Düğün 2013 izmir gelinleri

oo ortaya bi karışık yapmışsın..ama güzel de olmuş hani..eline sağlık...işte dj in de kafası çalışan biri olması gerekiyor, geçişleri iyi yapsın,listeleri karıştırmasın,çıkış parçasını, ilk dansı tam zamanında başlatsın filan..ben parçaların yanına dans müziği, pasta müziği şeklinde yazılar ekledim..listeleri de klasör klasör ayırdım..nikah öncesi, nikah sonrası diye..:KK34: umarım bi terslik olmaz...düğünden sonra arkadaşlarla gideceğimiz mekan da tanıdık..oraya da hareketli parça listesi yapıcam şimdi...şöle bi eğlenip düğün stresini atmam lazım..:118:

Bagetchi; ben de listemeyi ayrı ayrı yapıp ellerine tutuşturucam:) Oyun havaları nasıl olmuş? Ya üf; roman düğünü gibi istemiyorum, köy düğünü gibi de istemiyorum, yabancı çok çalmayacak; e elimdeki ve aklımdaki buna yetti. sence eklemem gerekenler nedir? LListenden örnek verebilirsen çok sevinirim.. Dj geçişleri önemli; haklısın.. Orkestrada nasıl olacak bakalım:)

Yahu bendeki rahatlık da biraz fazla mı ne:KK20:...Baksanıza düğünüme 1 ay var ve gene şarkılarını halledemeyen bir tek ben varım, bravoo:KK1:

valla yavaştan akşamları 1-2 saat pc başında durup şarkı araştırsan iyi olur şekerim:126:..sona doğru hepsi üstüste gelirse iyice kafan karışır hepsi yarım yamalak olur sonra..hani sınava aylar kala çalışırım çalışırım deyip son haftaya bırakıyoruz sonra bakıyoruz konular yığılmış,çıkamıyoruz işin içinden, onun gibi..liste hazırlamak zevkli de biraz zaman alıyor..dinliyosun,düğüne gider mi diye bakıyosun..çok uzun şarkıları kestim ben mesela..ya da vokalin aşırı bağırdığı bölümler vardı fade outla kısalttım şarkıları, kafama yatmayanları çıkardım filan..ama bütün bunlar aşağı yukarı 1 ayımı aldı..gerçi senin orkestran var çok uğraşmaya gerek yok ama onlar da acaip şeyler çalmasın bi de..:KK53: liste götürürsen daha sağlam olur bana kalırsa..süprizle karşılaşmazsın hiç olmazsa..:82:

valla yavaştan akşamları 1-2 saat pc başında durup şarkı araştırsan iyi olur şekerim:126:..sona doğru hepsi üstüste gelirse iyice kafan karışır hepsi yarım yamalak olur sonra..hani sınava aylar kala çalışırım çalışırım deyip son haftaya bırakıyoruz sonra bakıyoruz konular yığılmış,çıkamıyoruz işin içinden, onun gibi..liste hazırlamak zevkli de biraz zaman alıyor..dinliyosun,düğüne gider mi diye bakıyosun..çok uzun şarkıları kestim ben mesela..ya da vokalin aşırı bağırdığı bölümler vardı fade outla kısalttım şarkıları, kafama yatmayanları çıkardım filan..ama bütün bunlar aşağı yukarı 1 ayımı aldı..gerçi senin orkestran var çok uğraşmaya gerek yok ama onlar da acaip şeyler çalmasın bi de..:KK53: liste götürürsen daha sağlam olur bana kalırsa..süprizle karşılaşmazsın hiç olmazsa..:82:

Hmmm...Orkestraya da liste götüreyim diosun haaa:44: Tamam olabilir, repertuarlarında varsa çalarlar...Ben de anlamam ki aslında şarkı bulmaktan, onların elindeki şarkılar daha iyidir vallahi. Yani benim rock şarkılarım hiç uygun düşmez:KK1: Aslında onların neler çalabileceklerini bilip, ''şunu çal şunu çalma, hiç sevmem'' gibilerinden bişe olsa daha iyi olurdu da:44: Gerçekten hangibirini yapacağımı şaşırmış durumdayım. Annem de akşamları koli yapalım diye taşınma telaşındayız:KK43:
Yaw bagetchim senin aklına bir fikir gelir belki....şimdi ben kına olayını evde yapayım bölle yakın arkadaşlar ve teyzeler falan diyordum ya. Ancak şöyle bir durum oldu, bizim ev düğünden önce yetişmeyeck. Annemle aynı apartmana taşınacağımızdan dolayı ev bitmemiş olacağından, düğünden önce buradaki evi de taşıyamıycz, yani resmen evsiz kaldım şuan:KK1: Bu kadar şeyin üzerine bu da tuz biber ekti şimdi:KK1: Hayır zaten düğünden sonra balayına gitcez 5 gün, sonrasında bitmiş olur inşallah ev de...şimdi sorun kına gecem. Ben cafe vs gibi biryerde istemiom. Zira annemim giy diye tutturduğu, o koca donlu bindallıyla, öyle ortalarda dolaşasım hiç yok:KK1::KK1:Evde olsun, bana daha uygun. Aama teyzem, ağabim vs gibi birinin evinde istemiorum, zaten söz de ağabimde oldu herkese yük oluyorum diye geriliyorum. Yazlığımız olsa oraya giderdik, ama yok maalesef:KK50: ev tutayım die aklıma geldi, balçova taraflarında bahçeli bir villa görmüştüm, günlük kiralık. Benimki de dior, bakalım öyle bir organizasyona izin verecekler mi... Ben davul mu çalcam sanki, alt tarafı kaç kişi olcaz, cd den müzik çalcaz, yicez içcez...ama sorun olabilir doğru söylüyor, anlattım ya Şurubu biri sorun etti evin birinde hastalıklı zihniyetin teki!!!napcam yaaw?? aklına bir fikir gelio mu???

Bagetchi; ben de listemeyi ayrı ayrı yapıp ellerine tutuşturucam:) Oyun havaları nasıl olmuş? Ya üf; roman düğünü gibi istemiyorum, köy düğünü gibi de istemiyorum, yabancı çok çalmayacak; e elimdeki ve aklımdaki buna yetti. sence eklemem gerekenler nedir? LListenden örnek verebilirsen çok sevinirim.. Dj geçişleri önemli; haklısın.. Orkestrada nasıl olacak bakalım:)

iyi yapmışsın canım..sağlama almak lazım olayı..müzik ortamı rezil de eder vezir de..kimseye güvenemiyorum ben o konuda..benim organizasyon şirketi de latin çalcak grup bulalım dedi..yok dedim, benim repertuarı çalacak grup bulamazsınız..anlamadılar tabi..:KK9:
oyun havalarını pek bilemiyorum şekercim,anlamam pek..özellikle yeni nesil Türkçe pop müziğe hakimiyetim yok, hepsi aynı geliyor bana..fakat şahsi kanaatim aralara egenin efe havalarını da sentez yaparsan(çökertme,ormancı vs.) hoşlanmadığın tarzdan uzaklaşırsın..misafirler beklerken, ya da takı merasiminde yabancı slow çalabilirsin çok alaturka olmasını istemiyorsan..
mesela enrique-whitney - could i have this kiss forever olabilir,chris isaac- wicked game olabilir,robbie williams -nicole kidman - something stupid olabilir..tıngır tıngır gider arkadan..yumuşak soft bi hava verir ortama..:KK34: slow listem mevcut, yabancılarda her türlü yardımcı olmaya çalışırım..ama alaturkadan anlamıyorum hiç :KK50:

Son düzenleme:
Hmmm...Orkestraya da liste götüreyim diosun haaa:44: Tamam olabilir, repertuarlarında varsa çalarlar...Ben de anlamam ki aslında şarkı bulmaktan, onların elindeki şarkılar daha iyidir vallahi. Yani benim rock şarkılarım hiç uygun düşmez:KK1: Aslında onların neler çalabileceklerini bilip, ''şunu çal şunu çalma, hiç sevmem'' gibilerinden bişe olsa daha iyi olurdu da:44: Gerçekten hangibirini yapacağımı şaşırmış durumdayım. Annem de akşamları koli yapalım diye taşınma telaşındayız:KK43:
Yaw bagetchim senin aklına bir fikir gelir belki....şimdi ben kına olayını evde yapayım bölle yakın arkadaşlar ve teyzeler falan diyordum ya. Ancak şöyle bir durum oldu, bizim ev düğünden önce yetişmeyeck. Annemle aynı apartmana taşınacağımızdan dolayı ev bitmemiş olacağından, düğünden önce buradaki evi de taşıyamıycz, yani resmen evsiz kaldım şuan:KK1: Bu kadar şeyin üzerine bu da tuz biber ekti şimdi:KK1: Hayır zaten düğünden sonra balayına gitcez 5 gün, sonrasında bitmiş olur inşallah ev de...şimdi sorun kına gecem. Ben cafe vs gibi biryerde istemiom. Zira annemim giy diye tutturduğu, o koca donlu bindallıyla, öyle ortalarda dolaşasım hiç yok:KK1::KK1:Evde olsun, bana daha uygun. Aama teyzem, ağabim vs gibi birinin evinde istemiorum, zaten söz de ağabimde oldu herkese yük oluyorum diye geriliyorum. Yazlığımız olsa oraya giderdik, ama yok maalesef:KK50: ev tutayım die aklıma geldi, balçova taraflarında bahçeli bir villa görmüştüm, günlük kiralık. Benimki de dior, bakalım öyle bir organizasyona izin verecekler mi... Ben davul mu çalcam sanki, alt tarafı kaç kişi olcaz, cd den müzik çalcaz, yicez içcez...ama sorun olabilir doğru söylüyor, anlattım ya Şurubu biri sorun etti evin birinde hastalıklı zihniyetin teki!!!napcam yaaw?? aklına bir fikir gelio mu???

hımm..şekercim madem cafe filan gibi bi yer istemiyosun, kafanızdaki o villaya önceden gidip komşularla civardaki evlerle konuşun, kına gecesi yapıcaz sadece bi günlük diye hem daha nezaketli olur..ev müstakilse kimsenin itiraz edeceğini de sanmıyorum..sonuçta cd den bişeyler çalıcaksınız..bol alkollü çılgın bi ev partisi değil ki bu, millet rahatsız olsun..dolby surround, boyum kadar amfiler de olmadığına göre müzik de sorun olmaz...hem madem günlük kiralıkmış oluyodur belki benzer organizasyonlar..dediğim gibi siz yakın çevresine gidip bi konuşmaya deneyin bence..çok yakın çevrede kimse yoksa da, kimseye laf düşmez kusura bakmasınlar..:KK19:

Son düzenleme:
Evet, müstakil, kuş uçmaz kervan geçmez bir yerde ev bulsam, tam süper olacak:KK1::44:

e valla müstakilse kusura bakmıcaklar bi günlük..zaten söylemesen kimin haberi olcak allaasen boşversene..millet aprtmanda bile davullu zurnalı kına gecesi yapıyor..hem rahatsız olsalar noolcak, cıngar çıkıncaya kadar senin gece biter gider zaten de, çok cins birine denk gelmeniz lazım ki bikaç saatlik bi olay için cazgırlık yapsın..farkedeceklerini bile hiç sanmıyorum ben..raat ol bence.. :9

Dimi yaaa...Ben de farketmezler diorum, bizi mi gözetleyecek yani milletin işi yok:KK20: müstakil ve sitesinin ortasında bir yer olmazsa bence de sorun olmaz yahuu, yer araştırmak gerek....

Merhaba canım,
Hayırlısı olsun inşallah,
Aynı durumdayız...Benim de nikah ekim ayında kıyıldı, düğün haziranda ve ben de şuan başka bir şehirdeyim. 10 günlüğüne İzmir' e gittim geçen hafta. Apar topar gelinliğimi hallettim, iki prova verdim geldim:KK53: Zor oluyor böyle uzakta. Herşeyimi çok kısıtlı zamanlarda halletmek durumunda kaldım hep, inşallah istediğimiz gibi olsun herşey:KK34:
amin canım ya:) valla ben de gelicem ama çok anlayışsız bi müdürüm var.hiçbir şey ayarlanmadı diye söyledim izin istedim.adam bana nasılsa eş durumundan gitçen düğünü eylülde de yaparsınız dedi.:KK47:ondan düğün zamanı için fikir istedim sanki.hiç istemezdim ama rapor alıcam.inşallah hepimiz için her şeyin en güzeli olur.

Dimi yaaa...Ben de farketmezler diorum, bizi mi gözetleyecek yani milletin işi yok:KK20: müstakil ve sitesinin ortasında bir yer olmazsa bence de sorun olmaz yahuu, yer araştırmak gerek....

valla internette biraz bakınırsan bulursun gibime geliyor, sezo açıldı zaten vardır uygun bi yerler illa ki..:KK53:

amin canım ya:) valla ben de gelicem ama çok anlayışsız bi müdürüm var.hiçbir şey ayarlanmadı diye söyledim izin istedim.adam bana nasılsa eş durumundan gitçen düğünü eylülde de yaparsınız dedi.:KK47:ondan düğün zamanı için fikir istedim sanki.hiç istemezdim ama rapor alıcam.inşallah hepimiz için her şeyin en güzeli olur.

sinir oluyorum böyle çiğ insanlara, al raporu çarp suratına valla haketmiş terbiyesiz adam:117:..telaşın çoktur, soracağın birşeyler olursa hiç çekinme..her türlü yardımcı olmaya çalışırız.. :KK34:

Son düzenleme:

Allahtan benim müdür anlayışlı...Güneydoğudayım, zor şartlar altında çalışıyorum gerçekten, İzmir' e geliş gidiş büyük sorun oluyor. 10 gün izin aldım da çok şükür, bari gelinliğimi ayarladim. Diğer bir çok şeyi de internetle, telefonla hallediyorum. Yani bunun üzerine bir de, anlayış fukarası bir amir eklendi mi, iyice eli kolu bağlanır insanın tahmin edebiliyorum. Tabi ki rapor alacaksın çünkü başka seçenek bırakmamış sana. Hiç canını sıkma, herşey halloluyor yavaş yavaş. Yuva kurana Allah yardım ediyor. Benim de düğün yeri ve gelinlik dışında hiçbirşeyim hazır değil öyle söyleyeyim. Düğüne bir ay var. Yazık eşim damatlık alacak, beraber alamadık, bana resim çekip gönderiyor, nasıl diye, o kadar vahim yani:KK50: Kısacası yalnız değilsin:KK34: Zor da olsa atlatıcaz inşallah hayırlıysa ve ayaklarımızı uzatıp kahve içicez kendi evimizde:KK9:

sinir oluyorum böyle çiğ insanlara, al raporu çarp suratına valla haketmiş terbiyesiz adam:117:..telaşın çoktur, soracağın birşeyler olursa hiç çekinme..her türlü yardımcı olmaya çalışırız.. :KK34:

teşekkür ederim.gelinliği davetiyeyi mekanı haftaya halletmeye çalışçam.geri kalanları da haziran sonunda geldiğimde ayarlamaya çalışıcam.ama yardımlarınıza ve fikirlerinize ihtiyacım olucak.

Allahtan benim müdür anlayışlı...Güneydoğudayım, zor şartlar altında çalışıyorum gerçekten, İzmir' e geliş gidiş büyük sorun oluyor. 10 gün izin aldım da çok şükür, bari gelinliğimi ayarladim. Diğer bir çok şeyi de internetle, telefonla hallediyorum. Yani bunun üzerine bir de, anlayış fukarası bir amir eklendi mi, iyice eli kolu bağlanır insanın tahmin edebiliyorum. Tabi ki rapor alacaksın çünkü başka seçenek bırakmamış sana. Hiç canını sıkma, herşey halloluyor yavaş yavaş. Yuva kurana Allah yardım ediyor. Benim de düğün yeri ve gelinlik dışında hiçbirşeyim hazır değil öyle söyleyeyim. Düğüne bir ay var. Yazık eşim damatlık alacak, beraber alamadık, bana resim çekip gönderiyor, nasıl diye, o kadar vahim yani:KK50: Kısacası yalnız değilsin:KK34: Zor da olsa atlatıcaz inşallah hayırlıysa ve ayaklarımızı uzatıp kahve içicez kendi evimizde:KK9:

haklısın allah yuva kuranın yardımcısı olur inşallah.o son cümledeki dakikalar gelsin diye dua ediyorum :)

Çilekben; tatlım senin düğünün nerede olacak? ya da sen nerede oturuyorsun? Yani; kınan için bi yer bulmaya çalışsam nereden önermemizi tercih edersin?

Merhabalar; hayırlısı olsun demek istedim.. Ben de Ekim geliniyim inşallah.. Gelinlik için gezinmeye şimdiden başladım ama içime sinip de işte bu dediğim gelinlik 2 tane. Justin Alexander'ı ben de çok beğendim; gidip denedim ama danteli çok sert geldi.. Başka modaevlerine de bakındım ama içime sinmedi hiçbiri.. Parasına göre çok kalitesizler; çıldırıcam!
Tatlım sen hangi modeli beğendin? Fiyatta nasıl bir indrim yaptılar? Söylediğin bayan Handan Hanım; gerçekten çok ilgili ve sevecen bir bayan.. Ağustos civarında yeni gelinliklerinin geleceğini söyledi bana da; beklemedeyim bu yüzden..

teşekkürler.benim gelinliğim .3.350 idi 2.500 e bıraktılar.tam aradığım modeldi benim çok içime sindi inşallah sende aradığın içine sinen modeli bulursun.

Çilekben; tatlım senin düğünün nerede olacak? ya da sen nerede oturuyorsun? Yani; kınan için bi yer bulmaya çalışsam nereden önermemizi tercih edersin?

Ay canım benim ya, çok teşekkür ederiim ilgine:KK16: Size bir sürprizim var ama beniiim, hallettim ben kına yeriniiiii:KK8::KK8:
Şöyle ki, eşim onlarda olsun diye düşünmüş:KK1: Bu konuyu konuşmuyorduk hiç, ev tutarım die aklımdan geçirdiğimden, ben dün konuyu dillendirince, ''Bizde olsun, ev geniş, yine de en rahat edeceğin yer bizim ev'' dedi.(canım beniiim:KK16:) ''istersen gene ev bakarız, istersen hiç bakmaz direkt bizde yaparız, sen nasıl istersen'' dedi...Zaten sadece aileler ve birkaç yakın dost olacağından, sanki aile arasında toplanmış gibi olacağız. Hani ''yok efendim kına, erkek evinde mi olurmuş'' gibilerinden takıntılarımız da yok ve gerçekten orada rahat olurum, zira durum belli, evim güneydoğuda şuan, en mantıklı tercih bu olacak sanırım. Herhangi bir akşam yemek için bir araya gelmiş gibi, muhabbet tadında bir gece olacak, yaşasıııııınnnn:KK9:

Günaydın kızlar bu arada:KK34:

Sevindim tatlım halletmene.. Ben de Balçova civarından bakındığını okuyunca belki bizim taraflardan da bakınabilir; yardım ederim diye dşündüm.. Çeşmealtında öyle villa çoook:) Deniz kıyısındaki bazı açık alanlı restaurant veya daha samimi bir havaya sahip cafeler de cüzi fiyata kapatılabiliyor.. Ben de kınamı evde yapmak istiyorum aslında ama sanırım 50 kişiyi bulacak sayı ve bizim evimize onca insan sığmaz:) Araştırma yapıyorum..

Şarkı işini halledebildin mi? Kızlar şu liste olayında paylaşım yapıp yardımlaşabilirsek çok sevinirim:)

kızlar ben forumda yeni sayılırım. acaba nasıl foto yükleyebilirim? davetiye fotomu yükleyeceğim, belki size fikir olur, değişik birşey yaptım herkes de sağolsun çok beğendiler :)))

X