2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

şu anda 6+4 canım.ama göremedi bende sinirlendim sıkışmayı beklemedim vajinalde istemedim zaten

Normal şartlarda haftana göre kesede,kalp atışıda görünmesi lazım.İnan çeşit çeşit insan olduğu gibi;çeşit çeşit doktorda var.Sıkışmayı deneseydin diyeceğim ama doktorunu çok sevmedin sanırım.Sıkma canını..Sen üzülünce bebğinde üzlüyor unutma..

aynen öle canım görünmesi lazım doktor çok ukalaydı sinirlendiğim için sıkışmayı beklemedim ama kendimi kasmamam lazım hiç olmadı ankaradaki doktoruma gidicem

şu anda 6+4 canım.ama göremedi bende sinirlendim sıkışmayı beklemedim vajinalde istemedim zaten

Benimde 6+4 canım. Bugün ultrasonum var girdim. Gördük keseyi. İlk gittiğimde doktorum çok küçük olduğu için istersen vajinal usg bakabiliriz ama önermem demişti bende istememiştim zaten. Bir kaç gün daha geçsin bence bir daha git doktora.

Bende keseyi gördüğümüzden beri elevit ve ferro sanol kullanıyorum.Haftaya kontrolüm var sanırım bebişim artık dahada büyümüş olur.Yoğurtu annem yapıyor sağolsun.Dışarıdaki yoğurtları çok önermediler.İmkanınız varsa sizde kendiniz yapmayı deneyin yoğurdu.

gözünaydın canım inşallah bende görürüm en kısa zamanda geçen hafta başka bir doktora gittim o gördü keseyi baya sıkışmıştım bugün de kalp atışlarını görürsem diye gitmiştim ama olmadı

Ayrıca hani normal ultrason bakılırkende kasığa çok bastırılması bile bebeğe zarar veriyormuş. Bu yüzden doktorum çok bastırmadan baktı

Olmadı doktorunu değiştir canım. Hiiç sıkma canını sen. Başka doktormu yokk hiçç :)

benim yogurdumu da esim mayaliyor sagolsun..yurtdisina benden daha önce ciktigi icin mayalamaya alismis ve sagolsun simdik afiyetle yiyoruz bebisimle babasinin yogurtlarini:))))

Sabah doktora gittik bizde
10 gün sonrasına gün verdi
folik asit ve midem bulanınca içeceğim bi hap verdiii

5 aralıkta tekrar gidicem

rabbim hepimizin yardımcısı olsunnn melekleriimizi bize bağışlasın inşallah ....

benim yogurdumu da esim mayaliyor sagolsun..yurtdisina benden daha önce ciktigi icin mayalamaya alismis ve sagolsun simdik afiyetle yiyoruz bebisimle babasinin yogurtlarini:))))

Babasının yaptığı yoğurtlar,bebişe daha çok yarıyordur eminim.:)Allah onları başımızdan eksik etmesin..

canım bende bu akşam görürsem biraz olsun rahatlayacağım bende sanırım tam hamile olduğumu bugün anlayacağım yada kalp atışlarını duyunca inşallah
hadi inşallah sorunsuz bi şekilde git gel de akşama güzel haberlerini de bizimle paylaş canım
Merhaba arkadaşlar ben hala ii bir doktor bulamadım iice sinir oldum bugünde kalp atışları için gittim yine keseyi bile göremedi doktor bi öğrenmiş ya sıkış gel ya vajinadan bakıcaz diye deli oldum yaa
aynı dertten bende yakınıyorum aslında şimdilik p.tesi için gideceğim bi yer var ama bundan sonraki kontrollerimi nerde yaptıracağımı bulamadım hala :26:
Sen kaçıncı haftandasınki canım göremedi ?

tartılma saatin çok önemli canım sabahları tartıl devamlı tartılma değişim o zaman netleşir. bence o 1 kilo su ve yediklerindir. üzme kendini kilo verilir önemli olan bebiş sağlam olsun sağlıklı olsun tam organlarının oluşma dönemi kiloyu dert etme. benim bi arkadaşım 30 kilo aldı doğumdan sonra incecik oldu manken gibi. üzülme sakın bebeğin etkilenmesin.

kızlar bende bu akşam doktora gideceğim keseyi görmek için ama korkuyorum ya keseyi göremessek diye :18:

canım görürsün inşaAllah bu korkular çok yersiz. bende kalp atışını 6. haftamda duyamadım 7. hafta gel dedi. dr. o 1 hafta zehir geçti ama boşunaymış duydum çok şükür sende kesenide görürsün kalp atışınıda korkma:)

Merhablar herkese daha çok miniğiz ama nasipse bende temmuz annesi olucam
merhabalar canım aramıza hoşgeldin :)

canım biz seninle aynıyız sanırım bulantı denen bişi yok bende ama bel ağrısı aynen. bel ağrısı hakikaten zor ama ALLAH sabrını veriyor bebişi düşününce :)

hamileliği öğrendikten sonra bugün ilk defa araba kullandım
istem dışı kasıyorum kendimi

trafikte yeni olduğun için mi yoksa hiçbirşey yokkenmi kasılman oluyor canım? ben istanbulun karmakarışık trafiğinde kullandım bişi olmadı bende. trafikte yeniysen kasmalar bebeğe zarar verebilir ALLAH korusun kullanma.

Merhaba kızlarr Bende 6+4 günlük hamişim. Bu ikinci gebeliğim. Bir tanede 7 yaşında kızım var. Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim

Sende hoşgeldin canıım :)maşaAllah rabbim kızını sana bağışlasın. bizde sana başarılar dileriz :)

ayy çok şirin yaa bende yavaş yavaş bişiler almak istiyorum internetten baktım ama ilgimi pek çekmedi.

canım benim 7. haftada karından bakmaya geçti ama öncesinde hep vajinal baktı. seninde 3 günün kalmış bekle istersen biraz daha. hemkalp atışınıda duyarsın inşaAllah.

Slm kızlar uzunca bir aradan sonra yine geldim benim mide bulantıları aldı başını gidiyor nasıl başetceğimi şaşırdım pazartesi günü hastaneye yattım 3 tüp serum yedim sonunda ama değişen bişey olmuyor yine aynı kusmalar ve bulantılar tüm şiddetiyle devam ediyor hatta eskiye göre daha da şiddetlendi bu arada bebeğimin kalp atışlarını gördüm pıt pıt nasıl bir mucizedir Allahım süper bir heyecandı kendisi henüz bi fasülye büyüklüğünde bebeğimin artık bebek denirse ahahhahah ve yine vajinal muayenede görebildik kendisini karnımdan hiç birşekilde seçilmiyor doktor su iç sıkışta diyemiyor çünkü suyu içtiğim anda kusuyorum başka çaresi olmadığı için vajinal ultrasonla bakılacak bir süre

Babasının yaptığı yoğurtlar,bebişe daha çok yarıyordur eminim.:)Allah onları başımızdan eksik etmesin..

amin canim..Allah onlarin eksikligini de göstermesin hicbir zaman..yesin bebisler de büyüsünler tabi, ah bilseler nasil bekliyoruz onlari:)))

eskist hoşbulduk cnmmm umarım bu yolu hep beraber güxel bi şekilde aşarızzz çok tedirginim karnımada ara ara ağrı giriyo

İmkanım yok keşke olsa ne güzel tatlım annene söylede bizede göndersin Ben şuan sadece vitamin alıyorum. o kadar.

Hoşbulduk canım sağolasın

cok gecmis olsun canim..kalp atislarini ne zaman gördünüz bebisinin?

insallah bulantilarin tez zamanda hafifler..bebisin kalp atislari seni cesaretlendirip güclendirmistir eminimki..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…