Düğün 2013 izmir gelinleri

I love you baby .... bence harika olur.. Hızlı olun tempolu adımlar yapıp girmeniz gerekmiyor ki, daha ağır bi yürüyüş gülümseyerek selamlayarak ilerlemeniz uyumlu olacaktır.. Gözümde canlandırdım da beğendim ben

Pasta müziği için enstrümental müzikler öneriliyo sanırım. Biraz forumları kurcalayayım bakalım neler çalınmış

ewt bende hayal edince olur gibime geliyor. volkan fln da olcakkk. en iyisi biz deneme yapalım birazz :))) barkovizyonda hazırlayacağız. onun da belli değil müziği. ama nişanlım ben kendim hazırlayacağım dedi hiç karışmıcam müziğe fln :)))

Hmm dur, ben de dinleyeyim trt de söylediğini....Youtube dan mı buldun?? Zuhal olcayın sesi çok daha yumuşak, kadife gibi tabi, işte orjinal versiyonu çok yavaş olduğundan ritim problemi yaratacak diye ben seçmemiştim ama trt versiyonu daha hızlıysa, iyi olur
Pasta müziğinde benim de hiç fikrim yok, artık şu müzik olayını halletmek istiyorum, bıkkınlık geldi, bir ay kaldı, hala 3 şarkıyı belirleyemedim
Eşim de ders aldı harmandalı için. Ben profesyonel olarak yıllarca halk danslarıyla ilgilendiğimden gitmedim, zaten biliyorum diye. Ayrı şehirlerdeyiz şuan. Bana videosunu gönderecek, nasıl bir sırayla, nasıl bir koreografiyle oynadıklarına bakıcam sadece, ondan sonra tamamdır
Pasta ve giriş ne olsun, ne olsuuuuun:44:

ewt youtube'dan buldum. nasıl müzik sevdiğinizi bilmiyorum. bgn görümcem bana coldplay paradise da olabilir giriş müziğin dedi. şarkının başlangıcı çok güzel. ama ne biliyim misafirleri de düşününce bir türlü karar veremiyorum hiç bişeye ((

Ben Türkçe olsun istiyorum illa...Eskilerden, 70' ler Eski şarkıların tadı başka gerçekten, anlamlı, hiç ölmeyecek, modası geçmeyecek eserler...

Karamelcim,
en yakın senin düğünün şuan sanırım aramızda...
Saçına, duvağına karar verdin mi??
Saçın toplu mu, açık mı olacak? Toplu olacaksa duvagın saçın üstünde mi, altında mı duracak, ya da rahibe duvağı???
Ben aslında açık, salaş ve doğal bir saç istiyordum. Duvak da üstte olacaktı pektabi... Ama gelinliğim baştan aşağı franasız danteli ve gelinlikcim o tarz kibar bir gelinlikle, gelin topuzu yaptırısam çok daha uyumlu olacağını, dantel şık bir gelinliğin salaş bir saçı kaldırmayacağını söyledi...Öyle olunca kafam çok karıştı. Neticede gelinlik, duvak, saç uyumunu benden daha iyi bildiği kesin:44:

Sdescim,
Senin bize göre daha fazla gün var diye sana sormadım ama belki sen de karar vermiş olabilirsain saç ve duvağa ???

bnm 18 mayısta. ben karar verdim. dağınık topuz istiyorum. gelinliğim çok sade ztn. göğüs ve bel kısmında çok az fransız danteli var. duvağımdada çok ince dantel var. duvağımda saçımın altından olacak.

daha çok var düğüne gibi geliyordu ama 23 gün kalmışş

Saçımı çocukluğumdan beri saçımı emanet ettiğim bi ablam var. o gelip evde yapacak nasipse. Nişanımda küt saçtan harika bi dağınık topuz yapmıştı. Ona provaya gittim. Benim iki düğünüm olacak. İstanbuldaki düğünde açık olabilir diyordum ama imkansız çünkü açık saç ile denedim ve topuz çok daha asil geldi. Sanırım gelini gösteren biraz topuz ve duvak..

Bir uzun bir kısa duvağım var ama uzun duvakla kalıcam ben. Duvak topuzun altından tutturulacak ama . biraz değişik bişi yaptı ablam. yani saçıma tutturduğu yerden üstte de parçası kaldı duvağın biraz pofuduk bişi.. bakim foto da eklerim bulursam..

Saç topuz kulaklarımı kapatacak şekilde. Çok az krape var ve taç kullanıcamm.

Fotoları buldum

Gerçi salas saç derken hippi gibi olmayacaktım da Yani iri dalgalı, kendi halinde duran bir saç olacaktı. Kazık gibiduran sımsıkı topuzlar sevmiyorum, dağınık topuz yaptırcam galiba:44:

Eneee Ben glnrzdmr' le karıştırdım canım, pardon, evet çok az kalmış:26:
Galiba benim de dağınık topuz olacak:44:

bu arada söylemeden geçemiiicem
O fotoğraflarda saçımda 6 tane tel toka var sadece..
Yani çok sağlam durmayışı ondan. Prova nasılsa diye hiç bişey sürmeden öyle bi denemiştik

Aaaaayyy, maşallah sanaa Harika görünüyorsun vallahiii Çok yakışmış duvağın saçın, zaten kendin de bebek gibisin allah mesut etsin inşallaaah
Topuzunu beğendim, krepeyle çok daha doğal durmuş, öyle kazık gibi duran, beton gibi bir saçlara hiç benzemiyor ve evet haklısın gelinlikçi ablam da aynısını söyledi, gelini gösteren topuzdur dedi....

Beğenmene çok sevindimm
O topuzun altında kalan pofuduk tül kısıma bayılmıştım ben de..
Sımsıkı gergin topuzlar çok komik geliyo bana da kel gibi sanki. bi de tepeden duvak eklenince hepten saç yok gibi sanki..

Ama bu tarz topuzlar sanki gelişigüzel toplanmış gibi sağlam ve rahat görünüyorlar.
Maşallah hepimizeee

Benim de çift duvak olacak; biri uzun biri kısa...Uzun olan duvagım düz tül olacak, kısa olana gelinliğimin dantelinden ince bir dantel yapacaklar...fotoğraf çekimi ve salona girişin ardından kısa duvakla kalmayı planlıyorum, gelinliğim de kuyruklu çünkü, rahat oynayamayacağım yoksa
Hadi topuz oldu diyelim, saçım altta mı dursun üstte mi bir türlü karar veremiyorum:44:

Aynen canım, toplanacaksa bence de gelişigüzel toplanmış gibi olmalı Ve evet resmen kel gibi duruyor gergin bir topuz

Arkadaşlar,
Pasta müziği için minik bi kamuoyu araştırması yaptım ve
Bond - Victory açık ara önde (sefarad - seni ne çok sevdiğimi diyenler de var enstrümantal tempolu şarkı önerenler de )
Var mı yeni şarkılar bulan..

DAvetiyelerimi dağıtmayı bitirdim. Uzaktakilere kargo ile yakındakilere elden teslim ettim.
Şarkılarımı sıralıyorum şu anda USB'de hazır olarak teslim edicem salona.
Başka da işim kalmadı

Son düzenleme:

az kalmış düğüne mutluluklar diliyorum size:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…