2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

istanbulda olan temmuz anneleri hangi hastanelere gidiyosunuz ben bu konuda çok kararsızım sarıyerde oturuyorum ve buralardaki özeller çok pahalı hastane ve dokdor konusunda tavsıyesı olan varmı

arkadaşlar kaç haftalık bebişleriniz sizin keseyi kimler gördü

anladım canım senin için hayırlısı neyse o olsun inşallah. biliyorum o hastaneyi bana şişlideki en yakın olanı ama biraz pahalı özel sigortalılar için avantaj ama bende sadece sgk var

canım avrupa florance n. araştırma hastanesi fiyatları diğer f.n. göre çok daha uygunmuş yoksa benim de özel sigortam yok

Seninde hayirli olsun bnmde bugun 6+4 oldu. Yakin tarihler :))

teşekkürler canım evet yakınız

bende korkuyorum valla hiçbir belirti yok ..bugün 6.haftam doldu ..yarın dr.a gideceğim inşallah bir problem yoktur...umarım kalp atışlarımızı duyar resmimizi de alırız da biraz kendimi hamiş gibi hissederim artık :)

canim ben gecen hafta persembe gunu hafif kanamam oldugu icin gttim doktora ve o gün keseyi gördük..bu cumada insallah pitpitlarini duyacagiz..sanirim 5+4 günlüktüm gördügümüzde..

simdide kalp atislarini duyma heyecani war..rabbim hepimize saglikla kucagimiza almayi nasip etsin..

seninki ne kadarlik?

canım bende aynı durumdayım
ALLAH sabır versin inşaAllah çabucak geçer sabahlar ben kötü oluyorum o bile çok can sıkıcı.

ıyy pekte sevmem :)
neden yemek lazım ?

bi arkadaşım hamişliğinin 5-6. aylarında sadece brokoli yemek istiodu başka bişi pek yemiodu bebek gelişmedi o süreçte ???

bende brokoliyi sevmezdim ama annem çok güzel bir brokoli yapmış çok sevdim denemek isterseniz; brokoliyi haşlamış süzmüş, üzerine zeytinyağı dökmüş, onun üzerinede sarmısaklı yoğurt çok nefis olmuştu. yani benim damak tadıma hitab etmişti.

ben bahcelievler hizmet hastanesine gidiyorum cnm.. fiyat konusunda biraz fazla:44:
nisa hastanesi var bizim burda doktoru iyi ama cok kalabalık devlet hastanesi gibi

bende yememii yedim biraz uyudumm ohh kendime geldim

sen nerede oturuyosun canım? bende nisa hastanesine gidiyorum.

ben bahcelievler hizmet hastanesine gidiyorum cnm.. fiyat konusunda biraz fazla:44:
nisa hastanesi var bizim burda doktoru iyi ama cok kalabalık devlet hastanesi gibi

bende yememii yedim biraz uyudumm ohh kendime geldim

afiyet bal şeker olsun canım bahçelievler bana biraz uzak kalıyo ama dediğin hastanenın methini cok duydum tavsiye edilen yerlerden birtanesi zaten buralarda bi hastane bulamazsam bende o taraflarda düşünüyorum bakalım gerci daha çok erken hastane konusunda ki endişeler için ama ne biliyim çok heyecanlıyım bu benim ilk bebeğim olucak daha önce doğum sırasında ablamın yaşamış olduğu bi sıkıntıdan dolayı baya bi endişeleniyorum elbette herkez aynı olucak diye bi kural yok ama dedim ya endişe işde hayırlısı neyse o olsun hakkımızda

kızlar bende eğer hamileysem temmuz sonunda doğum yapacak olurum...
dün test yaptım silik çizgi çıktı....
kan testi sonucumu perşembe günü alıcam
hayırlısı olsun...Eki Görüntüle 293286
bu da testimmmm

canim ne kadarlik oldu seninki?

bence hic süphelenme benim kuzenimde nerdeyse 2. ayi bitiodu rastgele test yapti da ögrendi..9 ay boyuncada karnindan baska belirtisi olmadi..rahat olun bence herkes bir olacak diye bi kayde yok..

Bu gün 6+4 üm aslında belirti var ama rahatsızlık yok desem daha doğru olacak, belirti mesela kesem falan göründü, görüslerim acıyor ve büyüdüler, çok gazım var kasık ağzım var ama hayatım gayet tıkırında, aslında hamilelik kötü geçecek diye bir şey var bilinçatımızda belki de ondan ............

ben 5+6 da gördüm şu an 6+4 üm pıt pıt için bekliyorum 02 Aralık ı

kaç haftalık normalde nasıl hiç mi belirti yok cnm yaa

6+4 üm belirti var ancak bulnatı falan yok..............aman olmasın inşallah

dün doktora gittim 5 haftalık dedi ama keseyi görmek için 10 gün sonra gitmemi söyledi

herkeze hayırlı akşamlar kızlar benim mesai 16:00 itibari ile bitiyor. evime gidip biraz dinlenicem tüm annelere ve bebişlerine sağlıklı sihatli bir akşam diliyorum hepinize iyi akşamlar kendinize iyi bakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…