2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

aynen tubişim aynen. Allah'a havale ediyorum canım benim.
bu arada bugün dershanen başlıcaktı, ya da dün müydü tam hatırlamıyorum. nasıl geçti kuzumun ilk günü?

ben de öyle düşünüyorum tubişim. ihtiyaç zaten çok var ki. bak ben edirnedeyim. en batıda. burada bile bir sürü ihtiyaç var. ipsala ilçesinde bi okulun yarıdan fazlası ücretliymiş. giden komşum söylüyo. açık hep var. ama ücretliyle kapattıkları için kadrolu almak işlerine gelmiyo. aslında tüm ücretliler hep birden bıraksalar, mecbur atıcak. ama ücretli yapan da zaten zevkinden yapmıyodur. bile bile neden kendi önünü kapatsın. kim bilir ne zor haldedir ki yapmayı düşünüyodur. ki ben de istemesem de çıksa yapıcaktım. yapmak zorundaydım yani.
dediğin gibi bu tarz haberler her yıl oluyo. kafayı takmamak lazım.

Bebegim ben feme yazıldım söyledim mi hatırlamıyorum..İhtiyaçtan sonra cok vasat geldi burası bana..Düşün yani ordaki hocaları aradım resmen..Alanı başlatmadılar daha zaten benim gidiş amacım da alan dersleri ama gk gy tam bir fiyaskoydu.Kaynak olarak fasikul seklinde bişey verdiler yaprak testi de var onu begendim,Zaten kaynak ve deneme benim amacım,uzun lafın kısası çok da memnun kalmadım yani.

geçmiş olsun :KK50: bende hasta oldum, hiçte sırası değil ders çalışmak lazım

Dersanedeki sınıfımız güneş görmüyor mübarek kuzey kutbu dışarı çıkıyorsun güneş ısıtıyor sınıfa giriyorsun ders boyunca üşüyorsun:KK14: olacağı buydu bugün dersten sonra matematik çalışmak için daha fazla sınıfta kalınca ateşim çıktı eve geldim bende ilaç içtim yatıyorum. hava da güzel 24 derece ama çok üşüyorum ya
sana da geçmiş olsun canım şu an iyiyim gibi ama akşam olunca fena oluyorum hemen iyileşsek bari:KK25:

bayıldım bu resme ne kadar doğru anlatıyor:KK52:
akrabalar bile var :KK54:bi de su 15bin atama söylentisini çıkaran kadın gazeteciyi de eklesinler bence o da öğretmen düşmanı moral bozucu tiplerden..

Akrabalar zaten tamda olması gereken yerde :)

Önümüzdeki dönemde 2014 bütçesiyle bizim net bazda kamuya alımlar bir miktar düşüyor. Geçen sene toplamda kamuya 130 bin civarında personel almıştık, bu sene muhtemelen onun yarısı civarında belki bir miktar üzerinde olacak. Çünkü ihtiyaçlar çerçevesinde bakıyoruz. Ülkemizin ihtiyaç duyduğu personeli almaya devam edeceğiz ama zaman içerisinde bu ihtiyaçlar azalıyor.”

:KK14::KK14::KK14:

Önümüzdeki dönemde 2014 bütçesiyle bizim net bazda kamuya alımlar bir miktar düşüyor. Geçen sene toplamda kamuya 130 bin civarında personel almıştık, bu sene muhtemelen onun yarısı civarında belki bir miktar üzerinde olacak. Çünkü ihtiyaçlar çerçevesinde bakıyoruz. Ülkemizin ihtiyaç duyduğu personeli almaya devam edeceğiz ama zaman içerisinde bu ihtiyaçlar azalıyor.”

:KK14::KK14::KK14:

Duyarsızlaşıyorum napim mecburrrrrr :KK9:

Slm kizlar bende araniza yeni katildim. Bugunden itibaren bende sinava calisacam. Ben Avustralyada yasiyorum. Dershaneye gitme gibi bir sansim yok insaallah bende sizin yorumlarinizdan motive olarak sinava hazirlanacam.

Avustralya mı:KK53: Vay be okyanuslar ötesinden bile KPSS 'ye hazırlanıyorsunuz.Kolay gelsin hocam:KK34:
Bir bu eksikti sanırım hasta oluyorum üstümde bir kırgınlık var ders çalışmaya çalışıyorum ama kafam düşüyo resmen çok moralim bozuldu bir de bayram üstü etrafımda herkes hasta sonunda bana da bulaştı of of:KK50:

geçmiş olsun :KK50: bende hasta oldum, hiçte sırası değil ders çalışmak lazım

Dersanedeki sınıfımız güneş görmüyor mübarek kuzey kutbu dışarı çıkıyorsun güneş ısıtıyor sınıfa giriyorsun ders boyunca üşüyorsun:KK14: olacağı buydu bugün dersten sonra matematik çalışmak için daha fazla sınıfta kalınca ateşim çıktı eve geldim bende ilaç içtim yatıyorum. hava da güzel 24 derece ama çok üşüyorum ya

İkinize de geçmiş olsun kızlar,iyi bakın kendinize:KK16:

Bebişler bugünkü raporum: Alan konu,ÖYT 70 soru,Program konu,Vatandaşlık konu ve 40 soru:KK71:

selamlar özlediğim insanlar:KK16:
ben size demiştim ama kendim çalışamadım:KK25: inkılaba geçtim ve 30 soru çözdüm:18:
komşumuzun kızı ygsye hazırlanıyor dersaneye gitmiyormuş ders anlattım hergün gelsem olur mu dedi:KK5: temeli de yok ama anlatınca hemen anlıyor. kıyamadım tamam dedim ama benim derslerim aksarsa knuşurum tabi:KK50:

Dünkü hastalık bocalamasından sonra bugün toparladım ve alan çalışıp 210 soru alandan,eğitimden de 150 soru çözdüm :KK34:

selamlar özlediğim insanlar:KK16:
ben size demiştim ama kendim çalışamadım:KK25: inkılaba geçtim ve 30 soru çözdüm:18:
komşumuzun kızı ygsye hazırlanıyor dersaneye gitmiyormuş ders anlattım hergün gelsem olur mu dedi:KK5: temeli de yok ama anlatınca hemen anlıyor. kıyamadım tamam dedim ama benim derslerim aksarsa knuşurum tabi:KK50:

selam tatlım nasılsın?

badem internetten ayrı kalmak ne zormuş.
geçen gün aksam bir gitti net az önce geldi ya:KK25:
iyiyim inşallah canım sen nasılsın :KK54:

biliyorum tatlım bu aralar beni güldüren ne varsa bu internette. yalnız olduğumu hissediyorum o yokken :KK43:
iyiyim Allaha şükür inşallah bayramda şehir dışındayız bugün ders falanda yapmadım kös kös

biliyorum tatlım bu aralar beni güldüren ne varsa bu internette. yalnız olduğumu hissediyorum o yokken :KK43:
iyiyim Allaha şükür inşallah bayramda şehir dışındayız bugün ders falanda yapmadım kös kös

bugün de tatil olsun kuzuma
akrabalara ziyarete mi canım? bizim de nereye gideceğimiz belli değil belki evde oluruz

bugün de tatil olsun kuzuma
akrabalara ziyarete mi canım? bizim de nereye gideceğimiz belli değil belki evde oluruz

anneanemin yanına gideceğiz seneler oldu görmüyorum ama gitmek istemiyorum ben
şimdi orada hep atanmış ya da sağlık okuyan kuzenlerimle kıyaslanacağım
evde biraz kilo aldım hep diyecekler kilo almışsın çalışıyor musun evde oturma şöyle yap böyle yap
şimdiden çok daraldım
bilmiyorum ne olacak evde de tek kalamam korkarım

anneanemin yanına gideceğiz seneler oldu görmüyorum ama gitmek istemiyorum ben
şimdi orada hep atanmış ya da sağlık okuyan kuzenlerimle kıyaslanacağım
evde biraz kilo aldım hep diyecekler kilo almışsın çalışıyor musun evde oturma şöyle yap böyle yap
şimdiden çok daraldım
bilmiyorum ne olacak evde de tek kalamam korkarım

hmm anladım canım.
belki öyle demezler bakalım şimdiden düşünme bunları.
derlerse cevaplarını verirsin ya da annenlere söyle o uyarsın onları.

hmm anladım canım.
belki öyle demezler bakalım şimdiden düşünme bunları.
derlerse cevaplarını verirsin ya da annenlere söyle o uyarsın onları.

kime ne denir ki kuzum herkes haklı kendine göre susayım karışmayım diyeni henüz görmedim

kime ne denir ki kuzum herkes haklı kendine göre susayım karışmayım diyeni henüz görmedim

benim şu ücretli işinde her gelen komşu, misafir söyleniyordu niye gitmiyorsun diye
en sonunda annem babam ve o komşulardan kimileri evdeyken patladım. bir daha kimse karısmadı :KK1:
büyükler sonucta onlara karsı haklı çıksam ne olacak diyorum ama işte bam teline de dokunmasınlar artık:KK1:

Son düzenleme:
Selamlar.
Bir kaç kez topiği ziyaret ettim. Kaynak önerilerinizi not aldım.
Ben bugün 36 yaşına girmiş, aöf sosyoloji son sınıf öğrencisiyim.
15 yıllık evliliğimin yılan hikayesine dönmüş boşanma süreci içindeyim.
Bir taraftan 10 tane aöf dersi...
Diğer taraftan da kpss için "sıfır" düzeyde matematik bilgimi ilerletme çabası ile uğraşıyorum.

Sayfaları atlaya atlaya okurken sorunlarınıza denk geldim.
Hepiniz benden gençsiniz..
Herkesin ama herkesin hayatında aksayan şeyler var emin olun...
Hayatın her evresinde tökezleyebiliriz...
Bazen herşey üstümüze üstümüze gelir...

Böylelikle zorluklarla mücadele etmeyi öğreniriz....

Yılmak için çok erken değil mi?
Bir an önce bu depresif halden uzaklaşmalısınız..

Şunu unutmayın...
Sizi sizden başka anlayacak kimse olmaz..
Aile, arkadaş çevresi, eş, dost, akraba..
Hiç kimseden onay, destek beklemeyin..
Bizim toplumumuzda birisini motive etme alışkanlığı pek yok.. maalesef...

Kendi planlarınızı yapın, hedefiniz belli osun.
Ve bir daha "acaba" kelimesini aklınıza getirmeyin.
Hedefinize kilitlenin.
Etraf ne derse desin... Sallayın.. He he deyin...

Birileri sizi takip ediyor bunu bilin.
Ama siz onlara kendinizi ispatlamaya değil, hedeflerinize koşun..
O takip edenler önce; biri bir şey yapmaya çalışır çabalarken,

1-yok yapamaz derler,
2-Sessizlik evresi.. umursamıyor gibi görünürler ama vazgeçmeyişiniz onları şaşırtır..
3-Zaten başaracağını biliyorduk evresi :KK42:

Siz başaracaksınız. Bu azim ile istek ile başaracaksınız eminim ben.

Yaşanan aksaklıklar problemler sizi yıldırmasın.
Henüz vakit var. Ve siz antrenmanlısınız.
Korkuyu silin atın üzerinizden...

Gelecekle ilgili bir tane planınız olsun. A planı...
A planı olmazsa B planı, o da olmazsa C planı OLMAZ.....
Bir kaç plan yapılırsa ilk planın tutmama olasılığı çok yüksek..

Zamanı geldiğinizde baktınız A planı olmadı.. Yeni bir A planı ile yola koyulun...

Bunlar gecenin bir saati nacizane önerilerim.
Arada nahoş kelimeler görünce yazma gereği hissettim (intihar:KK45:)
Umarım akıl verme olarak algılamazsınız.
Küçük hayat tecrübeleri diyelim...
Topiğinizi takipteyim.
Depresif ruh hali yok tamam mı...
:KK42:

Yoksa bi daha davosa gelmem:KK37:

Kalın sağlıcakla...

merhaba Marjinaly o kadar yazmışsın agzına sağlık tesekkür ederiz
benim net sıkıntılıydı iyi kontrol edmedim sayfaları

zamanla daha iyi olacagız inşallah güzel dileklerin için de ayrıca tesekkürler:KK16:

Son düzenleme:
ben pek kullanamiyorum bu sayfayi beceremiyorum desem daha dogrusu mesela cevap vermeye ccalisiyorum arkadaslara alinti nasil alinir bilmiyorum girise resim yerlestiremiyorum yardimci olurmusunuz kizlar bu arda ben sosyal bilgilerden hedefim 80 almak insallah bu yil ve bu sayfada olduguma cok mutluyum :KK16::KK16:

X