2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

ben abarttığımı bildiğimden koydum mesafeyi canım :KK1: yoksa tv a daldım mı kalkmıyorum başından :KK30:

:KK1::KK1: Ahh Aşk-ı Memnu vardı ben lise sondayken...:KK31:
iyi diyelim iyi olalım kuzum herhangi bir şey olmadı ama annemler olmayınca ev işleri bana kalıyor sonrada yoruluyorum :KK50:

Canım benim...:KK50: Evde ayak sesleri bile yetiyor.Rabbim acılarını göstermesin.:KK14:

canım ben geçen yıl uzmanın sistematik gk-gy soru bankasını almıştım.. 3 tür test vardı içinde başlangıç orta ve ileri düzey olmak üzere.. orta ve ileri düzey çözümlü idi. kültür yeteneği hoşuma gitmişti.. uzmanın yorum odaklı soru bankasını çözüyorum şu anda canım soruları hoşuma gidiyor..

inşallah anlatırsın ve inşallah anlar canım iyi haberlerini bekliyorum..

:nazar::nazar::nazar: Maşallahınız var kızlar :)

gönüller bir olsunda :) bizimki üniversitenin sonunda başladı.. başlarda bilmiyordum diplomaları aldığımızda lise diplomasını da veriyorlar ya orada benden 4 yaş büyük olduğunu öğrendim :KK9::KK9: ama o da bende minyon tipliyiz hiç belli olmuyor yaş farkı dediğim gibi gönüller bir olduktan sonra yaş havada kalıyor :KK16:

kızlar kurstan yeni geldim 8 saat ders anlattım çok yoruldum hemen yatıcam sonra da kalkıp çalışıcam.. Hepinize kolay gelsin..

Maşallah benim kızçelerimeee....:nazar::nazar::nazar:

Aman huzur olsun,saygı olsun gerisi hikaye bal köpüküm...:KK16::KK16:

Helal olsun hocam maşallah,hep böyle devam et.:KK55::KK55::nazar:

İşte buna halay çekilir....:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Yeter kızçem,sonra telafi edersin.:21:

Nane yağı sürüyor musun hocam,çok iyi geliyormuş.

aynen canlarım gönüller bir olsun,saygı,sevgi huzur olsun yeter :KK16::KK16:

5 saat de dersane vardı.Türkçe ÖABT...:KK50::KK50:

Kafamın içinde filler halay çekiyor.:86::86::86:

Canım bir sakıncası yoksa ÖABTde neler işliyorsunuz, hangi konudan başladınız?Hocalar bir kaynak falan önerdi mi sorabilir miyim?Biliyorsun alan başlı başlına bir dert.:KK50:Ucu bucağı yok.Ne çalışacağımı nereden çalışacağımı bilmiyorum.:KK14:Alan için dershaneye gitmek veya uzaktan eğitim almak gibi bir imkanım da yok.:KK50::KK5::KK5::KK14:En azından senin hocalarının önerdiği kaynakları temin edip oradan kendim çalışıp bir şeyler yapmaya çalışabilirim belki canım.:KK6:

Canım bir sakıncası yoksa ÖABTde neler işliyorsunuz, hangi konudan başladınız?Hocalar bir kaynak falan önerdi mi sorabilir miyim?Biliyorsun alan başlı başlına bir dert.:KK50:Ucu bucağı yok.Ne çalışacağımı nereden çalışacağımı bilmiyorum.:KK14:Alan için dershaneye gitmek veya uzaktan eğitim almak gibi bir imkanım da yok.:KK50::KK5::KK5::KK14:En azından senin hocalarının önerdiği kaynakları temin edip oradan kendim çalışıp bir şeyler yapmaya çalışabilirim belki canım.:KK6:

Özelden yazıyorum hemen canım.:KK54: Ziyaretçiler merak etsin.:KK33::KK33::KK33:

Ne sakıncası olacak aşk olsun... :KK20:

arkadaşlar merhaba lisans gk- gy ve eğitim bilimleri konu anlatımlı kaynak tavsiyeleriniz nelerdir?

Güzellerim raporumu vermeye gece yine geleceğim ama şimdilik yaptıklarımı yazayım.:KK6:Çember, dairede alan ve analitik geometri videolarını izledim.:126:Analitik geometri konusuna çalıştım.Formülleri defterime geçirdim.Tam sorularını çözmeye başlamıştım ki misafir geldi.:KK50:Bilgisayardan bakması gereken şeyler varmış.Bilgisayar kullanmasını da bilmiyor.Mecburen ben ilgilenmek zorunda kaldım.:KK50::KK14:Şimdi gittiler de biraz dinlenince tekrar başlayacağım soru çözümlerine.:KK55:Sabaha kadar analitik geometrinin sorularını bitirip katı cisimlere başlamayı düşünüyorum.:44:Kısmet artık...:KK34:

Güzellerim raporumu vermeye gece yine geleceğim ama şimdilik yaptıklarımı yazayım.:KK6:Çember, dairede alan ve analitik geometri videolarını izledim.:126:Analitik geometri konusuna çalıştım.Formülleri defterime geçirdim.Tam sorularını çözmeye başlamıştım ki misafir geldi.:KK50:Bilgisayardan bakması gereken şeyler varmış.Bilgisayar kullanmasını da bilmiyor.Mecburen ben ilgilenmek zorunda kaldım.:KK50::KK14:Şimdi gittiler de biraz dinlenince tekrar başlayacağım soru çözümlerine.:KK55:Sabaha kadar analitik geometrinin sorularını bitirip katı cisimlere başlamayı düşünüyorum.:44:Kısmet artık...:KK34:

Şu geometri çalışmana hayranım.:KK6:

arkadaşlar merhaba lisans gk- gy ve eğitim bilimleri konu anlatımlı kaynak tavsiyeleriniz nelerdir?

merhabalar :KK34: eğitimci değilim bilmiyorum, ama gy-gk için sözellerde data, set olarak da genelde ihtiyaç alınıyor. ben yeni kaynak almadığım için pek tavsiye veremicem çünkü eskilerden çalışıyorum ben :KK30:

Hiç konuşasım yok bugün:KK14:

canın mı sıkkın renginacım
:26:

X