2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Kızlar Pegem'in eğitim ve genel kültür genel yetenek soru bankaları nasıl? 2014 basımı soru bankaları çıkana kadar onlardan alayım diyorum. Hem hazır şimdi 2-3 lira gibi fiyatlara satılıyorken eve stok yapayım diyorum. Ne dersiniz?Pegem için okuduğum yorumlarda iyi olmadığını gördüm.Soruları mı cevapları mı ne hatalı oluyormuş galiba?Bir de size danışayım dedim.

günaydın kızlar,
hazır kızım uyuyorken gidip matematikten soru çözeyim. kolay gelsin hepimize. vermli bir gün olur inşallah:KK8:

Kızlar Pegem'in eğitim ve genel kültür genel yetenek soru bankaları nasıl? 2014 basımı soru bankaları çıkana kadar onlardan alayım diyorum. Hem hazır şimdi 2-3 lira gibi fiyatlara satılıyorken eve stok yapayım diyorum. Ne dersiniz?Pegem için okuduğum yorumlarda iyi olmadığını gördüm.Soruları mı cevapları mı ne hatalı oluyormuş galiba?Bir de size danışayım dedim.
mantarkayacım ben ilk kez pegem tarih ve egitimi aldım köklü bi yayın ben her kitapta yanlışlıklar olur diyorum o da kendini belli eder araştırır ögrenirsin ama dogru sorular sana çok şey katar ben sana data tarih cog soru bankasını öneririm fem genel kültür soru ban da çok güzel egtmdende beyaz kalem yediiklim pegem deniyo bende geçenlerde baya sb aldım o 2 lira 3 liralar kaçmaz :KK55:

günaydın kızlar,
hazır kızım uyuyorken gidip matematikten soru çözeyim. kolay gelsin hepimize. vermli bir gün olur inşallah:KK8:
günaydın devrim senin branş neydi

monalisa
ben ilk geldiğimde sanırım sendin 6 girişim diyince neden 6 diye çok şaşırmıştın mezun olunca anlamışsındır beni ailenin içine tekrar dönünce ufkun büyüdüğü için çıban gibi kalıyosun ortada batıyosun sebeb ne olursa artık .benim şuanki eşimde erkek arkadaşımdı o vakitler neler yaşadım neler anlatamam ben bu yıllarda kazanamadıysam ailem çok büyük sebeb bunun içinde
sen seviyosan bırak aileni iş ciddiye binince Allah ta nasip edince kimse önünde duramıyor :KK31:

kızlar bende bugün ilk kez çalışacagım günlerdir hep istedim ama bakamamıştım :KK76:

mantarkayacım ben ilk kez pegem tarih ve egitimi aldım köklü bi yayın ben her kitapta yanlışlıklar olur diyorum o da kendini belli eder araştırır ögrenirsin ama dogru sorular sana çok şey katar ben sana data tarih cog soru bankasını öneririm fem genel kültür soru ban da çok güzel egtmdende beyaz kalem yediiklim pegem deniyo bende geçenlerde baya sb aldım o 2 lira 3 liralar kaçmaz :KK55:

monalisa
ben ilk geldiğimde sanırım sendin 6 girişim diyince neden 6 diye çok şaşırmıştın mezun olunca anlamışsındır beni ailenin içine tekrar dönünce ufkun büyüdüğü için çıban gibi kalıyosun ortada batıyosun sebeb ne olursa artık .benim şuanki eşimde erkek arkadaşımdı o vakitler neler yaşadım neler anlatamam ben bu yıllarda kazanamadıysam ailem çok büyük sebeb bunun içinde
sen seviyosan bırak aileni iş ciddiye binince Allah ta nasip edince kimse önünde duramıyor :KK31:

kızlar bende bugün ilk kez çalışacagım günlerdir hep istedim ama bakamamıştım :KK76:

önlisansım canım ben. bilgisayar mezunuyum

Günaydın kızlar :KK3:
Sabah tarihle başladım osmanlının gerileme devri bitti testler çözüldü :KK68: Ama kafam allak bullak yaa ezber derslerden nefret ediyorum :111:
Siz neler yaptınız ?:126:

Mecnuna sormuşlar:-.".senin Leylâ’n anlattığın gibi güzel değil_
çirkin birisi "demişler,
Mecnun:ah siz Leylâmı benim gözümle bir görseniz,
o zaman bana hak verirsiniz...

canım benim üzme tatlı canını:KK19:sen sevmişsin ya güzel olsa ne çirkin olsa ne...
hem yüreği güzel olmalı bir insanın..hem bak sana değer veren biriymiş :127:
sen sadece kpss ye odaklan hiçbir şeyi kafana takma.zamanla insan nelere alışmıyor ki
annende alışacak bu duruma

monalisa

Yok zaten yüz göz almama kararı aldım bu konuda.:KK14: Zaten kafaya takılacak milyon tane şey var,bir de bu eklenmesin üstüne...:KK24: Ev boğuyor beni,boğuluyorum.:KK14: Hiçbir problem yok ama yok cidden çok zormuş.:KK31::KK31:

Kahvaltı yapıp oran-orantı bakayım diyorum.:21: Zaten şurda düzensiz son 1-2 gün,sonra dersane başlıyor.:KK76:

Hepinize güzel bir pazar dilerim.:KK24:

Güzellerim merhaba,ben geldim.:KK3:

3 gün önce telefonumun sesi açıktı sevdicekten mesaj gelmişti.Kendisi zaten 4 yıllık arkadaşım.Annem de biliyor.''x'ten mi ?'' dedi Evet diye cevap verdim.Aramızda bir şey olup olmadığını sordu,o an doğru cevap vermekle yalan söylemek arasında gidip geldim ve malesef üzülerek malesef diyorum doğruyu söyledim.:KK14: Söylemez olsaydım. Ne ara buldun,eskisini bunun için mi bıraktın,sen hiç akıllanmayacak mısın vs.vs.vs...:KK14::KK14:

Bugün de devam etti.:KK31: O çocuk sana yakışmıyor,çirkin bir çocuk,aklını başına al,seni kimler almaz,yol yakınken dön gibisinden laflar etti.:KK14::KK55:

Ona rağmen şu 3 günde az da olsa ders çalışabildim ama verim düştü elbette.:KK28:

Üzülerek söylüyorum ki gerçekten doğru söylemek her zaman iyi bir şey mi acaba ? :26: Benim geçmişte neler yaşadığımı az zçok bilen bilir aranızda.:KK8: Sevdiceğim beni görmek için 11 saatlik yoldan geldi,ondan bundan borç alarak,bütün yaz çalıştı atandığı yere giderken kimseye muhtaç olmamak için.:nazar: Bana bugüne kadar kimse onun kadar değer vermedi ama faydası var,çirkinmiş.:KK37::KK14: Öyle kırgınım ki...

Atanamadığım için bir kez daha küfrettim her şeye.:KK14::KK14::KK14:

Yok zaten yüz göz almama kararı aldım bu konuda.:KK14: Zaten kafaya takılacak milyon tane şey var,bir de bu eklenmesin üstüne...:KK24: Ev boğuyor beni,boğuluyorum.:KK14: Hiçbir problem yok ama yok cidden çok zormuş.:KK31::KK31:

Kahvaltı yapıp oran-orantı bakayım diyorum.:21: Zaten şurda düzensiz son 1-2 gün,sonra dersane başlıyor.:KK76:

anne babalar ne yazıkki ruh güzelliğinin ne kadar önemli olduğunu geç anlıyorlar canım

huyu güzel olamdiktan saygılı olmadıktan sonra dünya güzeli olsa ne fayda

hayatı paylaşacağın insanı en iyi sen bilirsin ve onu secmissen anne babaya saygı duymak düşer sonuçta bu senin hayatın

bunları kafana takma tek dusuncen atanıp sevdicegine kavuşmak olsun canım :KK34:

iyi çalışmalar :KK16:

Kızlarrrrr hepinizi çok özledim yaa.Atandığım yerde henüz bilgisayar edinemedim telefondanda minik minik sıkılıyorum.Evime geldim de öyle yazıyorum size.
Ben Sakarya geyveye atandım.Dualarım geride kalanlar için .Allah yardımcınız olsun inşallahh.Beyazanne fln diğerleri nereye atandı var mı bileniniz?

anne babalar ne yazıkki ruh güzelliğinin ne kadar önemli olduğunu geç anlıyorlar canım

huyu güzel olamdiktan saygılı olmadıktan sonra dünya güzeli olsa ne fayda

hayatı paylaşacağın insanı en iyi sen bilirsin ve onu secmissen anne babaya saygı duymak düşer sonuçta bu senin hayatın

bunları kafana takma tek dusuncen atanıp sevdicegine kavuşmak olsun canım :KK34:

iyi çalışmalar :KK16:

Çok haklısın canım,şimdilik tek önceliğim kpss.:KK31::KK31:

Kızlarrrrr hepinizi çok özledim yaa.Atandığım yerde henüz bilgisayar edinemedim telefondanda minik minik sıkılıyorum.Evime geldim de öyle yazıyorum size.
Ben Sakarya geyveye atandım.Dualarım geride kalanlar için .Allah yardımcınız olsun inşallahh.Beyazanne fln diğerleri nereye atandı var mı bileniniz?

teşekkürler leylasım :KK16:
bizde seni özlemişiz beyazanne hiç uğramadı buralara:44:

kolay gelsin kuzum :KK16:
bencede bu konuda yüz göz olma iş ciddiye binince zaten senin kararını
benimseyecektir annen :KK34:

günaydın kızlar iyi pazarlar herkese:KK3: kalktım sporumu yaptım kahvaltımı yaptım şimdi derse geçicem spor yapınca kendimi daha zinde hissediyorum uçarak derse geçiyorum alan çalışıcam kolay gelsin hepimize:KK55::KK16:

Son düzenleme:
tünaydınlar kızlar:KK14:
arkadaşım evlenmişti 1 2 ay önce, bugün gelmiş , onun yanına gideceğim
çalışmam biraz aksayacak haliyle:KK6:
önceden en iyi gece çalşırdım şimdi gündüz çalıştığım gibi gece yapamıyorum nedense.

şu Ekim ayı bir gelseydi daha düzene sokacağım inşallah:KK31:
daha Eylül'ken çok erkenmiş gibime geliyor tam motive sağlayamıyorm.

aile konusu açılmış da ne yaşadığımı bir ben bir Allah bilir. kazansaydık hayırısıyla:KK14:

Son düzenleme:

bende Pegem'in hem gkgy hem eğitim var canım.
soruları biraz farklı zaten farklı sorular çözmek gerekiyor. eğitmiini henüz çözmedim ama gkgyden memnunum.
al gtsin ya hem ucuz hem de soru sorudur

tam 3 haftadır evden burnumu bile çıkarmıyorum. burası çok küçük. gezecek yer yok. merkeze de çok uzağız. eşim de yok.

bunaldım artık ya hiçbir şeye adapte olamıyorum. canım evi temizlemek bile istemiyor.

dışarı çıkmak istiyorum ben:KK43:

Git kuzum,kafan dağılır hem.:KK12::KK12:

Anneannemle dedem geldi bize de,annemle yapılacak işler var.:KK31:

Yine aksayacak gibi benim de.:KK14:

tam 3 haftadır evden burnumu bile çıkarmıyorum. burası çok küçük. gezecek yer yok. merkeze de çok uzağız. eşim de yok.

bunaldım artık ya hiçbir şeye adapte olamıyorum. canım evi temizlemek bile istemiyor.

O kafayla ders çalışılmaz hocam,çık dolaş bi kendine gel.:KK55::KK55:

günaydın kızlar iyi pazarlar herkese:KK3: kalktım sporumu yaptım kahvaltımı yaptım şimdi derse geçicem spor yapınca kendimi daha zinde hissediyorum uçarak derse geçiyorum alan çalışıcam kolay gelsin hepimize:KK55::KK16:

sana da iyi pazarlar canım :KK3:

tünaydınlar kızlar:KK14:
arkadaşım evlenmişti 1 2 ay önce, bugün gelmiş , onun yanına gideceğim
çalışmam biraz aksayacak haliyle:KK6:
önceden en iyi gece çalşırdım şimdi gündüz çalıştığım gibi gece yapamıyorum nedense.

şu Ekim ayı bir gelseydi daha düzene sokacağım inşallah:KK31:
daha Eylül'ken çok erkenmiş gibime geliyor tam motive sağlayamıyorm.

aile konusu açılmış da ne yaşadığımı bir ben bir Allah bilir. kazansaydık hayırısıyla:KK14:

oyy kuzum benim inşallah kazanırız bu sene :KK19:

gezecek bir yer olmasa da yürüyüş yap canım iyi gelecektir :KK34:

KPSS HAYALİ SAKARYAYA ATANDI CANIM BAŞKADA YOK BİLDİĞİMİZ NE BEYAZANNE NE DE SEVCAN YAZDI :KK31:
kızlar sabah tarih ve gelişim çalıştım bu ay sonuna kadar biter inşallah:KK53:

X