2013 Balayı Başlığı

ben 2012 gelinlerindenim , öneri sunmak için gelmiştim buraya. Biz balayında Ölüdeniz Noa Club Suncity 'ye gittik harika geçti balayımız , kaldığımız yerde çok güzeldi bir tarafın dağ bir tarafın deniz yemyeşil bir otel .

bende haziranda ewleniyorum inşallah. ben tesettürlü olduğum için eşimle aynı havuza girebileceğim kapalı bi alan istiyorum. varmı böyle bildiğiniz bir otel ?

bodrum ya da marmaris ten öneri yapabilir misiniz arkadaşlar?

Marmaris'te barlar sokağına çok uzak olmamasına dikkat edin derim eğer eğlenmek istiyorsanız. Bodrumda da biz Azka hotelde kalmıştık, genelde Almancı türkler ve türk çiftler vardı. Çok lüks değil 4 yıldız ayarında 5 yıldızlı bir otel ama mavi bayraklı bir koyda denizi muhteşemdi o yüzden çok tavsiye ederim. Yanında da Voyage'dı sanırım o vardı tabi o çook daha lüks:) Ve bu iki otel Bodrum merkezle gümbetin tam ortasında her iki tarafa da yürüme mesafesindeydi.

Merhaba kızlar,
ben de 2013 haziran geliniyim hayırlısıyla :KK69::123:
yaklaşık 3-4 aydır yüzlerce otel,ülke,gemi,tur..vs herşeye baktım..düğün harcamalarından dolayı bütçemiz biraz kısıtlıydı.:KK17:
Kısıtlı derken 6bin tl 'ye kadar bi yerler bakıyoduk.Yurt dışına veya gemi turlarına çıkacak olursak 5 güne yetiyordu paramız,ben 1 hafta olsun istedim en az. :82:
Rotamız yurt içine yöneldi bodrum,marmaris,fethiye ve antalya dahil birçok yerde fiyat araştırması yaptım.:KK68:
Adam and Eve,Maxx Royal ve Gloria Serenity arasında kalmıştım.Maxx Royal de biraz pahalı gelince elediim.En son Gloria Serenity'ye yaptıracakken rezervasyonu,
daha önceden çok beğendiğim fakat fiyatları yüksektir diye bakmaya cesaret edemediğim Kıbrısdaki Noah's Ark Otel'e baktım.
Çok şaşırdım çünkü Antalyadakilerin yarı fiyatıydı hem de 1 hafta tam pansiyon deluxe oda..:KK52:
Hemen yaptırdık rezervasyonu ,uçak biletlerimizi de aldık şimdi 17 Haziranı bekliyoruz sabırsızlıkla :KK16: :KK55:

harika bi yerr bayıldımm =)) bende bi kaç aydır arıyorum ama aklıma ve keseme göre bir yer henüz bulamadım burası cok güzel gercekten =)) ne kadar a mal oldu ögrenebilirmiyim =))

Bizde haziran ayında Allah ın izniyle Antalya/Kemer Queen Elizabeth Elite Suite Hotel & Spa yız.Hizmetinin iyi olduğunu ve balayı çiftleri için ideal olduğunu duyduk.Tercih ettiğimiz turda bunu önerdi.İnşAllah çok harika bir balayı geçiririz sevdiceğimle:KK16:

selam kızlar biz eylül ayında balayımızı commodore elite suites &spa da yaptık.. odamızın terasından havuza girebiliyorduk tam bir balayı oteli kesinlikle tavsiye ederim

bende eylül gelini olcam inş :) düğünden sonra hemen okul açıldığı için Ankara Antep arasında bir yerde kalalım dedik. Ürgüp-Göreme ye karar kıldık.. Karlıkevi diye bir otel keşfettik tam balayı için.. odalara aşık oldum :) o taraflarda tatil düşünenlere öneririm..

bu nişanlıma neyapcam ben ya canım coooook sıkkın balayını bıle ben ayarlıyorum umrunda deıl ınt acıp bakmak zor gelıo neymıs dugunden sonra anasının evıne kalıacakmıs 2 -3 gun zaten memur ızın 20 gun 2 hafta 2 yerde dugun offff offf bazen ayrılmamak ıcten değl Buradi arkadaslar ne guzel bırlıkte ayarlıyoruz dıola masallah ımrenıyorum

bu nişanlıma neyapcam ben ya canım coooook sıkkın balayını bıle ben ayarlıyorum umrunda deıl ınt acıp bakmak zor gelıo neymıs dugunden sonra anasının evıne kalıacakmıs 2 -3 gun zaten memur ızın 20 gun 2 hafta 2 yerde dugun offff offf bazen ayrılmamak ıcten değl Buradi arkadaslar ne guzel bırlıkte ayarlıyoruz dıola masallah ımrenıyorum

kk nerdesiniz kımse yokmu tecrubelı ben bıktım bu adamı ıdare etmekten bırsey ıcın ıkna etmek zorunda olmaktan

Bizde haziran ayında Allah ın izniyle Antalya/Kemer Queen Elizabeth Elite Suite Hotel & Spa yız.Hizmetinin iyi olduğunu ve balayı çiftleri için ideal olduğunu duyduk.Tercih ettiğimiz turda bunu önerdi.İnşAllah çok harika bir balayı geçiririz sevdiceğimle:KK16:

canım yazları nasıl olur bilemem ama gidenlerden ii şeyler duymadım ona göre..en son 1-2 ay önce grup olarak arkadaşlarım iş için gitti ve çok kötü dediler :KK43: inşaat çalışması varmış şu and a yaza biter tabii ama yemekleri çok kötüymüş iiyi ki hasta olmadık zehirlenmedik diyolar :KK43:(( zaten fiyatları da çok düşük bu dönemde bile....duyumlarım iflas etmiş el değiştirecekmiş :KK43:( umarım yanılırım ama bunu diyen 3-5 kişi değildi giden grup çok kalabalıktı

kzılar bizde özkaymak select otele gidicez gibi erkek arkadaşm o oteli istiyor güzel bi alternatifim yokki sunayım varmı sizin tavsiyeleriniz??

yeni tercihimiz paloma sentido perissia side...Fiyatları da uygun ve güzel görünüyor...

bu başlık açıldı mı bilemiyorum aradım ama bulamadım :)
2013 de evlenecek balayı için yer arayan arkadaşlar ve daha önce bu deneyime sahip arkadaşlar bilgi paylaşımı yapalım mı?
ben kararsızım mesela...5 yıldızlı tam pansiyon bir otel mi yoksa daha mütavazi bir yer mi?
otelin avantajı herşey dahil balayı programları filan var...ama kıyı otelleri (az odalı,kıyı kasabasında filan)daha çok hoşuma gidiyor..daha az insan daha sakin...istediğin zaman istediğin yerde yemek ye......konforu daha az sadece ve yarım pansiyon çoğu...yemek için mekan bulmakta zorlanır mıyız bilemiyorum :KK43: km lerce yürümek aç kalmak da var...ama otellerin kalabalıklığı, yemek kuyrukları filan sevmiyorum..hergün aynı yemekler olacak muhtemelen...ve erken gitmek zorundasın çünkü kalmıyor...bu koşturmacayı sevmiyorum :KK43:
çok maliyetli bir yer istemiyorum...bazı yerler 6000 tl üstü rakamçıkartıyor....o kadar para veremem....6000 tl yeni düğün yapmışım zaten....
birde evler villalar filan var kızlar...mesela siz sadece o evi veya villayı kiralıyorsunuz...sadece ev parası...yemek için hergün ayrı bir yerde yeriz diye düşünüyorum...gittiğimiz yeri n mutlaka güzel yerleri olur tavsiye edilen....
evet kalma parası ile artar ama 6000 tl yi bulmaz sanırım...bu örnekte bahsettiğim bazı yerler 1000-2000 arası fiyat veriyor mesela(kıyı otelleri - villalar filan)
siz ne dersiniz kızlar?
sizler nereleri buldunuz?
bulduğumuz otelleri buradan paylaşalım ne dersiniz?

Ben düğünümü Ankara"da Demora Hotel'de yaptım, çok da pahalı değildi. Kesinlikle tavsiye ederim, çok memnun kaldı herkes de benim gibi. sitesine de girip bakabilirsin Demora Otel ile ilgili bilgiyi...

Ben düğünümü Ankara"da Demora Hotel'de yaptım, çok da pahalı değildi. Kesinlikle tavsiye ederim, çok memnun kaldı herkes de benim gibi. sitesine de girip bakabilirsin Demora Otel ile ilgili bilgiyi...

çok beğendinizden kuşkum yok 4 mesajın tümünde de her başlıkta bu oteli öve öve bitirememişsiniz .... düğün fotolarınızı paylaşır mısınız merak ettim???

çok beğendinizden kuşkum yok 4 mesajın tümünde de her başlıkta bu oteli öve öve bitirememişsiniz .... düğün fotolarınızı paylaşır mısınız merak ettim???

kimseye inandırmak zorunda değilim ben, güvenmiyorsanız güvenmeyin. Mecbur değilim düğün fotoğraflarımı paylaşmaya, ama sizler paylaşımcıysanız buyrunn! Demora otelin sahibi değilim, giderseniz gidersiniz gitmezseniz gitmezsiniz. Öneriler sunuyoruz insanlara, bu forum sayfasında yeniyim neyi nereye yazacağımı da bilemedim. Böyle suçlarcasına ünlemli konuşmalar hoş olmadı.!!!!!!

Selam kızlar, 2012 geliniyim :KK34:balayımı 2012 Eylül ayında Tayland Koh Samui Adası'nda yaptım. Cennetten bir köşe ..:KK16:Dünya'nın en iyi 10 balayı adası arasında zaten. Çooook uzun araştırmalarım sonucunda eşimle Tayland'a gitmeye karar verdik. Biz tursuz gittik en iyisi de böyle bence özgürce gezdik, biraz ingilizce bilmek yeterli derdinizi anlatmak için hiç zorlanmazsınız. Öncelikle dünyanın en güvenilir ülkelerinden biri Tayland bunu belirtmek isterim, dünyanın en güler yüzlü insanlarının orada olduğu da benim iddiam :KK3:. 13 günlük süre boyunca hiçbir sorunla karşılaşmadık aksine giden birçok kişi gibi hayran olup aklımızı ruhumuzu orada bırakarak döndük:KK43:. Ücret konusuna gelince TR de ki otellerden bir miktar daha fazla para vererek gitmek mümkün zira yurtiçi balayı otelleri de cep yakıyor, balayınızın farkı olsun.. :KK34: Ülke çok ucuz sadece uçak biletleri pahalı THY ile direkt Bangkok'a uçuş 9 saat oradan da Samui'ye uçuş yaklaşık 1 saat sürüyor, TR den Bangkok'a aktarmalı uçuş tercih ederseniz daha uygun fiyatlara uçmakta mümkün. Seçenekler konusunda yardımcı olabilirim çok araştırdım hatta yeniden gitmek için hala araştırıyorum:KK1:. Koh Samui' de çok lüks otellerde var ucuz otellerde, o kadar çok araştırdım ki otel rez. yapmadan gittik ilk 2 gün havaalanına yakın olan internetten bulduğum Ark Bar Beach Resort ta sonra da daha uygun fiyata Holiday Guest House da kaldık (oda kahvaltı günlük 40 TL civarında ücret ödedik ve oda hergün temizlendi). Para birimleri Baht ve 1 TL yaklaşık 18 Baht'a tekabül ediyor orada hayat çoook ucuz. Günlük 10 TL ye motor kiralayabiliyorsunuz benzin ucuz,adada herkes motorla seyahat ediyor zaten. hele bir de biraz maceracı ruhunuz var ise ada tam size göre. Samui körfezde kaldığından Phuket te var olan tsunami riski burada yok ayrıca Phuketten daha ucuz ve daha güzel. Eylül ayı oranın düşük sezonuydu yani muson yağmurlarını da gördük ama bir anda 15 dk. kovadan boşalırcasına sıcacık yağan harika bir yağmur ve sonrasında yine günlük güneşlik bir gökyüzü olarak düşünebilirsiniz. Adanın yakınında ki Koh Phangan(full moon partileri ile ünlüdür) ve Koh Tao ya da günübirlik turlarla gidebilirsiniz. Elimden geldiğince açıklamaya çalıştım ki tercihleriniz arasında değerlendirin derim ve evlenecek olanlara mutluluklar dilerim:KK16:

canım yazları nasıl olur bilemem ama gidenlerden ii şeyler duymadım ona göre..en son 1-2 ay önce grup olarak arkadaşlarım iş için gitti ve çok kötü dediler :KK43: inşaat çalışması varmış şu and a yaza biter tabii ama yemekleri çok kötüymüş iiyi ki hasta olmadık zehirlenmedik diyolar :KK43:(( zaten fiyatları da çok düşük bu dönemde bile....duyumlarım iflas etmiş el değiştirecekmiş :KK43:( umarım yanılırım ama bunu diyen 3-5 kişi değildi giden grup çok kalabalıktı

biz balayımızı 2010 yılında bu otelde yaptık cokda memnun kaldık
herseyyyy cok guzeldı
su anda degişmişmidir bilemiyorum:44:

aynen mesajların hepsi bahsedilen otelin güzelliklerinden bahsediyor :KK70: Komik olmuş :)

X