2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

sedefcim sen soru mu çözüyosun :KK34:
evet nathalicim. ben gelişim psikolojisiyle öğrenme psikolojisini bitirdiğim için, onlardan her gün 200 soru çözüyorum. diğer derslerden de o ayki planımda hangi ders varsa onu çalışıyorum. ama bugün konu çalışamadım malesef. sadece gelişim + öğrenme = 200 soru çözüldü o kadarcık raporum :KK25:
sedefimde ara da soru soruyor canım ya :KK9:

amma geveze bizim topik yahu :KK52:
geçmişi okuyayım derken şimdiyi de kaçırıyorum. acık yavaş gidin :KK53:

evet nathalicim. ben gelişim psikolojisiyle öğrenme psikolojisini bitirdiğim için, onlardan her gün 200 soru çözüyorum. diğer derslerden de o ayki planımda hangi ders varsa onu çalışıyorum. ama bugün konu çalışamadım malesef. sadece gelişim + öğrenme = 200 soru çözüldü o kadarcık raporum :KK25:

bugün çenemize vurdu sedefim:KK53: sen de dersi bırak katıl bize:KK53:

bizim ılkokulda bir hocamız, dersi bırak gel oynayalım dıyen arkadas kötü arkadastır ona uymayın sakın derdi :KK60: aklıma geldı:KK9::KK9:
valla koparmaya kadar geldik var gerisini sen düşün :KK60:

gerisini düşünemiyorum:KK60:

maşallah canım benim 200 soru az mı, konuyu da telafi edersin zaten :KK34: :nazar: :KK54:

duramıyoruz, iki dakka soluklanalım
:KK9: :KK9:

Bugünkü raporum öğrenmeden davranışçı kuramlarla ilgili 210 soru bir de 40 tane karışık mat sorusu çözdüm öyle bu kadar malesef bugün vizeler bitti daha iyi olcak inş raporlarım:KK34:
Bu arada kızlar yarın hastaneye gidicem vücudunda çıkan kaşıntılı kızarıklıklar için dua edin nolur önemli bişey çıkmasın iyi geceler hepinize:KK16:

Tövbe bismillah yaa...:KK14::KK19: İkisi de çok mantıklı aslında.:KK76::KK76:

Bu saat oldu ben de hala tık yok Sedefim...:KK24::KK25: Ohh ne ciciler almışsındır sen.:KK17::nazar:

Anlatmak istersen burdayız hep kuzum.:KK31::KK16:
ya kendime hiçbişey bulamadım. bu şehirde bulamıyorum ya, bi pastelin kum ojesinden bile yok yok yok :KK47:
sevdiceğe 2 kazak aldım. inş beğenir ve tam olur. şu şal yakaları çok beğniyorum. birini öyle aldım. v yaka kazak erkekte hiç sevmiyorum ama içine gömlek giyince çok güzel duruyo. şansıma da v yakalı kazağın yakasına gömlek varmış gibi gömlek yakası dikmişler. bayıldım kaptım onu da hemen :KK52: bi de çok güzel kadife bi pantolon buldum bunların altına, ama bedeni kalmamıştı. :KK50:
$c5256_e33_13wn_01_02 (1).jpg $sal-yaka-kazak-52296f1b2bc41.jpg
şu lacivertin taba rengini aldım. nasıl sence?
kızlar ben geldim :KK54:

dün teyzemlerde kaldım da bugün geldim. ders yalan oldu tabi :KK17: ama bugün belalım olan vatandaşlığın ikinci bölümüne geçebildim :KK9:

hepinizin çalışmalarını okudum, maşallah hepinize :nazar::nazar::nazar:

sedefcim, hediyelerini gördüm. ne mutlu sana, sevdiceğinle bir ömür geçirmeni diliyorum :nazar:

sanırım
lejverdi'ydi, çok geçmiş olsun. sağlık daha önemli, ders için bir kayıp olarak görme.

heys arkadaşın da doğum günüymüş, geç oldu tabi :KK17: kutluyorum doğum gününü.

jokercim, yerinde saydığını düşünme. kızlar yazmış zaten aynı şeyleri tekrar etmiyim ben de. çalıştıklarını aralıklarla tekrar edersen bir sorun olmaz :KK34:

renginacım tarihi bitirmişsin maşallah :nazar: darısı bana. valla o da gözümde büyüor vatandaşlık gibi. yeni konular eklendi ya ondan :114:

günlük girmeyince sayfalar uçuyor valla :KK9:

gece tekrar gelirim inş, görüşürüz kızlar iyi çalışmalar :KK42:
sağolasın canımmmmm :KK16:
ben bunu niye görmedim :) çok hoş sedefim çizmen çok cool, güle güle giyin kokla çiceklerini :KK61:
sağol bademmmmm :KK16: nasıl oldu burnun?
kızlar raporumu vermeye geldim :KK42::nazar::nazar::nazar:

alandan konu + 140 soru
tarih 110 soru
coğrafya 120 soru
Türkçe 60 soru maşallah bana :nazar::nazar:
:KK9::KK9::KK9:
gelişimden çözülecek 76 sorum var onu da biraz dinlendikten sonra çözeceğim :KK52:
maşallahhhhhhh :nazar::nazar::nazar::nazar:
kızlar bugünkü sınavım çok kötü geçti moralim çok bozuk ya:KK14::KK14:
yaaa, vize sınavın mı kötü geçti canım? hangi dersti? üzülme finale çok çalışır geçersin. vize final %leri kaç sizin okulda? bizim vizenin %30 u alınıyodu, pek de etkilemiyodu açıkçası

Bugünkü raporum öğrenmeden davranışçı kuramlarla ilgili 210 soru bir de 40 tane karışık mat sorusu çözdüm öyle bu kadar malesef bugün vizeler bitti daha iyi olcak inş raporlarım:KK34:
Bu arada kızlar yarın hastaneye gidicem vücudunda çıkan kaşıntılı kızarıklıklar için dua edin nolur önemli bişey çıkmasın iyi geceler hepinize:KK16:

maşallah canım güzel gidiyorsun sınavlara rağmen :nazar:

geçmiş olsun inş bir sorun çıkmaz canım, stresten falan olabilir belki stres yapma. sana da iyi geceler iyi uykular :KK54:

kızlar ben de çıkıyorum zabaanan erken kalkam da öle ders çalışam diyorum, muhabbetiniz çok güzeldi valla, iyi kaynattık :KK52: öpüyorum iyi geceler size :KK16:

maşallah canım güzel gidiyorsun sınavlara rağmen :nazar:

geçmiş olsun inş bir sorun çıkmaz canım, stresten falan olabilir belki stres yapma. sana da iyi geceler iyi uykular :KK54:

kızlar ben de çıkıyorum zabaanan erken kalkam da öle ders çalışam diyorum, muhabbetiniz çok güzeldi valla, iyi kaynattık :KK52: öpüyorum iyi geceler size :KK16:

iyi geceler canım:KK16:

ınsallah bir şey yoktur kuzum Rabbim şifa versin:KK16:

Öff...Aynı konudan muzdaribim.:KK25::KK25:

Bu erkekler neden midesine bu kadar düşkün.:KK56::KK19:

onuru aldığımda 60 kiloydu
8 yılda ona 30 kilo aldırarak 90 yaptım :KK53:
ben yarım bıraktıkça kalanlarımı yiye yiye böyle oldu :KK53: hakikaten çok düşkünler yemeğe, her daim açlar :KK53:

ya kendime hiçbişey bulamadım. bu şehirde bulamıyorum ya, bi pastelin kum ojesinden bile yok yok yok :KK47:
sevdiceğe 2 kazak aldım. inş beğenir ve tam olur. şu şal yakaları çok beğniyorum. birini öyle aldım. v yaka kazak erkekte hiç sevmiyorum ama içine gömlek giyince çok güzel duruyo. şansıma da v yakalı kazağın yakasına gömlek varmış gibi gömlek yakası dikmişler. bayıldım kaptım onu da hemen :KK52: bi de çok güzel kadife bi pantolon buldum bunların altına, ama bedeni kalmamıştı. :KK50:
Eki Görüntüle 851359 Eki Görüntüle 851358
şu lacivertin taba rengini aldım. nasıl sence?

sağolasın canımmmmm :KK16:

sağol bademmmmm :KK16: nasıl oldu burnun?

maşallahhhhhhh :nazar::nazar::nazar::nazar:

yaaa, vize sınavın mı kötü geçti canım? hangi dersti? üzülme finale çok çalışır geçersin. vize final %leri kaç sizin okulda? bizim vizenin %30 u alınıyodu, pek de etkilemiyodu açıkçası
%40 a %60 canım alan dersimdi canım ya adam garip garip sorular sormuş o kadar önemli şey varken gidip nerde kıytırıkta bir şey var onu sormuş şok oldum sınavda:KK53: oysaki ne de güzel çalışmışım umarım kurtarabileceğim bir not gelir de finalde kurtarırım:KK31:
saolun kızlar iyi dilekleriniz için
:KK16:

benımki aşırı düşkündür hiç tok gezdiğini görmedim
dünyayı yese aç:KK53::KK53:

benimki deeee
evden çıkarken yemek ye bak dışarda yemicez ben aç değilim diyorum
yiyip geliyo beni almaya. çarşıya varana kadar 10 dk geçiyo, acıktım sanki ben ya diyerek başlıyo, 5 dk sonra kendimizi yemek yerken buluyoruz. :KK37:

evlenınce herif iş yapmazsa ne yaparsın:KK9:

ya ben bu konuda dertliyim ama kimisi der ki bu dert değil :KK1: benimki aşırı titiz, her şeyi kendi yapmak istiyo. insan kadın olduğunu unutuyo valla. sanki ben beceremicekmişim gibi anlatıyo. temizlikte tuvalet benim banyo senin diyo. tuvalet daha çok kullanılır, daha pis olur ben temizlicem diyo. görünüşte düşünceli davranıyo sanırsınız. ama hayır, o daha iyi temizlermiş ondan.. :KK14: işime gelen bi durum aslında ama bana bi kadın olarak kendimi değersiz hissettiriyo. :63: sonra da kadınlara yaranılmaz zaten diyo :KK37: ama bıktım onun bu titizliğinden :KK47: koltukta bi rahatla elimde kupamla kahvemi içemem. bardağı her daim tutar. koltuğa dökülürmüşmüş. küllüğe bi sigara söndürdüm mü hemen o küllük çöpe boşaltılır, yıkanır, geri getirilir. dur diyorum daha içicem belki, sonra yıkarım diyorum. yok her içişimde aynı şey. bi kere ağlamıştım sinirden. elimde de mendilim var. gözyaşım koltuğa damladı. hemen mendilimi alıp koltuğu silmeye başladı. ama anasından azar yemiş bi kere ohh olsun. bi kere annesi dışardeyken sen git tezgaha çamaşır suyu dök. neymiş bakteriler ölsünmüş. o çamaşır suyu yere ak, halıya damla. halı olmuş bembeyaz :KK9: annesinin o anki halini tahmin edebiliyorum :KK9:

X