2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

canımm benimde ilk testim böle cıkmıştııı.. hadi hayırlıısı olsun

kızlar belirtim yok diye üzülmeyin benim bile sadece gecen hafta 1 kere bulantım oldu
onun dışında tısss..

dün doktora gittim 5 haftalık dedi ama keseyi görmek için 10 gün sonra gitmemi söyledi

canim normalinde bende 4 -5 gün daha bekleyecektim fakat dedigim gibi kanama olunca hemen gittim ve ultrasonda bakilinca da gördük..sen bi dahaki gitmende hem kalp atislarini hem de keseni görceksindir insallah

hadi hayırlı uğrlu olsun...
sağol canım inşallah vardır...

hayırlı olsun canım hamile gibisin sanki :) hamilesindir inşaALLAH:)
İNşallah canım sağol :)

canımm benimde ilk testim böle cıkmıştııı.. hadi hayırlıısı olsun

kızlar belirtim yok diye üzülmeyin benim bile sadece gecen hafta 1 kere bulantım oldu
onun dışında tısss..

HAyırlısı olsun canım :)
perşembeyi iple çekiyorum.
dua edin olur mu aranıza katılmayı çok istiyorum

nolcak bu halimiz ben eşiminkinden çekiyorum bir kaç nefes o vicdan azabı ve aşırı istek arasında sıkıştım kaldım.Rabbim tiksindirsin bizi

Aman tiksinin kızlar, size şunu söyliyim de tiksinin sizin içtiğiniz her sigara ilerde çocuğunuzun arkadaşlarına göre derslerini bile daha zor anlayacğaını unutmayın ve bebeğinize bu kötülüğü yapmayın.....Annelik fedakarlık değil mi zaten, ben içmek değil içilen ortamlara bile girmekten fersah fersah kaçarımmm..

İçin rahat olsun hamilesin net bir biçimde gönüyor benim de böyleydi ama insanın kan tahlilinden önce inanası gelmiyor, sağlıklıca gelsin bebeğin inşallah aramıza hoş geldin......

maşallah iyi kaynatmışınız kızlar oku oku bitmedi

kesinliklecanım ben de senin gibi düşünüyorum boşver

liste güzel karbonhidrat da gereksiz yere alınmamalı makarna, beyaz ekmek gibi onların bi yararı da yok ama çok canım çekiyiii

ah canım yaa eşinin öyle dediğine bakma sen görünce dayanamaz yine evlat bu sevilmez mi hiç sen mrak etme

Arkadaşlar yasak yiyeceklere bende eklemek istiyorum,doktorum ilk 3 ay özellikle uymamı söyledi,bunları yediğim takdirde düşüğe yol açabileceğini söyledi.

adaçayı
patlıcan
maydonoz

aa patlıcanı hiç duymamıştım?

ben her gün limon yiyorum limon suyu içiyorum çok canım çekiyo limonu bir şey de olmadı şimdiye kadar? Tansiyonu düşürür diye tavsiye etmiyorlar limon çünkü hamilelikte zaten tansiyon düşüyor. Ama çok şükür canım istediğinden mi nedir olumsuz bi etkisi olmadı

etsiz çiğ köfte de yedim ay yemediğim kalmamış ilk aydan

Ben ankaradayım canım.Dr.Ersin Oğuz'a gidiyorum..

hangi hastnede canım o? Ben de 29 mayıs hastanesine gidiyorum
Kızlar ben de çok kötüydüm. Dr. um emadur verdi. Şimdi eskiye nazaran çok daha rahatım. En azından yemek yiyebiliyorum. Kullanmadan önce değil yemek görmek bile istemiyordum...

şu arkadaşların tavsiye ettiği limonlu ayvayı denesen canım? Faydasını görmüş çoğu kişi?

ben bide sigara tiryakisim malum içemiyorum ve aklım hep sigarada dolyısıyla tiksinmeyi çok istiyorum

ben de içiyordum ama öğrendiğimden beri içmiyorum canım da istemiyor hani bi tiksinme olmadı ama öyle aman aman canım da istemiyor aklıma gelince unutuyorum

eee kizlar nasisiniz bakem yeni hamisler gelmiss cok sukurrrrrr ben bu ay dan umutluyum ins temmuz anasi olamadim mevalm agustos annesi olmayi nasip eder ins

eee kizlar nasisiniz bakem yeni hamisler gelmiss cok sukurrrrrr ben bu ay dan umutluyum ins temmuz anasi olamadim mevalm agustos annesi olmayi nasip eder ins

canım amin inşallah

kızlar ya sağ kasııgıma agrı gırıyor ya nedenese sızdede oluyor mu ?

evet bende de oluyor hep sağda, doktor sağ yumurtalığında döllenmiş rahmin sağ yanınna yuvalanmıştır dedi muhtemelen senin de öyle kimiisinin de solda olurmuş

dün akşam çektim bunu tamamen gaz
Eki Görüntüle 293291
ayyy nurgüüüüll aynı ben!!! hatta bende mide de var bacım nolcak bu gaz yaa valla eşim diyor ki seni kokundan tanıyom aşkımben de utancımdan yerin dibine giriyom napim ya böyle gaz tutulmuyor da çok sancı yapıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…