2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

brokolı ye bol bol. başka da bıse yeme. o yeter :)

Kızlar ben de çok kötüydüm. Dr. um emadur verdi. Şimdi eskiye nazaran çok daha rahatım. En azından yemek yiyebiliyorum. Kullanmadan önce değil yemek görmek bile istemiyordum...
rahatlamana sevindm bakalım perşembe günü kontrolm var gittiğimde bulantı içn ilaç isticem olmuyor böle mutfak kapısının önünden bile geçemz oldummm (

aynen canım cok sevıyorum bende

canim öyle heyecanli ve stresliyimki.insallah onun heyecanini da hep birlikte paylasiriiz burda..Allah sana kolaylik versin benim midem bulantilarim yok bu haftadan sonra da olacagini zannetmiyorum gerci belli de olmaz ama cok zor gercekten bulanti ve kusmak..gerci sebebi güzel olunca insan daha bi katlanir olur herhalde:))))

istanbulda olan temmuz anneleri hangi hastanelere gidiyosunuz ben bu konuda çok kararsızım sarıyerde oturuyorum ve buralardaki özeller çok pahalı hastane ve dokdor konusunda tavsıyesı olan varmı

istanbulda olan temmuz anneleri hangi hastanelere gidiyosunuz ben bu konuda çok kararsızım sarıyerde oturuyorum ve buralardaki özeller çok pahalı hastane ve dokdor konusunda tavsıyesı olan varmı

ben anadolu yakasındayım
kadıköy şifa Ataşehir hastanesine gidiyorum
doktorumda yasemin yakut çok tatlı bi bayan daha öncesinde araştırıp gitmiştim sevincede daimi doktorum ilan ettim
doğum için özel sağlık sigortası yaptırmıştım 1,5 yıl önce o yüzden rahatım

canım ben şuanda işyerime yakın bir hastaneye gidiyorum ama daha önceden araştırmıştım ve çok methini duymuştum florance nighthangale Bilim Üniv. araştırma hastanesinde dr. alin başgül yiğiter var ona gitmeyi düşünüyorum biraz daha vakit geçince, artık o nasıl yönlendirirse ona göre de doğum için f.nightangellerden birini seçeceğim.

saol paylaşımın için ne güzel en güzelini yapmışsın bende düşünüyodum ama geç kaldım özel sigorta için senin adına çok sevindim daimi dokdorunu bulman ne güzel bende dokdorumdan memnunum ama hastane konusunda kararsızım malisef yogun bakım ve yenidoğan üniteleri yok o yüzden kararsızım allah nasip ederse önümüzde uzun bir yol var inşallah hakkımızda hayırlısı neyse o olsun

anladım canım senin için hayırlısı neyse o olsun inşallah. biliyorum o hastaneyi bana şişlideki en yakın olanı ama biraz pahalı özel sigortalılar için avantaj ama bende sadece sgk var

ben bahcelievler hizmet hastanesine gidiyorum cnm.. fiyat konusunda biraz fazla:44:
nisa hastanesi var bizim burda doktoru iyi ama cok kalabalık devlet hastanesi gibi

bende yememii yedim biraz uyudumm ohh kendime geldim

Al benden de o kadar, kendimden şüpheleniyorum yoksa hamile değilmiyim diye...............

canim ne kadarlik oldu seninki?

bence hic süphelenme benim kuzenimde nerdeyse 2. ayi bitiodu rastgele test yapti da ögrendi..9 ay boyuncada karnindan baska belirtisi olmadi..rahat olun bence herkes bir olacak diye bi kayde yok..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…