2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Ben olabilirim o hatırladığın rebirth daha önce de yazmıştım :)
Tavsiyeler için çok sağol. Dersanemiz o kadar kalabalık ki arkalara kalırsam ne tahtayı görebilirm ne de hocayı duyabilirim o yüzden erken gidip yer kapmam gerekiyor düşün. :KK37:
Ben de söylediğin gibi bir plan yapmaya çalışacağım sonra buraya da yazarım belki. Herkes onaylayınca daha güvenle başlayabilirim. :) Peki konuları sence ne zaman bitirmeliyim aşağı yukarı? Bu arada sen son sınıf mıydın bölümün neydi?

karıştırdım ben nickleri:KK9:

bizim hocalar en geç şubat ayında bitmiş olsun diyorlar

benimde planladığım gibi giderse ocak ayında bitmiş olacak

ilk girişim benim tatlım geçen yıl mezun oldum çok karıştı benim işler geçen yıl, geçti neyse ki:KK76:

bölümüm ingilizce öğretmenliği

kızlar daha iyi bilir,gelsinler daha net yol gösterirler :KK34:

Merhaba.:2::KK25:

Canım sıkkın,annemden iki aydır adet dönemi dışında kan geliyor.:KK14: Bugün yine geldi.

Doktora götüreceğim en kısa zamanda.:KK20::KK20:

Ha bir de... Ben artık yalnızım.:KK25::KK14: Çizelge kaldırıldı gördüğünüz gibi.:KK24:

Şunu anladım ki,ben eski ilişkimden sonra çok tahammülsüzleşmişim.:KK14::KK4:

Canım sıkkın,annemden iki aydır adet dönemi dışında kan geliyor.:KK14: Bugün yine geldi.

Ha bir de... Ben artık yalnızım.:KK25::KK14: Çizelge kaldırıldı gördüğünüz gibi.:KK24:

Kuzum menopoza giriyor olmasın:26: 35ten sonra her an olabilir çünkü.

:KK53::KK53: Ayrıdınız mı yaa:26:

Kuzum menopoza giriyor olmasın:26: 35ten sonra her an olabilir çünkü.

:KK53::KK53: Ayrıdınız mı yaa:26:

Belirtiler tutuyor gibi fıstıkım ama yine de gitmek lazım,rahim ağzında kisti var çünkü.:KK25::KK24:

Evet bebikim,ayrılalım keyfince gez toz dedim...:KK14: Hiç taviz verecek gücüm kalmamış.

Kuzum benim annemde aynı şikayetle gitti rahim duvarı kalınlaşması dedi dr kürtaj yöntemiyle tedavi oldu çok şükür iyi
Tabi öyledir demiyorumda korkma inşallah şifasını verir rabbim

İkinci konuda ne diyebilirim bilmiyorum hayırlısı olsun
Belki düzelir.

Belirtiler tutuyor gibi fıstıkım ama yine de gitmek lazım,rahim ağzında kisti var çünkü.:KK25::KK24:

Evet bebikim,ayrılalım keyfince gez toz dedim...:KK14: Hiç taviz verecek gücüm kalmamış.

Tabi tatlım gitsin elbette cok geçmiş olsun.

Ayrılma kararına ne tepki verdi? Sen şuan iyisin değil mi?:KK25:

Kuzum benim annemde aynı şikayetle gitti rahim duvarı kalınlaşması dedi dr kürtaj yöntemiyle tedavi oldu çok şükür iyi
Tabi öyledir demiyorumda korkma inşallah şifasını verir rabbim

İkinci konuda ne diyebilirim bilmiyorum hayırlısı olsun
Belki düzelir.

Amin bebeğim,güzel yüreklerinizin duasını eksik etmeyin.:KK16:

Aman alışkınım ben kazık yemeye,koymuyor artıkın.:KK24:

Arayacak işte 2 saate,son kez konuşacağız bakalım.:KK14:

Aman işte hakkını helal et,çok sevmiştim vs.vs.:KK22:

Kabul etti yani:26: Hayırlısı olsun Monam sen iyi ol ama sakın takma kafaya:KK20:

Son düzenleme:
Sorun ne peki kazık yemekten kasıt :26: öyle tabi üzülmek hiç bir şey kazandırmıyor insana

Yahu ben hayvan gibi ders çalışıyorum,adam arayıp neşeli neşeli gezmeye gidiyoruz,semaver keyfi yapıyoruz diyor.

Empatisiz herif,git ne yaparsan yap,kimle istiyorsan gez dedim.:KK52::KK52::KK51:

Ooo nereye dustum ben ya. :26:Ask acisi cekenlerin topigi mi burasi. :KK53:

Oyle birden daldim ama ates almaya geldim. Iyi calismalar.

X