2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

günaydın

dün sporda canım çıktı tutulmuş her yanım,duş aldım ama işe yaramamış

erken uyandım sayılır kahvaltı hazırladım ascık tırtıkladım,annemle biraz lafladık ölçmeden bir ünite bitirdim şimdi sorularını çözmeye gidyorum

İnşallah her şey güzel olacak inanıyorum,değecek bu sıkıntılarımıza

ben öğlen okuyucam duamı hepimize,iyiyi çağıralım iyi olsun her şey

hadi güzel güzel çalışın:125:

günaydın kızlaaaar

bugün annemin misafirleri var.babanemde çalışıcam.akşam raporumu vermeye gelirimm..sedefim uzman kariyer testleri konu konu başlangıç testleri ve düzey geliştirme testleri olarak ayırmış. kitabın yarısı bu şekilde.geri kalanı karma olarak deneme sınavları ve ileri düzey testlerden oluşuyo.pegem ve yediiklim kadar olmasa da begendimmm.özellikle programdan çok yanlışım çıktı.programın bazı soruları gereksiz detay gibi geldi ama bu benim görüşüm mü yoksa genel olarak testler mi böyle bilmiyorum.bugün yediklim program çözücem bir karşılaştırma yaparım

Günaydın canlarım
Alan kitabım sonunda geldi Hep benim kargoda bir sorun çıkıyor. bugün 7.gün ancak geldi
Neyse hadi ben tarihe kaçarr

Verimli çalışma diliyorum hepinize

maşallah sedefim
senin matematiğin iyi kuzum tarih zorluyodu seni
bence iyi düşünmüşsün
dershanedeki hocalar her gün 5 tane paragraf sorusu çözün dedi kuzum.
paragraf diye geçmemek lazım aslında artık kasıyorlar çünkü.

mantarkayacım maşallah raporuna
yetiştirirsin canım panik yapma
insanın bir günü bir gününe uymaz sıkma canını
bi bakmışsın bugün de planından fazla çalışmışsın

maşallah canım
iyi çalışmalar

Günaydın canlarım
Alan kitabım sonunda geldi Hep benim kargoda bir sorun çıkıyor. bugün 7.gün ancak geldi

kitabın hayırlı olsun kuzum
güle güle kirlet okudukların hafızandan hiç çıkmasın inşallah
çıkmış mı 2014 alan kitapları canım ?

ahh kuzum ya tam sen gelmişsin ben çıkmışım konuşamadık
kuzum bence sen maşallah çok düzenli gidiyosun. çünkü ben her gece senin raporunu aksatmadan görüyorum maşallah ve inşallah her gece de göreyim senin şu an böyle düşünmene sebep olan şey ders ders çalışman. ve çalıştığın dersler de vakit alan dersler. eğitim bilimlerine geçtiğinde daha çabuk bitirdiğini görüceksin. bak biz tarihe senle aynı anda başladık ben 3. videoda takılıp kaldım sen osmanlıyı bile bitirdin maşallah görüyo musun bak gayet güzel bi hızda gittiğini fark et diye söyledim. hiç sıkıntı yapmana gerek yok. önümüzde daha çok ay var.
tatlım çok sağol önerilerin için ben hiç pegem çözmedim. o zaman önceliğimi pegeme vereyim. pegemin modüler soru bankasından mı memnun kaldın yoksa 5000 soru bankasından mı? 7iklimi ben de tek geçiyorum. geçen yıl 2012 soru bankasını çözmüştüm. bu yıl 2014 ü alıcam yine çözücem kısmetse
Günaydın canlarım

rengoşum cicişin hayırlı olsun güle güle kirlet nasıl memnun kaldın mı kitabından
inşallah fıstığım maşallah hem diyet hem kpss ölçme çok zevkli. ben de şimdi gideyim biraz soru çözeyim

tuğbimmm sağolasın kuzucum aynen öyle, ama geçen yıl hiç mat geo bakmamıştım. sınavdaki o çok kolay olan geo sorusunu çözememiştim. bu yıl çok üstüne düşmeden de olsa bakmak istiyorum. en azından ales tarzı sorulara.
türkçe konusunda çok haklısın. en azından 5 tanecik çözsek en fazla 5 dkmızı alır, onu da unutmamak lazım. bize çok yararı olur

Tuğbim 2014ler çıktı mı bilmiyorum kuzum bu aldığım akademik kitap. bizim ünideki ders kitabımızdı yani
Sedefim beğendim kuzucum tabii sağolun canlarım

Son düzenleme:
slm kızlar... bu aralar bi uykuya düştüm ki sormayın:26:...öğlen cimcimemi uyutup ders çalışayım diyorum bende onunla uyuyakalıyorum...demin kahvemi yaptım uyku gitsin başımdan diye.. şimdi gelişimi bitirmeye gidiyorum, inş bu sefer bitiririm son bi ünite kaldı çünkü..akşama doğru görüşürüz yine...sedefim bu arada

anam rapor vermeden de tadı çıkmıyo meretin lafın güldürdü beni...nerden buluyosun bu komik sözleri tatlım ya..

Renginam, hayırlı olsun kitabın keyifle bitir inşallah. Sedefim, sen uğrar mıydın buraya özlettin valla

neyse ben ancak oturacağım dersin başına matematik çalışıp, Türkçe den soru çözeceğim

Belki gk de bakarım, görüşürüz :122:

Ben mülakat işini ciddi ciddi düşünmeye başladım.Bizim üst katta biri var,üniversiteye sonuncu girdi,7.senede mezun oldu. 60 puanla da mülakatla memur oldu. Ben p3 84 puanla evdeyim.

Düşünüyorum...Kul hakkını kim yiyor gerçekte ?

Maşallah kuzum ne güzel çalışmısşın,Allah razı olsun bu arada.:

Yetişir zümrem panik yapmaaa. Daha zamanımız var. Moral bozmak yok,iyi gidiyoruz.

Ah kuzum inşallah değer. Spora mı gidiyorsun ya,ne güzel.

Program bütün yayınlarda gıcık zaten. Yediiklim daha güzel bence.:13:

Günaydın canlarım

Hadi hayırlısı.

Ben de grip oluyorum galiba.:2::2:

Dersaneden gel,yemek ye derken bu saat oldu.

Sıkı çalışmam lazım.

Öptüm herkesi.

arkadaşlarım bir yandan açıköğretim okuyan bir yandan da kpss ye hazırlanmak zorunda olan var mı aranızda -benim gibi yani-hem de alan sınavı da yanında bonus

Sağ olun kuzularım.Moralim yerine geldi vallahi sayenizde.Şimdi ben bu gazla gider bir güzel tarih çalışırım.Hadi öptüm hepinizi kendinize iyi bakın.

sağol bedem

Sağ olun kuzularım.Moralim yerine geldi vallahi sayenizde.Şimdi ben bu gazla gider bir güzel tarih çalışırım.Hadi öptüm hepinizi kendinize iyi bakın.

canım demek ki senin çaışma şeklin böyle
kendini zorlama ilerleyen zamanlarda yani sırf soru çözdüğün zamanlarda zaten hızlanrsın.
şimdi sindirerek git önemli olan kavrayabilmek

Selam arkadaşlar.Uzun süredir yazdıklarınızı okuyordum ama anca buraya yazabiliyorum.Sizin paylaşımlarınız sayesinde hem mutlu oluyorum hem ders çalışma şevkim artıyor.Ama inanın raporlarınızı okuduğumda maaşallah diyorum.Hani diyosunuz ya nazar falan diye.Çalışma azminize hayranım doğrusu.Ben 1 gün çalışıp 2 gün hiç çalışamıyorum.B grubu için gireceğim.Açıköğretim İktisat mezunuyum.Sayısal çıkışlıyım.türkçemle matematiğim iyi ama tarih-coğrafya-anayasa maalesef fecii.İnş. bundan sonra yazdıklarınızı hem okuyup hem de çalıştığımda rapor yazacağım.

Selam kızlar

Annem geldi memleketten,azıcık alana çalışabildim sadece.Özlemişim,laf laf derken zaman geçti.Biraz da ölçmeye bakıcam.Raporumu da vermiş oluyorumAnnem sayesinde bi süre yemek ve temizlik derdinden kurtuldum(saf çıkarcı mıyım neyim).Neyse hepinize kolay gelsin kızlar öpüldünüz

ayy ama gerçekten de öyle değil mi clamentainecimmm
bazı problemlerden dolayı sinirlerim tepeme çıkıyo canım. o zaman da keyfim kaçıyo. sadece buraya girmemek değil hiç bişey yapmıyorum
merhaba canım hoşgeldin aramıza

oyyy kıyamam hasret giderin ana kız sağol kuzuşum ben de çok öpüyorum seni

kızlar maşallah ölçme 91, öğrenme 54, gelişim 45, rehberlik 55 soru çözdüm
kulak tıpacı işe yaramadı, çok başım ağrıyo. birazdan tarih çalışıcam.
bi de mozaik pasta yaptım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…