2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

bızımkıde sureklı kucak ıstıyo cnm. bende yatmış vazıyetteken oyalıyourum onu konuşuyorum mimiklerimi değiştiriyorum gülüyo öyle hoşuna gıdıyo.yoksa ağlıyo hadı kucakla evde gezdır
bızımkıde kalkmaya meyıllı cnm.ama tabıkı tek başına oturturmuyoruz.kucağa alıyoruz oturur vazuyette desteklı duruyo cnm

cok normal canim :) kizim 2 ay civari yana donmeye calisiyordu 3.5 aylik olduk simdi pusette oturmaya calisiyor yastiktan kalkma mucadelesi var yan donuyor yatakta tur atiyo duz yatiriyorum yer degistirmis buluyorum bazen bi bakiyorum donmus karninin ustunde yatiyor artik asla koltuk karyola ustune guvenliksiz birakmiyoruz arkadasimin oglu 4 aylik koltuktan dustu bundan sonra yere bisey serip ustune koyma zamani geliyor anakucagina dik yatiriyorum bi bakiyorum asagi yarisi inmis koltuga koydugum an donuyor ufak bi cingirak aldim tutmaya basladi

Banyo arasi uzayinca bebekleer banyodan korkma biliyor. Benimkinde oyle olmustu.4 gun yikayamadiydim o banyoda cok agladi.sonra 2 gunde bir yikamaya baslayinca eskisi gibi olduk sever oldu

Banyo arasi uzayinca bebekleer banyodan korkma biliyor. Benimkinde oyle olmustu.4 gun yikayamadiydim o banyoda cok agladi.sonra 2 gunde bir yikamaya baslayinca eskisi gibi olduk sever oldu

hadiya bak bu olabılır cnm.çunku bır haftadır eşım rahatsız annem rahatsız yıkayamadım çoçuğu:26: gene ağlıcak desene

Aekadaslar ben tek basıma oglumu banyo yaptıramıyorum kuvetıne koyunca cırpınmaya baslıyor hele bırde kafasını yıkarken bı gorsenız varya ayaklanıp kaçıcak nerdeyse kafasını yıkıyana kadar bende o sırada sırılsıklam oluyorum ve elımden kayıyor oglum tutamıyorum bı turlu sız nasıl yıkıyorsunuz bebişlerinizi tek başınıza banada soyleyin lütfen cok zorlanıyorum ben akşam eşimi bekliyorum hep yıkamak için

Valla bende halen tek yikayamiyorum.esimle yikiyorum.tek yikayan varsa helal olsun

9 aylık gebelik süreci sancısı kanaması ağrısı doğumu 4 aylık oldu kızım. Ama ben çok mutsuzum göbeğim çok kötü çatlaklarım çok kötü ((

bende hep eşimle yıkıyorum. bebeğim 3,5 aylık oldu bu zamana kadar bir kere kendim yıkadım.
kaka yaptığında poposunu yıkardım lavaboda.
bir kere çok fena kaka yapmıştı belinden çıkmıştı ensesine kadar :)))
mecbur kalınca tek başıma yıkadım. vücudunu yıkarken çok hoşuna gidiyor ama kafasına suyu dökünce bizim yaramaz doğduğu günden beri çok ağlar. vücudunu güzelce sabunlamıştım. ama kafasını çarçabuk bir kere şampuanlayarak yıkamıştım :)))))))))))

ben cesaret edemedım hıç tek başıma yıkamaya
bu arada benım hıç çatlağım olmadı ama kılolarım kaldı malesef:26:

Canım çok sıkkın kızlar bı turlu toparlayamıyorum kendımı böbregı ve dalağı derken dunde ortopedıye göturdum kızımı
dr.u kalca cıkıgı degıl ama ayına gore bıraz gerıde kalmıs bezını bagladıktan sonra havlu katlayıp bacak arasına koy cıtcıtlıyı oyle kapat dedı boylede kızım hıc rahat degıl
HAYIRLISIYLA HERSEY YOLUNA GIRER INS

Son düzenleme:
gecmış olsun cnm herşey hayırlısıyla duzelır ınş
bızde bır haftadır yıkamadık zaten ağlıyo dahada ağlıcak galıba

gecmış olsun cnm herşey hayırlısıyla duzelır ınş
bızde bır haftadır yıkamadık zaten ağlıyo dahada ağlıcak galıba

allah razı olsun canım bu kadar uzatmazdım ama haftasoonu sınavım vardı hafta ıcı hergun sabah erkenden hastahaneye gıdıyorduk hasta olurdıye yıkamadım ıns aksam fazla aglamaz

ben cesaret edemedım hıç tek başıma yıkamaya
bu arada benım hıç çatlağım olmadı ama kılolarım kaldı malesef:26:

benim hamile kalmadan önce olan çatlaklarım vardı çok üzülüyordum zaten onlara.
hamile kalınca dahada çoğalacak diyede çok üzüldüm. fakat hamileyken artı bir çatlağım hiç olmadı Allah'a şükür.
keşke tedavisi olsa geçseler. zamanında çok pahalı kremlerde aldım ama hiç birinin faydası yok ne yazık ki ((
halimize şükredelim bir hastalık değil sonuçta.
kilo olarakta 10 kg almıştım 12 kg verdim. süt olur diye çok yemek yemedim halada yemiyorum. yiyebildiğim kadar günde 3 öğün yiyorum

üzülme canım. bebeğin çabuk iyileşir inşallah. büyüdükçe geçer umarım.
benim bebeğimdede sağlık ocağında ki doktoru kalbinde üfürme var diyor. kendi özel hastanesindeki çocuk doktoruda yok diyor.
çocuk kardiyoloğuna götürün dedi sağlık ocağında ki doktoru. bizde götürsek mi götürmesek mi kararsız kaldık

bence goturun cnm nolur nolmaz ıhmal etmeyın
ne mutlu sana 12 kılo vermışın. ben daha veremedım çatlakları okadar dert etme ya

Benim oglumda aynısını yapıyor bildiğin beni artık otutturun diyor 3 aylıkken doktoruna sorduk henüz çok erken 4 aylık kontrolünde bi daha bakarım gerekirse destekli otutturun derim dedi

Bende tek başıma yikayamiyorum vücudunu yikarim ama başından korkuyorum ama cok kaka yaptığında banyoda muslugun altında belden aşağısını yikiyorum

çok gecmisler olsun.tez zamanda iyileşir inşallah.

Ne olur ne olmaz bir baktirin derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…