2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

canım ya valla doktorum oyle bırsey soylemedı hıc ablamda 42 kıloydu hamıle oldugunda gayette 3 kılo cocuk doğurdu bırtek ılk bebısınde bebek tam donemedıgı ıcın bası kalcasına sıkısmıs nerdeyse 24 saat sancıdan sonra sezeryan oldu ee ıkıncısınıde sezeryan doğurmak zorunda kaldı malesef.

benim iş ortamım da hoş değil ve de çok bunaltıcı askeriyede sivil memurum canım ben de evrak işleri vs.. ama hiç bana göre değil sivil bi kuruma geçmek istiyrum o yüzden mesaimiz de çok oluyor, asker gibi nöbetlerimiz oluyor ağır şartları 4 sene oldu ama bezdim Allah'ım hayırlısıyla kurtulmak nasip etsin. tekrar sınava girme nedenim muvaffakat vermiyorlar geçiş için ben de istifa edip yeniden yerleşme yolunu deneyeceğim kısmetse

tabi rahatla canım ay evet o toptan annemde de var ben de üstüne binip zıplıyordum çocuk gibi

anlıyorum canım askerle calısmak kadar zor bır ıs olmaz gıbı gelıyor . hamıle hamılede sana daha da zor gelıyordur. umarım istediğini başarırsın

Hoşbulduk güzel temmuz anneleri..

Yeni gelenler için bir liste hazırlayabilsek güzel olur aslında.Ben diğer topiğimizde denedim olmadı.

İsim,şehir,gebelik haftası vs gibi bilgilerin yer alması baya faydalı olabilir.

Ben diğer topiğimizdeki arkadaşlarımıda buraya yönlendireyim.Ayrı gayrı olmayalım:)

canım ya hamıle hamıle yanında uzman bırı oolmadan yapmaya kalkma sakın. hleki oncden hıc yapmadıysan. !!

canım hosgeldın topiğmize :)

canım ya hamıle hamıle yanında uzman bırı oolmadan yapmaya kalkma sakın. hleki oncden hıc yapmadıysan. !!

evet pilates yapmadım yüzme falan yaptım ama pilatese yabancıyım açıkçası. aslında eşim de yapmamamı söyledi.. belki de sadece yürüyüş yapsam yeter. en temizi

Gercekten guzel bi fikir. Faydalida olur bence.

evet pilates yapmadım yüzme falan yaptım ama pilatese yabancıyım açıkçası. aslında eşim de yapmamamı söyledi.. belki de sadece yürüyüş yapsam yeter. en temizi

canım eşin haklı . yuruyuste cok yardımcı olur. bence yuruyusu tercıh et cd den bakarak yapmaya kalkma

maşaALLAH hemde 3 kilo inşaALLAH sende benim Dr'un söylediklerinden birini yaşamadan beibişini kucağına alırsın.

hoşgeldin canım topla gel bütün temmuz annelerini ayrı gayrı olmayalım 'İsim,şehir,gebelik haftası vs gibi bilgilerin yer alması baya faydalı olabilir.' evet çok mantıklı mesela Eskişehir'li varmı merak ediyorum.
[/QUOTE]

anlıyorum canım askerle calısmak kadar zor bır ıs olmaz gıbı gelıyor . hamıle hamılede sana daha da zor gelıyordur. umarım istediğini başarırsın

sağol canım inşallah

aa tabi öyle başka topik filan olmaz birleşelim

busmaicim hamile egzersizleri var canım sağlıkçıların da desteklediği evde kendimizin yapabileceği basit hareketler onları araştır istersen

hoşgeldin canım topla gel bütün temmuz annelerini ayrı gayrı olmayalım 'İsim,şehir,gebelik haftası vs gibi bilgilerin yer alması baya faydalı olabilir.' evet çok mantıklı mesela Eskişehir'li varmı merak ediyorum.
[/QUOTE][/QUOTE]

Hoşbulduk..

Sanırım hazırlayan bir arkadaşımız varmış ama bebişini kaybettiği için ilgilenemiyormuş.Rabbim sabır versin.Aynı durumu sanırım anca yaşayan bilir

Ben tekrar araştırıyorum.Umarım sonuca ulaşabilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…