2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

İmalı imalı ''Monan ne yapıyor,uzak ya çok kavga edersiniz,uzadıkça b.ku çıkar,tadı kalmaz sizin işin.'' gibi gibi canım.:KK14::KK31:

Ben böyle durumlarda sevgilime ayrılalım annenle bir ömür kal dizinin dibinde diyorum.
Belki o zaman soğur yüreği diyorum.
Ciddi ciddi de ayrılık düşünüyorum yani o zaman anlıyorlar neyin ne olduğunu.

İmalı imalı ''Monan ne yapıyor,uzak ya çok kavga edersiniz,uzadıkça b.ku çıkar,tadı kalmaz sizin işin.'' gibi gibi canım.:KK14::KK31:

kuzum sen canını sıkma kulaklarını tıka gitsin :KK36:
herkes her şeyi der önemli olan sizin bu ilişkiyi nasıl sürdürdüğünüz monam :KK34:

Ben böyle durumlarda sevgilime ayrılalım annenle bir ömür kal dizinin dibinde diyorum.
Belki o zaman soğur yüreği diyorum.
Ciddi ciddi de ayrılık düşünüyorum yani o zaman anlıyorlar neyin ne olduğunu.

kuzum sen canını sıkma kulaklarını tıka gitsin :KK36:
herkes her şeyi der önemli olan sizin bu ilişkiyi nasıl sürdürdüğünüz monam :KK34:

Ondan sonra da saygı beklerler...:KK14::KK14:

Önemli olan sevdiceklerin tavrı zaten.:KK6::KK6: Saygısız değilim ama çenesi çok çıkarsa da kapatmayı bilirim.:KK30:

Önemli olan sevdiceklerin tavrı zaten.:KK6::KK6: Saygısız değilim ama çenesi çok çıkarsa da kapatmayı bilirim.:KK30:

Benim de böyle bir olay olmuştu.
sevdicek ilk atandıgı zaman eniştesi mesaj atmış facesine güzel öğretmenler var mı ayarla kendine birini diyor annen diye.
ben tabi okur okumaz çıldırdım ayrıldım da. ne sandılar seninkiler beni dedim. kavga ettik bayağı
sonra eniştesi ben şaka yaptım annesi demedi aslında vs dedi ablası da kendi de bir sürü özür diledi.
nasıl davranıyorlarsa aynı şelikde davranmak gerek maalesef.

aynen monam aynen..
sessiz kalmamak gerek sadece kv ye karşı değil hayatımızdaki her insana karşı
suskun puskun olunca daha da yükleniyorlar insana :KK31:

Son düzenleme:

sevdicek ilk atandıgı zaman eniştesi mesaj atmış facesine güzel öğretmenler var mı ayarla kendine birini diyor annen diye.
ben tabi okur okumaz çıldırdım ayrıldım da. ne sandılar seninkiler beni dedim. kavga ettik bayağı
sonra eniştesi ben şaka yaptım annesi demedi aslında vs dedi ablası da kendi de bir sürü özür diledi.

Allahım ne insanlar var ya...
sanki başka şaka malzemesi kalmamış :KK20:

yuhh.. ona ne be? o mu yaşıyo bu ilişkiyi. siz gösterin ona uzaktan ilişki nasıl da güzelce yaşanırmış da görsün kapak olsun ona. hıhhh :63:

en başından tavrını belli etmen iyi olmuş kuzum. yoksa bi tarafları kalkıyo bunların. hani biraz ayıp oldu ama öyle.. :KK19:

Ay kızlar sabahtır oturdum dersin başına çok az alan bakabildim sadece
Bir türlü konsantre olamıyorum:KK50:
İşte 1 günlük bile ara verince motivem gidiyor:KK5:

Son düzenleme:

kuzum benim şimdi belki misafir mi gelecek diye düşünmekten pek kendini
vereemişsindir derse.bayram bitince daha güzel ders çalışırsın inşallah :KK34:

kuzum benim şimdi belki misafir mi gelecek diye düşünmekten pek kendini
vereemişsindir derse.bayram bitince daha güzel ders çalışırsın inşallah :KK34:

O da var dediğin gibi zaten kuzum.
Bayram da millet mutlu oluyor biz mutsuz:18:

Az kaldı canım ya azimli bir şekilde kaldığın yerden devam edersin inş:KK16: Benim motivasyonumu sağlayan tek şey korku:18:

Kızlar tarihçi bir arkadaşım için özellikle Türkçe anlatımı iyi olan video eğitim seti arıyorum. Üye olacakmış,dershaneye gitmiyor.Sizin var mı tavsiye edeceğiniz bir isim:26: Zorlu eğitimin Türkçesi nasıl acaba?

X