2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Selam canımcım. Benim kızkardeşiminde mide bulantıları çok fazlaydı şuan 31 haftalık hala bulanıyor midesi. Benim şükür bulantım yok hiç. Bir tek kasık ağrısı işte çook şükür Rabbime

eskist hoşbulduk cnmmm umarım bu yolu hep beraber güxel bi şekilde aşarızzz çok tedirginim karnımada ara ara ağrı giriyo
canım benim o ağrılar normal bendede oldu dün felaketti çok korktum bebişe bişi olacak diye ama koruyan Rabbim korur inşaAllah. o ağrılar bebek büyüdüğü için kendine yer açıyor kendine yer açtıkça karına ağrı veriyor. inşaAllah rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip eyler bu ağrıları unuturuz sonrasında.

cok gecmis olsun canim..kalp atislarini ne zaman gördünüz bebisinin?

insallah bulantilarin tez zamanda hafifler..bebisin kalp atislari seni cesaretlendirip güclendirmistir eminimki..

pazartesi günü yani hastaneye yattığım gün gördüm canım
hafifleyecek gibi durmuyor ama bakalım doktoruma göre 12. haftadan sonra hafifler 20. haftamda tamamen bitermiş
benim hamilelik çok zor geçiyor anlayacağınız
evet bebeğimin iyi olması gerçekten bana moral oldu

inşallah cnmm doktorda öle dedi bakalım

senin melek baya aktif olacak desene sinay :)

Sinay seninde bebeğin hayırlı olsun umarım tez zamanda bulantılarında kurtulursun şimdi nasılsın peki
teşekkür ederim canım
hala aynı devam bi değişiklik yok sabahları daha şiddetli oluyor sürekli kusuyorum akşama doğru hafifliyor Allahtan
ayyy 31. hafta mı aman Alllahım bu bulantılarla bi 9 ay geçirdiğimi düşünemiyorum kızkardeşinde bir an önce doğum yapar kurtulur inş. çok zor valla bulantılı hamilelik hele bide çalışan bayansan

bebısıme aldıgım gecen ındırımden cıcıler kızım oldugu ıcın erkek bebek askım cok galıba mavı mavı alıyorum bazen ama yıne kız gelırse
Komıklıge bak

çok güzelmiş cicileriniz sağlıkla kullanın
bizede daha şimdiden bi sürü heidye geldi :)

ben sıkışık deildim vajinalde demedide öyle bişi :44:

oh maşallah ne güzel
6+4 de bunların hepsi olabiliyor mu :)

kasılmam olmadı ben kendimi kastım
yaklaşık 1,5 yıldır kullanıyorum ama öğrendiğimden beri ilk kez kullandım böle bi tedirginlik oldu

kuzum benim geçecek bu günler üzülme emi
hele bide kucağına al unutmuş olacaksın bu günleri :)

Aynen canım. Bende çalışıyorum. Ama Allah'tan kardeşim ev hanımı ama onunda bi dez avantajı var çocuğu şuan 15 aylık ve ikincisine 31 haftalık hamilee :)) Ama olsun Yüce Rabbim sabrını veriyor işte. Sağol canım inşallah güzel dileklerin için teşekkürler.

kuzum benim geçecek bu günler üzülme emi
hele bide kucağına al unutmuş olacaksın bu günleri :)

ayy ayyy ayy kimleri görüyorum efendim çiçeği burnunda anne adayımızda gelmiş
inş. canımm geçecek biliyorum ama beni çok yoracak bu bebiş

ALLAH yardımcın olsun canım inşaALLAH en kolay şekilde atlatırsın.geçmiş olsun

Evet canımcım olabiliyooo :) hepsini bizzat gözlerimle gördümm :)

oyy oyy hemde 2. maşallah
valla benim böyle geçerse hamileliğim 2. yi nasıl yaparım bilmiyorum ancak kazayla falan hamiş kalmam lazım

oyy oyy hemde 2. maşallah
valla benim böyle geçerse hamileliğim 2. yi nasıl yaparım bilmiyorum ancak kazayla falan hamiş kalmam lazım

Kardeşimde kazara hamile kaldı zaten Hastanede çalışıyorum bende. Doğumuna girmiştim kardeşimin Doğumu bittikten sonra ikincisyi asla doğurmucam demişti Şuan 31 haftalık işte. Yalnız ikimizde aynı doktora gidiyoruz. Doktor ikimizide görünce hamile kardeşler geldi diyor :) Hatta işyerinde arkadaşlarım dalga geçiyorlar. Kardeşini kıskandı hamile kaldı diye

Kızlar muhabbet almış başını gitmiş 170 beri okumam gereken 22 sayfa var akşam okurum diyeceğim ama akşamdan sızıp kalıyorum üstelik bu gün misafirimd e olacak offf hafta bitsin artık ben çok yoruluyorum yaaa, hepinizi öotüm kendine iyi bakın........

Sinay bnmde hiç bulantım yk buda tuhaf bence tez zamanda atlatırsınnn inşallah

benimde 5. haftamda tık yoktu herkes şaşıyordu bana ne bi kasık ağrısı ne göğüs sızlaması nede bulantı
ne olduysa 6. haftada oldu bana bi sabah kalktığımda kendimi klozetin başında buldum o gün bugündür mide bulantılarım ve kusmalarım var ayrıca göğüslerim sızlıyor acayip derece

kızlar merhaba herkes iyidir umarım... maşallah kaynatmışız.pıt pıtları duyanlar var bebişlerine ciciler alan var maşallah allah nazarlardan saklasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…