2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Canlarım raporuma geçeceğim ama yazmaya utanıyorum.:KK17:Bu aralar bana bir şey oldu.Çok çalışamıyorum malesef.Bir türlü çalışma düzenimi oturtamadım.:KK50:Bugün güya hem geometrik kavramları hem üçgende açı kenar bağıntılarını bitirecektim ama olmadı.:KK14::KK14:Sadece geometrik kavramları halledebildim.Önce videosunu izleyip kitaptan çalıştım ve konuyla ilgili 2 soru bankasından 120 sorucuk çözebildim sadece.::nazar::KK5::KK43:Başka da hiçbir şey yapamadım.:KK50:Tabi bunda akşam gelen misafirlerin de etkisi var ama yine de isteseydim vakit yaratıp çalışabilirdim.:KK50:Resmen kaplumbağa hızıyla ilerliyorum konularda ya.Çok moralim bozuk bu yüzden.:KK14::KK14::KK14:Yetiştiremezsem diye korkmaya başladım yine.:18::18:

Bana biraz kızın, kulaklarımı çekin de adam gibi çalışabileyim.:KK50::KK34:

Neyse güzellerim siz bana bakmayın yine depresife bağladım.Hadi hepinize iyi uykular...Hepinizi öptüm canlarım.:KK54::KK54:

Günaydın kızlar mutlu pazarlar:KK54:
1 saattir geçmişi okuyorum neredeyse, gece muhabbet güzelmiş:KK52:
Şimdi kahvemi alıp ders çalışmaya geçiyorum. Akşama yemekliyiz akşam ders calisamicam yani şimdiden telafi etmeye başlayayım.

Günaydın canlar:KK54:
Gene döktürmüşsünüz yetişemedim:KK5: En son sedefe yazdım küt gitmişim:KK17:Erkenden uykum geliyor,Benimki kızıyor bana ama bünyem ders çalışmayı kaldırmıyor galiba:KK30: Bugün eğitim çalışcam:21:

Günaydın yavru kuşlar:KK3:

Akşama güzel raporlarımız olsun inşAllah , kolay gelsin,görüşürüz:KK55:

Şimdi kahvemi alıp ders çalışmaya geçiyorum. Akşama yemekliyiz akşam ders calisamicam yani şimdiden telafi etmeye başlayayım.

Gene döktürmüşsünüz yetişemedim:KK5: En son sedefe yazdım küt gitmişim:KK17:Erkenden uykum geliyor,Benimki kızıyor bana ama bünyem ders çalışmayı kaldırmıyor galiba:KK30: Bugün eğitim çalışcam:21:

günaydın kızlar :KK16:
kolay gelsin :KK8:

ayy kızlar gece muhabbet pek güzelmiş
sevdicek aradı hemen çıkmak zorunda kaldım :KK5:
kpss geyik topiği mi açsak ne yapsak :KK1:
bu gece kimi soru yağmuruna tutuyoruz :KK53:

bir de o gelin ne öyle ya ne çok altın takmışlar maşallah :KK52::KK52:
gelinin altını yok altının gelini var valla :KK9::KK9:

Son düzenleme:
Kızlar şu altinli gelin muhabbeti nedir yaw
Benim de dugun resimlerimde altını resimlerim var, takı töreninden sonra çekilen resimler malum hep altinli(sadece bilezik).
Dış cekim stüdyo çekim resimlerimde altın takılı değil ama salon resimlerimin bir kisminda var ışte. Ayıp mi etmişim bende kızlar :KK37:

Son düzenleme:
acık güleymiş iyymiş, ama zor taşıyordur o kadar malı, yorulmuştur belki :KK1:

Anam valla ben fizana bile giderim o altınlarla.:KK60::KK60:

hey maşallah ayaklı kuyumcu. bunu o gece damattan başkası kaçırmadıysa ne mutlu :KK51:

O bakışlar damadı kaçırmadıysa iyi.:KK53::KK53:

altınları görünce aklıma geldi üniversiteden bi kız ekli bende şimdi zebgin koca buldu nişanlısı buna zırt pırt yüzüktür kolyedir alıyo hepsini facede tek tek paylaşıyo :KK53: adam buna küçük altınlardan bile alıyo ayol düğününü merak ediyorum bu kızdan hallice olur eminim bi ben bulamadım şöyle koca :KK70:

Hönk...:KK53: Sünnet çocuğu mu bu ayol,hadi ötekileri aldık da küçük altın ne oluyor ? :KK51:

gelin kısmısı cok gülmez :KK60:
:KK53:

Valla gülecem,hiç kasmıcam kendimi.:KK19::KK19:

anam siz olayı aşmışınız everelim bence sizi kpssden önce :)))

Libidolarda bi artış var bu ara.:KK23::KK1:

Canlarım raporuma geçeceğim ama yazmaya utanıyorum.:KK17:Bu aralar bana bir şey oldu.Çok çalışamıyorum malesef.Bir türlü çalışma düzenimi oturtamadım.:KK50:Bugün güya hem geometrik kavramları hem üçgende açı kenar bağıntılarını bitirecektim ama olmadı.:KK14::KK14:Sadece geometrik kavramları halledebildim.Önce videosunu izleyip kitaptan çalıştım ve konuyla ilgili 2 soru bankasından 120 sorucuk çözebildim sadece.::nazar::KK5::KK43:Başka da hiçbir şey yapamadım.:KK50:Tabi bunda akşam gelen misafirlerin de etkisi var ama yine de isteseydim vakit yaratıp çalışabilirdim.:KK50:Resmen kaplumbağa hızıyla ilerliyorum konularda ya.Çok moralim bozuk bu yüzden.:KK14::KK14::KK14:Yetiştiremezsem diye korkmaya başladım yine.:18::18:

Neyse güzellerim siz bana bakmayın yine depresife bağladım.Hadi hepinize iyi uykular...Hepinizi öptüm canlarım.:KK54::KK54:

Fıstıkım bak günü boş geçirmemişsin.:21: Neydi ilkemiz,azıcık olsa bile bakmak.:KK54: Yetiştiremezsem diye de korkma daha zamanımız var.Bugün güzel bir rapor bekliyorum senden.:KK30:

Canım sen buraya mı transfer oldun diğer topikte görüyordum hep seni.:KK54: Eğer öyleyse mutlu olurum.:KK16:

Keşke sen de olsaydın.:KK5::KK5: Hadi güzel bir rapor ver akşama.:KK28:

Günaydın fıstıkım.:21::21:

günaydın kızlar :KK16:
kolay gelsin :KK8:

ayy kızlar gece muhabbet pek güzelmiş
sevdicek aradı hemen çıkmak zorunda kaldım :KK5:
kpss geyik topiği mi açsak ne yapsak :KK1:
bu gece kimi soru yağmuruna tutuyoruz :KK53:

bir de o gelin ne öyle ya ne çok altın takmışlar maşallah :KK52::KK52:
gelinin altını yok altının gelini var valla :KK9::KK9:

Benim herifin de yazılı sorusu mu ne varmış hazırlanacak sıvıştım kaçtım attım kendimi buraya.:KK52::KK52:

Evet güzeldi canım yaa,olsun daha çoook burdayız.:KK23::KK23:

Kızlar şu altinli gelin muhabbeti nedir yaw
Benim de dugun resimlerimde altını resimlerim var, takı töreninden sonra çekilen resimler malum hep altinli(sadece bilezik).
Dış cekim stüdyo çekim resimlerimde altın takılı değil ama salon resimlerimin bir kisminda var ışte. Ayıp mi etmişim bende kızlar :KK37:

Yok canım ayıp etmemişsin dış çekimde altın takanlaraydı bizimki.Çok komik oluyor cidden.:KK9: Senlik bir durum yok,sen de bizim kafadansın.:KK1::KK1:

12' de kalktım bugün.:KK37::KK1:

Bomba bir rapor vereceğim akşama inşallah,öptüm hepinizi.:KK16::KK16:

12 ye doğru uyandım :KK53: derse gidiyorum şimdi hak ve ödevleri bitirip matematiğe giriş yapıcam :KK6: bomba raporumla geri döncem :KK55:

canım her gün aynı tempoda istesek de gidemeyiz zaten. sen canını sıkma, önemli olan günü boş geçirmemek. yetiştiremem diye bir şey yok daha, vaktimiz var yetişecek allahın izniyle :KK34:

şimdi geldim diye yarım yamalak bir rapor vermiyim, akşam toplu halde yaptıklarımı yazarım.

iyi çalışmalar güzeller :KK16:

Son düzenleme:
12 ye doğru uyandım :KK53: derse gidiyorum şimdi hak ve ödevleri bitirip matematiğe giriş yapıcam :KK6: bomba raporumla geri döncem :KK55:
Bekliyoruz raporu şekerim
Nasıl oldun bu arada?

Canım sen buraya mı transfer oldun diğer topikte görüyordum hep seni.:KK54: Eğer öyleyse mutlu olurum.:KK16:

Yok canım ayıp etmemişsin dış çekimde altın takanlaraydı bizimki.Çok komik oluyor cidden.:KK9: Senlik bir durum yok,sen de bizim kafadansın.:KK1::KK1:

Bomba bir rapor vereceğim akşama inşallah,öptüm hepinizi.:KK16::KK16:[/QUOTE]
Diğer tropik ocak ayında çok erken açıldı, erken toplandık erken dagildik ondan bende bu topikteyim artık

selam kızlarım:KK16:
ablanız bugün ders çalıştı hep:KK12::KK12::nazar::nazar:
gece rapor veririm inşallah:KK55:

Bekliyoruz raporu şekerim
Nasıl oldun bu arada?

Bomba bir rapor vereceğim akşama inşallah,öptüm hepinizi.:KK16::KK16:
Diğer tropik ocak ayında çok erken açıldı, erken toplandık erken dagildik ondan bende bu topikteyim artık[/QUOTE]

Çok sevindim,başarılar dilerim.:KK16::KK16:

selam kızlarım:KK16:
ablanız bugün ders çalıştı hep:KK12::KK12::nazar::nazar:
gece rapor veririm inşallah:KK55:

Ben geldiiiiim rapor vermeye.:KK76::KK76:

Bugün acayip şekilde mutsuz ve sinirliydim,kronik hale gelmeye başladı bende bu durum...:KK14: Ona rağmen çalıştım.:KK42:

Maşallah kendime...:nazar: 74 gelişim,148 öğrenme,19 tarih,106 türkçe...:21::21:

Yarın da konu çalışmayı planlıyorum biraz,bakalım....:KK6::KK6:

Kızlarım bugün dershanem vardı sırf alan görüyoruz bugün 3 saat ama doğru düzgün bir şey anlamıyorum ki o kdar da çalışıp temel oturtmama rağmen çünkü hoca çok hızlı anlatıyo bi de matematik sonuçta beynimiz dönüyo o kadar saatten sonra sınıf da çok kalabalık doğru düzgün tahta bile görünmüyo napcam bilmiyorum :KK50:

Kızlarım bugün dershanem vardı sırf alan görüyoruz bugün 3 saat ama doğru düzgün bir şey anlamıyorum ki o kdar da çalışıp temel oturtmama rağmen çünkü hoca çok hızlı anlatıyo bi de matematik sonuçta beynimiz dönüyo o kadar saatten sonra sınıf da çok kalabalık doğru düzgün tahta bile görünmüyo napcam bilmiyorum :KK50:

canım sınıfı ikiye bölemezler mi? bi konuşun bence idareyle :26:
alan dersleri erken başlamış sizin dershanede bizimki ocakta başlıyo :KK6:

Son düzenleme:
canım sınıfı ikiye bölemezler mi? bi konuşun bence idareyle :26:
alan dersleri erken başlamış sizin dershanede bizimki ocakta başlıyo :KK6:

Bu ikiye ayrılmış şekli zaten canım düşün lise matlarla ilköğretim matlar ortak alınıyo kaç kere konuştuk buldukları çare tahtayı yukarı kaldırcaklarmış hoca desen harıl harıl anlatıyo yavaş diyoz yetiştiremeyiz soru çözmeye vakit kalmaz diyo iyi de anlamıyoz ki çabuk bitirsen nolur:KK50:
Biz de konular çok canım bzmki geç bile başladı diğer dershaneler daha erken başladı alana

Son düzenleme:
Bu ikiye ayrılmış şekli zaten canım düşün lise matlarla ilköğretim matlar ortak alınıyo kaç kere konuştuk buldukları çare tahtayı yukarı kaldırcaklarmış hoca desen harıl harıl anlatıyo yavaş diyoz yetiştiremeyiz soru çözmeye vakit kalmaz diyo iyi de anlamıyoz ki çabuk bitirsen nolur:KK50:

kaç kişi sınıf canım ?
bizim matematikçide çok hızlı anlatıyo malesef :KK50:
zaten anlamakta güçlük çekiyorum :26:
şimdiden başlamışlar alan anlatmaya sekiz ay var yetişir aslında konular hızlı
anlatmanın gereği yok bencede :44:

tuğbim profil resmini yerim:KK19:
çok şeker çıkmışsınız kızçem:KK48:

kaç kişi sınıf canım ?
bizim matematikçide çok hızlı anlatıyo malesef :KK50:
zaten anlamakta güçlük çekiyorum :26:
şimdiden başlamışlar alan anlatmaya sekiz ay var yetişir aslında konular hızlı
anlatmanın gereği yok bencede :44:
baya var canım saymadım ama sadece alanda bu kadar kalabalık oluyor normalde sınıfımız 20 kişi alan hocalarının bir günü varmış sadece o yüzden birleştirmişler yetişir de adama anlatabilsek bi de:KK37:

tuğbim profil resmini yerim:KK19:
çok şeker çıkmışsınız kızçem:KK48:

teşekkür ederim bebekim benim :KK16::KK16:

baya var canım saymadım ama sadece alanda bu kadar kalabalık oluyor normalde sınıfımız 20 kişi alan hocalarının bir günü varmış sadece o yüzden birleştirmişler yetişir de adama anlatabilsek bi de:KK37:

haftada bir gün geliyomuş ya hocanız belki ondan telaş yapmıştır kendi kendine canım.
sınıfçak hem fikirseniz ısrar edin yavaş anlatın diye..

X