2013 Balayı Başlığı

kızlar merhaba..bende araştırma içindeyim..noa hotel kuşadası beach club şuan ilk sırada bnmde..yetişkin oteli olması,manzarası.güzelliği.fiyatı vb.açısından bence fena değil..gideniniz yada bileniniz varmı?=

kızlar bizde nişanlım ile crystal sunset düşünüyoruz gitmeyi düşünen var mı içinizde :)

seçimimizi yaptık sonunda arkadaşlar en zor iş de tamamlandı çok şükür=)
side'de karar kıldık=) kamelya world selin otel internette otelle ilgili fazla olumsuz yorumla karşılaşmadık inşallah umduğumuz gibi bir tatil olur.. bu otele gidenler kalanlar varsa yorum alayım:))

Meraba arkadaşlar benimde dugun ağustosta tekirdağa gelin gidiyorum nişanlımin işi nedeniyle tekirdağdan fazla uzaklasamayiz 3-4 günlük bi balayı tatili ayarlamak istiyoruz oralarda önerebilleceginiz yerler varmı :26::26:

hayırlı olsunn
çanakkale yakın oluyor muydu size?
ben çok beğeniyorum özellikle assos u..

bahsettiğin yer burası mı Balayı Paketi - Selin Hotel ya ben bayıldım buraya çok ama çok beğendimmm :) benim de düğünüm 14Eylül'de olacak ve burası harika bir yer... rezervasyon ve ödemeyi internet sitelerinden mi yaptınız bir de kaça mal oldu uçak bileti vs. dahil :)

evet tatlım burası benim de çok içime sinmişti daha ucuz otel bulur muyuz diye araştırdık nişanlımla ama hangi otele baksak aklımız selin otelde kaldı pes ettik
turla konuştuk biz tatlım yanlış bilmiyorsam 4 gece konaklama 1400 civarı tutmuştu

Son düzenleme:
Baya araştırdık ve bizde sonunda bugün seçimimizi yaptık arkadaşlar Spice Hotel Belek..:) 9 eylülde gideceğiz 5 gece 6 gün olarak..Uçak biletleri otel parası havaalanından otele ulaştırma falan toplam 2430 tl tuttu :)

otel için ne kadar araştırma yaptın gizem?hayırlı olsun bu arada

canım ben 1 haftadır bütün otellere bakıyorum şikayetleri falan okudum en son Limak Arcadia ve spice arasında kaldım ama spice ın konsepti farklı olduğu için orada karar kıldık tur şirketi de çok önerdi hatta bizimle ilgilenen beyfendi kuzenine de yazın balayı için o oteli ayarlamış içimize sindi yani çok tşkler

Merhaba kızlar,
ben de 2013 haziran geliniyim hayırlısıyla :123:
yaklaşık 3-4 aydır yüzlerce otel,ülke,gemi,tur..vs herşeye baktım..düğün harcamalarından dolayı bütçemiz biraz kısıtlıydı.
Kısıtlı derken 6bin tl 'ye kadar bi yerler bakıyoduk.Yurt dışına veya gemi turlarına çıkacak olursak 5 güne yetiyordu paramız,ben 1 hafta olsun istedim en az. :82:
Rotamız yurt içine yöneldi bodrum,marmaris,fethiye ve antalya dahil birçok yerde fiyat araştırması yaptım.
Adam and Eve,Maxx Royal ve Gloria Serenity arasında kalmıştım.Maxx Royal de biraz pahalı gelince elediim.En son Gloria Serenity'ye yaptıracakken rezervasyonu,
daha önceden çok beğendiğim fakat fiyatları yüksektir diye bakmaya cesaret edemediğim Kıbrısdaki Noah's Ark Otel'e baktım.
Çok şaşırdım çünkü Antalyadakilerin yarı fiyatıydı hem de 1 hafta tam pansiyon deluxe oda..
Hemen yaptırdık rezervasyonu ,uçak biletlerimizi de aldık şimdi 17 Haziranı bekliyoruz sabırsızlıkla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…