2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
Slm kızlar geçmiş sayfalarda doğum izni hakkında 38. Haftada doğurursan 2 haftası yanar diye konuşulmuş böyle bişey yok yanlış yönlendirilmeyin açın yönetmeliği okuyun özellikle öğretmen arkadaşlarım bu önemli bi konu sizyönetmeliği bulamazsanız ben buraya kopyalayıp yapıştırabilirim
yok canım öle bişi yanarmı hiççç, ben görmedim öle bi mesaj ama sen yakalamışın demekki, yanmaz doğumdan soraya ekleniyo onlar, bilmeyenler öğrensin, ben 37 e kadar çalışçam sorasınada eklicem haftalarımı:KK23:
Kizlaaar ben geldim bi kac gündür giremedim gecmiside okuyamadim hepiniz iyisinizdir insaallah tabiiki bebislerde..
Bende bugün oglumu gördüm masaallah büyümüs kuzum :nazar: 2800gr olmus boyuda 47cm :nazar: rabbime sükür hersey iyiymis doktorum bugün pasami cok sevdi..dediki cok güzel bir karnin var cogu hamilenin böyle güzel bir karni yok :KK16: cok güzeldi ogluma kavusmak istiyorum artik kizlaaarr sabirsizlaniyorum
ohhhh maaşallah kuzuyaaa:nazar::emir_bebek:güzel bir haber geldi büşramızdannnnn. Allah daim etsin, sabırsızlanma kız, kalıyosa kalsın çocuk orda, ne zaman istiyosa o zaman gelsin onun en doğal hakkı:KK52:

zati durumum musait kendimle çelişmeye, sende gaz verdikçe ağırlık kafamda da olsa karnımda dicem diye korkuyorum :KK37::KK37:
hakkat kısss unutkanlık çok fena, bnm ilk başlarda kötüydü, pilavı unutmuşum birinde de çıtır çıtır olmuş, istesem kalıp olarak çıkabilirdi yani :KK1::KK1:
:KK60: hamiş pilavı koyardık ismini olsun napalımmmmm:KK52:

ayyy kanım kaynadı yaaa:KK52: işte olmayaydım ne döktürürdüm şimdik:KK53:
kızlarımmmm, hamişlerim bak önceden yazdım bida yazıyomm, doktorunuza sormadan göğüs ucu kremi kullanmayın bu biiirrr, 36dan sora izin var bu kreme buda iki, çünkü göğüs uçlarının erken uyarımı erken doğum demek, benim doktor bizzat böle dedi, ben önümüzdeki hafta kullanmaya başlıcam bu kremi, 36 ya gelmeden kullanmayın diyom o kadar:KK52:
ay allam hemde ne mutlu olcaz ay pırt yaptı ay gark yaptı derken evde bi bayram havası:KK52:

dur senin yerine de iki dönem....
benim dr.de 36.dan sonra kullanabilirsin dedi..birde süt gelme meselesi varmış uyarılınca erken doğum riski de oluyomuş..mümkün olduğunca uğraşma dedi benim dr.de...
aynen kuzu düşünsene pırt yaptıkça belki de dünyalar bizim olacak...:KK52:

$514a35418a2beL.jpg

yettim gariiii buna bakıyom kapı süsü olarak kardeşim bundan yapacak sanırım

Kizlaaar ben geldim bi kac gündür giremedim gecmiside okuyamadim hepiniz iyisinizdir insaallah tabiiki bebislerde..
Bende bugün oglumu gördüm masaallah büyümüs kuzum :nazar: 2800gr olmus boyuda 47cm :nazar: rabbime sükür hersey iyiymis doktorum bugün pasami cok sevdi..dediki cok güzel bir karnin var cogu hamilenin böyle güzel bir karni yok :KK16: cok güzeldi ogluma kavusmak istiyorum artik kizlaaarr sabirsizlaniyorum

hoşgeldin canım maşallah oğluşuna...:nazar:

Hoşgeldin cnm..Maaşallah sana da oğluşuna da..:nazar:
Bende sabirsizlaniyorum.
Bu cuma kontrolum var benim de :KK16:

maşallah bebişin tosuncuk olacak annesi galiba:KK52::KK52::KK52::KK52:

İşte o çıkış olayını sormayı unuttum :26:
Canim böyle dediğime bakma inan bana dr um deseki bebeğinin sağligi için normal doğurman lazım diye inan gözümü kirpmadan tamam derim,ben zaten düşügümde 8 saat sanci çekmiştim,az çok biliyorum tabi normal dogum sancisi kadar degildir elbet..
Ama ben daha cok bebegimi dusunuyorum kendimi kasip onada zarar veririm diye..
Evet benim canim çok tatllidir ama bebeğimin canı tabi ki daha tatlidir :KK34:
Normal veya sez.ikisininde kendine göre zorlukları var,Emin ol herkesten az değil korkularimiz :21:
Sez. İcin 23 eylul dedik ama netlestirmedik daha hayirlisi bakalim:KK16:

az kalmış sana..doktor bana normalde dese yapamam galiba
hem szeryandan da korkuorum
kusarark çıkaracağım ben bu çocuğu bu gidişle
demek bi düşük yaptın mevlam sağlıkla bunu kucağına almayı nasip etsin inşallahh

Eki Görüntüle 792497

yettim gariiii buna bakıyom kapı süsü olarak kardeşim bundan yapacak sanırım
ayy güzelmiş cnm, çok hoş duruyo. bulutta da benim oğluşumun ismi yazıyooo :KK16:
eylül ayı çabuk geçecekmiş gibime geliyo kuzu ama ekim için aynısını diyebilir miyim bilmiyorum...:KK31:
eylül de kontroller sıklaşırsa banada çabuk geçer gibi geliyo canımcım, zaten ekime girdikten sonra doğsalar da korkma.. bnm tek sıkıntım bayramda doktorumun izinde olup olmayacağı. doğum o haftalara denk gelirde başkasına düşersem huzursuz olurum yaa. 0 yüzden cuma günü kontrole gittiğimde sormam lazım

sanada oğlunada maşallah busrammmmmmmmmm daha 30 gunde dahada alır kılo ohhhhh ttosun paşa gelıyooooo adınıda acıkla artık paşanın annesı teyzesı merakta

ayy güzelmiş cnm, çok hoş duruyo. bulutta da benim oğluşumun ismi yazıyooo :KK16:

eylül de kontroller sıklaşırsa banada çabuk geçer gibi geliyo canımcım, zaten ekime girdikten sonra doğsalar da korkma.. bnm tek sıkıntım bayramda doktorumun izinde olup olmayacağı. doğum o haftalara denk gelirde başkasına düşersem huzursuz olurum yaa. 0 yüzden cuma günü kontrole gittiğimde sormam lazım

bende ondan korkuyorum geçende konuştuk daha belli değil dedi ama ilk üç gün buradayım dedi doktorum...ama seni de mağdur etmem dedi bakalım ne yapcak sıpam...

$030920131659.jpg

bu bakın bakalım kızlarrr
aldım ama göbeğe oturuo..bide düğmesiz...normaldede giyerim die..kalçamı örtüoo
sez olursam o göbek öyle kalırmı rahatsız edermi bu pijamayla ki

Son düzenleme:
maşallah bebişin tosuncuk olacak annesi galiba:KK52::KK52::KK52::KK52:

az kalmış sana..doktor bana normalde dese yapamam galiba
hem szeryandan da korkuorum
kusarark çıkaracağım ben bu çocuğu bu gidişle
demek bi düşük yaptın mevlam sağlıkla bunu kucağına almayı nasip etsin inşallahh
Amin canım hepimizinkini Rabbim bağışlasın..
Merak etme ben inanıyorum gelip geçicek herşey sağlicakla alicaz insaallah tosunlarimizi kucağimıza :KK16:

bende ondan korkuyorum geçende konuştuk daha belli değil dedi ama ilk üç gün buradayım dedi doktorum...ama seni de mağdur etmem dedi bakalım ne yapcak sıpam...
hımm mağdur etmem dediyse illaki bişiler yapar kuzu.. bakalım benimki ne dicek.. ben biraz endişeliyim çnkü arkadaşım aynı doktorda kontrollere gitti daha önce, onunda kurban bayramına denk geliyodu ve doktor izne ayrılmıştı. nöbetçi doktor yaptırmış doğumu. gerçi doğum hemşirelerinden biri arkadaşım benim. o nöbetçi dr hakkında biraz bişeyler anlattı, hiç görmediğim halde biraz da olsa rahat ettim. şimdide diğer özelden yeni bi bayan geldi, bi defa gitmiştim ona mantar yüzünden ama hiç hoşuma gitmemişti. ya ona düşersem diye endişe ediyorum. anlıcağın kafam çok karışık. cuma günü bi gelsin hayırlısıyla inşallah..

Son düzenleme:
hoşgeldin canım ayın 28inde izne ayrılırsan ocağın kaçında göreve başlaman gerekecek..

ben iki tur attım nefesim kesildi minnak sesten rahatsız oldu herhalde...

bugün müdür yardımcısına soracaktım çok kalabalıktı ortam...

ben attım göbük möbük....

cnm kısmet olursa ben senelik iznim var bide 8 gün onuda kulalnıp şubatın 5 i gibi dönmeyi düşünüyorum.gerçi umarım 2 hafta daha artacak doğum izni inş.

X