2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Kizlatr bendre özendim size okurken yazayim dedim bu sene tekrar calisacaktim ama ptt ye gise gorevlisi atandim yine de denemek istiyorum lise matematik var mi aranizda

Kizlatr bendre özendim size okurken yazayim dedim bu sene tekrar calisacaktim ama ptt ye gise gorevlisi atandim yine de denemek istiyorum lise matematik var mi aranizda

hoşgeldin aramıza canım tebrik ederim
ilköğretim mat var ama lise var mı bilmiyorum :26:

Hosbuldum teşekkür ederim.Pasta da harika gözüküyor gece gece canım cekti.zaten bu kpssye çalısma sürecinde sürekli biseyler yemekten 4 kilo aldım ama napim atanınca veririm inş

iyi akşamlar kızlar. okula ilk geldiğimde ögle yemegi yapılıyodu benden para almadılar 1 hafta sonra yeni para toplanıcak diye pek içime sinmedi ama tamam demiştim bu haftada 1 kereye mahsus öglen için pasta yapma kararı alındı bende ses çıkarmadım
yarın ben götürecem
geldim havuçlu pudingli kek,kremşantili kurabiye, biberli ekmek ve poaça yaptım
gelişimdende 2 ünite bitirdim sadece kişilik gelişimi kaldı o da yarın inş.
(not :çok soru çözemedim ama )

monam senin alıntına teşekkür etmeyi unutmuşum. kusura bakma lokumum çok üzgünüm bu aralar aşk olsun ben sana küsebilir miyim hiç? her şey üst üste geliyo. babamın üzerine ait 2 ev var. birini anneme birini abime yapmak istiyo, ama yapsa bile abimin annemin hakkından talep etme hakkı var. ki abime babam bile güvenmiyo. kesin hak talep eder. annem sokakta mı kalcam diyo. annemin üzerine de ait 1 ev var. abimin ondan da hak talep etme hakkı varmış. o yüzden annem de o evini benim üzerime yapıcak. benim üzerime olunca da abimle üvey olduğumuz için yani kan bağımız olmadığı için abim benden hak talep edemiyo ama bu sefer de öz babam hak talep edebiliyomuş. anasının gözü gibi kanunlar. bunların üstüne bi de üst komşudan çok rahatsızım. 2 gündür annesi saat sabahın 7 sinde halı kilim çamaşır ne bulduysa balkonda onları silkiyo. zaten yatak gıcırtısından dolayı ancak sabah 5 gibi uykuya dalıyorum. 7 de de kadının silkelemesine uyanıyorum. anne baba bi de bu adam 3 ü benim üstümdeki odadalar, ta ta ta ta sürekli muhabbet, tv son ses açık. babama söyledim insan gibi, bak nolur rica et ön odaya geçsinler diye, yok ben dersle kafayı bozmuşum, benim dersim için odasını niye değiştirsinmişmiş. gece 12 den önce sese bişey denilmezmiş. o evde yokken çalışaymışım. adam cumartesi pazar full evde. haftaiçi de akşamüstü 5 de eve geliyo. babam diyo ki haftaiçi 5 e kadar çalış, haftasonu çalışma dinlen yeter diyo. ya o benim afedersin kocam mı? ben niye çalışmamı komşuma göre ayarlamak zorundayım? annem de diyo yatak odasında çalış. vize final çalışmıyorum ki sene boyunca yatak tepesinde nasıl çalışayım? zaten bölümüm 86 puan ile kapatmış. ve ben bu şekilde hiç verimli çalışamıyorum ve böyle gittiği sürece de 90 puan almam hayal. sürekli ağlıyorum. napcam bilmiyorum inan ki, vazgeçmeyi bile düşünüyorum. çünkü sene boyunca böyle giderse boşa uğraş olur yani

Son düzenleme:
Hosbulduk teşekkür ederim alan cok zor geliyor bana ya insallah bu sene yaparim..gecen yil p3 p10 90 di ama alan 69 da kaldi
çoğu arkadaşımız seninle aynı duruma düştüler canım. ilk bölüm puanları yüksekti ama alan belası mahvetti bütün emekleri. çok üzüldüm. ama neyse ki ilk bölümlerin için bi eksiğin yok, bu güzel bişey ve önünde geçen yılki gibi alan için az bi vakit yok. bu sene sırf alan çalış. diğer derslerden de soru çöz. alanı hallettin mi olur zaten canım
Hosbuldum teşekkür ederim.Pasta da harika gözüküyor gece gece canım cekti.zaten bu kpssye çalısma sürecinde sürekli biseyler yemekten 4 kilo aldım ama napim atanınca veririm inş
sağol canım benim. aynen ders çalışırken ben de hep cips çikolata nescafe kek fln atıştırıyorum

niloş ablam iş hayatına rağmen harikasın maşallah hem hamarat hem çalışkan ablam benim ellerine sağlık.

Hoş geldin canım,ha şöyle ya uzaktan okumayın katılın bize.

Kalıcı olursun umarım.

Sen mezun değil misin canım ? :44:

Ahhh hocam yaa,ne uğraşacaksın boşver. Atanmışsın ne güzel.

Ayy neler yapmışsın hocam yaaa.:26: Havuçlu keki çok severim. Ellerine sağlık.

Olsun,geçen yıldan temelimiz var nasılsa...

Yok kuzum,benim kafamda kuracağım tutmuş asıl sen kusura bakma. Yaa gerçekten hukuk o kadar saçma bir şey ki,yani geçenlerde birkaç arkadaşımla konuştuk da...Yani ne denir inan bilmiyorum ama güzel yüreğinin kırılmayacağı,annenle hakkında en hayırlı olan şey gerçekleşsin. Sedefim gerçekten büyük imtihanlardan geçiyorsun ama umarım sonu çok güzel olur.Ders konusunda da inan ne desem bilmiyorum,bir sürü kitabım var,insanlar gülerek atanamadın mı diye soruyor,benim ağlayarak çalıştığımı bilmeden... Nasıl yetermiş Allah aşkına,koskoca 2 gün tatil mi yapılır ? Kütüphaneye gitsen Sedefim ? :26: Gerçi herkes çalışamıyor oralarda,herkes ayrı tel.... İnan hayal değil canım,senin tek sorunun tarih onu da halledersen ben olacağına inanıyorum.

meleğim benim biliyorum geçen gün yazdığını okudum. hani kadın sormuş ya sana atama işi ne oldu diye. hayır sanki cevabı bilmiyo insanlar, ısrarla bu soruyu soruyolar. atansan orda işin ne zaten. sanki garip bi zevk alıyolar bundan. ki sen geçen yıl en çok çalışanlarımızdandın. gözümle görmesem de bunu kalben hissettim. ya bizi bizden başka kimse anlayamaz monam. babam da o şekil işte. bizim burdaki kütüphane 5 te kapanıyo zaten cmt pazar pzt full kapalı kuzum. dershaneye yazılmayı tekrardan düşündüm. yazılan arkadaşım memnun değilim diyo. kütüphanede daha hiç yer bulamadım diyo. femin yurduna gidicez onunla, ama orası da çok doluymuş, ordan yer ayarlayamadık hala.
emek vermeyen şansına bir sürü insan atandı. biz hem emek verdik, hem de atanmaya çok ihtiyacımız vardı ama olmadı. neresinde hayır var bunun inan bilemiyorum monam. Allah'a isyan etmek istemiyorum ama atansaydık her şey çok güzel olucaktı. annemin 20 senedir yaşadığı cehennem hayatını cennete çeviricektim. balkonu olan bi ev tutucaktık. o balkonu çiçek bahçesi yapıcaktık. her akşam çayımızı içicektik orda. daha ne hayaller vardı, ama hayallerim hayal oldu..

Son düzenleme:

Canımmm. Benim de ne hayallerim vardı.Dedemi umreye götürecektim,onun akranı olan arkadaşını dün kaybettik. Çok korkuyorum elimin ekmek tuttuğunu görmeden ona bir şey olacak diye... Ben de düşünüyorum...İnsan inancı olmasa hepten bunalıma girecek Sedefim. Ve gerçekten diyorum ya,mülakat işini ciddi ciddi düşünmeye başladım. Bizden düşük puanlılar şu an masa başında,biz burda psikoloji de bozuk,hayatta da her şey ters gidiyor,bilemiyorum bir çıkış yolu bulamıyorum.Kim kimin hakkını yiyor ?

hoş geldin hep bekleriz o zaman

ayy ama gerçekten de öyle değil mi clamentainecimmm

bi de mozaik pasta yaptım Eki Görüntüle 866438
mozaik kek en sevdiğimden eline sağlık hamaratımm
hoş geldin seni de hep bekleriz
ahh sedefim ahhh yaa
sözün bittiği yer artık insan ne diyeceğini bilemiyor
baban ne anlar Allah askına sınavdan da bir de çalışma saatin şu şu olsun diyor.
kuzum gecen yıl ben 4 kişi aynı odada calısıyordum. ve susturamıyordum da kimseyi. zaten sürekli benim için susmaları da içim el vermiyordu. kulak tıpacı aldım şu ağır iş makınelerınde calışanların taktıklarındandı ama.
öyle calısabıldım bayagı bir. sonra cıkardım kulagım sulanıyordu çünkü. zorladım kendimi seste de rahatca calısmaya basladım.
Allah yardım ediyor kuzum ya deneme çözerken yatak odasına gecersın ama normal derslerde bir süre sonra alısırsın. zaten mecbur alısacaksın maalesef kuzum ne baban yardım ediyor ne yukardakıler anlıyor.

Son düzenleme:
aynen. hepimizin adına konuşmak bana düşmez ama burda bikaçımızın hayatı baya ters gidiyor ve sanki bizim kaderimiz mebte öğretmenlik değilmiş gibime geliyo. şahsen benim için öyle geliyo. ve hani bu 2. girişimde de olmazsa 3. yü de denerim, Allah'ın hakkı 3 tür diyodum daha düne kadar.. ama yok artık 2014kpss arkadaşımız gibi koleje başvurmayı düşünüyorum olmazsa. çünkü bu şekilde sağlımızdan olucaz ben bundan korkuyorum artık yani..

bugün annem bana da kulak tıpacı almış kuzum eczaneden. ama ben onunla da duydum, daha az duydum tabii, ama şu sıralar sinirlerim pörtlediği için de daha hassas oldum. bi de üstünde bunu taktığınızda nefesinizi tutmayın yazıyo. sanki bi panik oldum. dediğin gibi alışmaktan başka çare yok. bi süre şu tıpaçla devam etmeye çalışayım. diyorum ki sedef hasta olan insanlar napsın, istersen git fakültenin aciline gör de kendine gel diyorum kendime şükretmeliyiz her şeye rağmen. ama bi yerden sonra insan bunalıyor. çünkü ders çalışmak öyle bişey ki fiziksel yorgunluğa bile razısın ama kafa olarak yorulunca elden bişey gelmiyor.
kuzum senin 3 kardeşin mi var?

Valla olmazsa çeyiz yapana kadar çalışacağım,sonra bırakacağım. Erzurum'un köyünde ne masrafımız olacak. Şevkim,hevesim falan kalmadı benim.

Sedefim bu arada benim de rahatsızlığım var,kulaklarıma su değmemesi gerekiyor ve kulak tıpaçları malesef çok kullanışsız.

Son düzenleme:

kuzum biz 5 kardeşiz ben ortancıyım.
benım calıstgım oda en rahat oldugum yerdi. ama işte ne hikmetse 3 kardesımde bir şekilde griyordu odaya başlıyorlardı sohbete. kac kere aglayarak kalkmıslıgım var masadan cok zordu . diğer oda da soğuktu oraya gıdemıyordum. susturuyordum 10 dk sonra tekrar baslıyorlardı istemsiz olarak işte aynı yerde oldukları için unutuyorlar mıydı artık bilmiyorum.
nisanda mı neydi biri askere gitti diğeri çalışmaya ben öyle rahatladım zaten o zamana kadar da ne kadar verımli olduysa işte calısmak.
işte aslında bana nasip değilmiş gecen yıl, şimdi düşünüyorum da.

ya kuzum ben senın karamsarlıgına kızıyorum ama cidden bak.
yani ben kendimi desem eksik oldugum çok şey var. ne matematık var ne tarih. coğrafyadan bocalıyorum alan zaten muallak
ama senin sadece alan var. buna çalış cok sıkı, diğerleri zaten sende.
ciddi söylüyorum bak senın karamsar olacagın hiçbr şey yok alandan başka ki bunu sınav puanından hepimiz biliyoruz gördük.
ki eminim bu yıl atanacaksın inşallah.
cık şu ruh halinden lütfen kuzum

Son düzenleme:

Kuzum iyi güzel diyorsun. Hep destekçimsiniz Allah razı olsun ama...Ben söylenenleri çok takıyorum kafama. Umarım bu yıl hepimiz gideriz. Elimde değil...

Kuzum iyi güzel diyorsun. Hep destekçimsiniz Allah razı olsun ama...Ben söylenenleri çok takıyorum kafama. Umarım bu yıl hepimiz gideriz. Elimde değil...

senin canını sıkan 3 5 komsu değil mi?
kim onlar ya kim yani kuzu
ben de sürekli ders calışıyorum pek gezmiyorum diye eve kapandı kendini göstermiyor diyorlar
oooo daha nele diyorlar
sen ya evlendiğinde ya kazandıgında ya da her ne olacaksa işte
daha o komsuları görecek misin? hayır
duymak istemiyorsan benim gibi komsuya da gitme geldiklerinde cıkma yanlarına
sınavın ne oldugunu bile bilmiyorlar sen takıyorsun onları boşver kuzum cidden ya

Son düzenleme:

Öyle kuzum,biri az evvel dedi ki...''Oğlum İzmir'e atandı,en güzel kolejde çalışıyor;üzülme sen de...'' dedi. Teyze olaya bu kadar uzak. Neyse dedim... Öyle canım ya,artık bazılarına cevabını veriyorum,ailem de bi şey demiyor sağ olsunlar.:13: İnşallah bu yıl bizim yılımızdır.

Ben yatıyorum sabah dersanem var. Arada mesaj at,ben atmadan atmıyon.

Bizede kuş kadar yok yok kuş gagası kadar kadro vermişler ben üzülüyor muyum hay Allah ne hallere girdik yaa şu 2014 bi gelse

Bari tüm gün ne yaptığımı diyeyimde azıcık utanayım

Matematikten- taban aritmetiği videoları bitti 80di sanırım soru çözdüm
Sonra Türkçe - 1 deneme
Safransari, facede mantık çözmeye başladım deyince nettende 1 test mantık çözdüm vallaha çok zevkliydi

bana da diyorlar yüz görümlüğü istiyor dışarı çıkmıyor diyorlar
çıksam ne olacak? herkesin yapmacık vıcık vıcık halleri
bir keresinde bahçede oturuyordum kısa kollu giymişim ben dinsizmişim
koskoca kadın bana bunu dedi.
artık kimseyi tınlamıyorum ya banane

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…