2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

ben pek kullanamiyorum bu sayfayi beceremiyorum desem daha dogrusu mesela cevap vermeye ccalisiyorum arkadaslara alinti nasil alinir bilmiyorum girise resim yerlestiremiyorum yardimci olurmusunuz kizlar bu arda ben sosyal bilgilerden hedefim 80 almak insallah bu yil ve bu sayfada olduguma cok mutluyum :KK16::KK16:
hoş geldin Revda:KK3:
begen tusunun hemen altında alıntı ile cevapla yazıyor. kimin mesajını alntılamak istersen oraya tıkla.
resim atmak için de konuya cevap yazdıgın yerin üstünde ikonlar göreceksin
o ikonların üstüne gel insert image yazana tıkla ve yükle:KK34:

Son düzenleme:
buda deneme bakalim hocam olacak mi tesekurler

hoş geldin Revda:KK3:
begen tusunun hemen altında alıntı ile cevapla yazıyor. kimin mesajını alntılamak istersen oraya tıkla.
resim atmak için de konuya cevap yazdıgın yerin üstünde ikonlar göreceksin
o ikonların üstüne gel insert image yazana tıkla ve yükle:KK34:

Kızlar bu akşamki raporumu vereyim. Basit eşitsizlikler konusunu çalıştım ve 89 soru çözdüm. Yine her zamanki gibi 1 paragraf testi çözdüm. Türkçeden sözcük türleri bitti.Ondan da 371 soru çözdüm 2 soru bankasından.Yalnız bu akşam biraz moralim bozuldu ya:KK14:Bugün ne hikmetse çözdüğüm sorulardan daha önce hiç çıkarmadığım kadar yanlış çıkardım.Kendi branşımdan bile.Çok utanıyorum valla:26:Mesela soruyu okuyorum cevaplıyorum.Cevaplarımı kontrol ederken soruyu eksik okuduğumu fark ediyorum.Bakar kör oldum valla.Bildiğim şeyleri bile yanlış yapıyorum.:KK5:Umarım sınava kadar kendimi geliştiririm de dikkatsizlikten soru kaçırmam.Kafam dalgın olduğu için böyle oldu herhalde.Normalde bu kadar yanlışım çıkmazdı.Neyse yarın dikkatimi daha iyi toplayıp çalışmaya çalışacağım artık.Hadi ben gideyim artık daha basit eşitsizlikler videosunu izleyeceğim daha:KK6:

ben pek kullanamiyorum bu sayfayi beceremiyorum desem daha dogrusu mesela cevap vermeye ccalisiyorum arkadaslara alinti nasil alinir bilmiyorum girise resim yerlestiremiyorum yardimci olurmusunuz kizlar bu arda ben sosyal bilgilerden hedefim 80 almak insallah bu yil ve bu sayfada olduguma cok mutluyum :KK16::KK16:
hoşgeldin canım topiğin 4. sosyalcisi oldun ben şuan ev taşıyorum bayramdan sonra bol bol gr inşallah

kızlar ev temizle bi yandan topla kolile yerleştir canım çıktı halada devam bayramdan sonra burdayım inşallah :KK48:

selamlar özlediğim insanlar:KK16:
ben size demiştim ama kendim çalışamadım:KK25: inkılaba geçtim ve 30 soru çözdüm:18:
komşumuzun kızı ygsye hazırlanıyor dersaneye gitmiyormuş ders anlattım hergün gelsem olur mu dedi:KK5: temeli de yok ama anlatınca hemen anlıyor. kıyamadım tamam dedim ama benim derslerim aksarsa knuşurum tabi:KK50:
[/QUOTEzümrem olmaz öyle sey parayla özel dersse tamam ama ne demek her gün...yazılıdan önce calışsın sen de yardım et ama her gün bence hayır kpss den cıkardıgım ders var kızlar önce kendimiz..vaktimiz kıymetli molalarda kendimizi dinlendirelim ama diyorsan ki rengina ygs konularını anlatırken pekiştiriyorum o zaman iyi olur anlat ama yine de her gün fazla :KK50:

anneanemin yanına gideceğiz seneler oldu görmüyorum ama gitmek istemiyorum ben
şimdi orada hep atanmış ya da sağlık okuyan kuzenlerimle kıyaslanacağım
evde biraz kilo aldım hep diyecekler kilo almışsın çalışıyor musun evde oturma şöyle yap böyle yap
şimdiden çok daraldım
bilmiyorum ne olacak evde de tek kalamam korkarım

bade yerinde olsam gitmem 9gün ders calışmak varken gitme sonra sen rahat ediceksin ayrıca duydugun sözler de cabası motivasyonunu alcıak...ben bu yıl kapalıyım herkese telim bile kapalı coğu zaman sadece ben ve kpss..gecen sene milletin derdini dinle milleti yemeğe al sonra ne mi oldu milletten laf yedim telefonda saatlerce derdini dinlediğim zaman ayırdıgım arkadasım beni aşağıladı..cevre de öyle..bu yıl kusura bakmasın kimse..bayramda evdeyim ben de...ilk gün dışında hep ders hep ders olucak bi de günde 1saat acıkhava yürüyüşü o kadar...
korkmazsın yerin de olsam gece ders calışır gündüz uyurum öğlene dek böylece korkmazsın da..

benim şu ücretli işinde her gelen komşu, misafir söyleniyordu niye gitmiyorsun diye
en sonunda annem babam ve o komşulardan kimileri evdeyken patladım. bir daha kimse karısmadı :KK1:
büyükler sonucta onlara karsı haklı çıksam ne olacak diyorum ama işte bam teline de dokunmasınlar artık:KK1:

iyi yapmışsın canım.kimse anlamaz işin içinde değilse bizi...
ücretliye gidicen bu sefer de ders calışma zamanın kalmayacak..misafir almasın eve annen o gitsin kahveye kızımın sınavı var desin...bunu yapan o kadar cok insan gördüm ki çevremde...
benim de ev hanımı bi komşum var lise mezunu..bebeği var bana sen de yap diyor ben de bu yıl sınav var 6ay kadar düşünmüyorum daha diyorum..amaaaan iyi ki okumadım sanki okuyanlardan ne farkım var gibi cümleler kuruyor ben de kestim ilişkiyi onun kompleksleriyle kendini tatmin etmesiyle uğraşmayayım dedim ..gerzek insanlar:KK47:

Kızlar biz bayramda akrabaların yanına gidiyoruz gitmicem deme şansım da yok maalesef çalışabildiğim kadar çalışıcam inş çok etkilenmez:KK50:

:KK52::KK16:rengina arkadasim becerdim galiba tesekurler yardimin icin
rica ettim:KK9:
Kızlar bu akşamki raporumu vereyim. Basit eşitsizlikler konusunu çalıştım ve 89 soru çözdüm. Yine her zamanki gibi 1 paragraf testi çözdüm. Türkçeden sözcük türleri bitti.Ondan da 371 soru çözdüm 2 soru bankasından.Yalnız bu akşam biraz moralim bozuldu ya:KK14:Bugün ne hikmetse çözdüğüm sorulardan daha önce hiç çıkarmadığım kadar yanlış çıkardım.Kendi branşımdan bile.Çok utanıyorum valla:26:Mesela soruyu okuyorum cevaplıyorum.Cevaplarımı kontrol ederken soruyu eksik okuduğumu fark ediyorum.Bakar kör oldum valla.Bildiğim şeyleri bile yanlış yapıyorum.:KK5:Umarım sınava kadar kendimi geliştiririm de dikkatsizlikten soru kaçırmam.Kafam dalgın olduğu için böyle oldu herhalde.Normalde bu kadar yanlışım çıkmazdı.Neyse yarın dikkatimi daha iyi toplayıp çalışmaya çalışacağım artık.Hadi ben gideyim artık daha basit eşitsizlikler videosunu izleyeceğim daha:KK6:
maaşallah efendim ne güze çaışmışsın:nazar:
zümrem olmaz öyle sey parayla özel dersse tamam ama ne demek her gün...yazılıdan önce calışsın sen de yardım et ama her gün bence hayır kpss den cıkardıgım ders var kızlar önce kendimiz..vaktimiz kıymetli molalarda kendimizi dinlendirelim ama diyorsan ki rengina ygs konularını anlatırken pekiştiriyorum o zaman iyi olur anlat ama yine de her gün fazla :KK50:
yok canım parayla değil. ya üzüldüm kızcagıza gercekten. hocaları iyi anlatmamış ya da bos gecmiş dersleri falan bilmiyor cok iyi. bakalım 1 2 gelsin zorlanırsam derim her gün olmuyor dıye
iyi yapmışsın canım.kimse anlamaz işin içinde değilse bizi...
ücretliye gidicen bu sefer de ders calışma zamanın kalmayacak..misafir almasın eve annen o gitsin kahveye kızımın sınavı var desin...bunu yapan o kadar cok insan gördüm ki çevremde...
benim de ev hanımı bi komşum var lise mezunu..bebeği var bana sen de yap diyor ben de bu yıl sınav var 6ay kadar düşünmüyorum daha diyorum..amaaaan iyi ki okumadım sanki okuyanlardan ne farkım var gibi cümleler kuruyor ben de kestim ilişkiyi onun kompleksleriyle kendini tatmin etmesiyle uğraşmayayım dedim ..gerzek insanlar:KK47:
iyi yapmışsın bence de. ben böyle insanlarda gizli kıskançlık oldugunu da düşünüyorum. okumaktan soğuturlar yani.

Merhaba bebeklerimmm.:KK16::KK16:

106 matematik çözdüm,genel tekrar testi.:nazar::nazar: 118 de coğrafya,o da genel tekrar.:nazar:

Daha akşama çok ver geleceğim yine rapor için,öptüm.:KK54:

Maşallah topiğin kara bulutları dağılmış gibi.:KK24:

Merhaba bebeklerimmm.:KK16::KK16:

106 matematik çözdüm,genel tekrar testi.:nazar::nazar: 118 de coğrafya,o da genel tekrar.:nazar:

Daha akşama çok ver geleceğim yine rapor için,öptüm.:KK54:

Maşallah topiğin kara bulutları dağılmış gibi.:KK24:

ne ara çözdün kız bunları:KK15:
ttü tü tü maaşallah maaşallah:nazar::KK1:

bade yerinde olsam gitmem 9gün ders calışmak varken gitme sonra sen rahat ediceksin ayrıca duydugun sözler de cabası motivasyonunu alcıak...ben bu yıl kapalıyım herkese telim bile kapalı coğu zaman sadece ben ve kpss..gecen sene milletin derdini dinle milleti yemeğe al sonra ne mi oldu milletten laf yedim telefonda saatlerce derdini dinlediğim zaman ayırdıgım arkadasım beni aşağıladı..cevre de öyle..bu yıl kusura bakmasın kimse..bayramda evdeyim ben de...ilk gün dışında hep ders hep ders olucak bi de günde 1saat acıkhava yürüyüşü o kadar...
korkmazsın yerin de olsam gece ders calışır gündüz uyurum öğlene dek böylece korkmazsın da..

aynen öyle valla 4 senedir bütün derdini dinlediğim yanında olduğum motivasyonumu hortumla çeken kişide bana aynı muameleyi yaptı
neyseki çıkardım hayatımdan
kimseye değmiyor ben şimdi insanlık edip gidicem dayım bana sarılmadan daha naptın atandınmı dicek
başıma gelecekleri biliyorum gitmek istemiyorum
şimdi 8 gün orda sonra gel ev temizle dinlen kafadan 2 hafta ben derslerden soğumuş olcam
pff ne zormuş :KK31:

hoşgeldin canım topiğin 4. sosyalcisi oldun ben şuan ev taşıyorum bayramdan sonra bol bol gr inşallah

kızlar ev temizle bi yandan topla kolile yerleştir canım çıktı halada devam bayramdan sonra burdayım inşallah :KK48:

diger sosyalci arkadaslar kim ogrenebilirmiyim birde tolamda kac kisiyiz .benim 2.5 yasinda oglum var cocuklu olan varmi kizlar siz nasil calisyorsunuz ve benim gibi tekeniz :emir_bebek::emir_bebek::2::2:

diger sosyalci arkadaslar kim ogrenebilirmiyim birde tolamda kac kisiyiz .benim 2.5 yasinda oglum var cocuklu olan varmi kizlar siz nasil calisyorsunuz ve benim gibi tekeniz :emir_bebek::emir_bebek::2::2:

merhaba arkadaşım.benim de 3 yasında bir kızım var.cok hareketli maşallah canımı cıkartıyr bütün gün.gündüz uyumadığı halde akşamları 22.30u buluyr uyuması.doğal olarak ben de hal kalmıyr:KK43:uzaktan eğitime kaydoldum.bayramdan sonra başlayacak dersler.umuyrm onları da izleyebilirim ya.....bakabildiğim anlarda tarihe bakıyorum bu aralar.o da kısıtlı oluyr tabii ki.nasıl oturtacam bu işi inan bilmiyrm canım da sıkılıyr bu konuda.cocuk olunca gercekten cok zor.iki ya da üç cocukla bu işi basarmıs arkadaslarımız var.onlardan güç almaya calışıyrm:)ben de durumlar böyleee anlayacağın:)

ben bugün çok tembelim..
gelişimden 2 3 ünite rehberlikten 3 ünite bitirdim
daha hiç soru çözmedim çözesimde yok zaten :KK50:

rengoşum ya haftada 2 gün falan gelsin. ya da her gün gelip 1 ay ders ver. ama 1 ayda da bitmez.
ben de işte komşuma üzüldüm. 2 gündür geliyo çocuk. 2.sınıfa geçmiş. ödevlerini bana yaptırmaya çalıştı ilk gün uyanık velet. baktım harf gösteriyorum harfleri tanıyamıyo daha. o yüzden e harfi ile başladık. bitti. bugün l harfine geçicem. annesi de çok üzülüyo okuyamıyo diye. 1 ay gelsin dedi. 1 ayda bitiririm harfleri inşallah.. ben de sonrasında istemiyorum çünkü. bi de çocuğu dr a da götürmüşler. her şeyi geriden olmuş konuşması da yürümesi de.. daha 2.sınıf gerçi inş öğretebilirim. eğer öğrenemezse ram ile görüşmelerini isticem. bi de onlar araştırsınlar bakalım çocuğu. belki geriliği vardır. önceden bilinirse daha iyi eğitim almış olur.

Bebegim ben feme yazıldım söyledim mi hatırlamıyorum..İhtiyaçtan sonra cok vasat geldi burası bana..Düşün yani ordaki hocaları aradım resmen..Alanı başlatmadılar daha zaten benim gidiş amacım da alan dersleri ama gk gy tam bir fiyaskoydu.Kaynak olarak fasikul seklinde bişey verdiler yaprak testi de var onu begendim,Zaten kaynak ve deneme benim amacım,uzun lafın kısası çok da memnun kalmadım yani.

anladım kuşum. bizim burdaki femin de eğitim hocaları hiç iyi değilmiş. notlarından okur çıkarmış. tarih hocası çok iyiymiş ama o da bu yıl gitmiş. fem de bozuldu galiba artık.. ben sadece denemelerine girmeyi düşünüyorum 20 kasımdan sonra başlıyomuş dışardan insan almıyolarmış ama bi şansımı denicem. her şey sen de bitiyo kuzum. dershane kötü diye hiç üzme kendini. ne olursa olsun gene senin çabanla oluyo bu işler

X