2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

sofftty canim allah sabir versin dedgin gibi rabbim diger meleklerine uzun ömürler versin insallah..

hapsuu canim senin bulantilar azalmadi sanirim daha , ben de gecen iki sbah yasadim biraz cok sükür cok sürmeden gecti ama seni anlayabiliyorum..kolay gelsin canim sana dikkat et kendine bol bol dinlen...bebisin nasil? kalp atislarini görmeye gitmismiydin sen? bu cuma gidicez bizde nasip olursa, ama cok endiseliyim:KK43:

gunaydın canım bugun cok ıyı deılım mıdem kotu ıse zar zo geldım . ıs arkadasım işe gelmemiş butun ısler bana kaldı nasıl yapıcam bılemıyorum su halımle. sen nasılsın ?

ben iyiyim canım çok şükür bende bir sıkıntı yok , bende işteyim ...allah kolaylık versin sana bugün..

kızlar gunaydın size ıyı haberler vermek isterdım ama malesf dun bebegımı kaybettım yogun bı kanamanın ardından evde düşük yaptım kürtaja gerek olmadıgını söyledi dr çok şükür sizler kendınıze çok ıyı bakın en ufak kanamada dr gıdın yatın dınlenın

geçmiş olsun canım allahım yardımcın olsun...

sofftty canim allah sabir versin dedgin gibi rabbim diger meleklerine uzun ömürler versin insallah..

hapsuu canim senin bulantilar azalmadi sanirim daha , ben de gecen iki sbah yasadim biraz cok sükür cok sürmeden gecti ama seni anlayabiliyorum..kolay gelsin canim sana dikkat et kendine bol bol dinlen...bebisin nasil? kalp atislarini görmeye gitmismiydin sen? bu cuma gidicez bizde nasip olursa, ama cok endiseliyim:KK43:

canım ya azalacagına coğalıyor :) haftaya gıdıcem doktora canım pazartesı buyuk ıhtımal gıdeceyım ay ınsallah duyabılırız pıtpıtları senın az kalmıs hadı bakalım duy pıtpıtları da gel anlat nasıl bır duyguymus :)

kızlar gunaydın size ıyı haberler vermek isterdım ama malesf dun bebegımı kaybettım yogun bı kanamanın ardından evde düşük yaptım kürtaja gerek olmadıgını söyledi dr çok şükür sizler kendınıze çok ıyı bakın en ufak kanamada dr gıdın yatın dınlenın

çok geçmiş olsun bu yaşadıgın son acı olur inşallah allah sana ve ailene saglık sıhhat versin

günaydın kızlar

allahım hayırlısını versin bebeğini kaybeden anne adaylarına sabır diliyorum allah yaşatmasın hiçbirimize rabbim sağlıklı eli ayağı düzgün bebkler nasip etsin.onların acısıyla bizleri sınamasın.

Cnm çok geçmiş olsun. Allah diğer evlatlarına ömür versin inşallah. Sabırlar dililyorum canım sana...

kızlar bu arada liste işini ele almak isteyen var mı? son listemizden ekleme yapılarak gidilebilir? Malum Yeşimcim yürütüyordu bu işi ama artık istekli biri alabilirse iyi olur

kıyafetleri artık olmayıp da kendıne hamıle kıyafeti alan var mı.benim şimdilik oluyor kıyafetlerim ama 2 haftası kaldı gibime geliyor.ay naapcam ya kıçım açıkta kalcak valla:KK1:

destiny bu gidişle ben de yakında daha bol bluzlar almak zorunda kalacağım valla daha 6 haftalık ama ben şiştikçe şişiom:KK37:

bu arada araya kaynadı benim soru. benim gibi düşük tehlikesi olmayıp da, çalıştığı için, sadece tedbir olsun diye progestan kullanan var mı? ben 1 haftadır kullanıyorum.folbiolle birlikte içiyorum sabah akşam. forumda mide bulantısı, kusma, sarhoş gibi gezme:) gibi bi sürü etkisinden bahsetmiş kızlar. iğrenç bi ilaç diyorlar. bende böyle yan etkiler yapmadı. acaba bebeğe bir zararı olur mu ki? gereksiz ilaç kullanımı sonuçta...

canım ben gereksiz görüyorum vücudun zaten üretiyor o hormonu hamile iken. Ama doktorun demişse vardır inşallah bir bildiği...

kızlar sizde kasık ağrısı oluyor mu? 5.haftadayım . endişeleniyorum

kasık ağrıları normal canım endişelenme:KK19:

canım çok çok geçmiş olsun Allah sabırlar versin inşallah:KK71:

kızlar bu arada liste işini ele almak isteyen var mı? son listemizden ekleme yapılarak gidilebilir? Malum Yeşimcim yürütüyordu bu işi ama artık istekli biri alabilirse iyi olur

destiny bu gidişle ben de yakında daha bol bluzlar almak zorunda kalacağım valla daha 6 haftalık ama ben şiştikçe şişiom:KK37:

canım ben gereksiz görüyorum vücudun zaten üretiyor o hormonu hamile iken. Ama doktorun demişse vardır inşallah bir bildiği...

kasık ağrıları normal canım endişelenme:KK19:

canım çok çok geçmiş olsun Allah sabırlar versin inşallah:KK71:

canım tablonun nasıl yapıldıgını cpzebılsem ben yapıcam ama cozemedım valla

Meloncan52, bnde folbiol kullaniyorum gunde bir kere. Bndede sabahlari asiri mide bulantisi oluyor kahvalti bile edemiyorum. Kendimi zorlayarak bir bardak sutu zorla iciyorum

kızlar topiğimiz cok sesiz yaa bari konu acayım bıraz senlenir hamılelıkte plates yapmayı dusunen varmı ?? ben kıbrıstayım arkadasımın yardımıyla buldum hamıleler ıcın doğru nefes alımını ogreten bır program var platesle beraber fizyoterapist uzmanı ıle yapıyorlarmıs. doktorumla konusacayım valla su 3 ay gectıkten sonra kesin başlarım ben :)

merhaba hanimlar
bugun bebegimi kaybettim. cok uzgunum. kalp atislari durmus ve kurtaj oldum.
umarim sizler bebeklerinizi alrsiniz saglikla.
benim yolum bu kadarmis nasip olmadi

Çok üzüldüm canım geçmiş olsun cennette sana şefatçi olacak inş...

arkadaslar istahim cok acik her buldugumu yemek istiyorum. zaten kiloluyum dogurana kadar kendimi dusunemiyorum. aranizda benim gibi kilolu olupta cozum bulan varmi acaba?:KK14:

Ben de71 kiloyum ancak şu an bir kilo artışım yok sadece çok şişkinlik var iştahım ne az ne çok
orta diyeylim inş çok kilo almayız..

ah canim sen 61 kilosun bense 73 kiloyum doguma kadar ne olurum bilemiyorum ilk hamileligimde 25 kilo aldim bunda kimbilir ne kadar alicam.

Canım kilomuz aynı hemen hemen birbirimizi takip edelim bakalım nasıl alacağız...

kıyafetleri artık olmayıp da kendıne hamıle kıyafeti alan var mı.benim şimdilik oluyor kıyafetlerim ama 2 haftası kaldı gibime geliyor.ay naapcam ya kıçım açıkta kalcak valla:KK1:

Kilo almadım ancak acaib gazım var o yüzden eteklerimin belleri azıcık sıkıyor benim de....

evet, sırf çalıştığım için verdi. öğretmenim. hatta ben ilacı araştırınca, tel. açtım, düşük tehlikem mi var, bana söylemediniz dedim. yeminler etti, yok sadece tedbir, çalışıyosun,ayakta kalıyosun diye verdim dedi. hiç bir yan etkisi yok, bir ay kullan çok faydası olur tutunması açısından dedi. ilaçta beni rahatsız eden bir yan etki yok ama bebeğime bi zararı olur mu diye endişe ediyorum. sonuçta ilaç...yok mu benim gibi?

Olsun canım için rahat olsun ben de ilk gebeliğimde kullanmıştım onu kullanmak gebeliği garantilemek gibi hormon düşükse takviye olsun diye bebeğine bişeycik olmazzz...

Merhaba arkadaşlar bende temmuz 2012 annesi olucam bi mani olmazsa. benim biraz maceralı oldu yaşım 33 1,5 yıl denemelerden sonra bebeğim bana süpriz yaptı. Hamile olduğumu kandan öğrendim. Daha sonra 6+0 da vajinal USG ile alttan bakıldı ve kese boş dendi bikaç doktora gittim hepsi boş gebelik 1 hafta bekleyelim kürtajla alırız dedi. Ben tabi ağla ağla bi hal oldum. Ama k.k. daki arkadaşlarım bana çok moral verdi geç döllenme olmuştur bebeğin küçük olduğu için görünmemiştir dediler hatta bunu yaşayan arkadaşlar tecrübelerini anllattı. evet allahıma çok şükür 6+ 5 de bebeğimi hem gördüm hemde kalp atışını duyudm bebeğimi kaybettiğimi sanırken ona tekrar kavuştum. Listeye benide eklerseniz sevinirim 33 yaşındayım ilk hamileliğim sat 3 Ekim tahmini doğum 9 Temmuz 2012

Baya maceralı olmuş evet, ama sonuç olarak Rabbim can verdikten sonra, iyiki erken karar verip kürtaj olmamışsın..

kızlar sizde kasık ağrısı oluyor mu? 5.haftadayım . endişeleniyorum

Benim de kasık ağrılarım var normal ilk hamileliğimde de olmuştu 10 haftadan sonra yavaşdan geçer...
(içimizde hummalı bir çalışma var sonuçta)

Çok geçmiş olsun canım, diyecek bir söz bulamıyorum Rabbim yeniden nsip etsin inş...

Bende 6+4 haftalik hamileyim

Aynıyız ikimizdeeee... Hayatagul..

Son düzenleme:
X