Düğün 2013 izmir gelinleri

Bildim di mi, hihihihihi:KK1: Ben de en çok onu beğendim de ondan:KK34:

İşte ben de öyle sade bişe arıyorum....Onun kelebek figürlüsünü amma velakin yokkk, delircem. Ya rengarenk, ya üzerinde plastik var(hiç sevmiyorum)...

Kibar diye bu olabilir diye düşünmüştüm, bunun da boyu 25 cm miş. Çok kaba duruyor dedi benimki....

$elite-davetiye-9106-500x500[1].jpg

Buna benziyor, ben beğenirim diye başka daha küçük ebatlı bir alternatif bulmuş bu:

$9122.jpg

Pek beğenmedim bunu...Kibar ve sade olmasına ok de...Püskülü makrome ipinden yapılmış, çok adi duruyor, hoşuma gitmedi:KK50:

Ayrıca ben sdef rengi bir davetiye arıyorum, dore kibar kelebek olsun üzerinde mesela minik, ya da zarfında...Hep renkli kelebek. Bunlar da pembeli ama istediğim gibisi yok, delircem:KK43:

Ayrıca ben sdef rengi bir davetiye arıyorum, dore kibar kelebek olsun üzerinde mesela minik, ya da zarfında...Hep renkli kelebek. Bunlar da pembeli ama istediğim gibisi yok, delircem:KK43:

hımm..bulunur bulunur...biraz araştırmak lazım sadece..gelinliğe de öle diyodun sen..hemen süngün düşmesin..dolan bütün gün davetiyeci stelerinde bisürü de marka var elbet vardır gözüne hoş gelcek bişeyler..:KK75:

hımm..bulunur bulunur...biraz araştırmak lazım sadece..gelinliğe de öle diyodun sen..hemen süngün düşmesin..dolan bütün gün davetiyeci stelerinde bisürü de marka var elbet vardır gözüne hoş gelcek bişeyler..:KK75:

Günlerdir bakıyorum, rastlayamadım tam istediğim gibi bişeye...Hayalimdekini bulamazsam, kafama yatan birine karar vericem artık...Baksana bir ay kaldı, uzaktaki arkadaşlarıma davetiye postalamam gerek bir an önce, ben hala bulamadım:KK50:

Heheheeheheh:KK53: Bir gün çalış, gene yatııış:KK51: Tatil geldiiiii:KK9:
Hadi iyi tatiller kuzum, toparlanıyorum ben, görüşürüz:KK16:

Günlerdir bakıyorum, rastlayamadım tam istediğim gibi bişeye...Hayalimdekini bulamazsam, kafama yatan birine karar vericem artık...Baksana bir ay kaldı, uzaktaki arkadaşlarıma davetiye postalamam gerek bir an önce, ben hala bulamadım:KK50:

şekercim uzaktakiler de kolay mevzu artık..facebooktan kapalı etkinlik aç düğünün için.. tüm davetli listeni davet et..katılcaklar aşağı yukarı belli olur zaten..yine postalarsın sen davetiyeyi hatıra kalır ama hiç olmazsa düğünün yerini saatini önceden bilirler..ordan iletişim kurarsın..:KK34:
aa benim mesai bitmiş..yaşasın 23 nisan..tatile doğru akıyoruum..hadi öpenzii..:KK8:

ben gelinliğimi aldım ve daha almamış olan varsa diye yazmak istedim izmir deki gelinlikçiler uzun uzun araştırdım beğendiklerimin adreslerini alıp öyle dolaştık.ben justin alexander dan aldım sahibi okadar tatlı bir bayan ki çok anlayışlı ve çok iyi de bir indirim yaptı sorularınız olursa yanıtlayabilirim

ben gelinliğimi aldım ve daha almamış olan varsa diye yazmak istedim izmir deki gelinlikçiler uzun uzun araştırdım beğendiklerimin adreslerini alıp öyle dolaştık.ben justin alexander dan aldım sahibi okadar tatlı bir bayan ki çok anlayışlı ve çok iyi de bir indirim yaptı sorularınız olursa yanıtlayabilirim

ben de temmuzda düğün yapıcam izmirde ama şu an başka bi şehirdeyim.:KK50:nasipse haftaya gelip gelinliği halletmeyi düşünüyorum.siz nerelere baktınız.bilgi verirseniz sevinirim

ben de temmuzda düğün yapıcam izmirde ama şu an başka bi şehirdeyim.:KK50:nasipse haftaya gelip gelinliği halletmeyi düşünüyorum.siz nerelere baktınız.bilgi verirseniz sevinirim

ben alsancak ve çankaya dan baktım cankada cok çeşit var ama alsancakta da çok güzel modeller vardı. yalnız alsancaktaki bütün moda evleri randevu ile çalışıyor gitmeden önce mutlaka randevu alın hem daha iyi ilgileniyorlar.Birde ben dugun.com diye bir site üzerinden aldım bazı randevuları böylelikle ayakkabımda hediye olmuş oldu.merak ettiğin başka birşey olursa sorabilirsin

Son düzenleme:
merhaba hanımlar ben de 2013 geliniyim.nikahım kıyıldı.düğünü bekliyorum.

Merhaba canım,
Hayırlısı olsun inşallah,
Aynı durumdayız...Benim de nikah ekim ayında kıyıldı, düğün haziranda ve ben de şuan başka bir şehirdeyim. 10 günlüğüne İzmir' e gittim geçen hafta. Apar topar gelinliğimi hallettim, iki prova verdim geldim:KK53: Zor oluyor böyle uzakta. Herşeyimi çok kısıtlı zamanlarda halletmek durumunda kaldım hep, inşallah istediğimiz gibi olsun herşey:KK34:

Davetiyeyi hallettim şekerim sonunda. Kafama yatan bir model görmüştüm İzmir' de Koza' da, ondan yaptırıyoruz. Ctesi teslim alıcaz:KK64:

Merhabalar; hayırlısı olsun demek istedim.. Ben de Ekim geliniyim inşallah.. Gelinlik için gezinmeye şimdiden başladım ama içime sinip de işte bu dediğim gelinlik 2 tane. Justin Alexander'ı ben de çok beğendim; gidip denedim ama danteli çok sert geldi.. Başka modaevlerine de bakındım ama içime sinmedi hiçbiri.. Parasına göre çok kalitesizler; çıldırıcam!
Tatlım sen hangi modeli beğendin? Fiyatta nasıl bir indrim yaptılar? Söylediğin bayan Handan Hanım; gerçekten çok ilgili ve sevecen bir bayan.. Ağustos civarında yeni gelinliklerinin geleceğini söyledi bana da; beklemedeyim bu yüzden..

Begatchi, çilekben! Allah yardımcınız olsun kızlar:) Telaşınıza yakınen tanık oluyorum:)

sizlere bir sorum olacak;

Kızlar; düğün şarkılarınızı, salona giriş, pasta, ilk dans şarkılarınızı buldunuz mu acaba? Düğünlerinizde orkestra mı var yoksa dj mi? Yani elinizde bi şarkı listeniz var mı?

Begatchi, çilekben! Allah yardımcınız olsun kızlar:) Telaşınıza yakınen tanık oluyorum:)

Kızlar; düğün şarkılarınızı, salona giriş, pasta, ilk dans şarkılarınızı buldunuz mu acaba? Düğünlerinizde orkestra mı var yoksa dj mi? Yani elinizde bi şarkı listeniz var mı?

Çok teşekkür ederiz canım, aynen öyle vallahi, büyük gün yaklaştıkça, iki ayağımız bir pabuca girdi resmen....
Benim düğünümde orkestra olacak canım. Düğün şarkılarımı henüz belirlemedim(ne zaman belirleyeceksem, bir ay kaldı) Giriş müziği, pasta müziği ve ilk dans müziği cd' den çalsın diorum. Zira orkestra ne kadar iyi olursa olsun, orjinali gibi çalamayacağından, aynı ahenk ve etkiyi yaratamaz diye düşünüyorum. Bunun dışında düğün boyunca orkestra kafasına göre takılsın, bence sorun yok, iyi bir orkestra zaten, vur patlasın çal oynasın yaparız artık:KK8:

canım hepimizin işi zor valla, yardımlaşara kolaylamaya çalışıyoruz bu süreci :KK34:.. müzikle yakından ilgili olduğum için nikah öncesi nikah sonrası listelerle kendim uğraştım, parçaları tek tek hazırladım..yaklaşık 1 aydır uğraşıyorum..bitti sonunda..benim düğünüm kokteyl tadında olacağı için nikah öncesi sakin enstrumantal parçalar olacak, sonrasında da kulağa tanıdık gelen eski aranjman parçaların latin versiyonlarını derledim, kestim biçtim vs..organizasyon şirketine vericem cd yi, gelicek dj le de konuşucam listelerin sırasını filan hepsini izah edicem, umarım bi sıkıntı olmaz..müzik önemli çünkü...pasta müziğim careless whisper ın saksafon ağırlıklı latin versiyonu olacak..dans müziğim simply red, giriş müziği konusunda alterantifler var ama halen kararsızım..bugün yarın karar vericem ona da..:KK34:

Son düzenleme:
X