2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

renginam lütfen artık daha fazla stres yapma kuzum. istersen biraz daha bekle ders çalışmak için. yemek yemeden olmaz ki ama hiç enerjin kalmaz. bak ben de eylülde başlıcaktım ama daha ücretli başvurularında bile yine stres oldum. o yüzden her şey netleşene kadar beklemeye karar verdim.
bu sabah kahvaltıda anacığımla jum pyo ko yu izledik :KK1: birazdan pazara dolaşmaya gidicez :KK55: sevdicek de meb e gidip iyice bi sorcak ücretliyi. ona bi başvurayım. ekime kadar açıklanır zaten. ekimde başlarım çalışmaya. abimin de düğünü var ekimde. inş keşanda olurum. burda kalırsam biter çalışma hayatım.
renginam kitapları şimdiden alayım mı? o hani 2013 ün beğendiğimiz ucuz kitaplarını. ekime kadar beklersem biter herhalde :26:

Sedefim soru sorudur al gitsin.:KK14: Valla 2014 kitapları kim bilir ne kazık olacak...:KK14::KK14:

Merhaba canlarım.:KK3::KK3:

Atamalar yaklaştıkça iyice çöküyorum ben.:KK14::KK14:

kuzucum eylülün ortasına bi gelelim, o zaman daha çok rahatlıcaz bence. şimdi her ne kadar ilgilenmesek de, kontenjanıydı, tercihiydi, yerleştirme sonucuydu fln bunları duydukça moralimiz bozulcak. ama tüm bu süreç bittikten sonra hepsini geride bırakıcaz :21:

renginam lütfen artık daha fazla stres yapma kuzum. istersen biraz daha bekle ders çalışmak için. yemek yemeden olmaz ki ama hiç enerjin kalmaz. bak ben de eylülde başlıcaktım ama daha ücretli başvurularında bile yine stres oldum. o yüzden her şey netleşene kadar beklemeye karar verdim.
bu sabah kahvaltıda anacığımla jum pyo ko yu izledik :KK1: birazdan pazara dolaşmaya gidicez :KK55: sevdicek de meb e gidip iyice bi sorcak ücretliyi. ona bi başvurayım. ekime kadar açıklanır zaten. ekimde başlarım çalışmaya. abimin de düğünü var ekimde. inş keşanda olurum. burda kalırsam biter çalışma hayatım.
renginam kitapları şimdiden alayım mı? o hani 2013 ün beğendiğimiz ucuz kitaplarını. ekime kadar beklersem biter herhalde :26:

Sedefim çok üzülüyorum bu Kpss olayına elden de bir şey gelmiyor:KK50:
biraz daha bekleyeyim diyoreum sanki geç kalmış gibi hissediyorum. ne psikolojiye soktu bu sınav bizi:KK5:

sen al kitapları kuşum nasıl olsa alacaksın.önce sonra farketmez. hem ben baktığımda kimi kitaplar stokta bitmişti.
yenilerini kışa doğru alırız:KK34:

kuzucum eylülün ortasına bi gelelim, o zaman daha çok rahatlıcaz bence. şimdi her ne kadar ilgilenmesek de, kontenjanıydı, tercihiydi, yerleştirme sonucuydu fln bunları duydukça moralimiz bozulcak. ama tüm bu süreç bittikten sonra hepsini geride bırakıcaz :21:

Hiç sorma Sedefim.:KK14: Bitsin gitsin artık,ne olacaksa olsun yaa.:KK14:

Sedefim soru sorudur al gitsin.:KK14: Valla 2014 kitapları kim bilir ne kazık olacak...:KK14::KK14:

ben de öyle düşünüyorum monam. hani en azından eğitim bilimlerinde. dün kitapçıya gittim. pegemin o 1,5 tl lik eğitim bilimlerinden ayrı ayrı soru bankaları vardı ya, ona bakçaktım. 2013 leri geri vermişler. adam çok ısrar etti, sakın 2013 alma 2014 ü bekle yakında gelcek dedi. eğitim bilimlerinden çok şey değişti, alan sınavı geldi size dedi :KK37: alan sınavıyla eğitimin ne alakası var kardeş dedim. :KK1: herhalde satmak için öyle dedi.
ama bildiğim kadarıyla bi pg 4 soruya indi, bi de materyal tasarım ve sınıf yönetimi konuları eklendi o kdr. ondan da bişey olmaz. koca sene 1 soru bankası çözmicem ya, bu bitince 2014 leri alırım :KK6:

ben de öyle düşünüyorum monam. hani en azından eğitim bilimlerinde. dün kitapçıya gittim. pegemin o 1,5 tl lik eğitim bilimlerinden ayrı ayrı soru bankaları vardı ya, ona bakçaktım. 2013 leri geri vermişler. adam çok ısrar etti, sakın 2013 alma 2014 ü bekle yakında gelcek dedi. eğitim bilimlerinden çok şey değişti, alan sınavı geldi size dedi :KK37: alan sınavıyla eğitimin ne alakası var kardeş dedim. :KK1: herhalde satmak için öyle dedi.
ama bildiğim kadarıyla bi pg 4 soruya indi, bi de materyal tasarım ve sınıf yönetimi konuları eklendi o kdr. ondan da bişey olmaz. koca sene 1 soru bankası çözmicem ya, bu bitince 2014 leri alırım :KK6:

Alan sınavı ha. Adam bir sorar önce,branşçı mısın diye...O da iyiymiş.Doğru biliyorsun kuzucum,zaten o eklenenleri de biliyorduk,ben sınavda da zorlanmadım o soruları da.Ben de aynı senin gibi düşünüyorum.

Sedefim onu da söyleyecektim sana. şu ayrı ayrı olan eğitim bilimleri Pegem kitaplarını alma. çünkü onların kimileri 4 lira kimi 3. hepsi 1.5 değil
ben onun yerine 5000 soru bank aldım Pegemin 10liraydı
daha uygun yani hem 2013ün.

Biz de birazdan annemle domates rendesi yapacağız,akşama doğru dönerim canlarım.:KK16: Öpüyorum hepinizi.:KK54:

Sedefim çok üzülüyorum bu Kpss olayına elden de bir şey gelmiyor:KK50:
biraz daha bekleyeyim diyoreum sanki geç kalmış gibi hissediyorum. ne psikolojiye soktu bu sınav bizi:KK5:

sen al kitapları kuşum nasıl olsa alacaksın.önce sonra farketmez. hem ben baktığımda kimi kitaplar stokta bitmişti.
yenilerini kışa doğru alırız:KK34:
aa şimdi pazara gidiyoruz ama gelince hemen vereyim bari siparişimi kuzum. doğru diyon valla çoğu sakız parasıydı, alayım ne zararı olcak. gene ekimde başlarım.
kuzum geçen yıl olsaydı geç kaldık derdim. hatta geçen yıl ben topiği bile 19 temmuzda açmışım. ama geçen yıl temelimiz yoktu. çoğu zaman konu çalışmakla geçiyodu vaktimiz. konu çalışmak zaten uzun sürüyodu. ama şimdi konuların çoğunu biliyoruz. en iyi olduğumuz konuları çalışmıcaz, soruyla halledicez. ya da kısa bi tekrar yapıp geçicez. yapamadıklarımıza yoğunlaşıcaz. bu sene üstümüzde yük az. o yüzden geç kalmış değiliz rahat ol. düşünsene ekimde başlasan yaklaşık 8-9 ayın olmuş oluyo ve bu da bize fazlasıyla yeter. :KK8:
Hiç sorma Sedefim.:KK14: Bitsin gitsin artık,ne olacaksa olsun yaa.:KK14:

bitcek kuzum biz çok güçlü bomba gibi olucaz. ama haberlerden, etraftan ''vay tercihler başladı yaptın mı, yok tercih sonuçları açıklandı ee oldu mu neresi oldu, vah vah olmadı mı yazıııkkk'' demelerini malesef eylülün 10 una kadar duyucaz. iyisi mi tamamen bitsin bu süreç, az kaldı zaten. ondan sonra bomba gibi kafamız rahat bi şekilde devam edicez. millet de unutur gider zatii bizi :KK1: ama tercih sonuçlarının açıklandığı gün bile bizim tel susmaz biliyorum :KK14:

Sedefim onu da söyleyecektim sana. şu ayrı ayrı olan eğitim bilimleri Pegem kitaplarını alma. çünkü onların kimileri 4 lira kimi 3. hepsi 1.5 değil
ben onun yerine 5000 soru bank aldım Pegemin 10liraydı
daha uygun yani hem 2013ün.
aaaaaa :KK30: benim gibi saftirikler sepete atar bütün pegemleri :KK1:
peki ama 5bin olan karma mı kuzum? yani konu konu ayırmış mı? ama daha gelmedi sanırım kitapların. bugün gelir mi kitapların rengoşum? geldiği gibi yaz fikirlerini :KK34:
Biz de birazdan annemle domates rendesi yapacağız,akşama doğru dönerim canlarım.:KK16: Öpüyorum hepinizi.:KK54:

mmmm bayılıyorum kışlıklara. biz de kahvaltılık yaptık annişle harika oldu. bu yapıcağınız ilaçlı domates mi kuzum ona da bayılıyorum :KK8: ben domatesi çok seviyorum zatii :KK56:
çok öpüyorumm kuzum kolay gelsin :KK16:

monam kolay gelsin:KK6:

aaaaaa :KK30: benim gibi saftirikler sepete atar bütün pegemleri :KK1:
peki ama 5bin olan karma mı kuzum? yani konu konu ayırmış mı? ama daha gelmedi sanırım kitapların. bugün gelir mi kitapların rengoşum? geldiği gibi yaz fikirlerini :KK34:

mmmm bayılıyorum kışlıklara. biz de kahvaltılık yaptık annişle harika oldu. bu yapıcağınız ilaçlı domates mi kuzum ona da bayılıyorum :KK8: ben domatesi çok seviyorum zatii :KK56:

canım ben de Pegemin gky var 5000. onda konu konu ayrılmış
bu da kalın bir kitap muhtemelen ayrılmıştır diyorum. hem soru sorudur:KK34: bugün gelmez sanırım pazartesi kalır bence kuzum gelince söylerim tabi nasıl olduğunu:KK6:
ay saftirik demek kız olur mu öyle şey yerim ben seni:KK54::KK54:

ayy şu an ne kadar rahatladım anlatamam :KK8:
sevdicek mebe gidip konuşmuş.
okul öncesi çocuklar okula 1 hafta önce başladıkları için o yüzden okul öncesi öğretmenlerini erken almak için onun duyurusu önceden verilmiş.
diğer branşlar için genel bi duyuru da bugün yarın yapılcakmış. bizim başvuru günümüzün okul öncesi başvurularıyla alakası yokmuş.
bizimki eylülün ilk haftası olucakmış. ilçelerin de eylülün ilk haftası olcakmış.
yani sadece okul öncesi değil diğer branşlardan da alıncakmış.
oh be, keşandaki adama güvenseydim boşuna gitmiş olcaktım oraya kadar.
şimdi eylülün ilk haftası gider yaptırırz. hem sevdiceğin okul da başlıyo, gitmişlen onun da kaydını yenileriz bari :13:

okul öncesi çocuklar okula 1 hafta önce başladıkları için o yüzden okul öncesi öğretmenlerini erken almak için onun duyurusu önceden verilmiş.
diğer branşlar için genel bi duyuru da bugün yarın yapılcakmış. bizim başvuru günümüzün okul öncesi başvurularıyla alakası yokmuş.
bizimki eylülün ilk haftası olucakmış. ilçelerin de eylülün ilk haftası olcakmış.
şimdi eylülün ilk haftası gider yaptırırz. hem sevdiceğin okul da başlıyo, gitmişlen onun da kaydını yenileriz bari :13:

çok sevindim kuzum :KK76::KK76::21::21:
haydi inşallah her şey yolunda gider aminnnn:nazar:

selam mağdurlarım bugün nasılsınız bakalım:KK6:
benim yine midemde acayip bir şeyler oluyor.:KK31: yemek yiyemiyorum 2 gündür düzgünce.
kuzum benim takma kafana artık kpssyi yeniden hazırlanıcaz
her şey güzel olacak inşallah :KK16: böyle üzülüp sağlığından olma :KK5:

Merhaba canlarım.:KK3::KK3:

Atamalar yaklaştıkça iyice çöküyorum ben.:KK14::KK14:
ben düşünmemeye çalışıyorum canım :KK36:
yoksa sinirlerim bozuluyo :KK4:

çok sevindim sedefim :KK66:
benide aranıza alırmısn arkadaşlar:18:

tabiki
hoşgeldin canım :KK16:

bitcek kuzum biz çok güçlü bomba gibi olucaz. ama haberlerden, etraftan ''vay tercihler başladı yaptın mı, yok tercih sonuçları açıklandı ee oldu mu neresi oldu, vah vah olmadı mı yazıııkkk'' demelerini malesef eylülün 10 una kadar duyucaz. iyisi mi tamamen bitsin bu süreç, az kaldı zaten. ondan sonra bomba gibi kafamız rahat bi şekilde devam edicez. millet de unutur gider zatii bizi :KK1: ama tercih sonuçlarının açıklandığı gün bile bizim tel susmaz biliyorum :KK14:

Haklısın kuzum ben de o zaman başlayayım en iyisi.:KK31: Unutulacağız elbet.:KK6::KK6:

İlaç atmıyoruz biz içine canım.Annemle rendeledikten sonra kaynatıp sıcak sıcakken kavanozlara doldurup ağzını kapatıyoruz,yemeklerde salça gibi kullanıyoruz.:KK56::KK56:

Böyle bir naneden anlamayan adamlar nasıl o mevkiye geliyorlar anlamıyorum zaten.:KK14::KK14: İnşallah istediğin gibi olur her şey canım.:KK19:

Tabi ki,hoş geldin.:KK3::KK24:

Arkadaşlar eğer atamam gerçekleşirse elimdeki konu anlatım, soru bankaları, yaprak testler, cep kitapları, konu anlatım testleri gibi el değmiş/değmemiş kaynaklarımı kargo ücretini karşı taraf ödemek kaydıyla vermeyi düşünüyorum. Bilginize..

hoşgeldin seda:KK3:
kuzum benim takma kafana artık kpssyi yeniden hazırlanıcaz
her şey güzel olacak inşallah :KK16: böyle üzülüp sağlığından olma :KK5:

ben düşünmemeye çalışıyorum canım :KK36:
yoksa sinirlerim bozuluyo :KK4:

çok sevindim sedefim :KK66:

tabiki
hoşgeldin canım :KK16:

doğru söylüyorsun canım. kitaplarım da gelsin de onun hevesiyle çalışmaya başlayacağım artık:KK31:

Arkadaşlar eğer atamam gerçekleşirse elimdeki konu anlatım, soru bankaları, yaprak testler, cep kitapları, konu anlatım testleri gibi el değmiş/değmemiş kaynaklarımı kargo ücretini karşı taraf ödemek kaydıyla vermeyi düşünüyorum. Bilginize..

merhaba. atandığınız zaman bir konu açın. buradan insanların görmesi zor olur
konu açılınca kitaplarınıza daha çok talep olmasını sağlarsınız.:KK34:

Son düzenleme:
kızlar kınadan geldim:21:
evlenen çocuk benden küçük psikolojim bozuldu:KK53:

X