2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Ve bugünkü raporum kızlar (5e kadr okul vardı yine) alan 130 soru coğrafya 50 soru eğitim 60 soru+ okuldaki derslerin tekrarı yoruldum yatmaya gidiyorum şimdi öpücükler ve iyi geceler

Son düzenleme:
henüz izlemedim ben coğrafyayı bitirdim bütün dersler bitince tekrar başa alacağım o zaman izleyeceğim tatlı bir bayana benziyor
çok şeker biri canım. onu izlemeye doyamıyorum. her öğretmen anlatır. ama o anlatmakla kalmayıp öğretiyo.
tamam canım merak etme.. böyle devam ederse gidicem
yeni kitabın hayırlı olsun
maşallah canım darısı bi de benim başıma
geçen yılın data tarihi yok bende. o yüzden karşılaştırma yapamıcam. ama bu baya geniş almış konuları
bende 12 ücretsiz gözüküyor. işte şu linkte var.
hiç bilmiyorum canım kozmik odayı. maşallah çalışmalarına
7iklim ales konu anlatımı sayısal ea yazıyo üstünde
işte şu kitap canım
Ve bugünkü raporum kızlar (5e kadr okul vardı yine) alan 130 soru coğrafya 50 soru eğitim 60 soru+ okuldaki derslerin tekrarı yoruldum yatmaya gidiyorum şimdi öpücükler ve iyi geceler
okulun olmasına rağmen süper çalışma canım maşallah iyi geceler tatlı rüyalar

Son düzenleme:
dersanecim link vermek yasak sanırım gözükmemiş.
sitenin anasayfasındayken ''kpss örnek dersleri'' ne tıkla
çıkan sayfada ''kpss arşiv videoları'' na tıkla
ordan ''kpss coğrafya'' ya tıkla. 12 video ücretsiz gözüküyo canım

eve geldikten sonra kalan 2 coğrafya videomu da izliyeyim dedim.
ve coğrafyanın ilk konusu olan coğrafi konumu bitirmiş bulunmaktayım.
soruları yarına..

tünaydın herkese...bugünün raporunu veriyorum islam tarihi + türk islam tarihi de bitmiştir...biraz ev temizleyip bebişi uyutup tekrar devam edicem inş...facebooktaki sosyal bilgiler alan sınavı hazırlık sayfasını keşfettim..soruları çok hoş..tam sınavlık..

örnek soru:

7. sınıf sosyal bilgiler ders kitabında yer alan Bilim, Teknoloji ve Toplum adlı öğrenme alanında

I) Teknoloji nasıl doğdu?
II) Yazının kullanılmasının önemi.
III) Rönesansın insanlığa katkıları gibi etkinlikler yer almaktadır.

Yukarıda verilen etkinlikler ile aşağıdaki değerlerden hangisi kazandırılmaya çalışılmıştır?

A) Bilimsellik Farklılıklara saygı C) Estetik
D) Barış E) Adil olma

örnek soru:

Neolotik Donemlerde yetiştirilen ilk tarım urunu aşagıdakilerden hagisidir
a) Buğday-Arpa
b) Mercimek-Buğday
c) Fiğ -Mercimek
d) pirinç-buğday
e)buğday-kakao

cvplamak isteyen var mı

kızcelerim bugün arkadaşım gelecek çok çalışamayacağım doğal olarak.
hayırlısı olsun.
az önce facede bir kızın yazısını okudum. 4 arkadaş sınava beraber hazırlanmışlar. aralarında denemelerı en kötü olan kpssde 504.olmuş. en iyi olan kazanamamış. kazanamadığı gibi bir de trafik kazası geçirmiş ya her şey nasip çok inanıyorum ben buna.
eve geldikten sonra kalan 2 coğrafya videomu da izliyeyim dedim.
ve coğrafyanın ilk konusu olan coğrafi konumu bitirmiş bulunmaktayım.
soruları yarına..

maaşallah kuzuma benim rahat çalışabiliyor musun? huzursuzuk oluyor mu evde canımcım

biraz atmasyon cevaplıyorum canım. net olarak cevap veremedim:26: ilki bilimsellik diğeri buğday arpa mı kuzum?

1 de b ve c arasında kaldım ama c gibi duruyor sanki
2 de b diyorum mercimek ve buğday :26:

ikisine de b deyim bende

evet kuzum her şey nasip eksik dua etmemek lazım

bazen oluyo renginam. ama yolun başında olduğum için hemen yıkılmak istemiyorum. olabildiğince güçlü olmaya çalışıyorum. bi de benim en rahatsız olduğum şey aynı ev içinde küslük olması. çünkü bunu daha önce yaşadım. o zaman daha kötü oluyo. iyisi mi şu süreçte kavga etmektense hıhı deyip geçmek daha mantıklı

bugün kahvaltıdan sonra 7iklim coğrafya soru yağmurundan 63 coğrafi konum sorusu çözdüm. ve bu ünite şimdilik bitti. diğer sorularını tekrara bıraktım. haftasonu tekrar günleri yapıcam. bütün hafta çalıştıklarımı tekrar edicem ve sorular çözücem
bu yeni kitabımdı ve ben çok beğendimmmm. herkese tavsiye ederim. düşündürücü sorular var.
birazdan tarihe başlıcam.

Son düzenleme:

kızlar ilk sorunun cevabına ''d ''demiş ben ısrarla a diyorum..barışla ne alakası var yani dimi
ikinci sorunun cevabı ise'' c ''şıkkı...neolotik dönemde hayvanları beslemek için özellikle fiğ ekiliyormuş.bende a demiştim yanılmışım..

takıldığım bi nokta var
bi soruda gece gündüz süreleri arasındaki fark ekvatordan kutuplara gittikçe azalır demiş
başka bi soruda türkiye haritası verip hangisinde gece gündüz süre farkı en azdır demiş. cevap olarak adanayı vermiş. ee adana ekvatora en yakın yer oluyo
ikisi çelişiyo
bence adana olan doğru da, gece gündüz süre farkı ekvatordan kutuplara gittikçe artar diye düşünüyorum. nasıl azalcak? bi arkadaşımın ablası norveçte okuyodu. 6 ay hep gece 6 ay hep gündüz oluyo diyodu. ee fark 6 ay o zaman, en çok fark kutuplarda dolayısıyla

canım ben anlamam ama bizde de 4 ve 5. sınıflarda teknoloji konusu vardı, ben anlatmıştım hatta direkt bilimsellik yahu, barışın alakası yok. bence cevap yanlış

bütün gece midem bulandı, hala bulanıyo. bence ben midemi üşüttüm :18:
hayatımda hiç yapmadığım şeyi şu an ders çalışmak için yaptım. nane limon kaynattım içiyorum o kadar da kötü değilmiş :101:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…