Düğün 2013 izmir gelinleri

canım benım ıllakı marka mı ıstıyorsun kalıte mı sısters da ne kadrmıs kı ortalama ?

Canım ben açıkçası fiyatları hiç bilmiyorum. Marka olsun diye bir kaygım ve takıntım yok, iyi bir işçilik ve romantik çizgiler istiyorum hepsi bu:KK34: Dur bakalım, nisan ayı için randevu alıcam, ayrıntılı yazarım o zaman fiyatları. Sen de ben bakmadan bakarsan bir yerlere yazarsın :KK34:

canım ben kendısıyle grusmeye gdcem 1 ay ıcersınde yıne konusuruz selda hanımı bnde bgndım ınccledım cok tatlı ve ılgılı bır hanıma benzıo dedgın gbı ornek resımler de gtrruz cekımlerı hsumuza gden :KK70: off 2 hafta da ona lazım en azından :KK43: yandık kızlar

Ben de ofisine gidip yuzyuze konuşunca ayrıntıları paylaşırım kuzum...

kızlr bende 2 laf etmeye gelırım valla :KK70: davetsız gbı bır anda dedım ama tanısıalım konusalım bır kahve ıcelım ısterım yanı

Tamam canım, o halde haberleşiriz, inşallah hepimiz müsait oluruz da yüzyüze de görüşme şansı buluruz, çok isterim ben:KK34:

ben seneye fotoğrafçılık ve kameramanlık okuycam zaten 2 senelik..o yüzden makina fikri hoşuma gitti..zaten sualtı kameram var deniz altını resmetmeyi çok seviyorum..eğitimini de alayım su yüzüne çıkayım o vakit :KK1:

Kııs daha önce okusaydın yaaaa:KK53:Fotoğraflarımı sana çektirirdim, ee benden de para alacak değilsin ya be-da-va ya getirirdim, 1 Erkek 1 kadındaki Ozan oldum yahu:KK1: Neyse olsun, doğum fotoğrafı çektiiririm sana:KK53: Ben de istiyorum uzun zamandır kursa gitmek de burada yok, İzmir' e dönünce düşünüyorum ben de:KK34:

Son düzenleme:
Canım ben açıkçası fiyatları hiç bilmiyorum. Marka olsun diye bir kaygım ve takıntım yok, iyi bir işçilik ve romantik çizgiler istiyorum hepsi bu:KK34: Dur bakalım, nisan ayı için randevu alıcam, ayrıntılı yazarım o zaman fiyatları. Sen de ben bakmadan bakarsan bir yerlere yazarsın :KK34:

Ben de ofisine gidip yuzyuze konuşunca ayrıntıları paylaşırım kuzum...

Tamam canım, o halde haberleşiriz, inşallah hepimiz müsait oluruz da yüzyüze de görüşme şansı buluruz, çok isterim ben:KK34:

Kııs daha önce okusaydın yaaaa:KK53:Fotoğraflarımı sana çektirirdim, ee benden de para alacak değilsin ya be-da-va ya getirirdim, 1 Erkek kadındaki Ozan oldum yahu:KK1: Neyse olsun, doğum fotoğrafı çektiiririm sana:KK53: Ben de istiyorum uzun zamandır kursa gitmek de burada yok, İzmir' e dönünce düşünüyorum ben de:KK34:

hehehehe..valla ömrüm boyu okudum zati pek vakti olmadı cilekbencim :KK1: bünye alışkanlık yaptı istiyo şimdi.. bi tane daha okiyim bari..hele bi öğreniyim şu işi sen yabancı değilsin yaparız bişeyler :KK1: doğum fotoğrafı da olur..o ortamda bayılmaz sağ kalırsam çekerim elbet.. :KK1:

Kızlaar ne dicem...
Şimdi ben Nisan' da izmire gelicem 10 günlük izin aldım ve bu 10 gün içinde gelinlik, davetiye, kuaför provası vs bütün ıvır zıvırları halletmem gerek.
Şimdi buradan arayıp randevu alıcam gelinlikçilerden.
Faceden de inceledim, pahalı olduğunu tahmin edebiliyorum ama en çok sisters bana hitap ediyor. Zira daha romantik çizgiler çalışmışlar, çok beğendim çalışmalarını.
Simgeyi de ekledim, çok bana hitap ettiğini düşünmüyorum, marjinal şeyler çıkarıcam diye rüküş şeyler çıkarmışlar bana göre ortaya...Neyse ama yine de oradan randevu alıcam.
1-Sisters
2-Simge....Başka nerelerden randevu alayım ve kaçar saat arayla alayım kızlar? Çünkü gelinlik bakmaya sadece bir gün ayırabilicem.:44:

bu arada gelinliği ben bizim bi tanıdığımızdan bakıyorum. incili bir model vardı orada bayılmıştım. güzel modelleri var. Pınar Moda, istediğin zaman gidip görüşebilirsin zannımca :) bak bu da facebook sayfası https://www.facebook.com/pinarmodaizmir

bu arada gelinliği ben bizim bi tanıdığımızdan bakıyorum. incili bir model vardı orada bayılmıştım. güzel modelleri var. Pınar Moda, istediğin zaman gidip görüşebilirsin zannımca :) bak bu da facebook sayfası https://www.facebook.com/pinarmodaizmir

Sağol canım,eve gidince face' den ekleyip bakarım:KK34: Kaç TL' ye diktiriyorsun peki, modeli nasıl??

hehehehe..valla ömrüm boyu okudum zati pek vakti olmadı cilekbencim :KK1: bünye alışkanlık yaptı istiyo şimdi.. bi tane daha okiyim bari..hele bi öğreniyim şu işi sen yabancı değilsin yaparız bişeyler :KK1: doğum fotoğrafı da olur..o ortamda bayılmaz sağ kalırsam çekerim elbet.. :KK1:

Hahahaha:KK1: Eevet yahu, bizim kaderimiz bu herhalde, mütemadiyen ders çalışıyoruz, zannımca ölmez sağ olursam 70' ime kadar ders çalışmaya devam edicem bu gidişlee:KK37:

Sağol canım,eve gidince face' den ekleyip bakarım:KK34: Kaç TL' ye diktiriyorsun peki, modeli nasıl??

modelle ilgili resimler atayım bak :) daha tam karar veremedim hangisine benzer olsun diye. biraz daha vaktim var ya o yüzden daha var diyorum. Fiyat da konuşmadık. tanıdık diye fiyatı güzel olur diye umuyorum. belli olunca yazarım size de. ama gerçekten dikimleri filan çok güzel. Makascıları çok şahane, modelleri de o oluşturuyo zaten. İzmirn en iyilerindenmiş.

bak begendiğim istediğim modeller: $245868460876238585_MVLcckoQ_c.jpg Eki Görüntüle 645022 $IMG_0373.jpg

kedin incili olacak, orası net.

bu linkte de nikah, evlilikle ilgili davetiye, foto çekimi, makyaj gibi beğendiğim şeyleri biriktiriyorum. Göz atabilirtsin :KK66:

http://pinterest.com/cerensansal/wedreams/

Son düzenleme:
modelle ilgili resimler atayım bak :) daha tam karar veremedim hangisine benzer olsun diye. biraz daha vaktim var ya o yüzden daha var diyorum. Fiyat da konuşmadık. tanıdık diye fiyatı güzel olur diye umuyorum. belli olunca yazarım size de. ama gerçekten dikimleri filan çok güzel. Makascıları çok şahane, modelleri de o oluşturuyo zaten. İzmirn en iyilerindenmiş.

bak begendiğim istediğim modeller:Eki Görüntüle 645023 Eki Görüntüle 645022 Eki Görüntüle 645021

kedin incili olacak, orası net.

bu linkte de nikah, evlilikle ilgili davetiye, foto çekimi, makyaj gibi beğendiğim şeyleri biriktiriyorum. Göz atabilirtsin :KK66:

WeDreams

Kendi gelinliğim için hiç düşünmemiştim ama gerçekten beğendim... Çok hoş duruyor:KK34: Zaten genel olarak inciyi severim.
Linke burdan giremiyorum, eve gidince bakıcam mutlaka:KK34:

canlarım cok ısım var gremıorum nete nasılsınız ?

tum mesajları okudum herkese cevap yazıyorum sımdı . cılekbencım ben kemeraltı ve alsancak gezıcem yarın ogleden sonra . gelınlıklere de bakıcam . daha once baktıgım kadryla en uygun fıyatın 650 oldgunu ama cok da emek ve gösterıs olmadgnı basıt oldgunu soyleyebılırım sana . ama guzel gunu ıcıne sıne sıne gcırebılecegın gelınlıgın en en ucuzu malesef 1.250 bence . ıncık boncuk tas duvak detaylarını da eklemek ıstersen gonlune gore 1.500 en basıtı gozden cıkarmalsıın bu arada hazır olun kızlar tabı bana bakmayın sız bu benım ıcın onemlı olan bır durum ıstedgım gelınlıgı yavas yavs oturmaya basladım gbı bu cok ama cok hosuma gıttttııııııııııııı
bagetchı senden rıcama gelırsek bana bu resımdekının terzı abla fıyatını ortalama olarak ogrenır mısın ? 1. kalıte olmasına gerek yok ama cok da basıt kumas olmucak ne kadrdr ?

$GELNLK~1.JPG

tum mesajları okudum herkese cevap yazıyorum sımdı . cılekbencım ben kemeraltı ve alsancak gezıcem yarın ogleden sonra . gelınlıklere de bakıcam . daha once baktıgım kadryla en uygun fıyatın 650 oldgunu ama cok da emek ve gösterıs olmadgnı basıt oldgunu soyleyebılırım sana . ama guzel gunu ıcıne sıne sıne gcırebılecegın gelınlıgın en en ucuzu malesef 1.250 bence . ıncık boncuk tas duvak detaylarını da eklemek ıstersen gonlune gore 1.500 en basıtı gozden cıkarmalsıın bu arada hazır olun kızlar tabı bana bakmayın sız bu benım ıcın onemlı olan bır durum ıstedgım gelınlıgı yavas yavs oturmaya basladım gbı bu cok ama cok hosuma gıttttııııııııııııı
bagetchı senden rıcama gelırsek bana bu resımdekının terzı abla fıyatını ortalama olarak ogrenır mısın ? 1. kalıte olmasına gerek yok ama cok da basıt kumas olmucak ne kadrdr ?

Eki Görüntüle 645185

Vaaaaooooovvvv :KK9: Canım çok kibar çok hoş birşeymiş...Beğendimmm:KK34:Sırt dekoltesi harika:KK34:
Yarın mutlaka haber bekliyorum, fiyatlar detaylar:KK53:

Buket niye önceden hazırlanıyor ben onu anlamadım??:44: canlı çiçek buketi değil mi buu???

degıl cnm yanı ıstege gore dgısıo sımdılerde moda yapay cıcek hatta bunun ıcın ben sana cok guzel bır sıte onerebılrım ama tuzlu malesef bıraz cok da degıl ama ben dusunuyorum burada yaptırmayı kısmet bakalım artık facebook a yazarsan cıkıyor canım yapay ve canlı gelın buketlerım mı neydı adı tam hatırlayamadım suan bır ara bulaamazsan tam adını yazarım cnm

Eki Görüntüle 645185

tamam serdamcım çıkışta gelinliğe dantel seçmeye gitçem zaten, görüşçem bugün yani..resmin çıktısını alayım, gösteririm :)) en geç yarın yazarım sana ortalama fiyatını..özel mesajımı aldın di mi? nikah şekeri konusunda? benim giden mesajlar klösürümde görünmüyor da :KK43: buarada adı terzi abla kaldı sanki evde dikiyo gibi oldu ama kadının modaevi var ayol..ismi cismi de var da yasak olabilir..adını numarasını merak eden varsa özelden söylerim.. :))

Son düzenleme:
bagetchı cım teskkur ederım cok saol . ben de cok bgndım cılekbencım ya umarım tuzlu degıldr.
begetchı gelmedı cnm mesaj . nmra yok :KK43: buarada terzı abla cok guzel oldu ya bsver ayrıntya takılmayalım bu daha dgal duryor bu sekılde ha ha dd

degıl cnm yanı ıstege gore dgısıo sımdılerde moda yapay cıcek hatta bunun ıcın ben sana cok guzel bır sıte onerebılrım ama tuzlu malesef bıraz cok da degıl ama ben dusunuyorum burada yaptırmayı kısmet bakalım artık facebook a yazarsan cıkıyor canım yapay ve canlı gelın buketlerım mı neydı adı tam hatırlayamadım suan bır ara bulaamazsan tam adını yazarım cnm

Hmmmm:44: Demek yapay moda:KK53: Adını hatırla da at bana linkini şekerim, merak ettim:KK53:

Kızlar nasılsınız okudum geldim gene mesaim bitmeden yazmak istedim. Canlı çiçek tavsiye etmiyorum, boyunları da bükülüyor.

Çilekbencim gelin buketi diye aratırsan google'a. 70-75 tl gibi fiyatları. Malları daha çok nisan ayı gibi geliyor bildiğim kadarıyla o yüzden ben yeni buketleri bekliyorum.

Son düzenleme:
Hmmm... Ben canli cicek tercih ediliyor zannediyordum ancak internetten baktim, gercekten canli gibi, harika duruyor, begendim...

memur kesımı nasıl da bellı oluyor yahu bır gunaydın bılem yok :KK70:
neyse ozamn bgunu ben acayım gunaydın kızlarrrrrr

Serdamcım özel mesaj kutuna gelinliğinin olur fiyatını yazdım canım...Buarada Ayşe Ablamdan da izin aldım söyleyebilirim..
Gelinliğimi Diken yer Buse Moda Evi.. telefonu : 425 90 35
tasarımı size özel yapıyor hangi danteli isterseniz hangi dekolteyi hangi tülü istiyorsanız birlikte karar veriyorsunuz..gelinliğimin son halinin resimlerini de ekliycem dantel işlemleri bitince..
çok yakında facebook sayfası da hazır olucak...diktiği abiye ve gelinliklerden birkaç fotoğraf almıştım..özelden ulaşan olursa gönderebilirim..Son derece güler yüzlü ve her müşterisine ayrı ayrı özen gösteren çok tatlı bir hanım..Benim gibi kıl tüy bir insanla bile bıkmadan uğraştı.. beş altı ayrı ön dekolte, bir sürü de sırt dekoltesi denedik birlikte..en güzelini bu şekilde bulmuş olduk.. beğendiğiniz bir model olursa modelin resmiyle gidiyorsunuz, aynısını yapıyor..fiyatları da gayet uygun :) en önemlisi de içime sinmesi tabii :KK53: şayet piyasadaki fahiş fiyatlara (benim gibi) anlam veremiyosanız, bi aramanızı tavsiye ederim..:KK16:

Son düzenleme:
X