2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

tokat neyse de saç baş bana estetik görünmüyor

:) ben çok gördüğm için artık normal geliyor saç baş

her genç kızın hayallerindeki gibi hepimizin hayalleri aynı , umarım bu hayalleri gerçekleştirmemiz çok uuzun sürmez

peki sevgilin hakkında sevmediğin huyu nedir?

bakteri tutmayan pijama mı :26: ayol ben bi geceliği en fazla 2 gece giyerim o da yatağın içinde ne bakterisi olacak
neler yapıyorlar arkadaş ya

yarın için mi? hiç yok bi eşofman takımı aldım onu vericiim. hem ona benden güzel hediye mi var ayol 8 yılımı adamışım ona

Sigara içiyor...

yarın için mi? hiç yok bi eşofman takımı aldım onu vericiim. hem ona benden güzel hediye mi var ayol 8 yılımı adamışım ona

Maşallah ya hem de bu devirde.

söylese sürprizi kalmaz ama demi bence sürpriz olunca daha heycanlı oluyor ama bakteri tutmayan pijama alırsa koparım heralde gülmekten:90:
şaka bir yana çok mutlu olun sedefim inşallah çok gönülden diledim bunu

Günaydın canlarr

Sevgilileriniz yanınızda yokken izleyin

[video=youtube;H1qgDHoyJro]http://www.youtube.com/watch?v=H1qgDHoyJro[/video]

peki ya sevgilisi olmayanlar napsın gerçi aday var ama işte

Canlar bu vatandaşlığı 2. döneme atsam olurmuki:26ersanede başlamadı daha anlatmaya
Kitaptan okumak eziyet gibi geliyor Tarihde zorlanacağım sanırdım ama vatandaşlık çalışasım gelmiyor

2. döneme atmasan daha iyi ama en azından mayısa falan bırakma canım bence

çok geçmiş olsun canım, tez zamanda iyileşirsin inşallah :26:

hayırlı olsun inş atanmak da nasip olur

kızlar geç kaldım galiba bütün sayfaları okuyamadım, misafir de geç gidince şimdi girebildim

önce raporumu vereyim... vatandaşlık konu çalışması yaptım uzun sürdü, bir tane ales denemesi çözdüm toplam 150 soru, 40 tane tarih çözdüm, coğrafyadan da 30 küsür fiziki coğ. çözdüm. bu fiziki coğ. konusunda özellikle şu göller yöresinin göllerini nasıl ezberliyorsunuz ? ben bir türlü hatırlayamıyorum

kuzum çok geçmiş olsun :26:

ayy kızlar ben bugün ne yaptım biliyor musunuz ders çalıştım
gelişimden üç ünite bitti soruları çözüldü.tarihe giriş yaptım

sedefim nice yıllara kuzucum

ben size yarın anlatırım şekerlerim

monam gözlerini kapa 10 yıl sonrasını düşün. ne görüyosun? sonra gözlerini aç ve gördüklerini buraya yaz

Atanmış,sevdiceğiyle evlenmiş,bi oğlu olmuş,yeşillikler içinde iki katlı bi evi olan Mona....

tütüüüü maaşallah kuzumaa

Bol soru çözerek oturuyor hocam.

Maşallah kızçem,hoş geldin...

maaşallah canımm
ben de ezberleyemiyorum onları iyice bir türlü

bakteri tutmayan pijama mı :26: ayol ben bi geceliği en fazla 2 gece giyerim o da yatağın içinde ne bakterisi olacak
neler yapıyorlar arkadaş ya
yengesi yeni doğum yaptı kuzum. sanırım yine uzun süre rahatlıkla kullanabilsin diye ve bebişe sağlık açısından iyi olsun diye üretilen bişeydir bi de benimki aşırı titizdir. ben hayatımda duymadım öyle pijama. o almış bile
söylese sürprizi kalmaz ama demi bence sürpriz olunca daha heycanlı oluyor ama bakteri tutmayan pijama alırsa koparım heralde gülmekten:90:
şaka bir yana çok mutlu olun sedefim inşallah çok gönülden diledim bunu
ayy vallahi alırsa ben onu naparım görün siz eltimle aynı şeyi istemem. bu gerek bakteri tutmayan pijama gerek tektaş
sağol canım benim çok teşekkür ederim
O değil de ben o pijamaya saldım diyelim. Tutmayacak mı bakteri ?
monam yaaa nerden aklına geliyo böyle şeylerrrr

Son düzenleme:

Valla çok fonksiyonlu olmalı o don.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…