2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Kızlar ben evliyim, dershaneye gidiyorum, gezmelere gidiyorum, misafir ayrılıyorum ama burayi da ihmal etmiyorum :)

Canım çok gecmis olsun, başka doktora da gorunsen ?

Vakit çok hızlı geçiyor, pazartesi ve çarşamba dershanem var bende haftalık plan yapıyorum, bu hafta ilk defa planima uydum gibi :KK52:
Tarihten hocanın geldiği kadar yeri tekrar ettim 2 matematik 4 türkçe, 2 sayisal mantık testi çözdüm. Bugün anayasa'nin ilk konu tekrarı yaptım. Akşam 2. Konuyu calisacagim yarın da kitaptaki soruları tararim arık. P.tesi de yeni plan yaparım :)
evlilik gözümde öyle büyüyor ki sanki tüm dünyam değişecek gibi geliyor :KK17:

başka seçeneğim yok gibi duruyor zaten hiçbişey yolunda gitmiyor bir de bu çıktı
çok üzgünüm renginam ya:KK14:

ah benim kuzum yaa:KK50:
sen burnundan mı ameliyatlıydın :26:
sağlık daha önemli ama ve hem bak Allah'tan sınava iyi ki eylülde gireceksin.
vardır Allahın bir bildiği
lütfen üzülme:KK5:
her zaman yanındayım konuşmak istersen biliyorsun

ah benim kuzum yaa:KK50:
sen burnundan mı ameliyatlıydın :26:
sağlık daha önemli ama ve hem bak Allah'tan sınava iyi ki eylülde gireceksin.
vardır Allahın bir bildiği
lütfen üzülme:KK5:
her zaman yanındayım konuşmak istersen biliyorsun

yok canım burnumdan değil. doğru canım vardır bir hikmeti
sağol biliyorum hep yanımdasın :KK16:

Ben raporumu şimdiden vereyim kızlar: Sabah 1 saat alan çalıştım.Sonra klasik hafta sonu temizliği,yemek falan derken...Öğleden sonra GK GY Eğitim denemesi yaptım,Fem akademinin 1.denemesi.İnanılmaz zor bir denemeydi kızlar.Soruları çok kaliteli.Bana 2013 KPSS sorularını hatırlattı.Türkçenin yarısına yakını Ales tarzı hazırlanmış.Sınavım çok kötüydü.Ama sorular Gerçek sınav formatında.Kesinlikle çözmenizi tavsiye ediyorum.Eğitime üzüldüm.Ben KPSS'de 64 net yaptım.Bu sınavda 52 netim var:KK17:Çoğunu unutmuşum.Bundan sonra bütün denemelere girmek istiyorum kızlar.Farklı sorular görmek gerek özellikle de tarihte:KK76: Eğer kendime gelebilirsem(ancak saat 8 gibi olabilir)Eğitim çalışmayı düşünüyorum:KK37:
Canım 2013 mü 2014 mü bu denemeler ben de alayım olmazsa gerçi daha deneme çözmek için yeterli değilim konu olarak ama yine de sonradan çözerim:KK34:
Merhaba kızlar
Bugün başıma neler geldi :KK43:
Sabah uyandım lavobaya gittim bir baktım üstüm başım yerler kan. Baktım ki ameliyat yerim kanama yapmış
Aklım çıktı varya o an anlatamam
Kan gittikçe halsizleştim rengim soldu
Anacağım üzüldü garibim
Doktorum cerrahi müdahale şart dedi
Tüm gündür üzgünüm
Aynı şeyleri başa sarmak çok ürkütüyor beni

Ona rağmen 1 ünite çalıştım anayasaları bitirdim 100 soru çözdüm
Rabbim sağlık versin gerisi çok boş :KK50:

Çok çok Geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin sağlık gitti mi hiçbir şeyin önemi kalmıyo cidden:KK50:
Bu arada senin bölümün ne canım eylülde sınav falan demişin ben kaçırdım nasıl eylülde yani:26:

Son düzenleme:
''En iyi arkadaşım aynadır, ben ağlarken o gülmez...... Zaten gülse ben korkudan ne yaparım :))''
kızlar çok beğendim moraliniz düzelsin biraz :KK60:

iyi akşamlar canlarım sizlere haberim var cuma günü bana ücretli sosyal bilgiler çıktı kabul ettim bende pazartesi işlemleri bitirip salı başlıcam sizide dersleride ihmal etmicem Allahın izniyle yarın grmek üzere

iyi akşamlar canlarım sizlere haberim var cuma günü bana ücretli sosyal bilgiler çıktı kabul ettim bende pazartesi işlemleri bitirip salı başlıcam sizide dersleride ihmal etmicem Allahın izniyle yarın grmek üzere

hayırlı olsun nilkon :) :21:

hayırlısı olsun canım
burayı ihmal etme emi:KK54:

sağolun kızlar dün çalışamadım bugünde boşa gitmesin dedim

geçmiş olsun canım.. İnşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşursun.. Allah'ım sağlık sıhhat versin.. Hasta iken ders çalışman takdire şayan maşallah diyorum..

evlilik gözümde öyle büyüyor ki sanki tüm dünyam değişecek gibi geliyor :KK17:
Evet dünyan değişiyor, sınırlı ehliyetli oluyorsun mesela :KK52: anayasa calisiyordum da:)

Canım 2013 mü 2014 mü bu denemeler ben de alayım olmazsa gerçi daha deneme çözmek için yeterli değilim konu olarak ama yine de sonradan çözerim:KK34:

Çok çok Geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin sağlık gitti mi hiçbir şeyin önemi kalmıyo cidden:KK50:
Bu arada senin bölümün ne canım eylülde sınav falan demişin ben kaçırdım nasıl eylülde yani:26:
Bade ve ben önlisans mezunu olarak gireceğiz kpss sınavına. Ondan bizim sınav eylülün sonunda. Öğretmen adayı değiliz ama memur adayı olarak bu topikteyiz :KK51:
''En iyi arkadaşım aynadır, ben ağlarken o gülmez...... Zaten gülse ben korkudan ne yaparım :))''
kızlar çok beğendim moraliniz düzelsin biraz :KK60:
Güzel söz :KK19:

Rengiş raporunu merakla bekliyorum :):)

morisim calıstım kuzum hala daha calısıyorum ama son 1 saatte yine canımı sıkan durumlar oldu. şükür hallettik ama:KK14:
bu yüzden aksattım biraz
ama gün daha bitmediEn Büyük KK

Son düzenleme:

morisim calıstım kuzum hala daha calısıyorum ama son 1 saatte yine canımı sıkan durumlar oldu. şükür hallettim ama:KK14:
bu yüzden aksattım biraz
ama gün daha bitmediEn Büyük KK

şükür yavrum anlatmak istersen dinlerim canım.. evet canım gün daha bitmedi :):) hadi tekrar derse :KK52:

Merhaba kızlar
Bugün başıma neler geldi :KK43:
Sabah uyandım lavobaya gittim bir baktım üstüm başım yerler kan. Baktım ki ameliyat yerim kanama yapmış
Aklım çıktı varya o an anlatamam
Kan gittikçe halsizleştim rengim soldu
Anacağım üzüldü garibim
Doktorum cerrahi müdahale şart dedi
Tüm gündür üzgünüm
Aynı şeyleri başa sarmak çok ürkütüyor beni

Ona rağmen 1 ünite çalıştım anayasaları bitirdim 100 soru çözdüm
Rabbim sağlık versin gerisi çok boş :KK50:

Fıstığım benim sıkma kendini çok sıkıldın bu ara sen...Her şeyin başı sağlık,Rabbim sağlık versin sana...:KK50::KK50:

Hayırlıı olsun hocam.:KK16::KK16:

Kızçelerim maşallah hepinize...:nazar::nazar: Bana da maşallah 200 gelişim 50 öğrenme çözdüm.:21::21:

morisim Allah razı olsun yaptım kamerayı...:KK54::KK54:

X