2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

altınları görünce aklıma geldi üniversiteden bi kız ekli bende şimdi zebgin koca buldu nişanlısı buna zırt pırt yüzüktür kolyedir alıyo hepsini facede tek tek paylaşıyo adam buna küçük altınlardan bile alıyo ayol düğününü merak ediyorum bu kızdan hallice olur eminim bi ben bulamadım şöyle koca

facede mi paylaşıyor Allah korkusu olsun içinde yeter badem valla

aynennnnnnn
doğal sade istiyorum
dış çekimde altın bilezik takanları çok saçma buluyorum

aynen ya dış çekimde sırf gelinlik görünmeli

paşa paşa ödeyecegız sedefim ne yapalım
evet kuzum. ee eş oluyoruz her şey ortak

boşver kuzum gönlü zengin olsun

Badecim çok geçmiş olsun tatlım.İnşallah en kısa sürede toparlanır, sağlığına kavuşursun tatlım.Ayrıca rahatsız olmana rağmen ders çalışmış olmanı da takdir ettim balım.Yaşadığın zorluklara rağmen mücadeleyi bırakmadığın için inşallah emeklerinin karşılığını fazlasıyla alırsın.Rabbim yüzünü güldürsün canım.Rabbim emek veren herkesin, topiğimizin güzellerinin yüzünü inşallah güldürür, herkes emeklerinin karşılığını alır hayırlıysa inşallah...

Sedefim size de sevdiceğinle nice mutlu yıllara canım.Allah ağzınızın tadını hiç bozmasın, hep mutlu olun inşallah.İnşallah en yakın zaman da hayırlısıyla atanır, işinizi gücünüzü kurar, yuvanızı güzelce en kısa sürede kurarsınız tatlım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…