2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
yok canım öle bişi yanarmı hiççç, ben görmedim öle bi mesaj ama sen yakalamışın demekki, yanmaz doğumdan soraya ekleniyo onlar, bilmeyenler öğrensin, ben 37 e kadar çalışçam sorasınada eklicem haftalarımı
ohhhh maaşallah kuzuyaaagüzel bir haber geldi büşramızdannnnn. Allah daim etsin, sabırsızlanma kız, kalıyosa kalsın çocuk orda, ne zaman istiyosa o zaman gelsin onun en doğal hakkı

hamiş pilavı koyardık ismini olsun napalımmmmm

dur senin yerine de iki dönem....
benim dr.de 36.dan sonra kullanabilirsin dedi..birde süt gelme meselesi varmış uyarılınca erken doğum riski de oluyomuş..mümkün olduğunca uğraşma dedi benim dr.de...
aynen kuzu düşünsene pırt yaptıkça belki de dünyalar bizim olacak...

yettim gariiii buna bakıyom kapı süsü olarak kardeşim bundan yapacak sanırım

hoşgeldin canım maşallah oğluşuna...

evet yaaaa ayy bak yine sabırsızlandımmm yaaaa Böyle olunca zaman duruyo sankii.. Allahım vaktinde ve sağlıcakla göndersin, zamanda su gibi akıp geçsin..

eylül ayı çabuk geçecekmiş gibime geliyo kuzu ama ekim için aynısını diyebilir miyim bilmiyorum...

Hoşgeldin cnm..Maaşallah sana da oğluşuna da..
Bende sabirsizlaniyorum.
Bu cuma kontrolum var benim de

maşallah bebişin tosuncuk olacak annesi galiba

az kalmış sana..doktor bana normalde dese yapamam galiba
hem szeryandan da korkuorum
kusarark çıkaracağım ben bu çocuğu bu gidişle
demek bi düşük yaptın mevlam sağlıkla bunu kucağına almayı nasip etsin inşallahh

Eki Görüntüle 792497

yettim gariiii buna bakıyom kapı süsü olarak kardeşim bundan yapacak sanırım
ayy güzelmiş cnm, çok hoş duruyo. bulutta da benim oğluşumun ismi yazıyooo
eylül ayı çabuk geçecekmiş gibime geliyo kuzu ama ekim için aynısını diyebilir miyim bilmiyorum...
eylül de kontroller sıklaşırsa banada çabuk geçer gibi geliyo canımcım, zaten ekime girdikten sonra doğsalar da korkma.. bnm tek sıkıntım bayramda doktorumun izinde olup olmayacağı. doğum o haftalara denk gelirde başkasına düşersem huzursuz olurum yaa. 0 yüzden cuma günü kontrole gittiğimde sormam lazım

sanada oğlunada maşallah busrammmmmmmmmm daha 30 gunde dahada alır kılo ohhhhh ttosun paşa gelıyooooo adınıda acıkla artık paşanın annesı teyzesı merakta

bende ondan korkuyorum geçende konuştuk daha belli değil dedi ama ilk üç gün buradayım dedi doktorum...ama seni de mağdur etmem dedi bakalım ne yapcak sıpam...

bu bakın bakalım kızlarrr
aldım ama göbeğe oturuo..bide düğmesiz...normaldede giyerim die..kalçamı örtüoo
sez olursam o göbek öyle kalırmı rahatsız edermi bu pijamayla ki

Son düzenleme:
Amin canım hepimizinkini Rabbim bağışlasın..
Merak etme ben inanıyorum gelip geçicek herşey sağlicakla alicaz insaallah tosunlarimizi kucağimıza

bende ondan korkuyorum geçende konuştuk daha belli değil dedi ama ilk üç gün buradayım dedi doktorum...ama seni de mağdur etmem dedi bakalım ne yapcak sıpam...
hımm mağdur etmem dediyse illaki bişiler yapar kuzu.. bakalım benimki ne dicek.. ben biraz endişeliyim çnkü arkadaşım aynı doktorda kontrollere gitti daha önce, onunda kurban bayramına denk geliyodu ve doktor izne ayrılmıştı. nöbetçi doktor yaptırmış doğumu. gerçi doğum hemşirelerinden biri arkadaşım benim. o nöbetçi dr hakkında biraz bişeyler anlattı, hiç görmediğim halde biraz da olsa rahat ettim. şimdide diğer özelden yeni bi bayan geldi, bi defa gitmiştim ona mantar yüzünden ama hiç hoşuma gitmemişti. ya ona düşersem diye endişe ediyorum. anlıcağın kafam çok karışık. cuma günü bi gelsin hayırlısıyla inşallah..

Son düzenleme:

cnm kısmet olursa ben senelik iznim var bide 8 gün onuda kulalnıp şubatın 5 i gibi dönmeyi düşünüyorum.gerçi umarım 2 hafta daha artacak doğum izni inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…