2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Ben cahil kaldım şimdi bu ne ataması kızlar?

kızlar sevdiceğim atandı çok mutluyum :119::118:
Hayırlı olsun canım çok sevindim sizin adınıza:118: darısı senin ve hepimizin başına:KK34:

rahatladık valla kuzum. 1 ekimden düğüne kadar çalışıcam. düğünde 1 günlük ara sonra gene devam planıma göre :KK55:

inşallah kuzum. evet bence de sen garantiye al kendini kuzum. ne olur ne olmaz. :KK34:

jokercim kuzum hele bi gel de ilk gününü anlat şekerim :21:

badecim kuzum sen nasıl oldun? ağrıların falan geçti mi, iyisindir inşallah tatlım

sağol kuzum. inşallah öyle umuyorum. :KK6:

monam dershane sana yaradı. aferin benim lokumuma ne güzel temize çekmiş tekrar olmuştur sana da ohh :21:

sucum ders çalışman için her şeyi hazırlaman iyi olmuş. ben de öyle kendimi daha rahat hissediyorum. temizliğimi yapıcam mis olucak her yer. ortalıkta dağınık bişey kalmıcak. o zaman çalışabiliyorum :KK1:

koyarım annemmm senin için giyip koyucam en kısa zamanda tubim yeter ki sen iste :KK12:
pek içime sinmedi işte ama al dediler aldık :KK1:

badecim ben hiç gitmememe rağmen içimde bi mersin aşkı var. neden bilmiyorum :KK1: ama imkansız. bize sadece güneydoğu ve doğu anadolunun belirli illerini açıyolar. onların da hepsi bir benim için. neresi olursa olsun farketmez :KK55: ama van ercişte depremden dolayı öğretmenlere kalacak bir sürü apart yaptılar. eğer oraya gidersem kalma olarak bi sıkıntı çekmem. rahat olurum. olursa iyi olur. :KK8:

tuğbam asıl ben utanıyorum :KK17: baksana 84 ile başı çekiyorum ve hala çalışmaya başlamış değilim :KK52:

ahh tuğbammm çok sevindim canım benim yaa hayırlı olsun. :KK16::nazar:
ee artık seneye senin listenin başını diyarbakır çeker :KK55:

Yaaa okul çocuklar o kadar güzeldi ki Allahım hepimize nasip etsin atanmayı böyle etrafında dolanıyorlar öğretmenin diye pek bi şekerlerdi:KK12: gerçi topuklu ayakkabı mağduru oldum ayaklarımı hissetmiyorum ders çalışcak halim kalmadı:KK50:

sen neden iyi değilsin canım?
bu arada kitapseçten ne çektiğimi kızlar iyi bilir. 1 kitap eksik diye 1 hafta sonra geldi elime kargo. o da nasıl? ben mesaj atmaktan aramaktan artık bunalmış haldeyken son anda gelmişti 1 gün daha gecikse hepsini iptal edecektim. ve benim kitap da stokta var görünüyordu. zar zor aldım kargoyu yani:KK31:

rubrik puan isterse 60a düşsün artık üzülmenin manası yok. evet çok zor ama şu bir gerçek ki biz kazanamadık. bunu kabul etmemiz lazım. bunları moral vermek için de demiyorum ama lütfen artık ek atamadan, olursa şubat atamasından dem vurup moralimizi bozmayalim.çünkü hiçbir şey geri gelmeyecek. nasip değildi olmadı. inşallah bu yıl olacak.

Canım belli bir nedeni yok.Hani bazen boğazın düğümlenir ağlamak istersin ya aynen öyleyim canım.Bi gerginlik var üzerimde.Atama falan durumlarını öğreneli 1-2 saat ancak olmuştur.Onu çok takmıyorum ben sabahtan beri böyleyim.Bir duş aldım kendime geleyim diye.Sanırım dua etmem gerekiyor.:KK5:
Çok haklısın canım keşke demek hiçbir şeyi değiştirmez.Bizim artık önümüze bakmamız gerekiyor.Düşünürsek üzülüyoruz çünkü:KK50:

Canım belli bir nedeni yok.Hani bazen boğazın düğümlenir ağlamak istersin ya aynen öyleyim canım.Bi gerginlik var üzerimde.Atama falan durumlarını öğreneli 1-2 saat ancak olmuştur.Onu çok takmıyorum ben sabahtan beri böyleyim.Bir duş aldım kendime geleyim diye.Sanırım dua etmem gerekiyor.:KK5:
Çok haklısın canım keşke demek hiçbir şeyi değiştirmez.Bizim artık önümüze bakmamız gerekiyor.Düşünürsek üzülüyoruz çünkü:KK50:
maneviyatı bırakmamak gerek canım. yoksa hep bir eksik kalıyor.
kızlar yargı 555 eğitim bilimlerinde testler karma sorulardan mi oluşuyor yoksa konu konu ayrı mi :26:

konu konu kuzum.

Merhaba zümreyiz ve başka edebiyatçı arkadaşlar da var burada:) Sakin ol yeni mezun olunca sudan çıkmış balık gibi oluyor insan içini ferah tut her şey yolunda gider hepsi kendiliğinden hallolur sırayla:)Ben mezun olduğum sene evlilik formasyon kpss dersane falan hepsi birlikte uğraşmıştım, yoğun bir süreç ama nasıl geçiyor anlamıyorsun,senin de su gibi akar gider inşallah için rahat olsun:)

Bakalım artık bu ales in gelmesi pek iyi olmadı kpss ye ne zaman çalışacağım onu düşünür oldum belki de seneye ertelicem hiç bilemiyorum. Atanan edebiyatçı var mı peki buralarda ? :KK31::18:

dersane ve diğer kızlar ben de iyi değilim bugün.. sabahtan beri kurstaydım dershanede aldım ek atama haberini arkadaşlarımın gittiğini, edebiyatın 74e indiğini..Elbette arkadaşlarım için mutlu oldum kim kurtulsa bu kader ortaklığından kardır hepimiz için..Ama bir an baktım etrafıma Allahım dedim şuan burada olmamalıydım ben berbat bir his..İsyan etmek istemiyorum sıkıyorum kendimi ama bazen dilimin ucuna geliyor rabbim affetsin..

Ben cahil kaldım şimdi bu ne ataması kızlar?

Hayırlı olsun canım çok sevindim sizin adınıza:118: darısı senin ve hepimizin başına:KK34:
:KK50:

çok teşekkür ederim canım :KK16:

bu arada size bir şey anlatayım canlar
erkek arkadaşım geçen hafta pazartesiden beri ücretli öğretmenlik yapıyordu
artık tamamen umudu kesilmişti.dün gece konuşurken ''okuldaki öğretmenler beni pek kaale
almıyorlar ücretliyim diye keşke atansaydım kısmet değilmiş işte'' dedi.bende teselli ettim
tabi.öğlen bir baktık ki atanmış.oturdum ağladım şükürler ettim.''hiç beklemiyordum umudum kesilmişti '' dedi.
öğle arasından sonra okula bir gitmiş okulda ne öğrenci ne öğretmen var.sonra müdürün yanına
gitmiş sormuş herkes nerde diye konferans varmış bütün öğretmenler oraya gitmiş bizimkine söylememişler.
erkek arkadaşım da müdüre saymış '' ne biçim iş bu neden bana söylemiyorlar ben öğretmeni değil miyim bu okulun
istifa ediyorum '' diye.müdür ''sakin olun hocam kusura bakmayın'' demiş.sonra bizimki de '' şaka yapıyorum hocam ben atandım
ondan istifa ediyorum''demiş :KK1::KK1:

uzun lafın kısası canlarım herkes her şeyi der.komşu niye atanamadın der eş dost demek ki çalışmadın der.
ücretli öğretmenlik yaparsın seni kaale almazlar.ama Allahım öyle bir kapı açar ki bütün bunlara neden üzüldük diye
aklımıza şaşarız :KK55:

pes etmek yok kızlar umudumuzu yitirmek yok :KK16:
kulaklarımızı tıkayıp mmoralimizi bozmayıp hayallerimize koşucaz :KK55:

çok teşekkür ederim canım :KK16:

bu arada size bir şey anlatayım canlar
erkek arkadaşım geçen hafta pazartesiden beri ücretli öğretmenlik yapıyordu
artık tamamen umudu kesilmişti.dün gece konuşurken ''okuldaki öğretmenler beni pek kaale
almıyorlar ücretliyim diye keşke atansaydım kısmet değilmiş işte'' dedi.bende teselli ettim
tabi.öğlen bir baktık ki atanmış.oturdum ağladım şükürler ettim.''hiç beklemiyordum umudum kesilmişti '' dedi.
öğle arasından sonra okula bir gitmiş okulda ne öğrenci ne öğretmen var.sonra müdürün yanına
gitmiş sormuş herkes nerde diye konferans varmış bütün öğretmenler oraya gitmiş bizimkine söylememişler.
erkek arkadaşım da müdüre saymış '' ne biçim iş bu neden bana söylemiyorlar ben öğretmeni değil miyim bu okulun
istifa ediyorum '' diye.müdür ''sakin olun hocam kusura bakmayın'' demiş.sonra bizimki de '' şaka yapıyorum hocam ben atandım
ondan istifa ediyorum''demiş :KK1::KK1:

uzun lafın kısası canlarım herkes her şeyi der.komşu niye atanamadın der eş dost demek ki çalışmadın der.
ücretli öğretmenlik yaparsın seni kaale almazlar.ama Allahım öyle bir kapı açar ki bütün bunlara neden üzüldük diye
aklımıza şaşarız :KK55:

pes etmek yok kızlar umudumuzu yitirmek yok :KK16:
kulaklarımızı tıkayıp mmoralimizi bozmayıp hayallerimize koşucaz :KK55:
oohh çok iyi olmuş, kapak olmuş sevdiceğinin atanması o kaale almayanlara:KK12:
ah kuzum benim ya senin ağlamanı yerim:KK54: hep böyle mutluluklar görün inşallah:KK16:

oohh çok iyi olmuş, kapak olmuş sevdiceğinin atanması o kaale almayanlara:KK12:
ah kuzum benim ya senin ağlamanı yerim:KK54: hep böyle mutluluklar görün inşallah:KK16:

hem de nasıl kapak olmuş kuzum :KK1::KK1:

ooyy canım benim inşallah buradaki herkesin yüzünden gülücükler
eksik olmaz :KK16:
hepimiz emellerimize ulaşırız Allahın izniyle inşallah :21::21:

bu arada kızçelerim ben bugün hiç çalışmadım çünkü ev işleri vardı ta aksam 5te bitti. yemek falan derken zaten zaman geçti yorgunum da maalesef bugün geçti öyle.

ha bir de antremanlarla matematik kitabı aldım :KK12:
tuğbim sana da tavsiye ederim kuzum matematiği zayıf olan bizlere güzel bir kitap.:KK34:

bu arada kızçelerim ben bugün hiç çalışmadım çünkü ev işleri vardı ta aksam 5te bitti. yemek falan derken zaten zaman geçti yorgunum da maalesef bugün geçti öyle.

ha bir de antremanlarla matematik kitabı aldım :KK12:
tuğbim sana da tavsiye ederim kuzum matematiği zayıf olan bizlere güzel bir kitap.:KK34:

şu dershaneden verecekleri kitaplara bir bakayım kuzum olmadı alırım
siz çok övdünüz eminim güzeldir kitap :KK16:

şu dershaneden verecekleri kitaplara bir bakayım kuzum olmadı alırım
siz çok övdünüz eminim güzeldir kitap :KK16:

taa toplama çıkarmadan başlamış anlatmaya o kadar söyleyim:KK52: :KK9::KK9:
tamam canım öyle yaparsın senin dersane hangisiydi?

bu bana umut oldu,tamda çalışmayım başaramam diyordum benimde girersem 4. kpss m olacak her sne giriyim diyorum eşimin ısrarlarıyla vazgeçiyorum bu sene beni kaddıramıyacak,ben 2005 mezunuyum 2005ve 6 da 85 puan aldım,2012 de hamileyken girdim dersana felan hiç gitmedim 79 aldım ,bu seneki alımı görünce heveslendim
sidende yardım alırım inşallah

evet canım 130 liraymış araştırdım tüm konuları içeriyormu acaba,eğer tek o yeterli olacaksa alabilirim bayağıda kalın bir kitap,off şu alan çok zor

İnanç ve istek,inanın başarabilirsiniz..

X