eleştirmenden değil bak dikkat edersen. kendilerini övdüklerini söylemiş ardından bu onların kusurudur ama yine de vazgecmezler övünmekten,bu yüzden kendilerini eleştirenleri kaldıramazlar, onlara karsı da yazarlar demiş
ama eleştirmenlerin nankör oldugundan bahsetmemiş geneli sanatcıya endeksli. bu yüzden o cümle bozuyor kuzum
anlatabildim mi ya:26:

Son düzenleme:

rica ederim canım benim. ne kafa şişirmesi
ben geçen sene de senin sayfanı takip ettiğim için öz babanla olan durumundan ve şuan evdeki durumlardan haberdarım.
bak benim dün gece aklıma yatarken ne geldi, inan gece kalkıp yazacaktım sana ama üşendim kalkıp bilgisayar açmaya. şu anki baban vasiyet yazar ve hangi evi kime bıraktığını yazarsa, öldükten sonra da o şekilde paylaşım olur. hatta annende vasiyet yazsın kendi evini sadece sana bıraksın. birde bu şekilde bir avukata danışın derim.

öz babanla ilgili de, herşey de vardır bir hayır derler ya, bence hayatınızda olmaması, belkide şanstır sizin için. çünkü görünüyor ki pek aile babası olacak biri değilmiş.

Sağ ol canım.Ben de planımda ufak bir değişikliğe gittim.Bu ayın sonuna kadar tarihi bitirdim mi tamamdır.Aralıkta da coğrafya ve vatandaşlık ikilisini halledeceğim inşallah.Eğer vaktim kalırsa da eğitim bilimlerine başlarım.Pek zannetmiyorum ya.İnşallah bugün iyi çalışabilirim.

Sizin bu komşular hiç akıllanmayacak galiba?Bazı insanlara sinir oluyorum.Hem apartmanda yaşamak istiyorlar hem de apartmanın kurallarına uymuyorlar.Neyse inşallah en kısa sürede akılları başlarına gelir.

Sedefim ve diğer çalışan arkadaşlarım maşallah iyi çalışmışsınız.Ayrıca söze de bayıldım canım.Çok doğru.

valla çok iyi anladım kuzum çok sağol

kuzum benim sağol düşündüğün için vasiyeti sormuştuk. vasiyetinde öyle yazsa bile yine de abim hak talep edebiliyomuş. ayrıca vasiyet sonradan değiştirilebiliyomuş. ki abim değiştirir. aslında çok çözüm var da işte hepsinden bi şekilde öz oğlu olduğu için alabilme hakkı var. bize son gittiğimiz avukat, satış olarak değil de bağış olarak yapılırsa hak talep edemez demişti. babam evlerin birini anneme diğerini abime bağış yapcaktı. ama tapudaki adam bağışta da hak talep ediliyo dedi. tapudaki adam önce kan bağı olmayan birine geçir, sonra o eşine geçirsin, o zaman bişey olmaz demiş. bi de bunu sorcaz bakalım avukata. olmadı bu şekilde yapıcaklar.

selam arkadaşlarımm

bugün rehberliğe girişin yarısını çalıştım ihtiyaç uzaktan eğitim vidyolarından çalıştığım yerleri izledim.eğitimdeyiz sitesi canlı ders dışında video dersleri de satmaya başlamış.evde tek başıma çalıştığım için bazı konuları videodan dinlemek daha kolay oluyo ve kendm daha rahat çalışabiliyorum.ne yapsam bilemedimm.aranızda eğitimdeyize üye olan var mı tavsiye eder misiniz

bence gayet güzel bi plan olmuş kuzum. olsun sıkıştırma, coğrafya çabuk biter, vatandaşlık bol tekrar ister. o yüzden aralıkta onları bitirirsin, yeni yılla birlikte ocakta eğitim bilimlerine başlarsın. eğitim bilimlerini de en geç 3 ayda bitirsen nisanda hepsini halletmiş olucaksın
kolay gelsin. ben de çözeceğim soruları bitirdim. bişeyler atıştırdım. şimdi tarihe geçiyorum

hiç bilmiyorum kuzum o siteyi. örnek videoları var mı? varsa onları izle bakalım, az çok anlarsın nasıl olduğunu

Ben buna A derdim kuzum. I da, eleştirinin nankör olduğundan bahsederken A de direk sanatçılara nankör demiş.
Ayrıca A olmayınca anlam daha bütün oluyor. diğerlerine bağlantılı değil pek

edit: Amanın II. B değil A imiş

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…