Düğün 2013 izmir gelinleri

Bu arada hazır dayanışma halindeyken söylemiş olayım , nikah şekerimi de işyerimden bir ablaya yaptırıyorum, işini zevkle yapan, istediğiniz nikah şekerini tasarlayan çok sevdiğim bir ablam..ben kendiminkini kendim tasarladım, birebir aynısını yaptı, önümüzdeki hafta teslim alıcam..işçiliği çok iyi,fiyatı da gayet uygun..isteyen olursa numarasını verebilirim,aklınızda bulunsun..:KK53: ama halen davetiyeyi halledemedim, du bakalım..

Son düzenleme:
Bu arada hazır dayanışma halindeyken söylemiş olayım , nikah şekerimi de işyerimden bir ablaya yaptırıyorum, işini zevkle yapan, istediğiniz nikah şekerini tasarlayan çok sevdiğim bir ablam..ben kendiminkini kendim tasarladım, birebir aynısını yaptı, önümüzdeki hafta teslim alıcam..işçiliği çok iyi,fiyatı da gayet uygun..isteyen olursa numarasını verebilirim,aklınızda bulunsun..:KK53:

Canım benim nikah biliyorsun tayin olaylarından ötürü önceden kıyıldı Karşıyaka Evlendirme Dairesi' nde...Ben de böyle el becerilrine meraklıyım diye kendim yaptım nikah şekerlerimi, hem de ucuza getirmiş oldum yine :KK53:

Ortadoğu ve Balkanlar' ın En Güzel Sefi: Nikah Sekerimi Kendim Yaptim Bu benim bloğum, nikah şekerlerimi koymuştum, buradan bakabilirsinzi kızlar, Bagatchi cim blogumda o sana bahsettiğim ayakkabılar da var:KK1:

Canım benim nikah biliyorsun tayin olaylarından ötürü önceden kıyıldı Karşıyaka Evlendirme Dairesi' nde...Ben de böyle el becerilrine meraklıyım diye kendim yaptım nikah şekerlerimi, hem de ucuza getirmiş oldum yine :KK53:

Ortadoğu ve Balkanlar' ın En Güzel Sefi: Nikah Sekerimi Kendim Yaptim Bu benim bloğum, nikah şekerlerimi koymuştum, buradan bakabilirsinzi kızlar, Bagatchi cim blogumda o sana bahsettiğim ayakkabılar da var:KK1:

açtım bloğunu ama resimler çıkmıyor, akşama evden bakayım canım.. :valla işte ben de kendim yapayım dedim ama vakit yok ki..:KK25:yoksa kimseye bırakmazdım,bayılırım ben de uğraşmaya, günlerce eşinirim inciğin boncuğun içinde.. :KK53:

Kızlar düğün yerime karar verdik. Şehr-i Garden'da evleniyorum allah nasip kısmet ederse. En güzeli orasıydı. Biraz tuzlu oluyor ama değeceğini düşündük. Herkes için hayırlısı olsun.

allah gönlüne göre bir düğün nasip eder inşallah canım:13:hayırlı olsun:KK9:

Kızlaar ne dicem...
Şimdi ben Nisan' da izmire gelicem 10 günlük izin aldım ve bu 10 gün içinde gelinlik, davetiye, kuaför provası vs bütün ıvır zıvırları halletmem gerek.
Şimdi buradan arayıp randevu alıcam gelinlikçilerden.
Faceden de inceledim, pahalı olduğunu tahmin edebiliyorum ama en çok sisters bana hitap ediyor. Zira daha romantik çizgiler çalışmışlar, çok beğendim çalışmalarını.
Simgeyi de ekledim, çok bana hitap ettiğini düşünmüyorum, marjinal şeyler çıkarıcam diye rüküş şeyler çıkarmışlar bana göre ortaya...Neyse ama yine de oradan randevu alıcam.
1-Sisters
2-Simge....Başka nerelerden randevu alayım ve kaçar saat arayla alayım kızlar? Çünkü gelinlik bakmaya sadece bir gün ayırabilicem.:44:

Kızlaar ne dicem...
Şimdi ben Nisan' da izmire gelicem 10 günlük izin aldım ve bu 10 gün içinde gelinlik, davetiye, kuaför provası vs bütün ıvır zıvırları halletmem gerek.
Şimdi buradan arayıp randevu alıcam gelinlikçilerden.
Faceden de inceledim, pahalı olduğunu tahmin edebiliyorum ama en çok sisters bana hitap ediyor. Zira daha romantik çizgiler çalışmışlar, çok beğendim çalışmalarını.
Simgeyi de ekledim, çok bana hitap ettiğini düşünmüyorum, marjinal şeyler çıkarıcam diye rüküş şeyler çıkarmışlar bana göre ortaya...Neyse ama yine de oradan randevu alıcam.
1-Sisters
2-Simge....Başka nerelerden randevu alayım ve kaçar saat arayla alayım kızlar? Çünkü gelinlik bakmaya sadece bir gün ayırabilicem.:44:

ben dün koyduğun gelinlik resimlerinden çıktı aldım cilekbencim, bu akşam provam var, sorup fiyat alayım..en azından bi taban fiyat olsun kafanda..diğerlerini de o fiyatı baz alıp değerlendirirsin...geleceğin tarihte haberim olsun da telaşım çok olmazsa hallederiz bişeyleri..:KK53:

açtım bloğunu ama resimler çıkmıyor, akşama evden bakayım canım.. :valla işte ben de kendim yapayım dedim ama vakit yok ki..:KK25:yoksa kimseye bırakmazdım,bayılırım ben de uğraşmaya, günlerce eşinirim inciğin boncuğun içinde.. :KK53:

Haklısın kuzum, işten hiçbir şeye vakit kalmıyor gerçekten. Sana anlattığım gibi canım, burada haftasonu yapabilecek hiçbir şeyim olmadığından, bütün gün bunlarla uğraştım, bu tarz hobiler ediniyorum yoksa günler geçmiyor burda. Yok nikah şekeri yapıyorum, yok butik kurabiye yapıyorum, yok köpeğime kazak örüyorum:KK1:

ben dün koyduğun gelinlik resimlerinden çıktı aldım cilekbencim, bu akşam provam var, sorup fiyat alayım..en azından bi taban fiyat olsun kafanda..diğerlerini de o fiyatı baz alıp değerlendirirsin...geleceğin tarihte haberim olsun da telaşım çok olmazsa hallederiz bişeyleri..:KK53:

Tamam canım benim, gelmeden haber vercem sana mutlaka zati, en azından buluşup iki laf ederiz.

bagetchiii kıııısss:KK52:
Baska nerden randevu alim, sen hepsini dolaşmıştıın?? Vivien angel, La peri... Bunlarda sürekli telaffuz edilen yerler ama face' den de çalışmalarını göremedim:44:

aynen ne çok şey kaçırmışım:):KK14:bende çeyizin peşine düştüm saç makyaj gelinlik ikinci planda kaldı :KK14:sadece buketimi hazırlattım hiç olmazsa o içime sindi:KK3:

Yok kızlar yahuu, biz sayfalardır kuaför muahbbetine takılı kalmıştık bişe kaçırmadınız:KK1: Ctesi bagetchi 2. Kuaför çıkarmasını yapacak :KK53: o yuzden şimdilik bu bahsi kapattık:KK1:
Senin düğünün ne zamandı? on kere soruyoruz birbirimize ama:KK1: kafa kalmadı ki hiç birimizde:KK37: Buketimi hazırlattım demişssin, anlamadım, buketin canlı çiçek olmayacak mı? nasıl hazırlattın??

bagetchiii kıııısss:KK52:
Baska nerden randevu alim, sen hepsini dolaşmıştıın?? Vivien angel, La peri... Bunlarda sürekli telaffuz edilen yerler ama face' den de çalışmalarını göremedim:44:

ya valla gelinlik firmalarının isim olarak hiçbiri aklımda yok ki cilekbencim..biraz fazla dolaşınca kafa bi süre sonra otomatiğe alıyor çünkü, ayırt edemiyosun birbirinden...gezdim dolaştım, fiyat aldım, kart aldım..velakin bi gün çantamı temizlerken nası olsa kararımı verdim diyip hepsini attım çöpe..hem sen yine al randevunu da bildiğin firmalardan da..gözüne takılan, hoş gelen tükkanlara da çat kapı girersin..ben öyle yaptım :KK53: kimse de randevunuz yok giymeyin, bakmayın demedi :KK1:

Son düzenleme:
ya valla gelinlik firmalarının isim olarak hiçbiri aklımda yok ki cilekbencim..biraz fazla dolaşınca kafa bi süre sonra otomatiğe alıyor çünkü, ayırt edemiyosun birbirinden...gezdim dolaştım, fiyat aldım, kart aldım..velakin bi gün çantamı temizlerken nası olsa kararımı verdim diyip hepsini attım çöpe..hem sen yine al randevunu da bildiğin firmalardan da..gözüne takılan, hoş gelen tükkanlara da çat kapı girersin..ben öyle yaptım :KK53: kimse de randevunuz yok giymeyin, bakmayın demedi :KK1:

Hmmm..:44: Tamam canım anladım, şu çok tavsiye edilen yerlerden (yerli firmalar tercihim :) ) randevu alayım madem, beğendiğim başka bir yer olursa da paldur küldür girerim artık:KK53:

Son düzenleme:
nikah tarihi belli oldu ama ne nikah yerinde net bi kararım var ne de diğer şeylerde. koaför filan hiç yok doğru dürüst bildiğim. Çok feci telaş sardı. Çeyiz de tam değil daha :KK43:

sadece nikah olcak bizim. ardından arkadaşlarla evlencez. Karşıyaka nikah dairesini tavsiye ediyor musunuz?

Canım benim nikahım orda oldu, oda nikahı şeklide, salon tutmadık yani, davetlim azdı, salon gereksizdi çünkü...
Nikahımın kıyıldığı odada, masamızın arkası camdı ve deniz manzaralıydı, masada çiçekler doluydu ve resimlerde arkada masmavi deniz ve masada çiçekler harika bir görüntü oluşturdu, benim çok içime sindi...

ayy çok güzelmiş arkası deniz filan. sevindim. ama salon tarafı sinema salonu gibi, güzel değil dediler. O yüzden moralim bozuldu. Bir de orada kokteyl filan yapabiliyor muyuz acaba? Çok çok çok saol :)

X