Düğün 2013 izmir gelinleri

Bagetchim,
Sonunda dün nikah şekerlerimi bitirdik, 23 Nisan tatili çok iyi oldu...
Şimdi etiketleri tasarladım. bilirsin klasik şeyleri yazdım.Bir konuda fikrini almak istiyorum. Şekerlerin rengibi gördün ya, sence kağıt ne renk olsun?? beyaz mı yoksa açık bir sarı mı? yazıcım renkli değil. Yazıyı gri yaptım, sert oluyor siyah çok. Renkli kağıt koyayım diyorum ama beyaz mı sarı mı karar veremedim. Kurdelelerim ve kelebeğimin pulları dore ya, sarı da iyi olabilir...ama kurdelelerimin bazıları beyaz. Senceee???:44:

Şimdi şekerler evde, üzerine koyup deneyemedim de...Yoksa bir sarı bir beyaz mı basayım, eve gidince deneyeyim??

oh ellerine sağlık şekerim..hadi hayırlı olsun..valla sarıyı ben de denedim..ama hoş olmadı bende..deniz yıldızları da sarı ya o yüzdendir belki...senin şekerlerde nası olur bilemiyorum..çok açık lila rengi yaptım en sonunda..beyaz da çok basit görünüyor..açık pastel tonları hoş olabilir sanırsam..denemek lazım canım..bikaç renk alıp birer sayfa bas..görmeden, şekerin üstüne tutmadan anlaşılmıyor çünkü..

Peki listeni özelden mesaj atabilir misin? Mahsuru yoksa tabii.. Ben de uğraşıyorum şarkıları çıkarmak için; başardım da ama listeye ekleyebileceğim şarkıların olduğunu düşünüyorum.. Salonda olacağı için nasıl bir havaya bürünmeli msafirler; karar veremiyorum:)

Tamam canım, dur öğle arası kırtasiyeye gidip bir kaç renk aliim madem...Beyaz çok mu çiğ olacak diye endişelenmiştim, aynı fikirdeyiz oki...

Yahu aklıma getirdin vallahi...Benimki de kokteyl olacak ve ben biz içeriye girmeden misafirler toplanırken ve bizi beklerken ne dinleyecekler hiç düşünmediiiimmm Aaman Allahııımmmm

Yahu aklıma getirdin vallahi...Benimki de kokteyl olacak ve ben biz içeriye girmeden misafirler toplanırken ve bizi beklerken ne dinleyecekler hiç düşünmediiiimmm Aaman Allahııımmmm

Çilekben; ne tarz istediğini söyle yardım edeyim.. Bu aralar dinlemediğim müzik kalmadı:)

yok şekerim ne mahsuru olcak da isim listesi çıkarmadım...indirdiğimi koydum listeye..yazmam lazım, hallederim ama...sen ne tarz istiyosun canım? naçizane dj lik de yaptığım için yabancı müzik arşivim çok geniş..tarzını söylersen yardımcı olmaya çalışırım..istediğin parçaları gönderirim vs. .benim liste salona göre fazla konsept çünkü..düğünüm havuzbaşında olacağı için tam bir yaz partisi listesi oldu..latinler misafirleri çok baymasın diye (malum orta yaş üstü çok) aralara değişik coverlar filan koydum..ama yabancı hepsi...salonda yapıyorsan eski türk aranjmanlarını seçebilirsin..misal ajda pekkan,tanju okan vs..

Son düzenleme:
Çilekben; ne tarz istediğini söyle yardım edeyim.. Bu aralar dinlemediğim müzik kalmadı:)

Kızlar benim kır düğünü olacak, ben de biliyorsun bagetchim türk musikisi seviyorum, hehehhheeebana yardım edin, liste yapalım, şarkı bulalım

Salon giriş müziğim, pasta müziğim ve ilk dans müziğim, yeşil çamdan esintiler tadında olsun istiyorum ama bulamadım:26:

Ttatlım düğün salonda. Benim için giriş müziğim çok önemliydi çünkü salona girerken kılıç merasimi olacak; altından geçeceğiz. Bu yüzden çok zıpzıp hareketli bişi olmaması gerekir diye düşündüm.. Halbuki favorim Benny Goodman/ sing sing sing idi.. En son da Mendelsshon / wedding march'ın suyu mu çıktı diyip konuyu öteledim:)
Orduevinde orkestra olacak ama geçen gün bi düğüne kapıdan bakındım; saat 22de herkesin oynaması, ayakta olması gereken zamanda sus pus idi salon. Solist "mandalinalar etrafta... " diye mırıldanıyordu desem yeri. Olaya iyice el atıp; şirkete bir liste vermem lazım tıpkı senin gibi..

İlk dans müziğimizi Bana ellerini ver/ Özdemir Erdoğan istiyorum. Dansımızı beraber çalışır; hareket baabında azcık eğitime ihtiyaç duyan sevgilimi olaya ısındırırım:)

Açıkçası latin müzikler değil de mesela Ayhan Sicimoğlu (Burcu Güneş) Mutlu bütün şarkılar'ı bayılırım.. Ayhan andır:)

Oyun havaları Valla liste öyle kabarık ki;Candan Erçetinden tut da zilli de maşa darbukaya, telgrafın tellerine'den indim havuz başına.. tey teyyyy:) Ama korkum; modern bir düğünde çalınan düğün havaları yok mudur yahu:) Bu yüzden senin listende ne var diye merak ettim ama kokteyl olarak ayarladıysan zaten uyumu yakalayamayabiliriz

Yine de ihtiyacı olan arkadaşlarla paylaşabilirim..

Galiba yakında aranıza katılıcam

Allah hepinizi bir yastıkta kocatsın inşallah şimdiden kızlar

Orkestraya da mı liste vereceğiz aceeep:44::44:

Oyun havası listeni bana da verebilir misin canım??? Kına için de gerek bana, cd yapmam lazııım:44:

Pencereden kuş uçtu / haluk levent
cici kızlar / ııh ıhhh (valla adı böyle:)
Esin Engin / bana ellerini ver
handan Kara / Benim gözüm sende
Göksel / olmaz olsun
göksel / baksana talihe

oya bora / sevmek zamanı

Aklıma geldikçe yazarım ben sana:)

Oyun havası listeni bana da verebilir misin canım??? Kına için de gerek bana, cd yapmam lazııım:44:

Tatlım; benim gördüğüm kadarıyla ben panikledim ve liste yapmaya karar verdim.. Daha önce gidip baktın mı salonunuza? düzenlemeleri nasıl? şarkıları, sesler, ışıklar nasıl? 3tür gidiyorum; masa düzenlerine değişiklik istedim mesela çünkü çok sade idi, çalınan şarkılara kulak kabartıyorum çünkü bana endişe verdi solistin sesi nasıl? İçerisi ışıl ışıl maşallah; daha loş olması için düzenlemeler istedim.. gibi gibi..

Ben sizden liste istiyorum siz benden:)) Halledicez inşallah hepsini..

Kabaca hazırladığım ( henüz sıralamadım ya da ayırmadım aşama aşama) listem şudur;

OYA BORA / SEVMEK ZAMANI
GÖKSEL / OLMAZ OLSUN
AYHAN SİCİMOĞLU / DUYSUN TÜM DÜNYA
7 KOCALI HÜRMÜZ / BU GECE LAZIM (kına)
7 KOCALI HÜRMÜZ / EL HUBB (kına)
AJDA PEKKAN- HALİL ÇOLAK / NİKAH (kına)
HADİSE / BENCE EVLENMELİYİZ (kına)
DEMET AKALIN / EVLİ MUTLU ÇOCUKLU (kına)
SEZEN AKSU / DÜĞÜN (kına)
PİNHANİ / DÜĞÜN DERNEK(kına)
CİCİ KIZLAR / I IHHHH (kına)
7 KOCALI HÜRMÜZ / EY TANRIM (kına)
CANDAN ERÇETİN / VAY HALİME

YEŞİM / AŞK ALFABESİ
ŞENAY / SEV KARDEŞİM
GÖKSEL / BAKSANA TALİHE
YASEMİN KUMRAL / BİM BAM BOM
GÖKSEL / SENDEN BAŞKA
ESMA REDZEPOVA / CAJE SUKARİYE

HALUK LEVENT / ÇAYIR ÇİMEN GEZE GEZE
CANDAN ERÇETİN / ZEYTİNYAĞLI YİYEMEM
CANDAN ERÇETİN / KIZILCIKLAR OLDU MU
CANDAN ERÇETİN / İNCE GİYERİM İNCE
CANDAN ERÇETİN / BAHÇELERDE BÖRÜLCE
CANDAN ERÇETİN / DERE GELİYOR DERE
ONUN ADI NARİN
SEVDİĞİMİ ALDIM HAHAHAHAYYY
ABE KAYNANA NAPTIN BİZE (hiç sevmem ama naparsın)
KADİFEDEN KESESİ BAHRİYE ÇİFTETELLİSİ
İNEGÖL ÇİFTETELLİSİ
DAMAT HALAYI
KASAP HAVASI
SİVAS HALAYI
AMOR AMOR
ZİLLİ DE MAŞA DARBUKA
HARMANDALI
ŞEN OLA DÜĞÜN ŞEN OLA DÜĞÜN HALAYI (OĞLAN BİZİM KIZ BİZİM)
ORG DÜĞÜN HAVALARI ŞEN OLA DÜĞÜN
BURSANIN UFAK TEFEK TAŞLARI
AYVA ÇİÇEK AÇMIŞ
TELGRAFIN TELLERİNE
ARABAYA TAŞ KOYDUM
KUBAT- CANDAN ERÇETİN / MİSKET
OSMAN AĞA ( SAFİYEYE KARYOLA DAR GELİR) (kına) (ayıp bi şarkı:))
SALLASANA SALLASANA MENDİLİNİ
KALENİN DİBİNDE BİR TAŞ OLAYDIM
DARACIK DARACIK SOKAKLAR
SEFALAR GETİRDİNİZ SEFA GELDİNİZ DOSTLAR (belki karşılamada çaldırablirim)
LAÇO TAYFA / ATMACA
LAÇO TAYFA / BAZALİCA

CANDAN ERÇETİN / YÜKSEK YÜKSEK TEPELERE (kına) ağlamazsak olmaz di mi:)
KINAYI GETİR ANA

NAT KİNG COLE / L.O.V.E
YANN TİERSEN / LE JOUR d’ AVANT
DORİS DAY / OUE SERA SERA (annelerimiz bilir bu şarkıyı; ben annemle gözgöze gelerek söyleriz bu şarkıyı...)
SHREK / I AM A BELİEVER
HONEY HONEY / LİTTLE TOY GUN
GREESE / WE GO TOGETHER
ERİC BENET / SPEND MY LİFE WİTH YOU
CUPİD SHUTTLE
JONNY ANGEL / BABY İT İS LOVE
DEAN MARTİN / THAT’S AMORE
MİCKEY SLVİA / LOVE İS STRANGE
THE SUPREMES / BABY LOVE
THE FOUR TOPS / I CANT HELP MYSELF
THE SUPREMES / YOU CANT HURRY LOVE
BENNY GOODMAN / SİNG SİNG SİNG
FATS DOMİNO / SHAKE RTTLE AND ROLL

Daha da şekillendirmeyi planlıyorum.. umarım yardımcı olur:)

Harikasın canım, ellerine sağlık

Akşam hemen indirmeye başlıycam, çok teşekkürler....
Benim mekanın orkestrasını beğeniyorum, canlı dinlemedim ama cd den izledim biraz düğün, anlaşma yapmadan önce. Solisti değişti, yeni solist nasıl bilmiyorum, eskii solist o ses türkiyedeki açelyaydı...Yeni solist de umarım gideni aratmaz. Zira benim düğünden önce, orada yapılan bir düğünü izleme fırsatım olamayacak maalesef, zamanım yok...
Mekanın aydınlatması vallahi aklıma dahi gelmedi...Biraz fazla rahatım galibaa Masa konseptleri faklı farklı zaten, hoşuma giden birini seçicem, bir hafta önce karar veriliyor bu ayrıntılara benim mekanda.

oo ortaya bi karışık yapmışsın..ama güzel de olmuş hani..eline sağlık...işte dj in de kafası çalışan biri olması gerekiyor, geçişleri iyi yapsın,listeleri karıştırmasın,çıkış parçasını, ilk dansı tam zamanında başlatsın filan..ben parçaların yanına dans müziği, pasta müziği şeklinde yazılar ekledim..listeleri de klasör klasör ayırdım..nikah öncesi, nikah sonrası diye.. umarım bi terslik olmaz...düğünden sonra arkadaşlarla gideceğimiz mekan da tanıdık..oraya da hareketli parça listesi yapıcam şimdi...şöle bi eğlenip düğün stresini atmam lazım..:118:

Yahu bendeki rahatlık da biraz fazla mı ne...Baksanıza düğünüme 1 ay var ve gene şarkılarını halledemeyen bir tek ben varım, bravoo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…