2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

MaşaAllah 1 günde ne kadar hızlı çoğalmışız. Yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz.

rabbim sağlıcakla bebişlerinizi sizlere nasip eyler inşaAllah.

selam kızlar sanırım bende 2.kez temmuz annesi oluyorum. Sizlere dün gece başımdan geçen olayı anlatıcam öncelikle. Dün akşam yatmadan önce hastalanmadığımı hatırladım ama günümüde 2-3 gün ancak geçmişti sonra yatarken allahıma dua ettim eğer bebiş varsa rüyamda bana bi işaret ver allahım dedim gece bi karın ağrısı ile uyandım maalesef kırmızılar gelmişti hazırlıksız yakalanmıştım anlarsınız. Yattım sabah kalktım hiçbişey yok kıyafetlerdede yataktada şok oldumRüya değildi ama bu gece kalktım bişeyler bile yedim hatta Sabahta ilk iş ecz gidip test yaptım silik ikinci çizgi. Bu silik çizgi macerası benim 3.kez başıma geliyo. İlki kızımda yaşamıştım ikincisi geçen sene yaşadığım boş gebelik olayında bugün de yeni maceramda. Herkese hayırlısı olsun diyorum umarım sağlıklı bir şekilde alırız bebişlerimizi kucağımza

Bende her iki ilacı kullanıyorum. Progestanı sabah ağızdan akşam fitil olarak kullanıyordum, ancak iki üç hafta kullandıktan sonra ağızdan aldığımda miğde bulantısı özellikle sersemlik ve uyku yaptı şimdi sabahta akşamda fitil gibi kullanıyorum hiçbir sorun yaratmıyor arkadaşım. Benimde belirgin düşük tehlikem yok şükür tedbiren kullanıyorum

Merhaba arkadaşlar bende temmuz 2012 annesi olucam bi mani olmazsa. benim biraz maceralı oldu yaşım 33 1,5 yıl denemelerden sonra bebeğim bana süpriz yaptı. Hamile olduğumu kandan öğrendim. Daha sonra 6+0 da vajinal USG ile alttan bakıldı ve kese boş dendi bikaç doktora gittim hepsi boş gebelik 1 hafta bekleyelim kürtajla alırız dedi. Ben tabi ağla ağla bi hal oldum. Ama k.k. daki arkadaşlarım bana çok moral verdi geç döllenme olmuştur bebeğin küçük olduğu için görünmemiştir dediler hatta bunu yaşayan arkadaşlar tecrübelerini anllattı. evet allahıma çok şükür 6+ 5 de bebeğimi hem gördüm hemde kalp atışını duyudm bebeğimi kaybettiğimi sanırken ona tekrar kavuştum. Listeye benide eklerseniz sevinirim 33 yaşındayım ilk hamileliğim sat 3 Ekim tahmini doğum 9 Temmuz 2012

çok teşekkür ederim inşallah bi sorun yoktur. 2 ay önce düşüğüm oldu da

öylemi çok üzüldüm inşallah bu sefer bebeğin annesine sıkı sıkıya tutunur. Sen rahat olmaya çalış ok. Doktorun mutlaka önlemini almıştır progesteron birde aspirin kullan aspirin kanı sulandırır progesteronda tutunmaya yardımcı olur gönlünü ferah tut canım

günaydın hamişler keyifler nasıl bakalım ???

gunaydın canım bugun cok ıyı deılım mıdem kotu ıse zar zo geldım . ıs arkadasım işe gelmemiş butun ısler bana kaldı nasıl yapıcam bılemıyorum su halımle. sen nasılsın ?

Son düzenleme:
kızlar gunaydın size ıyı haberler vermek isterdım ama malesf dun bebegımı kaybettım yogun bı kanamanın ardından evde düşük yaptım kürtaja gerek olmadıgını söyledi dr çok şükür sizler kendınıze çok ıyı bakın en ufak kanamada dr gıdın yatın dınlenın

canım ya cok üzüldüm. çok gecmiş olsun allah sabır versin... yasadıgın son acı olsun bu..

Günaydın herkese annelere miniklere sevgiler.

Dün giremedim o yüzden baya sayfa okumam gerekecek, öncelikle hepinize güzel bir gün diliyorum, hepimiz heyecan içersindeyiz kimimiz bebeklerimizin kalp atışlarını bile duymaya başladık ben onun için 02.12.2011 i beklemem gerekecek, ben bu gün 6+4 üm ama hala bulantım falan yok sadece kasık ağzrım ve şişkinlik ve azğız taduımda farklılık var, sizler nasılsınız bakem...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…