2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Yeni arkadaşlar hoşgelmişler

canım tablonun nasıl yapıldıgını cpzebılsem ben yapıcam ama cozemedım valla

arkadaşlar tablo için uğraşıyorum galiba yapıcam

hadi kızlar halledersiniz inşallah :124:

canım ben doğuma hazırlık diye bir kitap aldım h. sonu, onda hamile egzersizlerine çok yer ayırmış fotolarıyla yapılması gereken hareketleri rahat doğum için pelvis kası hareketleri filan gösteriyor hamileliğin ilk aylarından itibaren zorlanmadan bu egzersizleri yapmak faydalıymış ben daha moda giremedim ama sanırım ona başlayacağım bu hafta. Pilates de çok faydalı olur baksanıza ebru şallıya gerçi o kadın değil ayrı bir yaratık yaa insan hamileliğinden sonra nası dümüdz olur

canım yapısal bır durum bıraz da aslında balam ıkı cocuk doğudu ıkıncısınde 26 kılo aldı suan benımle aynı kıloda 42 :) spor falan da yapmıyo cocukların pesınde kosturuyor gercı onlardan guzel spormu olur o ayrı bır konu.

hafta içi kendim hazırlıyorum.. ama üzerimde bi agırlık var ki anlatamam.. acıktım ama canım yemekte istemiyo

daha bişi istemem yaa bi kahvaltım olsun sonrasını ben yaparım artıkın:44:

canım ac kalma sakın .. benımde uzerımde agırlık var evde olmak ıcın nelerımı vermezdım ama ısteyım ustelık yalnızım ıs arkadasım gelmedı ıse tum ısı ben yapıyorum allahtan fazla ıs cıkmadı

Merhaba..

Aynı konu başlığı 2 defa olunca buradaki annelerden habersiz kalmışız sanırım.
Arkadaşlar buraya davet ediyor ama burası bir hayli ilerlemiş tanışıp olan biteni öğrenmek çok güç olacak diye düşünüyorum.

7+1 günlük Temmuz annesiyim inş.
Rabbim sağlıkla,sıhhattle yavrularımıza kavuşmayı nasip etsin.

biri bi kahvaltı hazırlasada yesem

ay canım yaa valla orda olsam ben yapardım sana bişiler benim de şeytan kulağına kurşun hiç bulantım başlamadı yaa çok şükür aksine iştahım arttı öğle yemeğimi yiyip geldim odadayım

evet o da doğru yaa valla ben alacağım kiloları kafama takmicam kilo bu alınır da verilir de napim:104:

ne iş yapıyorsun hapşucum? Ben memurum ama kurumumdan memnun değilim kpssye girip değiştirmek istiyorum 399a tabi kitlere geçmeye çalışıcam

Hosgeldin hayirli olsun bebegin. Bnde temmuz annesi olacagim ins. Rabbim saglik versin bebeklerimize

çok geçmiş olsun rabbim diğer evlatlarına ömür versin. hayırlısı böyleymiş üzülme sakın biz bilemeyiz bizim için hayırlımı değilmi dye. hoşumuza giden birşey belki hayırlı olmayabilir. yada hoşumuza gitmeyen birşey bizim için hayırlı olabilir. biz bunu bilemeyiz. Ahirette seni karşılayacak biri var bunu düşün.

biz 8+3 olduk hala bişi yok sadece sabahları kötü oluyorum o kadar. sanırım anneden geçme bulantı annemde hiç bulantı yaşamamış. aynen senin gibi ağız tadım farklı pek bişiyim yok yani.

süper bi konu açmışsın canım bir kaç gündür bunu bende araştırıyordum. nefesim yetmiyor bazen öyle bir hal alıyorum ki sanki çok kilolu olursunuzda azıcık yürüyünce nefessiz kalırsınız ya aynen onun gibi oluyorum ama çok hareketliyim sanırım ondan. eşimde senin bu söylediğini söyledi doğru nefes almıyor olabilirsin dedi. nefes alma teknikleri var araştıralım dedi. ondan beridir araştırmadayım ama plates hakkında bişi çıkmadı karşıma. biraz bilgi verirmisin nerelerde oluyor bu program?

canım bende 45 kiloydum dr. fazla zayıfsın bebeğin tutunamaz rahmine, ya da düşük ağırlıklı bebek doğurursun ya da erken doğum yaparsın diye nasıl korkuttu beni 10 kilo birden aldırdı 55 tim iştahım bu aralar çok kapalı zar zor yiyorum 53 kiloya düşmüşüm. demekki düşük kiloluyken doğuran doğuruyo dr bana boşuna kilo aldırmış desene.

. bende memurum kktc cumhurbaşkanlıgında arşiv bolumunde calısıyorum. kurum degısmek ıcınde mı sınava gırıyorsunuz ? turkıyedekı sıstemı ben pek bılmıyorumda. ama iş ortamının kotu olması kotu benımde oyle ama alıstım artık ınsanlarla samımı deılım sınırı cızım suan rahatım cok sukur. sen tam olarak ne yapıyosun ?

kasık ağrıları normal canım endişelenme
:
Benim de kasık ağrılarım var normal ilk hamileliğimde de olmuştu 10 haftadan sonra yavaşdan geçer...
(içimizde hummalı bir çalışma var sonuçta)
..

oh içimi rahatlattınız sağolun kızlar..
sağol canım ,dr aspirin verdi ama progesteron vermedi. lekelenmen olursa veririm dedi. keşke verseydi, içim daha rahat olurdu belki

ben de ebru şallının hamilelikte pilates cd sini gördüm almayı düşünüyorum evde topum var ama o bana bakıyo ben ona senin uzmanla yapma şansın varsa kaçırma derim

habissh merak etme daha bebiklerle ilgili cok ilerleme olmadı.. kimi kalp atısını dinlesi 2li testi bekliyo kimide pıtpıt duymayı
hoşgeldin sende..

bende cok iyiyim cok şükür çokta iştahlıyım ama hiç kalkasım yok işte
son bi gayret kalkiim tost yada peynirli yumurta falan yapiim bişiler..

annem sagolsun aksam icin yapıcak bana yemek.. sipariş verdim dün aksam

hoşgeldin aramıza ..evet bende buraya kaydım :))
zaten baya kalabalık oldugu için oturtmak kolay olmuyor...
bu arada hayırlı uğurlu olsun inşallah..
benim de bugün 6.haftam doldu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…