2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

aldım canım minikler ama baya doyuruyorlar bunlar yolda bi paketi yarıladım:KK56: favorim fesleğenli olan:KK34:

gelişim psikolojisi 12
ölçme ve değerlendirme 12
rehberlik ve özel eğitim 12
öğrenme psikolojisi 16
program geliştirme 4
sınıf yönetimi 4
öğretim teknolojileri materyal geliştirme 4
öğretim yöntem ve teknikleri testinde de 16 soru

dağılımlar böyle canım:KK3: konuların bitsin kavramlar yerleşsin yarım yamalak bilgiyle soru çözülmüyor ben çözemem ama her bünye tabi farklı tabi ben şubata kadar gky-eğitim bilimlerinden ağırlığı konuya vereceğim,alan da var ondan bol soru çözeceğim
teşekkür ediyorum tatlım.Bend aynı şekilde senin gibi düşünüyorum tam öğrenmeden soru çözünce neredeyse her şey yarım yamalak kalıyor

Şu an tam da demir demirkanın şarkısındaki ruh halindeyim...
Zamanla tanırsın insanları yiter hayallerin birer birer gerçeği görür nefreti tadarsın zamanla
Günler geçer saymazsın sonu yokmuş gibi yaşarsın geceler mezar olur dalarsın uykuya...:KK50:

Şu an tam da demir demirkanın şarkısındaki ruh halindeyim...
Zamanla tanırsın insanları yiter hayallerin birer birer gerçeği görür nefreti tadarsın zamanla
Günler geçer saymazsın sonu yokmuş gibi yaşarsın geceler mezar olur dalarsın uykuya...:KK50:

bende tam böyle bir ruh halindeyim

topikçek düşmüşüz kuyuya monaaa çek bizi yukarıya :KK9::KK9:

Bu 15 bin mevzusunu çıkaran gazeteci(!) var ya kızlar twett yağmuruna tutulmuş.İçeriği de hoş değil diyorlar:KK47:

Fatih başladı ders çalışamam artık:KK9:

kızlar bugün annemle çarşıya giderken bi komşumuzu gördük.
kadın ağlamaklı sedefçim senden bişey rica edebilir miyim dedi. et tabii ablam noldu dedim.
çocuğu 2.sınıfa geçmiş okumayı yazmayı sökememiş. ders vermemi istedi. aslında hiç istemiyodum ama çok ısrar etti, çok da üzgündü. kendisi sürekli çalışıyo biz ilgilenemiyoruz anneanne ve dede de öğretemiyo çok ihtiyacımız var dedi. dr a da götürmüş. hiperaktifmiş çocuk ama faydası olmadı dedi. olur deyiverdim bende
az önce anneannesiyle çocuk geldi. çocuk yerinde durmuyo. ama şimdilik 1 ay boyunca her akşam saat 7 ile 8 arası diye kararlaştırdık.

bu arada bugün hiç çalışmadım

topikçek nasıl da güzel anlamışız birbirimize :KK19: seviyorum sizi :KK54:

o kadının dediklerine sinir oldum. ona n'luyo? kendisi yazar olmuş, psikolog değil. o yüzden görüşlerine ihtiyacımız yok. işini yapsın sadece. bizim işimize karışmasın :KK37: ayrıca o hukuk ve işletme okuyanlar tabii ki devlet istemez. onlara özel sektörde de gayet güzel kapılar var. sadece onlarda iyi üniversite şartı var. iyi bi üniversitede okudular mı, mezun olunca iş kapıları açılır onlara. bizi kolejlerde dershanelerde 3 kuruş paraya süründürüyolar. onlar gibi yükselme şansımız da yok. senelerce yerimizde sayarız anca. ayrıca devlet torpillileri aradan çıkarınca ve bizi köleliğe sürüklemedikçe zaten iş kökünden hallolur. bu kadar basit. hangi meslekte ücretli kölelik var? ücretli polis diye bişey var mı mesela? adamları ihtiyaç olduğu kadar alıyolar okula, sonra mezun ederken hepsi kura çekip gidiyo. zamanında ve hala daha devam eden eğitim fakültesine çok alımın sonucunu şu an biz çekiyoruz. bunu düzeltmenin yolunu kendinde arıcağına bize çözüm yolu anlatılıyo utanılmadan. eksik kalsın onun çözümü. daha çok şey söylerdim de.. neyse :KK14:

kızlar bu arada ben akşam kpsshayali ile telefonda konuştum
kalbi gibi sesi de güzelmiş arkadaşımın
çok yoğunmuş o yüzden giremiyomuş. aynı zamanda yüksek lisansa da başlamış
yeni bi topik açtık dedim, topiğimizin adını söyledim. fırsat buldukça gelicek
okulu çok rahatmış. çok memnunmuş. beni de çağırdı sakaryaya, bi gün yolum düşerse oraya görüşmeyi de istiyoruz kısmetse.
size de selamı var kızlar

Bugünkü raporum: Alan konu + Öğrenme konu ve 90 soru + Tarih 60 soru + Gelişim konu

Yarın sabah dershanem başlıyor kızlar,bakalım nasıl olacak:26: İyi geceler hepinize:KK34:

Bende inkılaplar konusunu bitirdim yarın sorusunu çözeceğim

Eylül ayında toplam çözdüğüm soru sayısı: 7132.

Daha iyi olabilirdi ama arada konu çalıştım, hiç çalışmadım derken hedefimi tutturamadım olsun konular bitince artık daha iyi olur. :106:

kızlar bu arada ben akşam kpsshayali ile telefonda konuştum
kalbi gibi sesi de güzelmiş arkadaşımın
çok yoğunmuş o yüzden giremiyomuş. aynı zamanda yüksek lisansa da başlamış
yeni bi topik açtık dedim, topiğimizin adını söyledim. fırsat buldukça gelicek
okulu çok rahatmış. çok memnunmuş. beni de çağırdı sakaryaya, bi gün yolum düşerse oraya görüşmeyi de istiyoruz kısmetse.
size de selamı var kızlar

aleykum selam sedefim:KK16:
ben de bugün tarih calıstım biraz yarın daha iyi calısırım inşallah :97:

Ben de bugünkü raporumu vereyim alan çalıştım 130 soru çözdüm gelişim psikolojisinden 200 soru çözdüm ve rehberlik çalıştım:KK34:

Keşke dünya çok güzel bir yer olsaydı. Ya eski zamanda doğsaydım teknolojiden paradan hırstan uzak ya da babam bakan falan olsaydı
Böyle çabala çabala avcunu yala nere kadar bilmiyorum yaw
Çok sinir oluyorum

Keşke dünya çok güzel bir yer olsaydı. Ya eski zamanda doğsaydım teknolojiden paradan hırstan uzak ya da babam bakan falan olsaydı
Böyle çabala çabala avcunu yala nere kadar bilmiyorum yaw
Çok sinir oluyorum

Badem sen ne güzel çalışıyordun önceden ya
valla bu topiğe geldin sayemizde biz gibi depresif oldun:KK1:
kıyamam:KK48:

Badem sen ne güzel çalışıyordun önceden ya
valla bu topiğe geldin sayemizde biz gibi depresif oldun:KK1:
kıyamam:KK48:

anam benim depresifliğin nedeni siz değilsiniz aşk olsun
malum biliyorsun olanları
oysa ben sizi çeker çıkarırımda kendimde düştüm :KK70:

anam benim depresifliğin nedeni siz değilsiniz aşk olsun
malum biliyorsun olanları
oysa ben sizi çeker çıkarırımda kendimde düştüm :KK70:

biz daha atanamamayı hazmedemedik ondan kuzum
yoksa her şeyi daha cabuk atlatırdık:KK31:

biz daha atanamamayı hazmedemedik ondan kuzum
yoksa her şeyi daha cabuk atlatırdık:KK31:

maalesef kuzum bugün ağlama krizine girdim annemin eli ayağı şaştı kadın benim yüzümden üzüldü
hiç öyle görmemişti beni
babama da anlatır şimdi oda üzülür
bilmiyorum ne olacak böyle yaramıza merhem yok galiba

maalesef kuzum bugün ağlama krizine girdim annemin eli ayağı şaştı kadın benim yüzümden üzüldü
hiç öyle görmemişti beni
babama da anlatır şimdi oda üzülür
bilmiyorum ne olacak böyle yaramıza merhem yok galiba

aglaman iyi olmuş daha rahat uyanırsın yarın
zamanla çözülecek her şey. zaten bizim de zamana bırakmaktan baska elimizden gelmez.

aglaman iyi olmuş daha rahat uyanırsın yarın
zamanla çözülecek her şey. zaten bizim de zamana bırakmaktan baska elimizden gelmez.

İnşirah suresi Meali
5. Elbette zorluğun yanında bir kolaylık vardır.

6. Gerçekten, zorlukla beraber bir kolaylık daha vardır.

Editör Mesajı : Değerli arkadaşlar 5. ve 6. ayete dikkatlerinizi çekmek istiyorum. Allah C.C. Her zorluğun arkasında bir kolaylık ve her zorluğun arkasında bir kolaylık daha olduğunu bizlere bildirmektedir. Yani her zorluğun arkasında İki Kolaylık vardır.

İnşallah o kolaylıklar bize yakındır :KK16:

X