Düğün 2013 izmir gelinleri

cnmmm ben izmirliyim. nişanlımda salihlili. ama ikimizde ankarada çalışıyoruz. o yüzden düğünümüz izmirde. düğünden sonra malesefff ankaraya geri döneceğiz. çok geçmiş olsun bu arada...

hee öle mii..pardon yanlış algılamışım mevzuyu..neyse zaten İzmirliymişin..yaz tatillerine gelirsiniz artık..bi uçağa bakar .. saol şekerim..sen de dikkat et acaip yılışık bi virüs dolaşıyor ortalıkta..aman diyim..:2:

Selam Kizlaaar...
Bagetchim selam
Uzun zamandir yazamadım, senden de ses cikmamis hic bagetchiim
Sonunda gelinliğimin resmini yükleyebildim, bindallımi da koydum, bakalim begenecekmisiniz? Gelinliğimin ikinci provasından; son prova düğünden bir hafta once...
Allahim cok az kaldi düğüne Düşündükçe mideme kramplar giriyor, cok heyecanliyim:18::18:
Sizlerden ne haber? Bagetchim sende durumlar nasil?? Iyisin değil mi görüşmeyeli??

merhaba hanımlar tüm engellere rağmen hemen hemen her işimiz tamamlandı.düğün tarihimiz de belli oldu.28 haziranda izmire gidiyorum.7 temmuzda düğünüm var.bir tek kına gecesinde giyeceğim elbisem yok.o da ben gidince alıncak.allah gerçekten yuva kurana yardımcı oluyo.

Hoşgeldin şekercim..naapayım ben de koşturup duruyorum işte sağa sola yav..p.tesiden itibaren izinliyim..geri kalan ayrıntıları halledicem..düğün demosu ayın 28 indeymiş..böyle son dakika işlerini hiç sevmem ama yağmur muhalefetinden düzenleyememişler havuzbaşını bir türlü,ancak bitirmişler tadilatı..sanırım saç provasına da son hafta gidicem artık..gökçen bey hala haber bekliyo benden.. dur birazdan bakıcam albümüne yorum yaparım cicilerine..sen naptın taşıdın mı evi İzmir'e..?

Yok bebeğim yaaa, daha taşınamadım gelsem haber vermez miyim hiiiç...2 haziranda yola çıkıcam canım, düğünden bir hafta önce izinli olucam. Şubem hala netleşmedi, ev de yetişmeyecekti zaten anlatmıştım ya, temmuzda teslim edilecekmiş. Bir aylığına bir ev kiraladık karşıyakadan eşyalı. Dolayısıyla burdaki evi de taşıyamayacğız bir kaç ay. Eşyalar burada kalacak, ben atlayıp gelcem elimde bir bavulla... Tabi tüm bu karışıklık ve belirsizlik içinde iice stres altındayım. Kuaför provası bende de aynı. depozitosunu bıraktık, haber bekliyor benden de, ama daha dönüp saat bile bildiremedim kargaşadan düğünden iki gün önce gitcem galiba provaya ben de...resmen iki ayağımız bir pabuca girdi. Hala şarkılarımı belirleyemedim düşünebiliyor musun?? bu arada havalar son hafta berbat gitti, çok gerginim, umarım hava bozmaz tam düğün günüüü

Bugün Karamell' in düğünü vaaaarrr
Sorunsuz, harika bir düğün olsun inşallahh, Mutluluklaaaaarrr

hey allahım ya..hakatten herşey karman çorman..bizde de aynı..evin tadilatı başlamadı bile daha..beyaz eşyalarım hala beklemede..ev bitene kadar nişanlımın diğer evinde kalıcaz, giysilerin yarısı orda yarısı burda..kurulu düzen yok..herşey taytay..bi kaos olucak 1 ay filan..off hiç sevmediğim şeyler bunlar..düğün demosu da düğünden 3 gün önce, kuaföre de 2 gün önce gidicem heralde..ve evet havalar berbat..düğün günüm de bulutlu görünüyor..bi de yağmurlu olursa oturur ağlarım artık..şu 1 hafta nası geçicek nası olucak hiç bilmiyorum..ama gerçekten çok keyifsizim şu ara..

Ooooofffff...Evet çok güzel dedin canım, herşey resmen ''taytay''...Deli oluyorum, belirsizlik en sevmediğim şey Bavulumu alıp gelicem izmire ve dediğin gibi eşyaların yarısı orda, yarısı burda...Yahu daha tayin yazım gelmedi bir yandan ona stres oluyorum. Düğün izninden sonra hala gelmemiş olursa, buraya geri dönüp bir kaç hafta daha burada çalışma durumum olabilir Zaten eşyaları taşımak için gelicez ama bir de geri gelip bir kaç hafta çalışmak ayrı bir dert...Bu ne yaaa, millet düğün stresiyle başa çıkamıyor, biz bir de üstüne yok evimiz yetişmedi stresi, yok tayinimiz çıkmadı stresi. Bir de üzerine hava durumu tuz biber Elektrik yüklü bulut gibiyim, yağıp gürleyesim var Şu düğün geçsin bitsin artık, başka bişe istemioooom

Senin işin daha da zor canım..arada kilometreler var, git-gel, taşın, hep yorgunluk, hep uğraş..çok zor valla..şunu anladım ki kendimizi toparlayıncaya kadar yazı yiycez belli oldu..herşey yarım yamalak zaten..esas iş önümüzdeki hafta..hızlı çekim komedi filmi gibi oraya buraya koşturcam..annemin evdengidicek bissürü eşya var, onlar çıktıktan sonra ev iyice bi temizlencek filan oof..bitmez o işler..bundan 1,5 ay önce nasıl olsa 15 güne ev biter, yerleşiriz, ben de düğün haftası güzelce bi dinlenirim diyodum..hale bak dinlenmeyi bırak, popom yer görmüycek bu gidişle..nikah masasında yorgunluktan kafam düşmese bari valla ev bitsin bitmesin yaz benim için çok değerli..şu imzayı bi atayım, tatilimi de yapıcam, her h.sonu denizime de gidicem..işler kaçmıyo beklesin sonbahara kadar..bütün bu stresi bi şekilde atmam lazım, daha da sıkılırsam kronik bi şekilde kalıcak üstümde...

merhaba izmir gelinleri nasilsiniz

bana yardimci olurmusunuz
bende 2014 izmir de evlenecegim
almanyada yasiyorum ama dügünümüz izmirde olacak

sizden ricam bana nolur güzel mekanlar önerirmisiniz

200 kisilik KIR DÜGÜNÜ olacak
200-300 kisilik mekanlar bilen var mi???
deniz kenari olabilir, bir bahce mekani olabilir
restorant acik hava olabilir

bir kac öneri icin coook mutlu olurum
malum burdan arastirmasi yetmiyor

Selam kızlarr..
Yazan herkese teşekkür ederimm..
İstanbuldaki düğünümüzü tamamladık çok şükür. Sıra Salı günü İzmir'de olacak düğünde..
İstanbulda herşey sorunsuzdu. Hem düğün hem kına hem de doğum günüm kutlandı. Fotolar elime geldiğinde albüm yaparım inşallah..

İzmirdeki düğün daha sakin olacak gibi. Dış çekim de olacak burda nasipse.. Sonra da balayıı

Gelişmelerle yeniden görüşmek üzere, hepinizi seviyorumm :)

kızlaaaaar düğünümüz oldu. hmde harika oldu herşey. herkes rüya gibi bir düğündü, gördüğümüz en güzel düğündü diyorlar :)))

sorun olmadı mı tabiki oldu, ama inanın o an hiç takmadım. düğün günü çok stresliydim, ilk girişte çok heycanlandım. ama evet dedikten sonra o kadar rahatladım ki.. böyle olacağını bilseydim inanın hiç o kadar sıkmazdım kendimi. oynamayı hiç sevmem, beceremem ama o gün bir yetenek, bir istek geldi.. balayı da çok güzel geçti. hiç kendinizi strese sokmayın. herşey çok güzel olacak bunu düşünün sadece.

Düğün tarihim bir milletin uyanışıyla, dirilişiyle anılacak..balayım ise ''dikta''ya direnerek meydanlarda geçiyor...Tam da umudumu kaybetmek üzereyken bu manzarayı gördüm ya...daha güzel bir düğün hediyesi olamazdı..Teşekkürler ''çapulcular''...Teşekkürler ''Mustafa Kemal'in askerleri..''

Son düzenleme:
slm kizlar.. biz de 2 gudun yapiyoruz, Izmirdeki dugunum 21 haziranda 2013, digeri de 14 haziran 2013. Yurtdisinda yasadigim icin Izmirdeki dugunumun organizasyon islerinle ilgilenemedim, hersey hazira olcak :)) ve bu beni rahatlatii baya, cunku turtdisindaki dugun icin baya kosturduk, yorulduk :)

Insallah hersey istedigim gibi olur, cok heyecanliyimm... yeni evlenen ve evleneck ciflere de mutluluklar diliyorum, allah ayni yastikta kocatsin insss :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…