2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Canım neden o kadar büyütüyolar ki, üniversitede 4-5 yıl geçiriyoruz yani dile kolay, iyi kötü yaşanıyor her şey. Sen sıkma canını. Annenle konuşsan anlatsan erkek arkadaşını, olmazmıki acaba:26:

işte onlar sadece eğlenmeye gitmişim gibi bakıyorlar.
annem zaten biliyor ama ne bileyim anlamıyorum ki kimseyi artık bu ortamda ders de calısamıyorum ben

hımm, hadi hayırlısı o zaman, inşallah çok faydalı olur :KK16:

çok sağ ol canım, çarşamba dershanelerle görüşmek için çıkcam, kitapçılara da bakarım :KK23: ayy evet inşallah öyle olur :KK16: az önce ablamla konuştum da önce sadece matematik al özel ders bile olabilir diyor sonra da hepsini ya da tek tek derslerin verildiği bi dersanede geri kalanını al diyor sizce bu mantıklı mı?

hoş buldum mantarkaya :) coğrafyacı mısın? ben nedense gece hiçbir şey anlayamıyorum, aslında bizim de evin en sakin olduğu zaman dilimi gece; ama çalışsam da anlamıyorum. sabahın ilk saatlerinde algım daha açık oluyor. alışkanlık sanırım :26:

Diğer arkadaşların fikri ne olur bilmiyorum ama ben birden matematiğe yüklenirsen bunalırsın görüşündeyim canım. Dersaneye de gidiceksin nasıl olsa, yavaş yavaş üzerinden gelmeye çalışsan daha iyi olur sanki.

Yok canım coğrafyacı değilim. Türkçeciyim ben. Nickimden dolayı öyle zannettin sanırım.Herkesin çalışma tarzı farklı canım.Sen sabah saatlerinde çalıştığında daha verimli olduğunu görmüşsün.Şimdi sen kendi çalışma tarzını bildiğin için buna göre bir plan yapıp çalışabilirsin.:KK16:

evet canım, ondan öyle düşündüm :KK17: aynen, önemli olan zaten hangi saatte daha çok verim aldığın. ben gece çalışsam bizim evdekiler de söylenirdi sanırım :KK1: ahh bi bismillah deyip başlasaydım :26:

Diğer arkadaşların fikri ne olur bilmiyorum ama ben birden matematiğe yüklenirsen bunalırsın görüşündeyim canım. Dersaneye de gidiceksin nasıl olsa, yavaş yavaş üzerinden gelmeye çalışsan daha iyi olur sanki.

anladım canım, o da var tabii :26: ilk hazırlandığım sene senin dediğin gibi yaptım; ama sınavda ancak 3 mat yapabildim, yine aynı şeyin olmasından korkuyorum açıkçası. çarşambaya kadar bi karar vermeliyim...

annem zaten biliyor ama ne bileyim anlamıyorum ki kimseyi artık bu ortamda ders de calısamıyorum ben

Canım ya çok üzüldüm, hangi şehirdesin bu arada renginam sen?
Annenle ufak ufak dertleş istersen, hani sınava konsantre olamıyorum, ben kötü bişiy yapmadım neden böyle davranıyosunuz bana gibisinden..puff bende bilemedimki canım:44:

Ailelerin çoğunluğu böyle canım.Önce karşı çıkarlar sonra da ne zaman evleniyorsun diye sormaya başlarlar.Üzülme canım iş ciddiyete döküldüğünde onlar da kabullenir.

evet canım, ondan öyle düşündüm :KK17: aynen, önemli olan zaten hangi saatte daha çok verim aldığın. ben gece çalışsam bizim evdekiler de söylenirdi sanırım :KK1: ahh bi bismillah deyip başlasaydım :26:

Ufak ufak başlarsan zamanla alışıyorsun çalışmaya.Bir başladın mı gerisi geliyor zaten.Şunu bitireyim bunu bitireyim derken.Ben küçük bir tavsiye vereyim kendine haftalık ve aylık planlar yap.Onlara uymak için kendini çalışmak zorunda hissediyorsun.

Canım ya çok üzüldüm, hangi şehirdesin bu arada renginam sen?
Annenle ufak ufak dertleş istersen, hani sınava konsantre olamıyorum, ben kötü bişiy yapmadım neden böyle davranıyosunuz bana gibisinden..puff bende bilemedimki canım:44:

Sivas canım. Ya direkt böyle öğrenmeselerdi bu şekilde anlamazlardı belki.
bu saatten sonra da ne desem ön yargılarını değiştiremem. bakalım ne zamana kadar sürdürecekler offf ff:KK43:

Canım 1.sorunun çözümü için çok teşekkür ederim. Sağ ol.Sorunun çözümünde anlamadığım tek bir nokta var.Onu da öğrenirsem bir sorun kalmayacak.:KK17:2.denklemde 1'den 1/12'yi neden çıkardın canım.Onu anlamadım.Diğer yerlerini anladım.:KK1:

Hocam anlamamakta çok haklısınız çünkü yanlış yazmışım:26::26:
(1/12-t) olacaktı orası toplam aldığı zamandan gidiş zamanını çıkarıyoruz. Yazarken kafam gitmiş heralde saçmalamışım :KK53:
Yine mat sorusu olursa her zaman yardımcı olurum hocam mesaj da atabilirsiniz.

Sivas canım. Ya direkt böyle öğrenmeselerdi bu şekilde anlamazlardı belki.
bu saatten sonra da ne desem ön yargılarını değiştiremem. bakalım ne zamana kadar sürdürecekler offf ff:KK43:

Keşke bursada olsaydın canım, insanın elinden bişiy gelmeyince üzülüyo:26:
Sen normal davran canım derslere konsantre olmaya çalış. Onlar da zamanla kabullenir de işte canı sıkılyo insanın.

Hocam anlamamakta çok haklısınız çünkü yanlış yazmışım:26::26:
(1/12-t) olacaktı orası toplam aldığı zamandan gidiş zamanını çıkarıyoruz. Yazarken kafam gitmiş heralde saçmalamışım :KK53:
Yine mat sorusu olursa her zaman yardımcı olurum hocam mesaj da atabilirsiniz.

Sağ olun hocam.İlgilendiğin için çok teşekkür ederim.:KK16:O zaman ben seni arada rahatsız edebilirim canım sorularımla.:KK34:

Son düzenleme:
Ailelerin çoğunluğu böyle canım.Önce karşı çıkarlar sonra da ne zaman evleniyorsun diye sormaya başlarlar.Üzülme canım iş ciddiyete döküldüğünde onlar da kabullenir.

Ufak ufak başlarsan zamanla alışıyorsun çalışmaya.Bir başladın mı gerisi geliyor zaten.Şunu bitireyim bunu bitireyim derken.Ben küçük bir tavsiye vereyim kendine haftalık ve aylık planlar yap.Onlara uymak için kendini çalışmak zorunda hissediyorsun.
umarım canım:KK50:
Keşke bursada olsaydın canım, insanın elinden bişiy gelmeyince üzülüyo:26:
Sen normal davran canım derslere konsantre olmaya çalış. Onlar da zamanla kabullenir de işte canı sıkılyo insanın.

cok sagol canım:KK5: benim yaşımdakilerin çocuğu varken ben henüz sevgilimi kabullendirme aşamasındayım ne garip değil mi:KK14:

evet, tavsiyende haklısın, kesinlikle öyle yapmalıyım :KK54:

rengina sorun nedir?

Son düzenleme:
Of kızlar:KK43: annem abime anlattı az önce benim foto olayını. konuşurlarken duydum
abim de cok kızdı biz onu okumaya mı gönderdik eğlenmeye mi diye. görücü usulüyle evlenmemi istiyorlar heralde.
bana söylemiyorlar ama vebalıymışım gibi kaçıyor hepsi benden
çok bunaldım yaa off
kuzum senin yaptığın yanlış bişey değil ki :26: annenle konuşsan, bak ben derslerime daha çok önem veriyorum hep çalışıyorum, benim için önce derslerim gelir desen. sanırım sevdiceğe öncelik verip dersleri de aksattığını düşünüyolar. hani kpss de olmadı ya direkt sevdiceğe bağlarlar durumu şimdi. :KK50:
Canım yazını görmemişim kusura bakma.:KK17:Sağ ol tatlım.Matematiği bitirdiğimde üzerimden büyük bir yük kalkacak.En sevmediğim ders olduğu için kendilerini bir an önce halledip rahatlamak istiyorum.Daha geometri var ama onu da bitireceğim inşallah.:KK16:

ben de geçen yıl tarihte sorunum olduğu için ilk önce onu çalışıp bitirmiştim canım. o bittikten sonra diğer derslerin arasında yürütmüştüm. ama bittikçe hep en baştan tarih çalışmıştım. yine de 1 kez bitince insan rahatlıyo. çok iyi düşünmüşsün. geo çabuk biter zaten. bitince diğer derslerine başlarsın. ama matematiği hiç bırakma. ondan soru çözmeye hep devam et kuzum. hem hızlanırsın da

evet, tavsiyende haklısın, kesinlikle öyle yapmalıyım :KK54:

rengina sorun nedir?

babama usb vermiştim canım vermeden önce silmiştim içindekileri. meğer vrüs var dıye hepsi silinmemiş.
sevgilimle birkaç fotomuz vardı doğum gününe gitmiştik arkadaşların. babam da gördü benimle konuşmuyor bugün abime de söyledi annem. o da kızdı ama bana belli etmiyorlar. vebalıymışım gibi davranıyorlar.

Son düzenleme:

kuzum senin yaptığın yanlış bişey değil ki :26: annenle konuşsan, bak ben derslerime daha çok önem veriyorum hep çalışıyorum, benim için önce derslerim gelir desen. sanırım sevdiceğe öncelik verip dersleri de aksattığını düşünüyolar. hani kpss de olmadı ya direkt sevdiceğe bağlarlar durumu şimdi. :KK50:

ben de geçen yıl tarihte sorunum olduğu için ilk önce onu çalışıp bitirmiştim canım. o bittikten sonra diğer derslerin arasında yürütmüştüm. ama bittikçe hep en baştan tarih çalışmıştım. yine de 1 kez bitince insan rahatlıyo. çok iyi düşünmüşsün. geo çabuk biter zaten. bitince diğer derslerine başlarsın. ama matematiği hiç bırakma. ondan soru çözmeye hep devam et kuzum. hem hızlanırsın da
Valla sedefim artık konuşmak da işe yaramıyor bak bugün karnım agrıyor diye calısamamıstım ardından bu da geldi
amann neyse sizin de canınızı sıkmayım bosverin kuzum valla

babama usb vermiştim canım vermeden önce silmiştim içindekileri. meğer vrüs var dıye hepsi silinmemiş.
sevgilimle birkaç foomuz vardı doğum gününe gitmiştik arkadaşların. babam da gördü benimle konuşmuyor bugün abime de söyledi annem. o da kızdı ama bana belli etmiyorlar vebalıymışım gibi davranıyorlar.

hımm, anladım canım :KK14: sen konuşmayı denedin mi peki annen ya da babanla :44: dediğin gibi böyle kazara öğrenmeleri yerine sen söyleyebilseydin anlayışla karşılarlardı. ne zamandır birliktesiniz, annene anlatmamış mıydın daha önce?

hımm, anladım canım :KK14: sen konuşmayı denedin mi peki annen ya da babanla :44: dediğin gibi böyle kazara öğrenmeleri yerine sen söyleyebilseydin anlayışla karşılarlardı. ne zamandır birliktesiniz, annene anlatmamış mıydın daha önce?

5 yıl olacak canım.
anneme anlatmıştım ama fotoları babam görünce böyle hep tavırlı oldular. babam da cok otoriterdir sevmez öyle sevgili işlerini falan.

Rengina üzülme canım iş ciddiye binince nasıl olsa kabullenicekler:KK31:
Tuğbacım haberin ilk satırını okudum gerisini getiremedim bile.Allahım ne verirse hayırlısını versin:KK14:

5 yıl olacak canım.
anneme anlatmıştım ama fotoları babam görünce böyle hep tavırlı oldular. babam da cok otoriterdir sevmez öyle sevgili işlerini falan.

maşallah, daha nice 5 yıllar olsun :nazar: benim babam da öyledir hatta annem de bu yüzden seni anlayabiliyorum, onlara da hak vermek lazım tabii; ama küsüp konuşmamak yerine konuşup paylaşmaları destek olmaları gerekir. bu yüzden kendini üzme canım, sonuçta bu çok doğal bir şey, onlar da zamanla kabulleneceklerdir :KK34:

Rengina üzülme canım iş ciddiye binince nasıl olsa kabullenicekler:KK31:
Tuğbacım haberin ilk satırını okudum gerisini getiremedim bile.Allahım ne verirse hayırlısını versin:KK14:

maşallah, daha nice 5 yıllar olsun :nazar: benim babam da öyledir hatta annem de bu yüzden seni anlayabiliyorum, onlara da hak vermek lazım tabii; ama küsüp konuşmamak yerine konuşup paylaşmaları destek olmaları gerekir. bu yüzden kendini üzme canım, sonuçta bu çok doğal bir şey, onlar da zamanla kabulleneceklerdir :KK34:

sağolun canlarım:KK54:

ya ben sizi böyle kendi sıkıntılarımla meşgul etmek istemiyorum gercekten:KK50:
hadi derse devam edin kızlarım siz:KK48:

X