2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Kızlar size bir şey anlatayım.Bugün biraz moralim bozuldu.Üzüldüm.:KK14:Bizim akrabalardan biri daha evleneli 1 yıl olmadı ama boşanacak.Bugün annemler eşyaları toplamaya yardıma gittiler.Gelin ziynetleri alıp kaçmış.:KK50:Ya bu devirde kimseye güven kalmamış.Vallahi benim de gözüm korktu artık evlilikten.:KK50::KK50::18:Hem de kız kaçarak evlenmişti. İnsanlar her şeylerini yaptı, en iyi eşyaları aldılar, en güzel evlerden tuttular.Her şeyi dört dörtlüktü ama gel gör ki insanlara güven olmuyor.:KK50:

Bu aralar etrafımda o kadar çok insan boşanıyor ki anlatamam.Önce babamın bir akrabası ayrıldı.Sonra kuzenlerimden biri ayrıldı.Şimdi de bu.:KK50:Bu yüzden de biraz ders çalışamadım.Şimdi insanlara güvenmeye korkar oldum bu aralar.

relax kızlar yazmayın o konulara :125:
Ay yerim o smileyi:KK9:

Kızlar size bir şey anlatayım.Bugün biraz moralim bozuldu.Üzüldüm.:KK14:Bizim akrabalardan biri daha evleneli 1 yıl olmadı ama boşanacak.Bugün annemler eşyaları toplamaya yardıma gittiler.Gelin ziynetleri alıp kaçmış.:KK50:Ya bu devirde kimseye güven kalmamış.Vallahi benim de gözüm korktu artık evlilikten.:KK50::KK50::18:Hem de kız kaçarak evlenmişti. İnsanlar her şeylerini yaptı, en iyi eşyaları aldılar, en güzel evlerden tuttular.Her şeyi dört dörtlüktü ama gel gör ki insanlara güven olmuyor.:KK50:

Bu aralar etrafımda o kadar çok insan boşanıyor ki anlatamam.Önce babamın bir akrabası ayrıldı.Sonra kuzenlerimden biri ayrıldı.Şimdi de bu.:KK50:Bu yüzden de biraz ders çalışamadım.Şimdi insanlara güvenmeye korkar oldum bu aralar.

Kaçarak evlenmek iyi değil canım ya bir yerde potluk veriyor çünkü.
onun dısında Allah güvenilirlerle karşılaştırsın ne diyeyim
zor valla:KK14:

Sizlere de maşallah kızlar:nazar:İyi geceler nathalie:KK16: Monacım sen de çok iyi gidiyorsun canım maşallah diyorum,kem gözlere şiş:nazar::nazar::KK9:

Teşekkürler canım,Rabbim hepimizi korusun.:KK16::KK16:

relax kızlar yazmayın o konulara :125:

:KK1::KK1: Çenemiz durmuyor.

Evlilikten ben de çok korkuyorum malesef...:KK50: Eskisi gibi toz pembe bakamıyorum.:KK14:

Sıkı tutun bana :KK55:
Anca beraber kanca beraber:KK53:

Tamamdır panpa...:KK53::KK53:

beni yoga bile kesmez:KK53:

keske ara vrsem uzun bir süre kuzum valla:KK6:

kuzum ben de ihtiyactan calısıyorum egıtımı ck farklı seyler var ama cok ihtiyacım olmayanlara bakmıyorum

aynı konu değil tatlım ailevi yine:KK14:
hiç biraz evden uzaklaşma imkanın var mı kuzum? mesela sabahları çıkıp 1 saat yürüsen. evden uzaklaşmak 1 er saatte olsa sana iyi gelebilir kuzum. ben de evde çok bunalıyorum. eften püften yazmış, hakikaten belirli bi yaştan sonra çekilmiyor yaa.
Kuzum öncelikle raporlarına maşallah diyeyim...:nazar::nazar:

Hönk...:KK53::KK53: İlk defa duyuyorum benmerkezcilik dışındakileri...

Onlara takılma Sedefim.Zaten ÖSYM verse de parantez açıp Türkçesini yazıyor.:KK34:

ay sen böyle deyince çok içim rahatladı monam. beni çok gıcık etti bu kitap. diğer eğitim derslerinden de konular bitmeden yeni soru bankası almak istemiyorum o yüzden şimdilik ihtiyaçtan çözebildiklerimi çözeyim, bu tarz bilmediklerimi es geçicem artık napalım. bu adamlara çalışmak da hiç içimden gelmemişti valla. bu kadarı bence de gelmez sınavda.

hiç biraz evden uzaklaşma imkanın var mı kuzum? mesela sabahları çıkıp 1 saat yürüsen. evden uzaklaşmak 1 er saatte olsa sana iyi gelebilir kuzum. ben de evde çok bunalıyorum. eften püften yazmış, hakikaten belirli bi yaştan sonra çekilmiyor yaa.

ay sen böyle deyince çok içim rahatladı monam. beni çok gıcık etti bu kitap. diğer eğitim derslerinden de konular bitmeden yeni soru bankası almak istemiyorum o yüzden şimdilik ihtiyaçtan çözebildiklerimi çözeyim, bu tarz bilmediklerimi es geçicem artık napalım. bu adamlara çalışmak da hiç içimden gelmemişti valla. bu kadarı bence de gelmez sınavda.
kuzum hep cıkıyorum zaten de yine de döneceğin yer aynı yer o yüzden bir anlamı da olmuyor:KK14:

Yahu zor soracağız diye sıvıyorlar.:KK14:

İhtiyaç bugün 17 ile bölünebilmeyi sormuş,yok artık dedim.:KK14::KK14:

Çıkmış sorulara bak,hep parantez açıp yazmışlar.:KK16:

Ay yerim o smileyi:KK9:

Kaçarak evlenmek iyi değil canım ya bir yerde potluk veriyor çünkü.
onun dısında Allah güvenilirlerle karşılaştırsın ne diyeyim
zor valla:KK14:

Öyle canım.:KK31:Ben de hiç tasvip etmiyorum kaçarak evlenmeyi.:KK45:Allah herkesi hayırlı iş, eş, çocuk...Kısacası her şeyin hayırlısını versin.:KK16:

Teşekkürler canım,Rabbim hepimizi korusun.:KK16::KK16:

:KK1::KK1: Çenemiz durmuyor.

Evlilikten ben de çok korkuyorum malesef...:KK50: Eskisi gibi toz pembe bakamıyorum.:KK14:

Tamamdır panpa...:KK53::KK53:

Aynen ben de çok korkuyorum.:18:

benim anlattıklarım hatırlar mısın bilmem ama canım, üvey abimin eşi olucak kız da bizim altınları alıp kaçtı. hem de düğün akşamı kaçtı. şu an evliler ama yakındır onların da boşanmaları.
ben de soğumuştum o zamanlar. hele erkek olsam daha çok korkardım herhalde. ama ne biliim evlilik kapalı bi kutu. içinden ne çıkacağı belli değil. bi şekilde adım atıcaz. Allah inş bize hayırlı eş nasip etsin. çocuk var mıydı?

aleyküm selam rengina:18:

genel kültür sıkıntım var datanın tarihi var fena sayılmaz eğitim içinde yediiklimin ölçmesi ve programı kötü diyorlar kararsız kaldım :S

dersaneye gidiyor musun?
gitmiyorsan videolardan da bulabiirsin ama ben video nerede bulunur bilmiyorum.
yediiklim içine sinmezse 2 kaynaktan çalışırsın ihtiyacın da olabilir mesela:44:

dersaneye gidiyor musun?
gitmiyorsan videolardan da bulabiirsin ama ben video nerede bulunur bilmiyorum.
yediiklim içine sinmezse 2 kaynaktan çalışırsın ihtiyacın da olabilir mesela:44:

hayır dersaneye gitmiyorum evde hazırlanacam temel az çok var peki yargının eğitim nasıldır

hayır dersaneye gitmiyorum evde hazırlanacam temel az çok var peki yargının eğitim nasıldır

Ben yargının konu anlatımlılarını begenmiyorum
ama beğenenler de var.
sitelerıne girip incelemen lazım. hoşuna giderse alırsın.
bana anlatımı iyi gelmez ama sana iyi gelebilir mesela.

Son düzenleme:

kuzum hep cıkıyorum zaten de yine de döneceğin yer aynı yer o yüzden bir anlamı da olmuyor:KK14:
işte bu düşünce benim de kalbime bi oturuyo gitmek bilmiyo inan ki :KK14: inş bu geçirdiğimiz aylar bu evde sondur ve seneye bambaşka yerlerde oluruz :KK31:
Yahu zor soracağız diye sıvıyorlar.:KK14:

İhtiyaç bugün 17 ile bölünebilmeyi sormuş,yok artık dedim.:KK14::KK14:

Çıkmış sorulara bak,hep parantez açıp yazmışlar.:KK16:

haa sanki zor sorunca kaliteli olmuş oluyo,öyle bi yanılgı içersindeler :KK19: yargıyı daha çok beğendim işte. seni beğenmedim ihtiyaç hıhh :63:

benim anlattıklarım hatırlar mısın bilmem ama canım, üvey abimin eşi olucak kız da bizim altınları alıp kaçtı. hem de düğün akşamı kaçtı. şu an evliler ama yakındır onların da boşanmaları.
ben de soğumuştum o zamanlar. hele erkek olsam daha çok korkardım herhalde. ama ne biliim evlilik kapalı bi kutu. içinden ne çıkacağı belli değil. bi şekilde adım atıcaz. Allah inş bize hayırlı eş nasip etsin. çocuk var mıydı?

Evet, canım abinin başına gelenleri biliyorum.Zaten bu evliliğinde olmayacağı baştan belliydi ama belki sonradan düzelir dediler.Bizde de düğün akşamı altınlar kaçırılacak diye az korkmamıştı bizimkiler.Annem ilgilenmişti altınlarla.Düğün bitene kadar annemde durmuştu.Annemin aklı çıkmıştı altınlara bir şey olacak diye.Allahtan o gece bir şey yapmadılar.Yoksa annem çok üzülürdü.:KK14::KK14:Kız hamile bir de.Onu söylemeyi unuttum.

X