2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Bugün çok verimli geçti maşallah:nazar: raporum:alan konu çalışması ve 230 soru,öyt konu tekrarı 75 soru,coğrafya konu tekrarı 100 soru:nazar::nazar: keşke her gün böyle çalışabilsem:KK6:
Ayrıca monayı sorguluyorsunuz galiba okuyamadım dha ama:KK34:

ooooo süpersin canım yaaa 41 kere maşallahhhhhh :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
evet sen de sor sorularını :122:

bence de yaa
ben de hiç saç baş kavga etmedim
hatta bırak saç başı tokat bile atmadım ne o öyle çingene gibi:KK19:

Ben sıra (kız ) arkadaşma ve sınıftan bir erkek arkadaşıma tokat atmıştım ama o da şakasına yüzüne vurayım derken 5 parmak izim yüzünde :KK9::KK9:

Son düzenleme:

peki dibe çöktüğün zaman?:KK4:

Dışarı atıyorum kendimi ve çevrenin ne düşüneceğini umursamadan pervasızca davranıyorum.

:KK9::KK9:

Hayatında ne çok yapmak istediğin şey ne ? hayallerin neler biraz özel oldu galiba :KK17:

Valla aman aman bir hayalim yok.:KK1::KK1:

2+1 ev,sevdiceğimle evlenmek ve huzurlu yaşamak....:KK16:

kesinlikle katılıyorum :13:

evleniceğin adamda aradığın özellikler nelerdir?

Merhamet,saygı,sadakat....:KK16: Tipmiş,yakışıklılıkmış bunlar hikaye...İçinde Allah korkusu olacak.

Senin var mı bi planın kuzuş ?

sürpriz var mı kuzum enişteden:KK19:

bilmiyorummm :KK17: hiçbişey söylemedi.
sen sağ salim gel başka hiçbişey istemiyorum dedim. ben gelince çok güzel şeyler olcak dedi ama söylemedi :KK17:
yengesine bakteri tutmayan pijama takımı almış, bana da aynısından almış olmasın sakın :KK60: 2 elti bir örnek takılırız artık ööğğğ :KK53:

sen sağ salim gel başka hiçbişey istemiyorum dedim. ben gelince çok güzel şeyler olcak dedi ama söylemedi :KK17:
yengesine bakteri tutmayan pijama takımı almış, bana da aynısından almış olmasın sakın :KK60: 2 elti bir örnek takılırız artık ööğğğ :KK53:
hahahaha :KK60:
yıldönümünde bakteri tutmayan pijama :KK60: cok güldüm kuzum ya:KK52::KK52:

benden de bir soru hayatında bir şeyi değiştirme şansın olsaydı neyi değiştirirdin:KK42:

Bölümümü,PDR okurdum.:KK53::KK53:

Ayy kuzum koptum yaaa.:KK9::KK9:

Ayy ben de meraklandım.:KK23::KK52::KK52:

X