2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Süpersin vallahi canım.:KK16::KK9:Oh ne güzel genel kültürü bitirdin, eğitime geçeceksin.Biraz rahatlamışsındır genel kültür dersleri bitince.:KK16:Ama tekrar yapmayı unutma e mi tatlım arada?Hoş sana söylüyorum ama ben bu aralar tekrar yapacak vakit bulamıyorum.:KK50:Ama sen benim yaptığımı yapma canım olur mu?

Sen de bendensin bebeğim.Ben de bazen masanın üzerinde uyuyup kalıyorum.:KK17::KK1:
sağol canım. sanki şimdiden unutmuş gibiyim ama:KK53: kasım ayı planımı yaptım tekrarlar ve yeni konularla ilerleyeceğim inşallah:KK55:
darısı da tüm topiğe:KK6:

kolay gelsin şekerimm :KK16:

kuzum yeni evin şimdiden hayırlı olsun :KK16:

ben de çok seviyorummm :KK69: kuzey güneyi de çok severdim. :nazar:

sağol morisicim. onurun anal döneminde bi sorun var :KK60: çocukluğuna inmem lazım :KK60:

günaydın tatlımm. ohh ne güzel yapmışsın :21:

rengoşşş bi gün pc kırılcak o zaman görcen :KK1: demek ki çok uykun geliyo kuzum o sırada direkt kapa pcyi gir yatağa :nazar:
biliyorum tatlışım, sen hep gk çalışıyodun. ohh ne güzel eğitime de başlıyosun yaşasın, yavaş yavaş bitiyo derslerin :KK9::nazar:
onura diyorum ki ''senin anal döneminde bi sorun var'' diyorum. benim oramda sorun yok diyo :KK60:

j:KK60:
valla sedefim elimdeki laptopu da kıracağım o olacak:KK53:
ya aslında tam kapatayım pcyi diyorum bir bakıyorum ilgimi çeken bir şey görüyorum kkda:KK9:
onu okurken uyuyorum:KK53:

Canlar dünkü raporumu yazmayı unutmuşum.:KK17:Önce onu yazayım sonra bugün neler yapacağımı da anlatırım.Dörtgenler-paralelkenar-eşkenar dörtgen-dikdörtgen-kare-yamuk-deltoid-çokgenler konuları bitti.:KK55::KK76::21:Videosunu izledim.Konulara çalıştım.Konularla ilgili 145 soru çözdüm.:nazar::nazar:Ama daha çözmem gereken sorular bitmedi.Daha 56 sorum var.:KK50:Onları da birazdan çözeceğim.:KK6:Soruları bitirdikten sonra da günlerdir çözemediğim denemeyi çözeceğim inşallah.:KK16:Sonra da vaktim kalırsa uzun zamandır tekrar yapamadığım için bugün tekrar yapayım diyorum.Hadi ben çıkıyorum.Herkese iyi çalışmalar.Öptüm.:KK54::KK54:Akşama gelirim yine.:KK34:

sağol canım. sanki şimdiden unutmuş gibiyim ama:KK53: kasım ayı planımı yaptım tekrarlar ve yeni konularla ilerleyeceğim inşallah:KK55:

ya aslında tam kapatayım pcyi diyorum bir bakıyorum ilgimi çeken bir şey görüyorum kkda:KK9:

Konuları çalışmaya başlayınca hatırlarsın canım.Kasım ayı planın hayırlı olsun bebeğim.:KK16: İnşallah topikçe bol tekrarlı ve bol yeni konulu, bol sorulu bir ay olur.Konuları sular seller gibi ezberler, öğrenir ve çabucak bitiririz inşallah.:KK16::KK16:(Amin.):KK1::KK9::KK9:

Konuları çalışmaya başlayınca hatırlarsın canım.Kasım ayı planın hayırlı olsun bebeğim.:KK16: İnşallah topikçe bol tekrarlı ve bol yeni konulu, bol sorulu bir ay olur.Konuları sular seller gibi ezberler, öğrenir ve çabucak bitiririz inşallah.:KK16::KK16:(Amin.):KK1::KK9::KK9:

sağol tatlım inşallah:KK16:

Geçmiş olsun tatlım.Canım bence sen bunun için üniversite hastanesine git.Onlar çok güzel ilgileniyorlar.Koldan bir test yapıp neye alerjin olduğunu belirliyorlar.Benim kardeşim de böyle.Onun da yumurtaya ve hazır işlenmiş gıdalara çikolata, cips gibi şeylere ve polenlere alerjisi var.:KK50:Alerjisi olduğu şeyleri yedi mi kızarıyor ve kaşınmaya başlıyor.
bulunduğum yerde gelişmiş üniversite hastanesi yok maalesef canım bakalım inş geçer de uğraşmak zorunda kalmam:KK31:
Canlar dünkü raporumu yazmayı unutmuşum.:KK17:Önce onu yazayım sonra bugün neler yapacağımı da anlatırım.Dörtgenler-paralelkenar-eşkenar dörtgen-dikdörtgen-kare-yamuk-deltoid-çokgenler konuları bitti.:KK55::KK76::21:Videosunu izledim.Konulara çalıştım.Konularla ilgili 145 soru çözdüm.:nazar::nazar:Ama daha çözmem gereken sorular bitmedi.Daha 56 sorum var.:KK50:Onları da birazdan çözeceğim.:KK6:Soruları bitirdikten sonra da günlerdir çözemediğim denemeyi çözeceğim inşallah.:KK16:Sonra da vaktim kalırsa uzun zamandır tekrar yapamadığım için bugün tekrar yapayım diyorum.Hadi ben çıkıyorum.Herkese iyi çalışmalar.Öptüm.:KK54::KK54:Akşama gelirim yine.:KK34:
maşallah canım çok güzel çalışmışsın:KK9::nazar:

ay öyle valla bildiğin gıcıklığına yapıyorlar bir de kolay sordum yapamıyosunuz demez mi hay Allahım ya:KK47: inşallah toparlarım finale:KK31:
gittim kızlar hastaneye ayrı bir sinir oldum ilaç verdi krem verdi resmen bişeyin yok ağaçtır yok bodrum katına falan girmişsen bilmem ne diyo yok gitmedim hiçbir yere çıktıktan sonra bunlar mesela yumurta bile yesem artıyodu çıkanlar çikolata yediğimde de artıyodu yediklerime dikkat edince yenileri çıkmıyodu ama dün börek yedim üstünüze afiyet 9 tane çıkmış kolumda hala bana ağaç diyo bi de ben bilmiyorum demek ki diye laf sokuyo:KK53: derdimi anlatıyorum heralde söylemeyeyim mi ne zaman çıktığını deli mi ne inşallah verdikleri işe yarar da bi daha gitmek zorunda kalmam gıcık oldum çünkü:KK19:

canım bi de yediklerine dikkat daha da olmazsa bir başka ilin üniversite hastanesine git.. Tekrar geçmiş olsun yavrum ya..

kız uyuyan güzel :KK9: öyle unutmuş gibiyim deme yavrum soruları görünce şıp diye aklına geliverir.. Sen onları attın uzun süreli belleğe :KK34:

kızlar gelişimden toplamda (bugün değil 8 günde) 920 soru çözerek ilk gelişim psikolojisi soru bankamı bitirmiş bulunmaktayım :KK19:
ama kitap almıcam, diğer eğitim dersleri bitsin ondan sonra alıcam. şimdilik elimde ihtiyacın soru bankası var. hiç ellenmemiş :KK1: gelişim çözmeye ondan devam edicem.
şimdi öğrenme çözmeye gidiyorum. ondan sonra da rehberlikten kalan son 1 konumu bitirmeye çalışıcam :KK6:

canım bi de yediklerine dikkat daha da olmazsa bir başka ilin üniversite hastanesine git.. Tekrar geçmiş olsun yavrum ya..

kız uyuyan güzel :KK9: öyle unutmuş gibiyim deme yavrum soruları görünce şıp diye aklına geliverir.. Sen onları attın uzun süreli belleğe :KK34:
ınsallah unutmus değilimdir kuzum:KK19:
kızlar gelişimden toplamda (bugün değil 8 günde) 920 soru çözerek ilk gelişim psikolojisi soru bankamı bitirmiş bulunmaktayım :KK19:
ama kitap almıcam, diğer eğitim dersleri bitsin ondan sonra alıcam. şimdilik elimde ihtiyacın soru bankası var. hiç ellenmemiş :KK1: gelişim çözmeye ondan devam edicem.
şimdi öğrenme çözmeye gidiyorum. ondan sonra da rehberlikten kalan son 1 konumu bitirmeye çalışıcam :KK6:
maşşallah sedefim çalışkanım benim:KK9:

bulunduğum yerde gelişmiş üniversite hastanesi yok maalesef canım bakalım inş geçer de uğraşmak zorunda kalmam:KK31:

jokercim inşallah gecer de ugrasmazsın canım :KK31:
belki strestendir de ama braz rahatlat kendini:26:

:nazar::nazar:MAŞALLAH MAŞALLAH...nerdeki videoları izliyorsun...

Selam kızlar ne güzel çalışmışsınız öyle maşallah hepinize:nazar: Bugün dershanede ink tarihi ,genel tarih, gelişim ve öyt vardı.En sevdiğim dersler:KK16:Bugün kendimi çok iyi hissediyorum maşallah.Gece raporum gelicek.Raporumun hangi dersle başlayacağını tahmin ediyorsunuzdur:KK9:
Görüşürüz kızlar hepinize kolay gelsin:nazar:

fallik dönemde çocuğun karşı cinsteki ebeveyne ilgi duymasını ifade eden ''oidipal komleks'' yaşanır. anne ve babaya aynı zamanda duyulan sevgi ve kıskançlık ya da düşmanlık duyguları çocukta çatışma yaratır. bu çatışma aynı cinsten olan ebeveynle özdeşim kurularak çözümlenmeye çalışılır.

paragrafta sözü edilen oidipal kompleks ve çatışmanın özdeşim süreciyle çözümlenmesi freud'un klasik psikanalitik kuramına göre hangi kişilik yapısının gelişimini ortaya çıkarır?

a)id
b)ego
c)süperego
d)bilinç öncesi
e)bilinç

Selam kızlar ne güzel çalışmışsınız öyle maşallah hepinize:nazar: Bugün dershanede ink tarihi ,genel tarih, gelişim ve öyt vardı.En sevdiğim dersler:KK16:Bugün kendimi çok iyi hissediyorum maşallah.Gece raporum gelicek.Raporumun hangi dersle başlayacağını tahmin ediyorsunuzdur:KK9:
Görüşürüz kızlar hepinize kolay gelsin:nazar:

alanla :KK1: ama maşallah çok iyi yapıyosun kuzucum. sizde alan çok önemli ve sen her gün alan çalışıyosun. bravo valla :KK9:

kızlar bugün kendi öğrencimi sabahtan alayım dedim, aldım da; ama az önce komşuyla kızı geldi. kızı babasının yanlış tercihi yüzünden edirnenin en kötü anadolu lisesine başladı bu yıl. ama kızın puanı çok iyiydi. neymiş babası kendi memleketi diye orasını istedi, edirnenin bi ilçesindeydi. ama kız şimdi edirnenin en iyi anadolu lisesine geçiş yaptı. haliyle tüm derslerden geri kalmış. o yüzden ona mat anlattım. şimdi de öğrenme çözücem

slm kızlar bugün hiç çalışmadım çarşı pazar gezdim öyle ayaklarım ağrımış akşam da ne çalışsam bilemedim canım hiç çalışmak istemiyor :KK31:

fallik dönemde çocuğun karşı cinsteki ebeveyne ilgi duymasını ifade eden ''oidipal komleks'' yaşanır. anne ve babaya aynı zamanda duyulan sevgi ve kıskançlık ya da düşmanlık duyguları çocukta çatışma yaratır. bu çatışma aynı cinsten olan ebeveynle özdeşim kurularak çözümlenmeye çalışılır.

paragrafta sözü edilen oidipal kompleks ve çatışmanın özdeşim süreciyle çözümlenmesi freud'un klasik psikanalitik kuramına göre hangi kişilik yapısının gelişimini ortaya çıkarır?

a)id
b)ego
c)süperego
d)bilinç öncesi
e)bilinç

sedefim süperego gibi geldi
hangi kaynaktan kuzum güzel soru hoşuma gitti

slm kızlar bugün hiç çalışmadım çarşı pazar gezdim öyle ayaklarım ağrımış akşam da ne çalışsam bilemedim canım hiç çalışmak istemiyor :KK31:

sedefim süperego gibi geldi
hangi kaynaktan kuzum güzel soru hoşuma gitti

evet kuzucum süperego. :KK9: ya ben id dedim nedense :26: neden süperego olucak
soru yargı 5555 soru bankasından tatlım

çatışmaların çözümünde süperego devreye girer diye biliyorum kuzum süperego hem id'i hem egoyu belli bi sure idare ederek, yapılacak davranışın toplumsal şartlara, ahlak gibi şeylere uygunluğu belirler ona göre hareket sağlar

Merhaba kızlar, bu gece yine yapalım aynısından :)

Bu ara da bugün konu filan çalışmayacağım öyle kafamı dinlendireyim dedim.

saol canım dikkat edicem en azından ilaçlar bitene kadar:KK31:

jokercim inşallah gecer de ugrasmazsın canım :KK31:
belki strestendir de ama braz rahatlat kendini:26:
başlangıç stresten değildir canım çünkü o aralar pek bir rahattım ama sonradan sınavlar falan artmasında payı olabilir bilmiyorum inşallah canım saol:KK16:
canım bence de süperego çünkü süperego dengeyi sağlıyordu idin ve egonun arasındaki çatışmayı engelliyordu yargının 5555 i iyi ya bu ay alcam 15 ini bekliyorum ama 2014 ü çıkmış 3333 diye yeniyi mi alsam eskiyi mi arada pek bir fiyat farkı yok ama 3333 nasıldır bilmiyorum:26:

Son düzenleme:

İnşallah geçer canım.:KK16:Belki stresten de olmuş olabilir.Bazen ben fazla stres yaptığımda benim de yüzümde kızarıklıklar çıkıyor.Sonra da kendi kendine geçiyor.Aslında doktora gitmem gerekiyor ama bana zor geliyor. Olmazsa başka bir ilin üniversite hastanesine gidersin.

X